PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Colin McRae 2005 και άλλα Racing Games για PC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 17:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Colin McRae 2005 και άλλα Racing Games για PC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ψάξει αλλά δεν βρήκα παρόμοιο θέμα αν αυτό το θέμα έχει ανοιχθεί ξανά. Τέλος πάντων!

Όποιος ασχολείται με παιγνίδια αυτοκινήτων, F1 και λοιπά Racing Games στο PC, πως σας φαίνεται σαν ιδέα να κάνουμε αγώνες online μεταξύ μας? (εάν παίζουμε τα ίδια παιγνίδια)

Έχω επίσης πάρει πρόσφατα το Colin McRae 2005. Όποιος άλλος το έχει να μιλήσει τώρα! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultra-one στις Δευ 19 Σεπ 2005, 12:42:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 02:54:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλακα θα χει αλλα τα κλοψιράιτ παιχνιδια που εχουν οι περισσοτεροι το υποστηριζουν?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 07:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
πλακα θα χει αλλα τα κλοψιράιτ παιχνιδια που εχουν οι περισσοτεροι το υποστηριζουν?


δυστηχος οχι.... Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 11:44:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
πλακα θα χει αλλα τα κλοψιράιτ παιχνιδια που εχουν οι περισσοτεροι το υποστηριζουν?


Πιστεύω πως τα παιγνίδια που επιτρέπουν απευθείας σύνδεση μεταξύ παικτών (peer to peer) και όχι μέσω Server που μπορεί να ελέγχει και serial numbers... πιθανόν να παίζουν ακόμη και αν είναι κλόψιράιτ!

Πάντως το Colin McRae 2005 δοκιμάσαμε να το αντιγράψουμε και δεν τα καταφέραμε Crying or Very sad

Είναι πάνω σε DVD-ROM και η εγκατάσταση είναι 4,5GB!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation

Εγώ το αγόρασα από το site των codemasters (www.codemasters.co.uk) γύρω στα 50ευρώ και μου το έστειλαν σε 3 μέρες.
Τώρα θέλω μια καλή τιμονιέρα και πεντάλ διότι η παλιά μου τα έχει παίξει! Sad


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 13:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Εγώ το αγόρασα από το site των codemasters (www.codemasters.co.uk) γύρω στα 50ευρώ και μου το έστειλαν σε 3 μέρες.
Τώρα θέλω μια καλή τιμονιέρα και πεντάλ διότι η παλιά μου τα έχει παίξει! Sad


Εχεις ξεφυγει τελειως.....
Ενω εγω καθολου....(κατεβασα drivers xp προχθες για την δικια μου τιμονιερα...!!)
Laughing Laughing
Το 2005 δεν το χω παιξει.
Το 2004 ειχε πολυ ωραια γραφικα και κινηση αλλα μου εσπαγε λιγο τα νευρα γιατι οι πιστες ηταν πολυ στενες και επρεπε να εισαι τσιτα συνεχεια για να μην καταληξεις σε κανα δεντρο...!
Το 2003 ηταν ολιγον μουφα.
Το 2002 ηταν κορυφη......... Wink
Εντομεταξυ λιωνω το NFSU2 παντα με 206....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 18:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερκικα παιχνιδια που εχω ακουσει αλλα δεν τα εχω βρει ειναι
1. The Fast And The furius
2. Street Legal 1
3. Street Legal 2 (δεν ξερω αν εχει κυκλοφορισει ακομα)
4. Juised (Αυτο εχω ακουσει οτι ειναι ο αντιπαλος του NSF Underground 2 και οντος απο 4-5 βιντεακια που εχω δει ειναι πολυ προσεγμενο)
αλλα επειδη εκλεισε η acclaim που ηταν να το βγαλει καθηστερει... ηταν να μην βγει καθολου αλλα το επιασε μια αλλη ετερια και καποια στιγμη θα το δουμε και αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 21:02:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά μέχρι τώρα το καλύτερο παιγνίδι με αυτοκίνητα που έχω παίξει είναι το Screamer 2 διότι τα αυτοκίνητα συμπεριφέρονταν σαν αυτοκίνητα... Δυστυχώς επειδή είναι παλιό (1997) δεν πάιζει σε ΧΡ και απαιτεί εγκατάσταση 95 ή 98 σε ξεχωριστό partition. Και πάλι όμως δεν υπάρχουν drivers 95/98 για nVidia FX5200 & Audigy2........

To επόμενο Screamer Rally ήταν μούφα, το ίδιο και όλα τα Colin McRae πλην του πρώτου (που πάλι δεν παίζει σε ΧΡ......)

Στο Colin 2005 τα αυτοκίνητα απλά γλυστράνε ανεξέλεγκτα και δεν αντιδρούν όπως πρέπει στο άφημα-πάτημα, φρένα, τιμονιές κλπ.....

Άλλα παιγνιδάκια που έχουν πολλή πλάκα (Χώρις απαραίτητα να είναι πολύ "real" η οδήγηση) είναι το Test Drive 6 και το Breakneck.
Στο breakneck μπορείς να οδηγήσεις μέχρι και .....Citroen 2CV και η πλάκα είναι πόσο γέρνει όταν στρίβει και πόσο ανεβοκατεβαίνουν οι τροχοί στις ανωμαλίες σαν πραγματικό ντεσεβό!!!!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 22:57:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ τωρα που το λες θυμηθηκα και το flat out ειναι παιχνιδι με τρακες και τετοια παρομοιο με το παλιο destruction derby... αλλα το ποιο αστειο απο ολα ειναι οτι σε γερες στουκες ο οδηγος πεταγεται μπροστα απο το αμαξι Shocked
πολλα γελια... δεν ξερω αν εχει κυκλοφορησει...
θα συμφωνησω απολητα οσο αναφορα colin Mc Rae 2005 γλυστραει παρα παρα πολυ !
Το WRC 3 τι σας λεει ? εγω το wrc 1 και 2 τα τελειωσα και μου αρεσαν αρκετα... αν και ηταν ΠΟΛΥ ζωρικα στο hard
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Σεπ 2005, 11:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξαναφέρνω το θέμα στην επικαιρότητα!!!


Επειδή τελείωσα το Colin Mc Rae 2005 εδώ και καιρό (κερδίζοντας όλους τους αγώνες και όλα τα πρωταθλήματα) πλέον δεν έχω να κάνω κάτι άλλο εκτός από practice ή Online gaming. Silly Silly Silly

Όποτε θέλετε κάνουμε Online κόντρα!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Ελπίζω μέχρι τώρα μερικοί να το έχετε πάρει!!!! Laughing


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Σεπ 2005, 16:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακριά απο το JUICED ... μόνο τα βιντεάκια του αξίζουν....το NFSU2 είναι μακράν ανώτερο του....

όσο για παρόμοιο με το NFSU2 και πιστεύω καλύτερο και απο το Juiced είναι το SRS: Street Racing Syndicate !!!!

όπως και το Μidnight Illegal Street Racing 2( νομίζω κάπως έτσι λέγεται) είναι πάρα πάρα πολύ καλό !!!


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Σεπ 2005, 17:14:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Colin McRae 2

ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο... post την screenshot κλπ...

been there, done that Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Σεπ 2005, 18:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Colin McRae 2

ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο... post την screenshot κλπ...

been there, done that Razz


Ακόμη στο 2 είσαι εσύ???!!!! Silly Silly Silly Silly


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Σεπ 2005, 19:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Colin McRae 2

ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο... post την screenshot κλπ...

been there, done that Razz


Ακόμη στο 2 είσαι εσύ???!!!! Silly Silly Silly Silly


τα χω παίξει όλα τα colin. απλά το 2 (ίσως και το 1) είναι ότι καλύτερο έχει βγει ΠΟΤΕ στα wrc racing games. δεν είναι υποκειμενικό. ΟΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 05:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο 2005 σας παιζω και σας εχω ολους απο πανω!
(αλλα μονο σε Xbox!!!Σιγα μην παιζω Colin με το πληκτρολογιο και σε 17αρα οθονη Twisted evil Twisted evil Twisted evil )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 09:19:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
στο 2005 σας παιζω και σας εχω ολους απο πανω!
(αλλα μονο σε Xbox!!!Σιγα μην παιζω Colin με το πληκτρολογιο και σε 17αρα οθονη Twisted evil Twisted evil Twisted evil )

Σιγά που θα παίζω με το πληκτρολόγιο!!!!!!


Την τιμονιέρα Logitech Momo Racing τι την έχω??? Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

(Και η οθόνη μου είναι 22άρα Twisted evil )


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 09:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
τα χω παίξει όλα τα colin. απλά το 2 (ίσως και το 1) είναι ότι καλύτερο έχει βγει ΠΟΤΕ στα wrc racing games. δεν είναι υποκειμενικό. ΟΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ! Very happy


Το 1 το έχω (και ήταν πολύ καλό την εποχή του) αλλά δεν παίζει σε Windows ΧΡ, ούτε και σε compatibility mode.

Το 2 παίζει?????????? Αν παίζει θέλω μια κόπια!!!! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 11:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To CMR2 ήταν πραγματικά από τα καλύτερα racing games ever.....
Το έχω εγκατεστημένο ακόμα και που και πού παίζω λίγο......
Μερικοί παλιοί στο forum, θα θυμούνται και το μίνι πρωταθληματάκι που είχαμε παίξει εδώ μέσα με print screen κλπ (αυτό που λέει ο Ζήσης...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 12:20:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
To CMR2 ήταν πραγματικά από τα καλύτερα racing games ever.....


To πιο σημαντικό σε ένα racing game για μένα είναι να είναι όσο το δυνατό καλύτερο "driving simulator" και η οδήγηση να είναι ρεαλιστική.

Για μένα ίσως το πιο ρεαλιστικό ήταν το Screamer2 που δυστυχώς δεν παίζει σε ΧΡ!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 12:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρα CM2 kαι μετα το 3 για μενα....ΜΟΝΟ!
Αλλα αφηστε τα PC και πιαστε το XBOX!!!!!!!!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 16:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
ultra-one έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Colin McRae 2

ποιος θα κάνει καλύτερο χρόνο... post την screenshot κλπ...

been there, done that Razz


Ακόμη στο 2 είσαι εσύ???!!!! Silly Silly Silly Silly


τα χω παίξει όλα τα colin. απλά το 2 (ίσως και το 1) είναι ότι καλύτερο έχει βγει ΠΟΤΕ στα wrc racing games. δεν είναι υποκειμενικό. ΟΛΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ! Very happy


ΌΛΟΙ? δηλαδή? Ο Μήτσος ο Τανάλιας, ο Γιώργος ο Πεταλούδας, ο Γιάννης ο Ξυράφης και...ο Μπάμπης ο Σουγιάς??

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,349s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on