PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

NFS Underground 2!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2004, 00:32:35    Θέμα δημοσίευσης: NFS Underground 2!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξαναδημιουργω το topic, οχι για να ξανακλεισει (ελπιζω...), αλλα για να λεμε τις εντυπωσεις και "εμπειριες" απο το εν λογω παιχνιδι!!! Τωρα αν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο προβλημα ας ξανασβηστει... Wink

Παιδες το τερματισα το παιχνιδι σημερα!!! Twisted evil Υπερβολικα ευκολο σε επιπεδο ανταγωνισμου σε σχεση με το προηγουμενο!!! Ειδικα στο "Easy mode" ειναι για παιδακια... Λιγο κουραστικο το οτι πρεπει να "κινεισαι" συνεχως!!!
Απο την αλλη, εχει περισσοτερους συνολικα αγωνες, κοντα στους 150 αν θυμαμαι καλα!!! Εχει καλυτερο χειρισμο και πολλα πραγματακια για tuning!!! Εχει διαφορετικο ηχο για καθε αυτοκινητο!!! Τα αυτοκινητα τα τουμπανιαζεις κυριολεκτικα... Το 206 με ολες τις βελτιωσεις 3ου σταδιου εδειξε στο δυναμομετρο, με ρυθμισεις για "Drag":



Οποιος μπορει να μετατρεψει τα kW σε PS θα ηταν καλο!!! Δεν θυμαμαι την αναλογια... Embarassed

Η γενικοτερη αισθηση...ΠΟΡΩΣΗ!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ntzoan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 1.6 16v

Ένταξη: 07 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2004, 03:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1,37 επί KW = PS Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2004, 09:54:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα ειναι να το τερματισεις ολο στο HARD!
To NFS U1 το εχω τερματισει 2-3 φορες.
Η δευτερη ηταν παιζοντας μονο με το 206 απο την αρχη ως το τελος και μονο στο Hard!
Εκει να δεις πορωση!!!
Δεν εχω παιξει ακομα το 2 αλλα αν το 206 στριβει οπως στο ενα παλι το ιδιο θα κανω!
Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 12:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntzoan έγραψε:
1,37 επί KW = PS Idea

Επίσης και KW / 746 = PS . 1 ίππος ισούται με 746W. Αν κάνεις τις πράξεις έχεις περίπου 411άλογα!!!! Ερώτηση: Το 0-60 και το 0-100 σε μίλια είνιαι ή σε χλμ; Το ρωτάω γιατί αν μετρήσεις το νορμάλ 206 είτε με MPH ή KMH (παρεπιπτόντως αν έχεις KMH το Dyno δείχνει KW και αν ΜΡΗ δείχνει PS) βγάζει 0-60 περίπου 6,5 και 0-100 περίπου 23.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 12:47:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτιάξε μας..... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 04:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παει μια το μπρικι σου Silly Razz Razz
Πλάκα σε κάνω.Και εγω τούμπανο το εχω Twisted evil Twisted evil κάνει αλλα υπάρχει ενα πρόβλημα...Το honda ειναι πιο γρήγορο Confused Confused Confused Γιατι τέτοιος ρατσισμός?


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 07:51:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα θα το έχω και προμηνύεται πολύ ξενύχτι.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 18:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδικα ταλαιπωρηστε.Πατε στο gameplay και βαζετε αντι για μιλια, χλμ.Ετσι στο δυναμο εχετε PS.
Εγω ειμαι στο 35% και μεχρι στιγμης εχω 400+ αλογα.Εμαθα απο φιλο οτι πανε τα αμαξια μεχρι 500+ οποτε εχω μελλον ακομα.

Παντως θα ηθελα να μαθω και απο οσους το εχουν προχωρησει αρκετα, ποσα χλμ τελικη εχουν δει και ποσα αλογα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 19:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με το 206 338km/h.Εχει ενα προβλιμα σε κοντρες μπορει να σπασει και το μοτορι γιατι εχω κοντες σχεσεις.

ΟΡΓΩΝΩ Twisted evil Twisted evil Twisted evil


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 16:14:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιβεβαιωνω τα λεγομενα του zippy για τις κοντρες αν εχεις κοντες σχεσεις!!! Οσο για τελικη εχω καταφερει να δω 346km/h με το 206 (αδειαζοντας οοολο το νιτρο)!!! Twisted evil Οσο για αλογα, αυτα που δινω παραπανω ειναι με το παιχνιδι τερματισμενο!!! Μερικα αυτοκινητα φτανουν 500+, οχι το 206 ομως!!! Evil
Εγω αν και το εχω γυρισει σε ΚΜ οι ενδειξεις στο dyno δεν αλλαζουν!!! Παντως, αν κανετε Test Run στο Drag θα σας δειξει το 0-100km/h σε δευτερολεπτα, το 400αρι επισης, καθως και την ταχυτητα στα 400μετρα!!!
Οι καλυτερες μετρησεις με το 206 ηταν ο-100 2,1'', 0-400 8,71, ταχυτητα δεν θυμαμαι!!! Εννοειται οτι για τετοια νουμερα πρεπει να γινει τελεια εκκινηση, τελειες αλλαγες και νιτρα απο την 3η σχεση!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 16:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπάς και...λεω μπάς και...έχει πάρει κανένα ζευγάρι μάτια τίποτα cheats για το εν λόγο παίγνιο ,για X-BOX??





p.s. και ένα μάτι να τα έχει δεί πουθενά,μας κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 17:15:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Μπάς και...λεω μπάς και...έχει πάρει κανένα ζευγάρι μάτια τίποτα cheats για το εν λόγο παίγνιο ,για X-BOX??





p.s. και ένα μάτι να τα έχει δεί πουθενά,μας κάνει...


Need for Speed Underground 2

200 Dollars
At the press start screen enter this code: UP, UP, UP, LEFT, R, R, R, DOWN
Best Buy Vinyl Sticker
At the main menu: UP, DOWN, UP, DOWN, DOWN, UP, RIGHT, LEFT
Start with $1,000
At the main menu Press LEFT, LEFT, RIGHT, X, X, RIGHT, L, R.

Για δοκιμασε και πες μας αν λειτουργουν Exclamation Exclamation


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 17:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
Ronin έγραψε:
Μπάς και...λεω μπάς και...έχει πάρει κανένα ζευγάρι μάτια τίποτα cheats για το εν λόγο παίγνιο ,για X-BOX??





p.s. και ένα μάτι να τα έχει δεί πουθενά,μας κάνει...


Need for Speed Underground 2

200 Dollars
At the press start screen enter this code: UP, UP, UP, LEFT, R, R, R, DOWN
Best Buy Vinyl Sticker
At the main menu: UP, DOWN, UP, DOWN, DOWN, UP, RIGHT, LEFT
Start with $1,000
At the main menu Press LEFT, LEFT, RIGHT, X, X, RIGHT, L, R.

Για δοκιμασε και πες μας αν λειτουργουν Exclamation Exclamation


Thanx Βασίλη...Θα τα δοκιμάσω το βράδυ και θα σου πω αύριο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 17:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Επιβεβαιωνω τα λεγομενα του zippy για τις κοντρες αν εχεις κοντες σχεσεις!!! Οσο για τελικη εχω καταφερει να δω 346km/h με το 206 (αδειαζοντας οοολο το νιτρο)!!! Twisted evil Οσο για αλογα, αυτα που δινω παραπανω ειναι με το παιχνιδι τερματισμενο!!! Μερικα αυτοκινητα φτανουν 500+, οχι το 206 ομως!!! Evil
Εγω αν και το εχω γυρισει σε ΚΜ οι ενδειξεις στο dyno δεν αλλαζουν!!! Παντως, αν κανετε Test Run στο Drag θα σας δειξει το 0-100km/h σε δευτερολεπτα, το 400αρι επισης, καθως και την ταχυτητα στα 400μετρα!!!
Οι καλυτερες μετρησεις με το 206 ηταν ο-100 2,1'', 0-400 8,71, ταχυτητα δεν θυμαμαι!!! Εννοειται οτι για τετοια νουμερα πρεπει να γινει τελεια εκκινηση, τελειες αλλαγες και νιτρα απο την 3η σχεση!!!


Ναι σε αυτο που λες εχεις δικιο.Εγω σημερα εκανα με ενα supra 2,4 σε 0-100 απλα το θεμα ειναι τι αυτοκινητο θα παρεις και πως θα το στησεις.

Κριμα αλλα ο βενιαμην (206) του παιχνιδιου δεν μπορει να κοντραρει σε μεγαλα events. Confused Shocked Confused Shocked


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 10:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεκίνησα και εγώ χτες το βράδυ...το κόλλημα είναι αυτό πάλι...
λίγο μπέρδεμα στην αρχή, εντoμεταξύ δεν έχω καταλάβει τι κάνω με τους σταθμούς που έχει....Γιώργο (netblaster) βοηθειααααα.....

υ.γ: και οποιος αλλος θελει... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 11:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
ξεκίνησα και εγώ χτες το βράδυ...το κόλλημα είναι αυτό πάλι...
λίγο μπέρδεμα στην αρχή, εντoμεταξύ δεν έχω καταλάβει τι κάνω με τους σταθμούς που έχει....Γιώργο (netblaster) βοηθειααααα.....

υ.γ: και οποιος αλλος θελει... Wink


Το story είναι απλό Ζαχαρία.

Στα event συμμετέχεις οποτε θέλεις,με οποια σειρά θέλεις.

Το αμάξι το φτιάχνεις όποτε και οταν θέλεις.

Γενικότερα,χρησιμοποιείς αρκετά το GPS για να σε κατευθύνει σε οτι επιλέξεις εσυ την κάθε φορά.

Προσοχή στο GPS γιατι οταν φτάσεις πολυ κοντά στον target,σβήνει.Σε αυτο το σημείο,θα μπορεί να σε βοηθάει και η πυξίδα κάτω αριστερά.Καλό είναι ,μια και είσαι στην αρχή ακόμα να κόβεις οταν βλέπεις οτι πλησιάζεις.

Εχχχχμμμ.....τι αλλο??
Αυτα...Κι εγω απο το Σάββατο το έχω αρχίσει να το δουλεύω.Φάση έχει το παιχνιδάκι.





(καλα,δεν υπάρχει κανένας που να παίζει Project Gotham Racing 2 σε XBOX?????????)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 11:44:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
shark_zak έγραψε:
ξεκίνησα και εγώ χτες το βράδυ...το κόλλημα είναι αυτό πάλι...
λίγο μπέρδεμα στην αρχή, εντoμεταξύ δεν έχω καταλάβει τι κάνω με τους σταθμούς που έχει....Γιώργο (netblaster) βοηθειααααα.....

υ.γ: και οποιος αλλος θελει... Wink


Το story είναι απλό Ζαχαρία.

Στα event συμμετέχεις οποτε θέλεις,με οποια σειρά θέλεις.

Το αμάξι το φτιάχνεις όποτε και οταν θέλεις.

Γενικότερα,χρησιμοποιείς αρκετά το GPS για να σε κατευθύνει σε οτι επιλέξεις εσυ την κάθε φορά.

Προσοχή στο GPS γιατι οταν φτάσεις πολυ κοντά στον target,σβήνει.Σε αυτο το σημείο,θα μπορεί να σε βοηθάει και η πυξίδα κάτω αριστερά.Καλό είναι ,μια και είσαι στην αρχή ακόμα να κόβεις οταν βλέπεις οτι πλησιάζεις.

Εχχχχμμμ.....τι αλλο??
Αυτα...Κι εγω απο το Σάββατο το έχω αρχίσει να το δουλεύω.Φάση έχει το παιχνιδάκι.





(καλα,δεν υπάρχει κανένας που να παίζει Project Gotham Racing 2 σε XBOX?????????)


ναι καλά όλα αυτά απλά δεν κατάλαβα...μαζεύεις όλα τα σηματάκια με τις πληροφορίες και τι τα κανείς... Question (στο πρώτο μέρος "career")



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 11:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Ronin έγραψε:
shark_zak έγραψε:
ξεκίνησα και εγώ χτες το βράδυ...το κόλλημα είναι αυτό πάλι...
λίγο μπέρδεμα στην αρχή, εντoμεταξύ δεν έχω καταλάβει τι κάνω με τους σταθμούς που έχει....Γιώργο (netblaster) βοηθειααααα.....

υ.γ: και οποιος αλλος θελει... Wink


Το story είναι απλό Ζαχαρία.

Στα event συμμετέχεις οποτε θέλεις,με οποια σειρά θέλεις.

Το αμάξι το φτιάχνεις όποτε και οταν θέλεις.

Γενικότερα,χρησιμοποιείς αρκετά το GPS για να σε κατευθύνει σε οτι επιλέξεις εσυ την κάθε φορά.

Προσοχή στο GPS γιατι οταν φτάσεις πολυ κοντά στον target,σβήνει.Σε αυτο το σημείο,θα μπορεί να σε βοηθάει και η πυξίδα κάτω αριστερά.Καλό είναι ,μια και είσαι στην αρχή ακόμα να κόβεις οταν βλέπεις οτι πλησιάζεις.

Εχχχχμμμ.....τι αλλο??
Αυτα...Κι εγω απο το Σάββατο το έχω αρχίσει να το δουλεύω.Φάση έχει το παιχνιδάκι.





(καλα,δεν υπάρχει κανένας που να παίζει Project Gotham Racing 2 σε XBOX?????????)


ναι καλά όλα αυτά απλά δεν κατάλαβα...μαζεύεις όλα τα σηματάκια με τις πληροφορίες και τι τα κανείς... Question (στο πρώτο μέρος "career")



Ναι ρε,τα info είναι απλα info...Πληροφορίες δηλαδή.

Ξέχασα να σου πω για τα λεφτά,τα οποια τα μαζεύεις οπου τα βρείς.Απ οτι εχω δει μέχρι τώρα,είναι με πράσινο χρώμα.





(καλα,δεν υπάρχει κανένας που να παίζει Project Gotham Racing 2 σε XBOX?????????)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 11:55:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok thanx.... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 13:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκίμασε κανείς από εσάς να στήσει παιχνίδι μέσω LAN;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2102s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on