PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 17:11:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:

Καλο και αυτο!!!!
... για καποιες περιπτωσεις χρειαζονται και κουρτινακια!!! Love

Ελεος ρε Γιωργο!
Βαλε φιμε!
Στο cc σου θα δειξουν παρα πολυ!

Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Χμμμμμ Αρχισαν τα καλα!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 17:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink


Δηλαδη την Πεμπτη στο στεκι θα τα εχεις ετοιμα??? εε??? Rolling eyes !!!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 18:08:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink


Πού θα κάνουμε τις παραγγελίες ρε συ Τάσο? Εδώ σε αυτό το topic? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 18:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink



Καλησπέρα Αρχηγέ Exclamation Όπως έγραψε και ο φίλος μου ο freestyler εμείς το νέο αίμα Twisted evil του Club διψάμε για τα διακριτικά του. Ενημέρωσε σε παρακαλώ που μπορούμε να προμηθευτούμε υλικό με το λογότυπο του Club μας (φούτερ & μπλουζάκια σε XXL μεγέθη,αυτοκόλλητα,καπελάκια κλπ)


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Makis77 (Μάκης)
Μέλος
Μέλος


206 1.6 GTi (Αυγ 2003)

Ένταξη: 07 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 124
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 01:48:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτές οι αυτοκόλλητες λωρίδες που μπαίνουν στο πάνω μέρος του παρπρίζ, δεν επηρρεάζουν τον αισθητήρα φωτός και βροχής που βρίσκεται πίσω από τον εσωτερικό καθρέφτη (σε μερικές εκδόσεις του 206) ;


Day Dreamer
Flying Low
Looking For The Big L
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 09:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Τρίτη μάλλον θα υπάρχει κάποιο είδος ηλεκτρονικού καταστήματος (χωρίς αγορές όμως μέσω net, μόνο παραγγελίες) και θα γίνεται αποστολή στο σπίτι ή παράδοση στο στέκι.

Περισσότερα σε ανακοίνωση που θα βγει εκείνη την ημέρα



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 13:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα τα λεφτά θα μου τα φάει το 206 μου Sad Μα όλα! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 09:32:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε να αρχίσει το μαγαζάκι να δουλεύει.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2004, 13:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αργούμε ..................

Λείπουν τα ρολά Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2004, 00:21:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον να τα περιμενουμε με τον καινουριο χρονο αυτα ολα αυτα ε?

κατι αλλο ηθελα να ρωτησω... θα μπορεσω αραγε να βρω πουθενα αυτοκολλητα με το λογοτυπο του nsfu?? το εχω δει στα περιοδικα σε κατι 350z στις πορτες κ μου κατσε....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Makis77 (Μάκης)
Μέλος
Μέλος


206 1.6 GTi (Αυγ 2003)

Ένταξη: 07 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 124
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2004, 09:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Αυτές οι αυτοκόλλητες λωρίδες που μπαίνουν στο πάνω μέρος του παρπρίζ, δεν επηρρεάζουν τον αισθητήρα φωτός και βροχής που βρίσκεται πίσω από τον εσωτερικό καθρέφτη (σε μερικές εκδόσεις του 206) ;


Ξέρει κανείς;


Day Dreamer
Flying Low
Looking For The Big L
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2004, 11:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατα πασα πιθανοτητα θα εχεις προβλημα αν βαλεις αλεξηλιο!

Καλυτερα μην βαλεις! Rolling eyes


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 07:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απ' οτι εχω ακουσει ειναι πιο ψηλα απο τον αισθητηρα...αρα.... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 11:25:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να βάλεις την λωρίδα αυτή Μάκη άφοβα. Το ότι πλήρωσες τον αισθητήρα βροχής, δεν σημαίνει ότι τον χρησιμοποιείς συνέχεια. Δεν είσαι στην Αγγλία που τις 350 μέρες τον χρόνο βρέχει! Shocked

Επίσης, μπορείς να διαλέξεις εσύ το πλάτος της λωρίδας, έτσι ώστε να μην φτάνει τόσο κάτω ώστε να εμποδίζει τον αισθητήρα Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2005, 18:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Αλεξήλιο για 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά χαρά σε όλους,
Σκέφτομαι εδώ και καιρό να βάλω ένα αλεξήλιο στο παρμπρίζ του 206 μου. Οι λόγοι είναι περισσότερο πρακτικοί και λιγότερο αισθητικοί, οπότε θα ήθελα κατά προτίμηση κάτι σχετικά διακριτικό.

Μια περίπτωση είναι να βάλω μια σκουρόχρωμη μεμβράνη που να κάνει δουλειά μεν, να μη βγάζει μάτι δε, χωρίς υπερβολικό "πάχος" - μια και αν είναι πάνω από 12-13 εκατοστά από εκεί που ξεκινάει το παρμπρίζ (ψιλοτυχαία το λέω, πρέπει να το μετρήσω) θα σκεπάζει και το σένσορα για τα φώτα που είναι πίσω από το καθρεφτάκι.
Επίσης παίζει και η λύση για αυτοκόλητο αλεξήλιο (αν και δεν ξέρω πόσο αντέχουν αυτά).

Προτάσεις?
(ευχαριστώ εκ των προτέρων!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2005, 19:01:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2005, 01:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.


Ευχαριστώ Μάνθο.

Κακώς λοιπόν έκανα την ερώτησή μου εδώ, αφού οι απαντήσεις που ψάχνω έχουν κριθεί "κατάλληλες" μόνο για μέλη. Sorry...
Embarassed

PS> ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 01:07:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.


Μεταφέρθηκε εκ των MOD (shark_zak)....




"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 03:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

harist έγραψε:
Θελω να βαλω μια αυτοκολλητη λωριδα (σκιαδιο) στο πανω μερος του παρμπριζ αλλα θελω να μην λεει τιποτα, να εχει δηλαδη μονο χρωμα για αυτο αποκλειονται τυπου sparco, momo!!!! μπορει κανενας να με βοηθησει να μου πει που να βρω η που να ψαξω??θα βρω στο ιδιο χρωμα του αυτοκινητου??( gray aluminum)!αμα εχει μεγαλη διαφορα το αυτοκολλητο με το χρωμα του αυτοκινητου δε λεει!!!!
Επισης μιας και απο οτι ειδα δεν υπαρχει παρομοιο θεμα (εκτος και αν κανω λαθος)
γραψτε εδω τι αυτοκολλητα εχετε βαλει στο αμαξι σας (οσοι εχετε βαλει) για να παιρνουμε ιδεες και εμεις οι υπολοιποι (βαλτε και καμμια φωτογραφια ετσι!!!!!) Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil


Χαρη εγω εχω στο νου μου ενα μαγαζι που κανει οτι αυτοκολλητο θελεις σε οτι χρωμα το θελεις. για παραπανω λεπτομερειες στειλε μου ενα πμ για να μην κανω και διαφημηση το μαγαζι εδω μεσα, δε λεει.

ΥΓ: ελα και σε καμια συναντηση να σε γνωρισουμε αν μπορεσεις Wink



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TheTransporter (Giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) XS (2001)

Ένταξη: 01 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 20:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
σε λιγο θα υπαρχουν με το σημα το psclub αν δεν υπαρχουν ηδη και θα ειναι αψογα...εγω προτεινω να περιμενεις για αυτα...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused


Καλησπέρα εγω ειμαι απο θεσσαλονικη. Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτοκολλητο του club???


Drifting Forever...!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2803s (PHP: 45% - SQL: 55%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on