PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλοκέ Quaife
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
oustampas (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 le mans (χωρίς αυτοκόλητα)

Ένταξη: 14 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Aνοιξη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Οκτ 2011, 13:32:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια. Καπου εχω 2-3 ποστ πριν αρκετο καιρο, οποτε ειπα να μην ξανασυστηθω στο νεα μελη.

Στο θεμα μας. Υπάρχει σαν σκέψη κανα group buy απο quaife? Αν όχι μπορεί να μου προτείνει κάποιος, που ξέρει, από που θα μπορούσα να προμηθευτώ για να μη με πιασουν και κοτσο (εστω απο πμ)??

Δεν με επείγει μιας και κατά τον φεβρουάριο θα μαι έτοιμος να το βάλω στ αμάξι μαζι με καινουργια λάστιχα (για τα οποία θα κάνω σχετική ερώτηση στο σχετικό τόπικ)...


"Στην πρωτη στροφή μπήκα τρένο..
Στη δεύτερη στροφή μπήκα πόρτες γιατί τσίμπησα το φρένο..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Οκτ 2011, 23:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για γκρουπ μπαι λιγο χλωμο, μιας και ειναι δυσκολοι καιροι για τετοιες αγορες...... Rolling eyes
(εκτος και αν δηλωσουν και αλλα ατομα ενδιαφερον για κατι τετοιο.... Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2011, 01:08:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και χωρις gb καπου κατω απο 900Ε βγαινει...Πηρε πριν λιγο καιρο ο Γιωργος(backclima).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 14:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για δυνατο κοντραμαξο κανει το τορσεν η κατι με σταθερο ποσοστο εμπλοκης θα ηταν καλυτερο?


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 14:55:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλογα τι αντεχει η υπολοιπη μεταδοση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 15:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσο αντεχει ενα be σασμαν...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 15:17:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα αντεχουν τα ημιαξονια και οι πλημνες,τοτε δισκατο με μεγαλο ποσοστο εμπλοκης.
Αν οι πλημνες και τα καρε ειναι αυτα των συμβατικων μοντελων,τοτε κατι πιο light γιατι θα τα κοβει στο ακρο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 15:40:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα ιμιαξονια ειναι φτiαχτα οποτε πιστευω θα αντεξουν...πλημνες τι εννοεις?


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 16:01:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τι αμαξι μιλαμε,σαξοραλλο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιαν 2012, 17:08:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
τα ιμιαξονια ειναι φτiαχτα οποτε πιστευω θα αντεξουν...πλημνες τι εννοεις?
Ακραξόνια



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 00:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 10:02:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ειναι σαξοραλλο με μαμα ακραξονια,μην το παραζορισετε(και απο ποσοστο εμπλοκης αλλα και απο λαστιχα),το καρε δεν αντεχει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 13:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο, δηλαδή εννοείς πως αν η πρόσφυση είναι αυξημένη, το μουαγιέ πατινάρει πάνω στο πολύσφηνο του άκρου του ημιαξονίου (ακραξονίου)?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 14:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολη η μεταδοση οπως και τα μουαγιε ειναι απο διλιτρο.αυτο που ρωταω ειναι απο αποψη προσφρυσης τι ειναι καλυτερο.επαναλαμβανω το αμαξι ειναι για τετρακοσαρια και μονο...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 14:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Στέλιο, δηλαδή εννοείς πως αν η πρόσφυση είναι αυξημένη, το μουαγιέ πατινάρει πάνω στο πολύσφηνο του άκρου του ημιαξονίου (ακραξονίου)?

Οχι.
Απο το ζορι,κοβει το πολυσφηνο ακριβως εκει που μπαινει μεσα στο μουαγιε μιας και αν χρησιμοποιησεις τα μεσα κομματια απο ημιαξονια 2λιτρου,εκεινα δεν μπορει να τα κοψει.
Για αυτο ρωτησα αν ειναι με μαμα μουαγιε.

Pugobios έγραψε:
Ολη η μεταδοση οπως και τα μουαγιε ειναι απο διλιτρο.αυτο που ρωταω ειναι απο αποψη προσφρυσης τι ειναι καλυτερο.επαναλαμβανω το αμαξι ειναι για τετρακοσαρια και μονο...

Αμα ειναι και τα μουαγιε απο 2λιτρο,τοτε δισκατο με μεγαλο ποσοστο,απλα καλυτερα να χρησιμοποιησετε μαμα ημιαξονιο τορνιρισμενο και οχι φτιαχτο.
Τα φτιαχτα,λογο κακης "βαφης",κοβονται λογο μεγαλης ακαμψιας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 00:25:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φτιαχτο εννοω κομμενο και ραμμενο σωστα οχι απο την αρχη ρε
του γκουλετσου καλο ειναι για τετοια δουλεια?αν και ζηταει 1000 ευρο μου φαινετε μαλ***α να τα δωσω γιαυτο...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 08:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ραμμενο γιατι ρε; Question
Τεσπα,περι μπλοκε,στο 1000αρικο βρισκεις διαφορα επωνυμα ή ανθεκτικοτερα.

Το κελυφος σπανια "ρημαζει",τα δισκακια ειναι που φθειρονται και τα μονα που αντεχουν τον κwλο τους(αλλα ειναι και πανακριβα) ειναι τα ZF.

Για ατμοσφαιρια ή turbo μιλαμε; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 16:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τουρμπο..ραμμενο γιατι ειναι μακρυτερο το ενα ιμιαξονιο και θα κοπει και θα ενωθει.για κανε καμια προταση απο επωνυμα και μη...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 21:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ραμμενο ειναι το κεφαλι σας αλλα τελοσπαντων...Προσεξτε καλα,οι πιθανοτητες να κοπει στην ενωση ειναι πολλες,το εχω δει καμποσες φορες το σεναριο σε αυτοκινητα πολυ μικροτερης ιπποδυναμης...
Για αυτο τονισα πριν να ειναι μονοκομματο.

Περι επωνυμου μπλοκε,εχει παρα πολλα ρε,λεφτα να εχεις να ξοδεψεις...
Μεχρι και PS βρισκεις στο 1000αρικο περιπου(μεταχειρισμενο).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παλι οσα ραμμενα εχω δει κανενα δεν κοπικε στην ενω αλλα παραδιπλα(στο κουφιο κομματι) Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Επόμενη
Σελίδα 51 από 53

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2837s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on