PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εξοικονόμηση Βάρους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 18:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον Μιλτο... απο εδώ και πέρα θα οδηγούμε ΜΟΝΟ νηστικοι οκ?




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 19:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Alexandros έγραψε:
DimiP έγραψε:
και αφου τα βγαλετε ολαααα αυτααα που προαναφερθησαν, θα κοιταξετε το 206 σας και θα λετε: "βρε τι μου θυμιζει; τι μου θυμιζει;" Α! ναι το 106!!!"

για να μη πω καλυτερα οτι θα μοιαζει με ...καρτ!


Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΗΜΙ-ΧΩΣΤΑΣ κυριες και κυριοι Laughing Laughing Laughing



μετα φταιει ο...dimiχωστας!!!!
ε παει ξεφυγατε!

αληθεια, γιατι να μην αφαιρεσουμε το μισο λαδι μηχανης , τη μιση βαλβολινη, τα μισα υγρα υδρ.τιμονιου και φρενων;;
Rolling eyes Rolling eyes




XAXAXAXAXA
Γιατί δεν κόβουμε και την οροφή να βάλουμε μια τέντα Shocked Shocked
Ξέρετε για τι εξοικονόμηση βάρους μιλάμε; Question Question Sniper




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 21:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
λοιπον Μιλτο... απο εδώ και πέρα θα οδηγούμε ΜΟΝΟ νηστικοι οκ?


Ωχ Ωχ για μεγάλες νηστίες μας βλέπω!!!!!



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 22:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
λοιπον Μιλτο... απο εδώ και πέρα θα οδηγούμε ΜΟΝΟ νηστικοι οκ?


Ωχ Ωχ για μεγάλες νηστίες μας βλέπω!!!!!


Εμ, οι επιδόσεις θέλουν θυσίες. Δεν βλέπεις τι διαίτα κάνει ο Σουμάχερ, αν και οδηγεί ένα αυτοκίνητο 850+ ίππων;



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 00:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδιά, εγώ το αμαξάκι μου το πήρα, για να πάω μέχρι το Πήλιο, κάνοντας τις κοντρίτσες και τις κοντράρες μου κατά τη διαδρομή και μετά να κάτσω να απολαύσω τις λιχουδιές του Πολίτη στην ταβέρνα του. Και μετά, βαρύς-βαρύς, να επιστρέψω με την γυναίκα μου δίπλα και να χαζέψουμε και τις ομορφιές της Μαγνησίας που πριν δεν προλάβαμε να δούμε. Wink Mr. Green


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 00:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανάβαση Πυλίου, και μετά τα Ζαγοροχώρια, μέχρι το προσκοπικό καταφύγιο είναι must!
Highlight:η οδήγηση των ντόπιων!!



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 00:42:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάρος ofitzi = 66 kg οπότε μάλλον πρέπει να είναι ο πιο γρήγορος 1400άρης της παρέας Laughing
Άσε που κουρεύτηκα κιόλας σήμερα... :D

Πέραν της πλάκας πιστεύω πως μερικά από αυτά που αναφέρθηκαν είναι εφαρμόσιμα,στην πλειοψηφία τους όμως είναι υπερβολή.Δώσαμε τόσα λεφτουδάκια για να τα πάρουμε και θα τα κάνουμε dragster;


I may be slow
but I am in front of you!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 02:44:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ofitzis έγραψε:
Βάρος ofitzi = 66 kg....


Πάντα αναρωτιόμουνα πώς θα πηγαίνει ένα 206... άδειο!
Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 06:42:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παλι πιστευω οτι η υπερβολη ειναι προσωπικη υποθεση και υποκειμενικη στον καθενα.. Πχ καποιος δυσκολα θα αποχωριζοταν το subwoofer του και τον ενισχυτη, εμενα δεν με πολυνοιαζει...Καποιος μπορει να θεωρει τη ρεζερβα απαραιτητη, εγω παλι οχι... Βλεπεις οτι ειναι αναλογα το τι χρειαζεται βασικα ο καθενας και τι θεωρει απαραιτητο να υπαρχει μεσ'το αμαξι.. Βασικα τα 4 μεγαλυτερα ωφελη ερχονται απο:

Αντικατασταση απλων καθισματων με Bucket (τουλαχιστον 15-20 κιλα)
Αφαιρεση ρεζερβας (16-18 κιλα μαζι με τα εργαλεια της)
Αντικατασταση ζαντων αλουμινιου με ελαφρυτερου κραματος αλουμινιου (10-16 κιλα στο συνολο αναλογα το βαρος της παλιας ζαντας) και χρηση ελαφρυτερων ελαστικων (5-10 κιλα εξοικονομηση και στις 4 ροδες)
Διατηρηση μονο της απαραιτητης βενζινης στο ρεζερβουαρ. Εξοικονομηση 10-30 κιλα (αναλογα τι δρομολογια κανει ο καθενας).

Μπαμ-Μπαμ βρεθηκαν καμια 50αρια κιλα...Τα υπολοιπα στην λιστα ειναι "λεπτομερειες" μεν, αλλα αρθροιστικα μπορουν να βγαλουν και αυτα καποια κιλακια.. Ενα, ενα μπορει να φανταζει γελοια η αφαιρεση τους αλλα αρθροιστικα παντα, κανουν τη διαφορα...

Εμενα η ολη υποθεση ξεκινησε στο μυαλο μου μολις ειδα πως πηγαινε το 106 το 1400αρι σε σχεση με το δικο μου... Ε τι να σας πω ρε παιδια.. μιλαμε για μερα με τη νυχτα τωρα..Οποιος εχει παρομοια εμπειρια σε αμαξια με ιδιο κινητηρα και διαφορα βαρους θα καταλαβει ποσο σημασια παιζει το βαρος. Η εστω την διαφορα με 1 επιβατη (~70-80 κιλα) μαζι... Δεν την καταλαβαινετε? Εμενα το αμαξι χανει το (ηδη ασθενικο λογω χαμηλης ιπποδυναμης) νευρο μολις βαλω 2ο ατομο μεσα..Και σε χαμηλες στροφες το νιωθω να ψιλοαγκομαχαει σε σχεση με οδηγηση μονος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 09:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και που να εβλεπες εμενα το καλοκαιρι alex με το 1.4 και τη μαμα, το μπαμπα, την αδελφη, και τη γιαγια, και το πορτ μπαγκαζ τιγκα στις σακουλες απο supermarket. Α! ήμουν κι εγω μεσα.
Χαλαρα το βαρος των επιβατων και των πραγματων ήταν 360-370 κιλα!!!!!
φαντασου πως πηγαινε...
τωρα που το καλοσκεφτομαι ομως , τσουλαγε το καημενο . εγω ειπα θα αρνηθει να ξεκινησει αλλα τσουλησε τελικα...

Confused Confused Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 11:49:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
ofitzis έγραψε:
Βάρος ofitzi = 66 kg....


Πάντα αναρωτιόμουνα πώς θα πηγαίνει ένα 206... άδειο!
Laughing


Εγώ είμαι 68 Laughing
Όσο για αυτό που λες DimiP είναι όντως αλήθεια, αλλά η λύση είναι ανέβασμα πιο ψηλά τις στροφές. Τι άλλο να κάνουμε;



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Οκτ 2002, 23:10:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Εμενα η ολη υποθεση ξεκινησε στο μυαλο μου μολις ειδα πως πηγαινε το 106 το 1400αρι σε σχεση με το δικο μου... Ε τι να σας πω ρε παιδια.. μιλαμε για μερα με τη νυχτα τωρα..Οποιος εχει παρομοια εμπειρια σε αμαξια με ιδιο κινητηρα και διαφορα βαρους θα καταλαβει ποσο σημασια παιζει το βαρος. Η εστω την διαφορα με 1 επιβατη (~70-80 κιλα) μαζι... Δεν την καταλαβαινετε? Εμενα το αμαξι χανει το (ηδη ασθενικο λογω χαμηλης ιπποδυναμης) νευρο μολις βαλω 2ο ατομο μεσα..Και σε χαμηλες στροφες το νιωθω να ψιλοαγκομαχαει σε σχεση με οδηγηση μονος...


Αστα Alex...
Μεγάλη πίκρα!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Οι 1100άριδες & 1400άριδες καταλαβαίνουν, οι 1600άριδες και Gtίδες παρακαλούνται να μην γελάνε με την πίκρα μας Rolling eyes
ΟΚ;;;;; Evil Evil Evil



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιαν 2003, 20:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που πρέπει να εξεταστεί είναι τα κρύσταλλα. Ζυγίζουν πολύ. Θα μπορούσαν να αντικατασταθούν απο κάποια άλλα ελαφρύτερα και πιο "πλαστικά". Για να καταλάβετε πόση ζημια προξενούν αυτά, η Audi φρόντισε να διατηρήσει την αναλογία μετάλλου/κρυστάλλων στο 2/1 για το μοντέλο της Α2 1.2 diesel (αυτό που καταναλώνει 3 λίτρα/100 km).
Φαντάζομαι όμως πως κάτι τέτοιο είναι πολύ δύσκολο να γίνει αφού αποκλείεται να υπάρχουν τέτοια ελαφρια τζάμια για το 206 στην αγορά (αμφιβάλλω μάλιστα αν υπάρχουν ελαφριά τζάμια για αυτοκίνητα γενικώς)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 00:10:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Καποιος μπορει να θεωρει τη ρεζερβα απαραιτητη, εγω παλι οχι... Αντικατασταση απλων καθισματων με Bucket (τουλαχιστον 15-20 κιλα)


Aν πάθεις λάστιχο στην Εθνική, στη μέση του πουθενά και να βραδιάζει (το έχω πάθει..), θα εκτιμήσεις πολύ την ύπαρξη της ρεζέρβας.... Wink

Όσο για την αφαίρεση πυροσβεστήρα....είμαστε σοβαροί;;;;;;;;;


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 01:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω θα συμφωνισω με τον Αλεξανδρο σε ολα περι διαιτας,λογο οτι τα εχω κανει.

Μεγαλε πες ταααααααα.................. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Τεζζζζζζζζαααααααααααααα............. Evil Evil Evil Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 03:20:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η φαση ειναι παω στη ζυγαρια πριν καμια βδομαδα και βλεπω 79 Shocked Shocked Shocked Μ'επιασε πανικος.. Λεω ΑΤΙΜΟΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ με τσακισατε..

Ε απ'τα 71 το καλοκαιρι, στα 75 τον Οκτοβρη και 79 τωρα? Μιλαμε για 8 κιλα δεν ειναι παιξε-γελασε εδω περα... Ε τωρα επεσα γυρω στα 77 μετα απο μια βδομαδα διαιτας ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 04:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E, όχι και να κόψω τη "μάσα"!!! Laughing
Το καλό φαϊ και η γρήγορη οδήγηση είναι δύο "κακές"¨συνήθειες που δεν κόβονται εύκολα... Ειδικά το δεύτερο! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 09:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ντε.......δεν ειπαμε και να μην δεν φας Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 10:33:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα ειναι δυσκολο να ελαφρυνετε το αυτοκινητο ριξτε το στη διαιτα!!!χαστε καμια 20αρια κιλα και θα δειτε πως θα αλλαξει προς το καλυτερο η αναλιγια ιππων - βαρους!!! Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Very happy Very happy Rolling eyes Rolling eyes .αμα δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο παει το βουνο στο μωαμεθ!!!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Φεβ 2003, 08:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εεε, Rolling eyes τότε θα προτείνω κάτι πιο έξυπνο! Rolling eyes
Τί θα λέγατε εάν λείπαμε κιόλας από την θέση του οδηγού;
Ένα μηχανισμό τηλεχειρισμού σαν τα τηλεκατευθυνόμενα και είμαστε έτοιμοι. Φανταστείτε... Μία πεζάκλα χωρίς οδηγό να καταπίνει τα πάντα στο διάβα του!! Shocked Shocked Shocked Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1654s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on