PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα με κρεμαγιερα 207RC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Απρ 2012, 15:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα με κρεμαγιερα 207RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει κανεις αλλος εδω προβλημα με την κρεμαγιερα του σε 207 RC; προς το παρον εχει εμφανιστει σε 2 το ενα με 50κ χλμ και το αλλο με 30κ χλμ. η κρεμαγιερα αποκταει τζογο και κανει το γνωστο τακ τακ στο παιξιμο του τιμονιου και "κλοτσαει" με πολυ στριμμενο τιμονι και γκαζι. αναφορικα εχουμε 1800ευρω τιμη ανταλακτικου μονο. Η αντιπροσωπεια λεει οτι εινια παραλογο αλλα τα κεντρικα δεν το αναγνωριζουν και κανουν 30% εκπτωση μονο.


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Απρ 2012, 15:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν μιλάμε για ίδια περίπτωση, πάντως στο δικό μου, πριν 2 χρόνια και λίγο πριν λήξει η εγγύηση, με 30000χλμ, είχα παει στη Lion Αθήνα, ζητώντας να ερευνηθεί το τακ τακ που κάνει το τιμόνι στο παίξιμο. Η αλήθεια είναι οτι το ψάξαν όσο μπορούσαν, το σήκωσαν κλπ. αλλα δεν εντόπισαν τζόγο, ενω έκανε και σε αυτους εντύπωση ο θόρυβος. Τελικά πήγαμε και τσεκάραμε εκθεσιακό RC με 0 χλμ και έκενε το ίδιο, οποτε το θεωρήσαμε φυσιολογικό και το αφήσαμε έτσι. Απο τότε και με 53000 πλέον, κανει ακόμη το ίδιο και δεν έχω εντοπίσει αλλο θέμα.

Έχετε διαπιστώσει τζόγο στις φωλιές της κρεμαγιέρας κουνώντας με το χέρι, ή υποθέτετε οτι έχει κενα το συστημα του ατερμονα, λόγω θορύβου???



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
biohazard (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot207RC-saxo vts 1.6

Ένταξη: 17 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Απρ 2012, 19:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Δεν ξέρω αν μιλάμε για ίδια περίπτωση, πάντως στο δικό μου, πριν 2 χρόνια και λίγο πριν λήξει η εγγύηση, με 30000χλμ, είχα παει στη Lion Αθήνα, ζητώντας να ερευνηθεί το τακ τακ που κάνει το τιμόνι στο παίξιμο. Η αλήθεια είναι οτι το ψάξαν όσο μπορούσαν, το σήκωσαν κλπ. αλλα δεν εντόπισαν τζόγο, ενω έκανε και σε αυτους εντύπωση ο θόρυβος. Τελικά πήγαμε και τσεκάραμε εκθεσιακό RC με 0 χλμ και έκενε το ίδιο, οποτε το θεωρήσαμε φυσιολογικό και το αφήσαμε έτσι. Απο τότε και με 53000 πλέον, κανει ακόμη το ίδιο και δεν έχω εντοπίσει αλλο θέμα.

Έχετε διαπιστώσει τζόγο στις φωλιές της κρεμαγιέρας κουνώντας με το χέρι, ή υποθέτετε οτι έχει κενα το συστημα του ατερμονα, λόγω θορύβου???
[quote]

+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Απρ 2012, 21:25:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες ειναι προβλημα στην κρεμαργιερα και εμενα το ιδιο πραγμα μου εκαναν σην αρχη μου εδειξαν αλλο rc οτι το κανει και εκεινο.. αλλα τελικα μου την αλλαξαν και τωρα πλεον δεν εχω τικ τακ ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2012, 12:30:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν τα δικα μας περνουν αλλά στο colt που είχα έπαιρνε σφίξιμο το παξημαδι στην κρεμαργιερα που μαζεύει το μποσηκο. Είναι ένα κονικό γραναζι πάνω στον οδοντωτό κανόνα ..


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2012, 13:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Δεν ξέρω αν μιλάμε για ίδια περίπτωση, πάντως στο δικό μου, πριν 2 χρόνια και λίγο πριν λήξει η εγγύηση, με 30000χλμ, είχα παει στη Lion Αθήνα, ζητώντας να ερευνηθεί το τακ τακ που κάνει το τιμόνι στο παίξιμο. Η αλήθεια είναι οτι το ψάξαν όσο μπορούσαν, το σήκωσαν κλπ. αλλα δεν εντόπισαν τζόγο, ενω έκανε και σε αυτους εντύπωση ο θόρυβος. Τελικά πήγαμε και τσεκάραμε εκθεσιακό RC με 0 χλμ και έκενε το ίδιο, οποτε το θεωρήσαμε φυσιολογικό και το αφήσαμε έτσι. Απο τότε και με 53000 πλέον, κανει ακόμη το ίδιο και δεν έχω εντοπίσει αλλο θέμα.

Έχετε διαπιστώσει τζόγο στις φωλιές της κρεμαγιέρας κουνώντας με το χέρι, ή υποθέτετε οτι έχει κενα το συστημα του ατερμονα, λόγω θορύβου???

Αυτο το φαινομενο δεν υπηρχε στην αρχη τουλαχιστον οχι τοσο εντονο και κυριως δεν υπηρχε σε καμια περιπτωση αυτο το κλωτσημα που σου διωχνει το τιμονι οταν εισαι πολυ στριμμενος. Δεν ξερω ποιο ακριβως ειναι το προβλημα μια και δεν το κοιταξα εγω αλλα ο μηχανικος στην αντιπροσωπεια( ειναι πολυ εμπιστος δεν τιθεται θεμα μλκιας για να βγουν λεφτα κερατιατικα.)


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Απρ 2012, 01:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ ενώ βγαίνω από το πάρκινγκ πρέπει να κάνω μανούβρες με το τιμόνι από τη μια άκρη στην άλλη, να σημειώσω πως υπάρχει κλίση γύρω στο 20%. Τότε και ΜΟΝΟ τότε καθώς στρίβω το τιμόνι ακούω τριγμούς σαν τρίψιμο μετάλλων, έχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2012, 18:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα ειναι τα ελατηρια σου δεν ειναι τιποτα μην ανησυχεις. Κανενας αλλος με θορυβο ρε παιδια στην κρεμαγιερα μηπως κανουμε κανα ομαδικο ντου;;


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Απρ 2012, 10:00:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το είχα παρατηρήσει και εγώ αυτό πριν καιρό... Το ανέφερα στο συνεργείο και κάτι έσφιξαν από κάτω και όλα μέλι-γάλα.
Μην ανησυχείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 12:17:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα πήγα στην αντιπροσωπία γιατί άκουγα ένα περίεργο θόρυβο όταν έπεφτα σε λακούβες και όταν έπαιζα με το τιμόνι (το γνωστό κρακ-κρακ που κάνει). Αυτό με τις λακούβες διορθώθηκε λίγο αλλάζοντας την ντίζα της αντιστρεπτικής ράβδου.
Όσο αφορά την κρεμαγιέρα, μου είχε χαλάσει η φούσκα της κρεμαγιέρας και μου είπε ο μηχανικός πως την έχει ακούσει ο άξονας της. Η αλλαγή της δε, σκάει κάπου στο 1.700€ μόνο ανταλλακτικό!!! Οπότε αλλάζουμε φούσκα, γρασάρουμε και όσο αντέξει(Κατά τα λεγόμενα του μηχανικού)! Ο Θεός ας βάλει το χέρι του.. :Ρ


Υ.Γ.: Εν το μεταξύ, 52€ μία απλή φούσκα? Είμαστε καλάαα?!?!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 12:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα εχουνε τρελλαθει 1700+ για κρεμαγιερα?
Αν ειναι ετσι παιρνουμε αυτη και ρεστα Splat

http://www.peugeotsport-store.com/product.php?id_product=2540

Αληθεια στα ποσα χλμ μιλαμε οτι παρουσιαστηκε προβλημα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 23:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα ντεεε! Τραγική τιμή!
Έχω 121.000+χλμ πλέον! Ούτε λίγα ούτε πολλά!

Εν το μεταξύ δεν έχει μπόσικα το τιμόνι μου.. Και αν έχει είναι απειροελάχιστα, ίσως και καθόλου! :S


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 00:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγα ειναι για καινουργιο αμαξι.....
Εγω εχω φτασει τα 170 και δεν εχει κανει κιχ ακομα.Κι εχει φαει τις πιεσεις του Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 01:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

170 ε! θελω πανω απο 100 για να σε φτασω! για γραψε λίγο για βλαβες που θεωρεις οτι θα συναντησουμε σιγουρα μεχρι τοτε, κυρίως λογω φυσιολογικης φθοράς, γιατι για τις μαλακισμένες ξέρουμε!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 01:30:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Λιγα ειναι για καινουργιο αμαξι.....
Εγω εχω φτασει τα 170 και δεν εχει κανει κιχ ακομα.Κι εχει φαει τις πιεσεις του Laughing


Για 6 χρονών αμάξι σε συνδιασμό με τον πετρελαιοκινητήρα του έχει ακόμα ψωμί να φάει καλά να είμαστε!
Θα δώ τι θα κάνει τώρα με την αλλαγή της φούσκας, το καλό καθάρισμα και γρασάρισμα.. Τουλάχιστον να αυξήσουμε τον χρόνο ζωής της!!!




Οφ τοπικ: Το βλέπω το εργαλειάκι πού και πού Καλαμάτα! Wink :D


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 02:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
170 ε! θελω πανω απο 100 για να σε φτασω! για γραψε λίγο για βλαβες που θεωρεις οτι θα συναντησουμε σιγουρα μεχρι τοτε, κυρίως λογω φυσιολογικης φθοράς, γιατι για τις μαλακισμένες ξέρουμε!


Τωρα αν σου πω οτι δεν εχω βλαβες θα με θεωρησεις υπερβολικο.Το αμαξι εχει κανει τα παντα,πολη,ταξιδια,πιστες,δοκιμες αναβασεις δεν εχει βγαλει τιποτα.
Δεν ξερω μαλλον επεσα σε καλο κομματι τι να πω.
Η "αγελαδα" στην πενταετια (απο το μπασε βγαλε),ενα ζαμφορακι πολυ πολυ προαιρετικα στα 165.000 επειδη με ξερουνε στην πεζω οτι ειμαι "βλαμμενος",2 μπαταριες,ενα χρονισμα (σετακι) αν θυμαμαι καλα καπου στις 100000,χωρις ομως να εχω προβλημα και κανα δυο-τρεις λαμπες εχει καψει.Τα παντα ειναι γραμμενα και παρακολουθουνται.
Σημειωτεον οτι απο τις 30000 χλμ ειμαι προγραμματισμενος απο salex και σε καθε αναβαθμιση (ιντερκουλερ,εξατμιση,φιλτρο,κολλαρα,σωληνες) ολο και πιο επιθετικη ρυθμιση.Η φτερωτη παντως ακομα δεν εχει τζογο.Σκαστρες εχω παρει 5-6 κατα καιρους να υπαρχουνε Embarassed ακομα δεν εχει κοπει καμια.Επισης δισκο-πλατω-ρουλεμαν στις 90000 αλλα κι αυτο γιατι μου χαλασε η αισθηση και οχι οτι πατιναριζε.
Να πω ομως ομως οτι συντηρειται αυστηρα στα χλμ του τα μπουζι συνηθως αλλαζονται ανα 7-8000 χλμ μαζι με λαδακι motul w300.
Τωρα απο φρενα και αναρτησεις μεχρι τα 87000 εμεινα ευχαριστημενος απο τα μαμα και μετα αλλαξα σε peugeot sport οπου και ειμαι μεχρι σημερα.
Σαν ζημια το μονο που με ταλαιπωρησε ειναι τα 2 μουαγιε πισω στα οποια τα επιασε περυσι και με το που ξεβιδωναμε τροχους εφευγε κι ενα μπουζονι,βεβαια ειναι μπουζονια ps και μπουλονια ps (παξιμαδια ουσιαστικα)με πλακακια ps στα ακρα για ανοιγμα και προσθηκες,οποτε δεν νομιζω οτι πρεπει να το λαβεις υποψη σου.
Α ξεχασα κι ενα ρουλεμαν πισω δεξι τροχου στα 30000 εντελως ξαφνικα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 11:46:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικοτερα θεωρω οτι δεν πρεπει να εχεις παραπονα. Ειναι οι βλάβες που ξέρουμε και εχουμε κατα νου, χωρις εκπληξεις. Αν εξαιρεσεις δλδ τη μαλ***α του χρονισματος, νομιζω οτι απο το αμαξι πρεπει να εισαι απολυτα ικανοποιημενος.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2013, 02:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι απλα γενικοτερα αλλα και ειδικοτερα εμενα το αμαξι με εχει αφησει πολυ ικανοποιημενο γιατι εχω δει πολλα και με group vag και γενικοτερα με γερμανικα που υποτιθεται ειναι τα πιο αξιοπιστα.Ας μην πιασουμε τα ιταλικα (παροτι αλφιστι) ειναι για κλαμματα.Επισης λογω της δουλειας μου ανακατευομαι γενικοτερα με διαφορα αυτοκινητα απο ιχ,ημιφορτηγακια αλλα και μεγαλα φορτηγα και εχουνε δει τα ματια μου τα παντα.Οποτε μια χαρα ειμαστε μεχρι σημερα.Ουτως η αλλως ευελπιστουμε στο αποτερο μελλον (ελπιζω κοντινο) να σταματησει να κανει χλμ,και να τα κανει μονο σε ανηφοριτσες τυπου ριτσωνας,αχλαδοκαμπου κλπ κλπ. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2013, 16:05:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάει δεν τον προλαβαίνω τον Γιάννη... Είχα ελπίδες πριν από χρόνια αλλά τώρα χρειάζομαι επειγόντως ευρωπαική περιοδία για να φτάσω κάπου κοντά στα χιλιόμετρά του.

Ανδρέα έχεις ελέγξει ότι είναι όντως η κρεμαγιέρα και όχι κανένα παρελκόμενο; Έχει τόσες σαχλαμαρίτσες το σύστημα που μπορεί αυτό που συμβαίνει να οφείλεται σε κάτι από τα γειτονικά ανταλλακτικά του.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 00:34:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Πάει δεν τον προλαβαίνω τον Γιάννη... Είχα ελπίδες πριν από χρόνια αλλά τώρα χρειάζομαι επειγόντως ευρωπαική περιοδία για να φτάσω κάπου κοντά στα χιλιόμετρά του.

Ανδρέα έχεις ελέγξει ότι είναι όντως η κρεμαγιέρα και όχι κανένα παρελκόμενο; Έχει τόσες σαχλαμαρίτσες το σύστημα που μπορεί αυτό που συμβαίνει να οφείλεται σε κάτι από τα γειτονικά ανταλλακτικά του.


Υπ'οψιν Στελιο οτι εχω σταματησει εδω και 2 χρονια να κανω χλμ Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2202s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on