PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αττικό Ράλλυ.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 17:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Αττικό Ράλλυ. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αλλο Σαββατοκυριακο ειναι το Αττικο ραλλυ και φυσικα το GALFAS TEAM θα ειναι εκει.Οσοι ΔΕΝ πατε στο τουριγκ σας περιμενω στο σερβις να τα πουμε απο κοντα....( Μακη τ'ακους Question Question Question .......κοκκινο RALLYE στου χαντακι..εμαθες Question Laughing Laughing )Πιστευω να μην μας γραψετε ΟΛΟΙ Laughing Laughing Αααααα και μην ξεχασω.Αν τερματισουν απλως τα παιδια θα εχουν εξασφαλισει και το Πανελληνιο πρωταθλημα στο κυπελο ασφαλτου οποτε φερτε και σαμπανιες....τιποτα φθηνες σαν αυτες που ανοιγουν στα κωλαδικα και απο γευση ΓΚΑΖΙ Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 00:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατί ρε, άμα δε τερματίσουμε τι θα γίνει δηλαδή ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 11:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
γιατί ρε, άμα δε τερματίσουμε τι θα γίνει δηλαδή ?


Nα σας φέρει πίσω, η ούρδα με το χρέπι της. Λίγο το 'χεις; Lol Lol Lol


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 14:14:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eνα Μερκουρη μαλλον θα τον τιμησω με την παρουσια μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 16:16:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
γιατί ρε, άμα δε τερματίσουμε τι θα γίνει δηλαδή ?


Θα σε κανω οτι κανεις την Τασουλα Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ 7ΑΡΗ ΡΕ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 23:04:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα τα πουμε στον αγωνα τρελοπαιδα! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 00:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το βραδυ της Κυριακης εχει ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ.Νικο με ταχι λεει ο Γιωργος γιατι θελει να πιει Crying or Very sad ΑΚΟΥ ΜΕ ΤΑΞΙ Crying or Very sad Crying or Very sad Αλλα κατσε ρε........Τα Ταχι στην Αθηνα αν δεν κανω λαθος κιτρινο χρωμα δεν εχουν Question Twisted evil Twisted evil Twisted evil Με Ταχι ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΦΛΟΓΕΣ Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing Πα να μαμηθει ρε δεν θα πιω Wink ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 09:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Και το βραδυ της Κυριακης εχει ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ.Νικο με ταχι λεει ο Γιωργος γιατι θελει να πιει Crying or Very sad ΑΚΟΥ ΜΕ ΤΑΞΙ Crying or Very sad Crying or Very sad Αλλα κατσε ρε........Τα Ταχι στην Αθηνα αν δεν κανω λαθος κιτρινο χρωμα δεν εχουν Question Twisted evil Twisted evil Twisted evil Με Ταχι ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΦΛΟΓΕΣ Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing Πα να μαμηθει ρε δεν θα πιω Wink ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ


Ρε δεν πας καλύτερα σε ένα πιάνο μπάρ(sic), να είσαι στο στοιχείο σου, καλύτερα...

ps Η Πέγκυ δεν τραγουδά εγγλέζικα ρε συ... λέξη δεν θα καταλάβεις.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 09:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:

Ρε δεν πας καλύτερα σε ένα πιάνο μπάρ(sic), να είσαι στο στοιχείο σου, καλύτερα...

ps Η Πέγκυ δεν τραγουδά εγγλέζικα ρε συ... λέξη δεν θα καταλάβεις.


άστον, μαζί με την Πέγκυ παίζει Νίνο και Καραφώτης, θα βγάλει γούστα το παιδί. ξέρω εγώ τι κάνω.
υπάρχει βέβαια και 2ο ενδεχόμενο. Είδα που τραγουδάει και η Εφη Θώδη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 17:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eφη Θωδη δεν παμε γιατι θα εχω εμφυλιο πολεμο μετα με την Βικυ...πα πα πα τι ειπα παλι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 17:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Και το βραδυ της Κυριακης εχει ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ.Νικο με ταχι λεει ο Γιωργος γιατι θελει να πιει Crying or Very sad ΑΚΟΥ ΜΕ ΤΑΞΙ Crying or Very sad Crying or Very sad Αλλα κατσε ρε........Τα Ταχι στην Αθηνα αν δεν κανω λαθος κιτρινο χρωμα δεν εχουν Question Twisted evil Twisted evil Twisted evil Με Ταχι ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΦΛΟΓΕΣ Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing Πα να μαμηθει ρε δεν θα πιω Wink ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ ΠΕΓΚΥ


Ρε δεν πας καλύτερα σε ένα πιάνο μπάρ(sic), να είσαι στο στοιχείο σου, καλύτερα...

ps Η Πέγκυ δεν τραγουδά εγγλέζικα ρε συ... λέξη δεν θα καταλάβεις.


Εεεε Κωσταντινε Question ..........το κρούεις το μπακράτσι ρε Question Ζημωνεις ή απο τον φουρνο περνετε ρε Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 18:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Eφη Θωδη δεν παμε γιατι θα εχω εμφυλιο πολεμο μετα με την Βικυ...πα πα πα τι ειπα παλι


Eμ, με τις φθηνιάρικες σαμπάνιες που θες, ούτε για την Έφη Θώδη δεν κάνεις

Eγώ λέω επιστρέφοντας για Kοζάνη κάνε μια στάση στη Λειβαδιά για να ρίξεις ένα γλέντι σε τίποτα κλαρίνα της πλάκας!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 08:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool Cool
ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΙΑΡΗ....................................
................................................

προτεινω οσοι θα μεινουν εδω...δηλαδη ολοι...να ερθουν στον αγωνα που θα δωσει ο φιλος μας Γκαλφας...
οι ενδιαφερομενοι ας επικοινωνησουν μαζι μου...μονο εγω θα ξερω που θα βρισκεται καθε στιγμη λεπτο δευτερολεπτο...ο πρωταγωνιστας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 09:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε μη τα λες αυτά.. κατεβαίνω incognito...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 09:38:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑ ΣΩΠΑΣΩ ΛΟΙΠΟΝ....
Multi color Multi color Multi color Multi color
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 00:37:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

na kano mia erotisi? kai pou tha parei meros o agonas gia na parevrethoume?


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 07:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο άντε και εις ανώτερα...Thumb right Onfire Cheers
Τι άλλο να πω... Silly
Το μόνο είναι ότι δεν συναντηθήκαμε τελικά κατά την επιστροφή στο Σείριο να δούμε τα εργαλεία σας...Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 07:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα μπράβο ρε Cool Να σαι καλά και όλες οι δόξες του ράλλυ να πέφτουν πάνω σου βροχή! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 11:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Νίκο πάντα χρυσά
και Χρόνια Πολλά.......



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2004, 12:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΚΟΖΑΝΙΤΕΣ ΣΥΝΚΛΑΜΠΙΤΕΣ ΜΑΣ!
ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ.!
Θελαμε να σας δουμε χθες αλλα η κουραση και η διαδρομη που ειχατε να κανετε ηταν κατανοητη οποτε.... next time! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,145s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on