PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
harist (ΧΑΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QuiKSilveR Special Edition

Ένταξη: 22 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: Home Of The Brave, Land Of The Free.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 21:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να βαλω μια αυτοκολλητη λωριδα (σκιαδιο) στο πανω μερος του παρμπριζ αλλα θελω να μην λεει τιποτα, να εχει δηλαδη μονο χρωμα για αυτο αποκλειονται τυπου sparco, momo!!!! μπορει κανενας να με βοηθησει να μου πει που να βρω η που να ψαξω??θα βρω στο ιδιο χρωμα του αυτοκινητου??( gray aluminum)!αμα εχει μεγαλη διαφορα το αυτοκολλητο με το χρωμα του αυτοκινητου δε λεει!!!!
Επισης μιας και απο οτι ειδα δεν υπαρχει παρομοιο θεμα (εκτος και αν κανω λαθος)
γραψτε εδω τι αυτοκολλητα εχετε βαλει στο αμαξι σας (οσοι εχετε βαλει) για να παιρνουμε ιδεες και εμεις οι υπολοιποι (βαλτε και καμμια φωτογραφια ετσι!!!!!) Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil


VENI, VIDI, VICI.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Δεκ 2004, 12:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε λιγο θα υπαρχουν με το σημα το psclub αν δεν υπαρχουν ηδη και θα ειναι αψογα...εγω προτεινω να περιμενεις για αυτα...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Δεκ 2004, 12:18:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused

Σταματα εσυ ρε!
αμεσως,αηδια.... Laughing Laughing
Μια χαρα ειναι!
Και το δικο μου μονοχρωμο ειναι και το ειχα παρει απο ενα μαγαζι που φτιαχνει αυτοκολλητα κοντα στην βουλιαγμενης!(κοντα στην Αρχιτεκτονικη,ειναι γνωστος)
Ειναι ωραιο γιατι ειναι διακριτικο!
Τωρα για Θεσαλλονικη (αν εισαι εκει...) τι να σου πω...καλυτερα να σου πει κανενας βορειος...


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Δεκ 2004, 18:32:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει δεν είναι και αηδία το μονόχρωμο αλλά όπως και να το κάνεις αν έχει πάνω κι ένα PSCLUB.GR του δίνει μια άλλη αισθητική... άσε που παίρνεις και γύρω στα 10 αλογάκια Wink Very happy Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Δεκ 2004, 13:48:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αηδια σκετη ειναι...φαινεται οτι κατι του λειπει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 07:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας μείνει μεταξύ μας αλλά έχει ξεκινήσει η διανομή και πώληση των καινούργιων και είναι γ@$%&α.... Onfire Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 10:12:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EEEEE???? Shocked κ μενα δεν μου ειπαν τιποτα ακομα??? @#$&*%&#@$ !!!!!!!! μολογα τα ολα!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 10:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο tour τα είχε φέρει ο πρόεδρος...μην στεναχωριέσαι...σύντομα θα έχεις και 'συ.... Wink

υ.γ: οσο για το "ας μεινει μεταξυ μας" ....πλακα κανω Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 10:22:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα καινουργια αυτοκολητα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!
Αναμονη να αρχισουν οι συνδρομες οποτε θα ειναι πακετο στο welcome pack!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 22 Δεκ 2005, 19:03:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 10:47:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για το θεο ας ξεκινησουν οι συνδρομες....... Crying or Very sad Crying or Very sad δεν με λυπαστε!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 11:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Freestyler για κατι απλο(μονοχρωμο) οπως θελεις θα πας σε καποια απο τις εταιριες που τοποθετουν Φιμε..εχει βαλει φιλος μου.Εγω ομως εβαλα το αυτοκολλητο του club μας το παλιο.Για το νεο δεν μας εχουν ενημερωσει ακομα που και ποτε..... Sad


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 11:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα δεν θελω κατι απλο μονοχρωμο.... δεν θελω τιποτα λιγοτερο απο το σκιαδο του club!!! κ τ'αυτοκολλητακι κ το καπελακι κ την καρτα κ ενα φουτερ!!! μαυρο χωρις κουκουλα!!!! ζηταω πολλα?? δεν τα ζηταω στο τσαμπα ρε γ@μωτο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 12:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ χαλαρωσε!
θα παρεις απ' ολα!
Μολις ειναι ετοιμα!!!!
Λες να τα φτιαξουν και να τα κρατησουν για τον εαυτο τους??
Θα παρεις, θα τα λοιωσεις στο φορεμα γιατι ειναι γαματα!!
και θα ξαναπαρεις! Wink
Λιγη υπομονη!! Wink Idea


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 12:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οτι βλεπω.....(διαβαζω)....πολυ θελουν σκιαδιο....(και εγω).

Στο τουρ ειδα του Τασου και ηταν πολυ γαμ...το!!!!

Εγω λεω να περιμενουμε να μας πει ο Τασος με ποιον Αυτοκολλητα συνεργαζομαστε τωρα γιατι σταματησαμε απο τον προηγουμενο, και να παμε ολοι στο μαγαζι και να φτιαξουμε οτι γουσταρουμε!!!! Wink

Οι τιμη παιζει γυρω στα 20 ευρω!!!

--ΤΑΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥΡΙΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!--

(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 13:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)


Θα σου ελεγα να μην για να μην μειωσεις την ορατοτητα προς τα πισω..
Το αυτοκολλητο ομως πισω ειναι MUST.!
Ιδιως ετσι οπως φωσφοριζει!!!!! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 16:46:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρώτο αυτοκόλλητο της Λάρισας τοποθετήθηκε στο πίσω τζάμι πριν 3 ώρες Cool

Για την σκέτη λωρίδα σκιαδίου μπροστά, πας και ζητάς από αυτούς που κάνουνε επιγραφές και του δίνεις τον κωδικό χρώματος του αμαξιού για να βγάλει αυτό που θες. Επίσης, το λογότυπο του club μπαίνει πάνω στη λωρίδα αυτή, οπότε ετοιμάζετε τα σκιάδια σας σιγά σιγά Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 14:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)


Θα σου ελεγα να μην για να μην μειωσεις την ορατοτητα προς τα πισω..
Το αυτοκολλητο ομως πισω ειναι MUST.!
Ιδιως ετσι οπως φωσφοριζει!!!!! Wink


Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 16:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Ωχχχ βγηκε ο χαρος παγανια...! Κανιβαλε!

CC-Gio έγραψε:
Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Παλι καλα που δεν θες να βαλεις και κουρτινακια....! Rolling eyes
Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 16:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Ωχχχ βγηκε ο χαρος παγανια...! Κανιβαλε!

CC-Gio έγραψε:
Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Παλι καλα που δεν θες να βαλεις και κουρτινακια....! Rolling eyes
Shocked Shocked


Καλο και αυτο!!!!
... για καποιες περιπτωσεις χρειαζονται και κουρτινακια!!! Love


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2004, 17:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2246s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on