PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Bodykit
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2006, 02:09:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο το λεω διακριτικο και παρα πολυ ομορφο.Τελικα αυτο το χαμογελο δεν ειναι τυχαιο.Με λιγες μικρο-αλλαγες γινετε τελειο.Και εδω που τα λεμε εχω ψαξει πολλα και τελικα δεν του πανε τοσο οσο αυτο.Βεβαια μου μπηκε και η ιδεα για το προφυλακτηρα της Veilside για το 350Ζ.Μου αρεσε η εφαρμογη στο 206.Δεν ξερω κατα ποσο θα παει στο 307.Μια photoshopια θα βοηθουσε την κατασταση


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 23:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αυτοι οι καθρεφτες απο το 307 WRC μπορουμε να τους βρουμε πουθενα?Τους βγαζει καποια εταιρια?Πολυ θα μου αρεσε να τους φορεσω στο δικο μου αλλα δεν ξερω καμια πληροφορια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάϊ 2006, 23:44:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψαξε στο ebay, και εγω έβλεπα χθες και βρήκα κάτι τέτοιους γαμάτους και carbon (απότι έλεγαν τουλαχιστον) σε πολύ καλή τιμή...αλλά εντελώς χειροκίνητοι (του στυλ 'με το δαχτυλο') οπότε...σκοπός!!ΑΚΥΡΟ!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 00:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα ρε Μήτσο. Θες και Αγώνες.. Σε πληροφορώ το αγωνιστικό έχει χειροκίνητους καθρέπτες!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 00:46:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντίνε εγώ θα σε αποτρέψω απόμια τέτοια αγορά (ακόμα και να τους βρεις) γιατί είναι πολύ μικροί σε μέγεθος.

Θα πας να κάνεις κανένα ελιγμό μέσα στην κίνηση και μετά θα λες "αχ δεν το είδα το μηχανάκι...."

Μια χαρά είναι η μαμά καθρέπτες σου...
Το πολύ~πολύ βάφτους μαύρο γυαλιστερό να "δένουν" με τα φιμέ. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 01:43:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Έλα ρε Μήτσο. Θες και Αγώνες.. Σε πληροφορώ το αγωνιστικό έχει χειροκίνητους καθρέπτες!!! Laughing Laughing Laughing


εγώ προειδοποίησα ότι μαύρη η νύχτα στα βουνά Laughing Shocked
Αν και δεν περίμενα να έχει και ηλεκτρικούς το WRC. Ημαρτον Laughing
φυσικά δεν εννοούσα ότι οι καθρέφτες που βρήκα είναι ίδιοι με του WRC. Απλά επισήμανα ότι δουλεύουν με δάκτυλο γιατί απ'ότι έχω καταλάβει ο brz20 απολαμβάνει τα ηλεκτρικά καλούδια της μητέρας peugeot, και η μετάβαση από ηλεκτρικό σε χειροκίνητο είναι 'κάπως'. Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάϊ 2006, 02:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Έλα ρε Μήτσο. Θες και Αγώνες.. Σε πληροφορώ το αγωνιστικό έχει χειροκίνητους καθρέπτες!!! Laughing Laughing Laughing


εγώ προειδοποίησα ότι μαύρη η νύχτα στα βουνά Laughing Shocked
Αν και δεν περίμενα να έχει και ηλεκτρικούς το WRC. Ημαρτον Laughing
φυσικά δεν εννοούσα ότι οι καθρέφτες που βρήκα είναι ίδιοι με του WRC. Απλά επισήμανα ότι δουλεύουν με δάκτυλο γιατί απ'ότι έχω καταλάβει ο brz20 απολαμβάνει τα ηλεκτρικά καλούδια της μητέρας peugeot, και η μετάβαση από ηλεκτρικό σε χειροκίνητο είναι 'κάπως'. Cool


Ναι ρε συ.Εδω με χαλαει αν αλλαξω και παω σε απλους ηλεκτρικους.Αυτο δεν θα με πειραζε.Μπορει σε αλλα να διαφωνουμε αλλα σε αυτο συμφωνω μαζι σου με τα 1000.Εγω παιδια εχω 300 ευρω αυτην την στιγμη και καθονται.Ενα σετακι καθρεφτες τους περνω στο χαλαρο.Ελεγα να παρω τους M3 Look E36 αλλα και πολυφορεμενοι ειναι και παλιο το design.Αφηστε που δεν διπλωνουν.Τωρα εχω ψηθει στην ιδεα να παρω τους M3 Look E46 που ειναι πολυ ωραιοι και διπλωνουν κιολας.Το θεμα ειναι στο γουστο.Λετε να μην του παει τοσο πολυ ο Μ3 Ε46.Για τον παλιο ξερω οτι του ταιριαζει γαντι γιατι το εχω δει.Εσεις τι λετε για το θεμα?Ειναι και δυσκολο το σημειο του καθρεφτη στο 307.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιούλ 2006, 11:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Κύπρο:



Περισσότερες φωτογραφίες εδώ: http://www.pug-club.com/portal/modules/xoopsgallery/slideshow.php?set_albumName=albuo90

"Λίγο" too much για τα γούστα μου αλλά η δούλεια που έχει γίνει φαίνεται πολύ καλή ποιοτικά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Σεπ 2006, 17:03:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματι πολυ too much και για τα δικα μου γουστα.Ειδικα στον πισω προφυλακτηρα θελω πολυ μικρες αλλαγες.Αυτο που προσεξα ειναι οτι φοραει τα φαναρια μου.Τουλαχιστον στην Ελλαδα ακομα δεν εχουν περπατησει.Παντως για πισω προφυλακτηρα σε συνδιασμο με την εξατμηση εχω μια τελεια ιδεα.Η τελικη μπουκα θα ειναι κοσμημα ετσι οπως το σκεφτομαι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Σεπ 2006, 01:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά έχω κάτι φρυδάκια τα οποια και θέλω να κολλήσω στα φανάρια αλλα να μπορώ αν θέλω να αλλάξω Look να τα βγάλω.Τι προτείνεται να κάνω?Έχω δοκιμάσει κόλα διπλής ωραίος αλλα θέλω κάτι ποιο σταθερό.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Σεπ 2006, 13:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που με χαλαει ειναι οτι εκτος οτι δεν εχει βγαλει τα διακριτικα εχει προσθεσει κιολλας...το 2.0 απο γερμανια μου μυριζει... Rolling eyes








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2006, 02:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
αυτο που με χαλαει ειναι οτι εκτος οτι δεν εχει βγαλει τα διακριτικα εχει προσθεσει κιολλας...το 2.0 απο γερμανια μου μυριζει... Rolling eyes


Ποτε δεν θα μου αρεσε να βαλω κατι τετοια τρελα.Οπως καποιοι που γραφουν ποσα αλογα ειναι,ποσα κυβικα ειναι,αν ειναι τουρμπο και αλλα τετοια κουλα.Εγω ειμαι της αποψης αυτα να βγαινουν.Οποιος θελει να μαθει τι ειναι στην πραγματικοτητα υπαρχουν τοσα φαναρια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 11:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καφε κανγουρο τουτου...

http://www.tuningfever.com/Photos/u_6908/236858_max.jpg

Not bud.... (εκτός ζαντών φυσικά...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 12:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καφε κανγουρο τουτου...

http://www.tuningfever.com/Photos/u_6908/236858_max.jpg

Not bud.... (εκτός ζαντών φυσικά...)


Δέν μου λές ρέ????
Το νέο μηχάνημα για τις καθαριότητες του δήμου είναι??



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 12:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο τυπος μπερδεψε το αμαξι με σαυρα.
Γλυφει.
Τα φαναρια του ειναι φοβερα.Παντα μου αρεσαν τα μαυρα.Θα κανω κανενα ντου στο e-shop μας καμια μερα και θα τα ψαχνετε.
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Η ιδεα των πλαινων μου αρεσει και τα φουσκωματα φυσικα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 13:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα φανάρια όντως είναι όμορφα ...

άσχετο , αλλά καιεγώ θα ήθελα να βάλω...βέβαια 400€ είναι... Evil



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 13:59:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καφε κανγουρο τουτου...

http://www.tuningfever.com/Photos/u_6908/236858_max.jpg

Not bud.... (εκτός ζαντών φυσικά...)

Στρίβουν οι μπροστινοί τροχοί μέσα στους θόλους ή ο τύπος πάει μόνο ευθεία??????!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 14:00:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομαι και για Angel Eyes αλλα κατι δεν μου αρεσει στο κατοπτρο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 14:06:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
MEMsound έγραψε:
καφε κανγουρο τουτου...

http://www.tuningfever.com/Photos/u_6908/236858_max.jpg

Not bud.... (εκτός ζαντών φυσικά...)

Στρίβουν οι μπροστινοί τροχοί μέσα στους θόλους ή ο τύπος πάει μόνο ευθεία??????!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


τα περισσότερα από αυτά τα καγκουραμαξα φορανε αεραναρτηση και εν κινηση επανερχονται στο κανονικό τους ύψος... Wink Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Δεκ 2006, 16:37:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θελω να παει σε κανενα δρομου ανωμαλου(οπως στο ελλαντα)και να παρκαρει καπου.Με το που κλεισει το αμαξι τα υδραβλικα τελιωνουν με αποτελεσμα να κατσει το αμαξι.
Τοτε να τον δω τον κυριο.Που θα του εχει παρει ολο το αμαξι απο κατω.
Περαν της πλακας παντως η αεραναρτηση ειναι παρα πολυ αποτομη στην συμπεριφορα της.
Καμια σχεση με αυτην της Citroen που κανει πολυ καλη δουλεια στις στροφες.
Φερνει ενα μαγαζι στα 3καλα με 1300 ευρω.Ειναι της HPS και πραγματικα ειναι εξερετικης ποιοτητας.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 8 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2041s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on