PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βοήθεια!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 09:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Βοήθεια!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το βράδυ της Κυριακής που μας πέρασε (21/11) είχε παρκάρει ο αδερφός μου το pug του στα Σεπόλια (Ιωαννίνων 174).
Κάποιος έπεσε με το αυτοκίνητό του επάνω του και έφυγε, προκαλώντας αρκετά μεγάλη ζημιά (πόρτα οδηγού - μαρσπιέ - εμπρός/πίσω φτερά - πίσω προφυλακτήρας - στραβωμένες ζάντες).

Κάτοικοι της περιοχής είπαν ότι πρόκειτε για BMW 316 ή 318 σκούρου χρώματος (μαύρο ή μπλε) και μάλλον τα νούμερα της πινακίδας του είναι 2408.
Η BMW πρέπει να έχει ζημιές από την αριστερή πλευρά.


Μέχρι στιγμής δεν έχουμε καταφέρει να τον βρούμε μέσω τροχαίας-ασφαλιστικής, γι' αυτό θα ήθελα να σας παρακαλέσω αν δει κάποιος BMW που ταιριάζει στην παραπάνω περιγραφή να με ειδοποιήσει αμέσως στο 6972086346 (Σπύρος).

Ευχαριστώ


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 00:18:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

na eisai sigouros oti tha to exoume sto ipopsin oloi mas....


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 23:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να τον πιασεις και να τον ....... τον ατιμο Evil Evil
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harist (ΧΑΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QuiKSilveR Special Edition

Ένταξη: 22 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: Home Of The Brave, Land Of The Free.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 23:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
να τον πιασεις και να τον ....... τον ατιμο

thats right Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


VENI, VIDI, VICI.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 14:41:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω μαζι σου ειμαι Very happy Very happy αν και ειμαι αγγλια Mad Mad


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 15:35:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά αν τον βρω θα τον φέρω σε μια συνάντησή μας και αφού τον δέσω από τον προφυλακτήρα και τον σύρω κανά τέταρτο για παραδειγματισμό, μετά θα σας τον παραδώσω να τον περάσετε κι εσείς ένα χέρι... Evil


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 16:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Καλά αν τον βρω θα τον φέρω σε μια συνάντησή μας και αφού τον δέσω από τον προφυλακτήρα και τον σύρω κανά τέταρτο για παραδειγματισμό, μετά θα σας τον παραδώσω να τον περάσετε κι εσείς ένα χέρι... Evil


Εγω προτινω να του δεσουμε το ενα μπαλακι στο δικο σου προφιλακτηρα το αλλο στον δικο μου και να τον τραβαμε μεχρι να κανει κρακ. Twisted evil Twisted evil ΑΑΑΑΑΟΥΥΥΥ πονεσα και εγω μονο στην ιδεα Confused Confused

Αμα ειναι γυναικα τοτε λεω να τις παρω το τηλεφωνω και να βγω για ενα ποτο μαζι της. Razz Razz


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0964s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on