PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Bodykit
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Φεβ 2005, 15:44:21    Θέμα δημοσίευσης: ...Gkala.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνη...
Μόλις πριν από λίγο μίλησα με το νούμερο που μου έδωσες...
Περιμένω τιμή...Για όλο το Bodykit εκτός του πίσω μέρους...
Εδω Β. Ελλάδα μου είπε πως μόνο Ελευθερούπολη υπάρχει κάποιος που έχει Esquiss και τα τοποθετεί...
Α!...από τα λεγόμενά του κατάλαβα πως πρέπει να είναι πολύ, μα πολύ ακριβό....
Την τρέλα μου...Πιστεύω όμως οτι σε εμφάνιση θα είναι super...Τ'εσπα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Φεβ 2005, 08:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν δοκιμάζεις να τα παραγγείλεις μόνος σου απευθείας απο το site που τα βρήκες. Εδω στην Ελλάδα νομίζουν ότι πουλάνε χρυσάφι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Φεβ 2005, 09:31:47    Θέμα δημοσίευσης: Έλα Αλέκο...Πόσο είπε??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Surprised ΧΑ!
Ακούτε Ακούτε..
Esquiss Bodykit για 307...
Έχουμε και λέμε...
Μπροστινή ποδιά: 520
Πισινή ποδιά: 460
Πλαϊνά μαρσπιέ: 610
Προεκτάσεις φτερών: 610 (!!! Shocked )
Αεροτομή με φώτα: 470
Μάσκα χωρίς σήμα: 270

Δηλαδή θέλω μούμπλε μούμπλε Rolling eyes .... 2890 για όλο το kit...
Ε, δεν πάμε καλά...και χωρίς περαστικά...Α!Ούτε βάψιμο....
δηλαδή κανά 3500 για να μπει επάνω...

Έχεις δίκιο ρε συ....
Μόνο από έξω θα παραγγείλω....όλοι εδω Ελλάδα μου φαίνεται οτι κοιτάνε να βγάλουν κανά φράγκο από 2-3 άτομα αντι να κάτσουν να κάνουν καλή δουλειά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 01:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..Εστω και αργα σας βρηκα ! χαιρετω τους παντες και εχω μια δηλωση "φιλτατε 307 cc alu επιτελους βρηκες τον συμαχο σου στο tuning της αμαξαρας μας !Θα τα κανουμε F1! Θελω να πω προς ολους τους 307αδες πως ευχαριστως μπορω να δωσω οτι πληροφοριες μπορω για το tuning των αυτοκινητων μας καθως εδω και αρκετοοοο καιρο εχω σηκωσει καθε πετρα που υπαρχει για 307 Shocked και εχω μαζεψει καλες πληροφοριες !!!Παιδες αναμενω συζητησεις ,καλες βολτες και ,με προσοχη!

Υ.Σ. 307 cc alu βγαλε καμια φοτο απο το καρο σου να δω πως το σινιαρισες!!εγω προς το παρον αναμενω καμια βδομαδα ακομη ...μετα ομως θα φοραω το body kit της RIEGER !!! Very happy τωρα που βρεθηκαμε μην χαθουμε (αλλωστε μονο οι δυο μας πρεπει να ειμαστε! ) Wink

Χαιρετω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 08:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
..Εστω και αργα σας βρηκα ! χαιρετω τους παντες και εχω μια δηλωση "φιλτατε 307 cc alu επιτελους βρηκες τον συμαχο σου στο tuning της αμαξαρας μας !Θα τα κανουμε F1! Θελω να πω προς ολους τους 307αδες πως ευχαριστως μπορω να δωσω οτι πληροφοριες μπορω για το tuning των αυτοκινητων μας καθως εδω και αρκετοοοο καιρο εχω σηκωσει καθε πετρα που υπαρχει για 307 Shocked και εχω μαζεψει καλες πληροφοριες !!!Παιδες αναμενω συζητησεις ,καλες βολτες και ,με προσοχη!

Υ.Σ. 307 cc alu βγαλε καμια φοτο απο το καρο σου να δω πως το σινιαρισες!!εγω προς το παρον αναμενω καμια βδομαδα ακομη ...μετα ομως θα φοραω το body kit της RIEGER !!! Very happy τωρα που βρεθηκαμε μην χαθουμε (αλλωστε μονο οι δυο μας πρεπει να ειμαστε! ) Wink

Χαιρετω Laughing


LEFT Καλημέρα και καλώς ήρθες στο club.
Εγώ στο δικό μου για την ώρα έχω αλλάξει μόνο τον μπροστινό προφυλακτήρα και έβαλα της ABESS ( όπως φαίνεται και στην φωτό της υπογραφής ). Κοιτάω όμως την αεροτομή και το πίσω κομμάτι της RIEGER.
Ξέρεις τιμές Question Question Question
Απο που θα τα πάρεις Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 11:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα! Ωραια το πας συνεχισε!Εχω να σου πω πως η αεροτομη της RIEGER του πεφτει λιγο μικρη στο πορτπαγκαζ.Τωρα αν σου αρεσει ξερω πως η τιμη της κυμαινεται γυρω στα 250euro.Εγω παντως θα τσιπισω αυτη που φοραει στο ΑΒΒΕS γιατι μου καθεται πιο street ,δεν θα χαλασω το πορτπαγκαζ(η αλλη εχει αλουμινοβασεις καταλαβεσ!!!) και απο τιμη ....120 euro !!!Βαλε δηλαδη βαψιμο και τοποθετηση, πανω απο 200 euro δεν παει με τιποτα!Τωρα οσο για το πισω κομματι της RIEGER μιλαμε για καποια 260 euro( χωρις τοποθετηση) αλλα μην βιαστεις μιας που θα το φορεσω εγω σε καμια εβδομαδα περιμενε να το δεις πρωτα και μετα αποφασιζεις!(ερωτηση μασπιε εχεις ριξει??).Αν μενεις Αθηνα νοτια προαστια θα σου γνωρισω φανοποιο της Peugeot, special το τονιζω και βαζω το χερι μου στην φωτια,απο τον οποιο θα εχεις τιμες που δεν φανταζεσαι!!!Αυτα προς το παρον το απο που τα πηρα θα στο πω σε mail, το ποσο δεν θελω γιατι θα ε σε πληγωσω!!Αυτο που θα σου πω ειναι οτι βαμμενα τοποθετημενα θα μου κοστισουν αρκετα λιγοτερο απο οσο δυο μπροστινοι προφυλακτηρες σου με παραμετρους την καλη αγορα και την special φανοποιεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 12:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307 cc alu μπορεις να μου πεις πως βαζω foto στην υπογραφη???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 13:12:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
307 cc alu μπορεις να μου πεις πως βαζω foto στην υπογραφη???


Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=2710
Πιστεύω οτι θα βγάλεις άκρη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 15:37:44    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefty!!Καταρχάς καλως όρισες...

Επέιδη μάλλον έχεις ψάξει πολύ για το θέμα bodykit, μήπως μπορείς να ρίξεις λίγο φως???
Με ενδιαφέρει τοποθέτηση μαρσπιέ μπροστά (ή και προφυλακτήρα..) και πλαϊνών ποδιών....
Μου αρέσουν πολύ της Rieger τα κομμάτια...
Μήπως ξέρεις να μου πείς τι τιμές παίζουν Αθήνα, γιατί εδω Θεσσαλονίκη, μολίς ρώτησα κάποιον που τα φέρνει ζαλίστηκα..... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2005, 00:31:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Μητσαρα εχω να σου πω πως ξερω τι σου βαρεσανε οι τυποι τις RIEGER στην ωραια Σαλονικη γιατι απλα την ειχα ακουσει και εγω!Απ'οτι καταλαβα ενδιαφερεσαι για μπροστα και πλαι, ωστοσο εγω θα σου πω και για πισω! Ακου και σημειωνε για RIEGER :
1)α Ποδια μπροστα θα υπολογισεις στα 230
β προφυλακτηρας μπροστα στα 450
2) πλαινα στα 320
3) πισω προσθετο κομματι στα 250
Σχολιο 1)Προσωπικα θα σου προτεινα να ριξεις ολοκληρο προφυλακτηρα μπροστα γιατι αυτος ειναι που μετραει,να εχεις και τα air intakes σου στο πλαι να καυλωνει και κανενας απ'εξω Cool .Σχολιο 2) βαλε και το πισω αν μπορεις, ειναι απο τα ομορφοτερα προσθετα για 307.
Εχουμε λοιπον για κιτ με ποδια 800
κιτ με προφυλακτηρα 1020
Προσεξε ομως σε αυτες τις τιμες θα εχεις σιγουρα κατι καλυτερο.
Αυτα που σου λεω ειναι τιμες για τα ανταλακτικα ,το βαψιμο το υπολογιζεις εσυ.
Επειδη οπως ειπες και μονος σου το εχω ψαξει το θεμα πολυ εχω να σου πω οτι ειναι οτι πιο αξιοπιστο(ανθεκτικο πλαστικο και οχι πολυεστερικο και μαλ***ες) οτι πιο ωραιο και πολυ οικονομικο απο εκει που θα σου πω να τα τσιπισεις.Οσο για εφαρμογη τελεια,που σημαινει λιγοτερα εξοδα φανοποιου
Το καλο ειναι οτι αν ξαναβρεθεις με χρημα για να ξοδεψεις στην εμφανιση μπορεις να προσθεσεις και αλλα οπως

1)Προβολακια,θα μου πεις οτι εχουμε ηδη και θα σου πω οτι τα προβολακια παντα δειχνουν
2)Φλαπσακι/μαχαιρακι στον μπροστινο προφυλακτηρα που βγαινει 3-4 ποντους εξω σε ολο το μηκος του και στα πλαγια και γινεται το αμαξακι μεγαλη μπομπα(καυλα)
3)Φλαπσακι/μαχαιρακι πισω προφυλακτηρα αλλη μπομπα(λιγο υπερβολη βεβαια)
Αν ενδιαφερεσαι να τα τσιμπισεις θα μου πεις και εγω θα σε προωθησω εκει που πρεπει και οχι στα 1285 που σου ειπανε οι μαγκες στην καλαμαρια.
Αυτα μητσαρα ! οτι αλλα θες πες μου!
Χαιρετω Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Φεβ 2005, 07:58:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT καλημέρα
Στείλε μου ένα pm για να επικοινωνήσω με την πηγή σου, γιατί με τις τιμές που αναφέρεις θα βάλω την αεροτομή και το πίσω κομμάτι για την ώρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Φεβ 2005, 15:21:31    Θέμα δημοσίευσης: 307 φωτα ομιχλης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλήσπερα Πεζουκλες

Μπητε στο σιτε τησ πεζο Λιον εχουν βαλει στα αξεσουαρ για 307 φωτα ομιχλησ τα οποια σου τρυπανε τον προφυλαχτηρα για να στα τοποθετησουνε κοστοσ 246€ Evil Puke right ασε που ειναι και Puke left



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Φεβ 2005, 18:34:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θέλετε να βάλετε προβολάκια στο 307 σας και να μην κόψετε τον προφυλακτήρα υπάρχει αυτό:



Σε χρώμιο (φαντάζομαι και σε μαύρο θα υπάρχει) και κάνει στην french-power 165ευρω
http://www.french-power.com/html/nebelscheinwerfer.html


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 12:40:06    Θέμα δημοσίευσης: ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefty!
Να είσαι καλά για την άκρη σου...
Μόλις άλλαξα ζάντες+λάστιχα και σαν επόμενο βήμα το βλέπω για bodykit...
Εδω που τα λέμε Rieger και Esquiss είναι τα πιο όμορφα...ΑΛΛΑ...αν βγάλουν κανα προφυλακτήρα σαν και αυτόν απο το Megane της PAM...

ή της ίδιας εταιρίας για το 206...

τότε θα πάω να τον βάλω με τις μπάντες....Θα τους στείλω email να τους ρωτήσω...

αν δεν δω φως...τότε βουρ για rieger...
Α!το φλαπσάκι είναι όλα τα λεφτά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 14:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κοίτα και την ABBES http://www.abbes-design.com/peugeot-307-CC/index.htm


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 14:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο ελπιζω να βοηθησα!
Εγω σημερα παιδες παρελαβα την αεροτομουλα μου και τους μασπιεδες μου!! Laughing Laughing Laughing Την αλλη τριτη ερχεται μπραστα και πισω προφυλακτηρας!! Very happy Very happy Cool ΟΛΕ!ΟΛΕ!ΟΛΕ!Αντε και ο Θρυλος το UEFA....καλα λεμε και καμια μαλ***α να περασει η ωρα!!!
Για πες μας ρε Μητσο λεπτομεριες για ζαντολαστιχο!!!Περιμενω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 15:20:48    Θέμα δημοσίευσης: Lefty! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανέβασε φωτό να δούμε αποτέλεσμα Lefty!
Μεγιά σου!


Παράθεση:
Για κοίτα και την ABBES http://www.abbes-design.com/peugeot-307-CC/index.htm

Αυτό μάλιστα alu!είναι κοντά σε αυτό που φαντάζομαι...άραγε μπαίνει "κουτί" στο 307 απο το 307cc??? Αν δεν κάνω λάθος, αυτό δεν φοράς εσυ?
Όσο για τα ζαντολάστιχα κοίτα εδω...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2688&postdays=0&postorder=asc&start=440
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 15:34:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσαρα εκανες κινηση ρουα ματ!!!Μπραβο μεγιες μεγιες!Αν και προσωπικα εμενα δεν μου αρεσουν οι πολλες ακτινες ,αυτες σου εκατσαν ωραια!Εγω παιδες σε κανα μηνα(που θα εχω τσεκαρει καλα και το body kit ) θα σκασω τις MOMO GTR σε 18 με λαστιχακι 225 για να βγαινει και λιγο απο τον θολο!!!! Twisted evil χεχε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 08:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Lefty! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer καλημέρα
Αυτόν φοράω εγω και κάνει και για το 307.
Απ΄ότι μου είχαν πει, πάει ......... κουτί.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 08:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT καλημέρα
Αν έχεις παρατηρήσει στις πόρτες μας (πχ του οδηγού στην αριστερή πλευρά) έχει μία στρογγυλή υποδοχή σαν τάπα, που όπου και αν ρώτησα, κανείς δεν ήξέρε να μου πει τον λόγο ύπαρξής της. Έχεις ακούσει κάτι Question Question Question Question χρησιμεύει κάπου Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,294s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on