PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλοκέ Quaife
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Αύγ 2011, 07:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ισως γιατι δεν ανεβηκα χολομοντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Αύγ 2011, 01:24:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εβαλες μπλοκε για να ξεπαρκαρεις το ρουσου κ να κανεις ενα κυκλο το τετραγωνο κ μετα πισω στο Nemo την μοναδικη σου αγαπη...http://www.youtube.com/watch?v=54AMmVQLrf4


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 11:06:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι nemo, ειναι bipper
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 02:10:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
Μετα απο 7 χρονια που εχω το rc καταφερα να βαλω και εγω μπλοκε, πρωτες εντυπωσεις αρκετα καλες.

Μετά από λίγο καιρό με το μπλοκέ, που θα αισθάνεσαι ότι το έχεις μάθει ("ξεζουμίσει" ακόμα καλύτερα) αν βρεις οδήγα κανένα RC χωρίς (δεν ξέρω βέβαια κατά τ' άλλα πώς το έχεις στήσει το δικό σου, οπότε επιφυλάσσομαι) να δεις εντύπωση που θα σου κάνει...

Wink Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 11:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206RC + Quaife = Love Love Love
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 12:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
206RC + Quaife = Love Love Love


ΓΡΑΨΕ ΑΡΗ ποσο ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ μας τα ειχες κανει ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ρημαδι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 13:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Προσεκτικό ψάξιμο" το λένε! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 14:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
"Προσεκτικό ψάξιμο" το λένε! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πέστα Χρυσόστομεεεε!!! Κι εγώ το ψάχνω προσεκτικά, γι'αυτό το χω τραινάρει 1,5 χρόνο τώρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 14:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πειραζει που το εχω βαλει στην επομενη βαθμιδα (γιατι συμφωνω με το ψαξιμο ΑΡΧΙΚΑ ομως...) -> ενδοπαλαμικη παλινδρομηση
χαχαχαχα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Σεπ 2011, 15:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
206RC + Quaife = Love Love Love


ΓΡΑΨΕ ΑΡΗ ποσο ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ μας τα ειχες κανει ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ρημαδι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



nido έγραψε:
"Προσεκτικό ψάξιμο" το λένε! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ακριβως οπως στα ειπε ο Νικος........!!!
Shocked Wink Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Σεπ 2011, 16:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εγω πειραζει που το εχω βαλει στην επομενη βαθμιδα (γιατι συμφωνω με το ψαξιμο ΑΡΧΙΚΑ ομως...) -> ενδοπαλαμικη παλινδρομηση
χαχαχαχα


Ενδοπαλάμια πεοπαλινδρόμηση, αστοιχείωτε! Laughing Laughing Laughing

(δε σε χαλούλου όμως που μαζί με το μπλοκέ θα μπουν κ ρυθμιζόμενα ντιζάκια με γωνιακά ρουλεμάν=προϊόν πολύωρης μελέτης-εξ'ου κ η καθυστέρηση (και καλά), κι εσύ θα τρέχεις να σφουγγαρίσεις τα σαλάκια, εεε???)
Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
axilleas91 (Αχιλλέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 23 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Σεπ 2011, 19:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια! Εχω αποφασισει να βαλω το εν λογω μπλοκε! Διαβαζω και κατι κ@υλοποστ απο προηγουμενες σελιδες και πορωνομαι ακομα περισσοτερο!!! Μια ερωτηση μονο.. Με το RC Full stage 1 , θα μπορω να ανοιξω την πρωτη ταχυτητα?? Η' με την δυναμη που βγαζει μπορει να τα σπασει ολα απο κατω? Ημιαξονια κλπ..??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 20:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζήτα άδεια από το Υπουργείο Μεταφορών μήπως ξηλώσεις την άσφαλτο και δημιουργήσεις λακούβες στο δρόμο που θα προκαλέσουν πολύνεκρα...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axilleas91 έγραψε:
Καλησπερα παιδια! Εχω αποφασισει να βαλω το εν λογω μπλοκε! Διαβαζω και κατι κ@υλοποστ απο προηγουμενες σελιδες και πορωνομαι ακομα περισσοτερο!!! Μια ερωτηση μονο.. Με το RC Full stage 1 , θα μπορω να ανοιξω την πρωτη ταχυτητα?? Η' με την δυναμη που βγαζει μπορει να τα σπασει ολα απο κατω? Ημιαξονια κλπ..??


ηρεμησε φιλε δεν εχεις και 1000αλογα...το φορανε αγωνιστικα αμαξια 500 αλογων σε διαφορα πρωταθληματα ανα τον κοσμο... Very happy


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια λιγο πιο ευγενικα/...

επειδη φιλε μου μαλλον δεν εχεις ιδεα τι ειναι το μπλοκε και τι κανει στη πραξη σε ενα αμαξι σου προτεινω να ερθεις μια πεμπτη στη λεσχη να πας βολτα με ενα αμαξι με μπλοκε για να δεις τη λειτουργια του και αν σου ταιριαζει... Wink

και μην αρπαζεσαι ειμαστε ολοι με τις ωρες μας εδω μεσα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 01:12:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Με το RC Full stage 1 , θα μπορω να ανοιξω την πρωτη ταχυτητα?? Η' με την δυναμη που βγαζει μπορει να τα σπασει ολα απο κατω?


Παράθεση:
Ζήτα άδεια από το Υπουργείο Μεταφορών μήπως ξηλώσεις την άσφαλτο


Παράθεση:
και μην αρπαζεσαι ειμαστε ολοι με τις ωρες μας εδω μεσα


Παράθεση:
επειδη φιλε μου μαλλον δεν εχεις ιδεα τι ειναι το μπλοκε και τι κανει στη πραξη σε ενα αμαξι



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Το 2ο και 4ο ποστ ολοσωστα... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
axilleas91 (Αχιλλέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 23 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 02:36:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νταξει ρε παιδια.. μια ερωτηση ασχετου εκανα! Αν και γνωριζω ακριβως τι κανει το μπλοκε! Απλα μου ειπε ενα παιδι θα σου σπασουν τα ημιαξονια(μεταξυ σοβαρου κ αστειου), προβληματιστηκα και ρωτησα εσας τους εμπειρους να μου πειτε!! Και ουτε πιστευω οτι εχω RC με απειρα αλογα!! Ευχαριστω παντως..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 07:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχεις κανένα πρόβλημα με το RC. Ήταν "κάπως" οι απαντήσεις που δώθηκαν. "Κράτα" τη συμβουλή να δοκιμάσεις ένα με μπλοκέ, κι αν σου αρέσει, go for it, απλά. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 08:54:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axilleas91 έγραψε:
Απλα μου ειπε ενα παιδι θα σου σπασουν τα ημιαξονια(μεταξυ σοβαρου κ αστειου),
Την άλλη φορά να ρωτάς αν είναι σοβαρό ή αστείο αυτό που σου λένε για να ξέρουμε και εμείς αν θα δώσουμε σοβαρή ή αστεία απάντηση Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Σεπ 2011, 10:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

...
προτεινω να ερθεις μια πεμπτη στη λεσχη να πας βολτα με ενα αμαξι με μπλοκε για να δεις τη λειτουργια του και αν σου ταιριαζει... Wink


...αυτό πρέπει να το κάνω κι εγώ, ειναι καιρό στο πρόγραμμα! Rolling eyes

Όποιος μπορεί να με πάει μια μικρή βόλτα να το δω σε 207, θα του ήμουν υπόχρεη.
Σε Megane RS είχε ανεπανάληπτη αίσθηση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Επόμενη
Σελίδα 50 από 53

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1712s (PHP: 36% - SQL: 64%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on