PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 40.000 χλμ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:27:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ κύριοι, ευχαριστώ!

Θα κοιτάξω πότε μπορώ να πάω σε ένα συνοικιακό συνεργείο για τη ρύθμιση των βαλβίδων και τον έλεγχο του φρέον (αν και με την απόδοση που έχει το a/c δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα). Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:30:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
ΟΚ κύριοι, ευχαριστώ!

Θα κοιτάξω πότε μπορώ να πάω σε ένα συνοικιακό συνεργείο για τη ρύθμιση των βαλβίδων...


Βρες εσύ ένα "φιλέρ" και κλείσε ραντεβού με τον Αδριανό... θα φέρω τα κρασιά εγώ Shocked Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
Svstouk έγραψε:
ΟΚ κύριοι, ευχαριστώ!

Θα κοιτάξω πότε μπορώ να πάω σε ένα συνοικιακό συνεργείο για τη ρύθμιση των βαλβίδων...


Βρες εσύ ένα "φιλέρ" και κλείσε ραντεβού με τον Αδριανό... θα φέρω τα κρασιά εγώ Shocked Laughing


Γιατί δε λες ρε νταβατζή πόσα θα μου ζητήσεις για αυτή την....."εξυπηρέτηση";

50 ευρώ κυρίες και κύριοι θέλει ο Νονός! Shocked Shocked

Razz Razz Razz




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Γιατί δε λες ρε νταβατζή πόσα θα μου ζητήσεις για αυτή την....."εξυπηρέτηση";

50 ευρώ κυρίες και κύριοι θέλει ο Νονός! Shocked Shocked

Razz Razz Razz


50 Ευρώπουλα για "μπουκάλι" στο Αδριανός club,νομίζω ότι είναι καλά Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:47:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Γιατί δε λες ρε νταβατζή πόσα θα μου ζητήσεις για αυτή την....."εξυπηρέτηση";

50 ευρώ κυρίες και κύριοι θέλει ο Νονός! Shocked Shocked

Razz Razz Razz


Εκτός απο ανεπρόκοπος είσαι και αχάριστος... με 50 ευρά ρε στην Peugeot τι θα σου κάνουν? άντε να σου ανοίξουν το καπώ.
Ενώ το συνεργείο του "... Ολα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω" έχει και πρόγραμμα... και και και ...

Πάντως πέρα απο την πλάκα μην το αφήσεις για αργότερα Wink


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 20:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μιας και βρήκα ήδη υπάρχον topic θα κάνω εδώ την ερώτησή μου, μην ανοίξω καινούργιο άδικα....

Να διευκρινίσω καταρχάς οτι ρωτάω εκ μέρους φίλου μου, νέου μέλους του club μας, με το nickname "buzz", διότι εκείνος πνίγεται αυτή την περίοδο και του είπα πως θα το ψάξω εγώ για εκείνον.

Λοιπόν τα πράγμα έχουν ως εξής:

Το 206 του είναι ένα Quiksilver (δηλαδή 1.4), το έχει 2 χρόνια και είναι στα 37.000 χλμ.
Από την αντιπροσωπεία Κανελλής λοιπόν, του είπαν οτι το service που πρέπει να κάνει τώρα (συμπεραίνω οτι είμαι στο σωστό topic, των 40.000 δεν εννοούν? Scratch ) θα του πάει γύρω στα... 300 - 350 ευρώ Exclamation Exclamation Exclamation

Του φάνηκαν πάρα πολλά φυσικά του παιδιού και με ρώταγε πού να πάει! Διαβάζοντας λοιπόν κι εγώ αυτά που έχουν γραφτεί εδώ για τις αντίστοιχες τιμές...... αλληθώρισα ίσως λίγο??? Crazy

Arrow Κι έρχομαι και ρωτάω.... Σε ποιόν να τον στείλω ρε παιδιά για καλύτερα? Rolling eyes

Υ.Γ.: Το αυτοκινητό του δεν το είδαν καν από κοντά απ' οτι μου είπε, δεν είναι οτι του βρήκαν δηλαδή κάτι extra που να έπρεπε να αλλαχθεί και να πεις οτι από εκεί ανέβηκε η τιμή! Από το τηλέφωνο του είπαν απλά την τιμή, ως αμάξι 2 ετών... Μόνο για το service!

Αν λείπουν κάποιες πληροφορίες που δεν ανέφερα και θα βοηθούσαν, plz πείτε μου να τον ρωτήσω.

Thanks από τώρα guys


smile... and life will pay u back!
**********************
...............


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bloom στις Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:04:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 21:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ εκεί το πάω Άντα,και δεν μου φαίνεται να "χτυπάει" τις τιμές.Αν καθίσεις και υπολογίσεις τιμές αναλώσιμων/ανταλλακτικών,σου βγαίνουν γύρω στα 180-200Ε.Και αυτά χωρίς να υπολογίσουμε κάτι το "απρόοπτο".Τώρα,για τα εργατικά να πάρει πάνω από 100Ε,χλωμό το βλέπω... Όπως και να έχει πάντως,τα 250Ε είναι στο "νερό"...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 03:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

300-350.. xμμ.. και ποσο ειπαμε κανει να βαλουμε ενα αλλο 1400αρι μοτερ? 500Ε ειδα σε ενα αλλο thread.. χμμ.. αρα αφηνουμε το αμαξι aserviristo μεχρι τα 80.000 (οποτε και θα χει χρειαστει τουλαχιστον 700Ε για service) και αλλαζουμε μοτερ με αλλο Laughing Laughing Laughing Laughing

Eγω παντως αυτο θα κανω... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 10:58:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex πολύ μου άρεσε βρε η λογική σου! Laughing Laughing Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα όμως, ok teo εσύ μου λες 250 ευρώ στο νέρο, από εκεί μέχρι τα 300-350 ευρώ δεν απέχει κάπως?..... Να το λένε δηλαδή υπολογίζοντας τόσα extra για πράγματα που ΙΣΩΣ του βρουν? Scratch

Τι να πω....

Κανείς άλλος δεν έχει καμία ιδέα? Confused


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 11:10:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bloom έγραψε:
Κανείς άλλος δεν έχει καμία ιδέα? Confused


Nα πεις στο φίλο σου, πολύ απλά να μην πάει στον χοντρό ... (Κανελλής) ...
Αυτός χρεώνει ακόμη και τον αέρα που αναπνέουν μέσα στο συνεργείο του ...
Οι τιμές του κυμαίνονται ανάλογα με την περιοχή ... Μελίσια/Μαρουσάκι/Βόρειο Προάστειο ... Evil

Εγώ ακόμα περιμένω τηλέφωνο προσφοράς για το 206...Evil τελικά δεν μπόρεσε να χτυπήσει την προσφορά ανταγωνιστή... Twisted evil

Προτείνω να του πεις να πάει στο Ντάσιο ... και να του πει να αλλάξει μόνο τα απαραίτητα ... Επίσης ο Κώστας δέχεται να του πάει και δικά του λάδια ... οπότε και από εκεί θα βγει κερδισμένος ... Υπολογίζω το κόστος SERVICE γύρω στα 200euro με εργασία... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 11:28:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Old Navy έγραψε:
Προτείνω να του πεις να πάει στο Ντάσιο ... και να του πει να αλλάξει μόνο τα απαραίτητα ... Επίσης ο Κώστας δέχεται να του πάει και δικά του λάδια ... οπότε και από εκεί θα βγει κερδισμένος ... Υπολογίζω το κόστος SERVICE γύρω στα 200euro με εργασία... Wink


Εγώ από post σε post θα σε κυνηγάω σήμερα να λέω καλά λόγια?? Wink

Thanks Νίκο, θα τον στείλω στον "δικό μας" λοιπόν, θα του έδινα τηλέφωνο ούτως ή άλλως να πάρει προσφορά και από εκεί, αλλά αφού μου το λες κι εσύ τώρα..... βοοοοουυύρρ για Ντάσιο! Cool


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 11:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bloom έγραψε:
Εγώ από post σε post θα σε κυνηγάω σήμερα ....


Μάλλον είμαι ποιο γρήγορος ... Silly Silly Laughing Laughing Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 11:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Old Navy έγραψε:
Bloom έγραψε:
Εγώ από post σε post θα σε κυνηγάω σήμερα ....


Μάλλον είμαι ποιο γρήγορος ... Silly Silly Laughing Laughing Wink Wink


ΈΕεεελα ρε συ υπάρχει και το κατάλληλο emoticon ------> Scatter

Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 12:51:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Old Navy έγραψε:
Nα πεις στο φίλο σου, πολύ απλά να μην πάει στον χοντρό ... (Κανελλής) ...


Χοντρός? Scratch

Old Navy έγραψε:
Αυτός χρεώνει ακόμη και τον αέρα που αναπνέουν μέσα στο συνεργείο του ...
Οι τιμές του κυμαίνονται ανάλογα με την περιοχή ... Μελίσια/Μαρουσάκι/Βόρειο Προάστειο ... Evil


Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!


Old Navy έγραψε:
Εγώ ακόμα περιμένω τηλέφωνο προσφοράς για το 206...Evil τελικά δεν μπόρεσε να χτυπήσει την προσφορά ανταγωνιστή... Twisted evil


Για σωστό τεχνικό ψάχνουμε... όχι για να πουλήσουμε το αυτοκίνητο... Τουλάχιστον όχι ακόμα...


Old Navy έγραψε:
Επίσης ο Κώστας δέχεται να του πάει και δικά του λάδια ... οπότε και από εκεί θα βγει κερδισμένος ... Υπολογίζω το κόστος SERVICE γύρω στα 200euro με εργασία... Wink


Γιατί,ο Κανελλής δεν δέχεται να του πάς τα λάδια σου?Εγώ και βαλβολίνη του πήγα,και τακάκια... μέχρι αμορτισέρ σου φοράει...

ΔΙΑΦΩΝΩ...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 12:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Χοντρός? Scratch

Ε τι είναι λεπτός; Μιλάμε για τον Νίκο Κανελλή....

teoman έγραψε:
Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!

Τα Μελίσσια όμως είναι....

Κανελλή στο Γέρακα δεν έχει.

Εχει όμως στην Παλλήνη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:

1.Χοντρός? Scratch
2.Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!
3.Για σωστό τεχνικό ψάχνουμε... όχι για να πουλήσουμε το αυτοκίνητο... τουλάχιστον όχι ακόμα...
4. Γιατί,ο Κανελλής δεν δέχεται να του πάς τα λάδια σου?Εγώ και βαλβολίνη του πήγα,και τακάκια... μέχρι αμορτισέρ σου φοράει...


1. Ο Καννελής είναι χοντρός ... το τρώει το φαϊ του ...
2. Στο Γέρακα είναι το υποκατάστημα ... Το κεντρικό είναι τέρμα Λ.Πεντέλης (Μελίσια)
3. Μιλώ για την προσφορά αγοράς και όχι πώλησης ... Θα έδινα φράγκα ΔΕΝ θα έδινε ... Ειχα μιλήσει 2 φορές με τον ίδιο τον Κανελλή, και με έναν πωλητή και με το Τεχνικό Υπεύθηνο ... και με έγραψαν κανονικά ... ενώ τους είχα δώσει και χαρτί με το τι ζητάω πάνω στο 206 ...
4. Δεν ξέρω τι δέχεται ο Κανελλής ... αλλά όταν του έκανα κουβέντα για δικά μου λάδια και χαμήλωμα ... μου είπε ότι αυτά δεν γίνονται ...

Θοδωρή,μιλώ για το κεντρικό, ίσως στο Γέρακα να έχουν άλλη πολιτική ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:02:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
teoman έγραψε:
Χοντρός? Scratch

Ε τι είναι λεπτός; Μιλάμε για τον Νίκο Κανελλή....


Από το αν είναι "χοντρός" εξαρτάται το αν είναι καλός στην δουλειά του ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ του?Τον κύριο δεν τον γνωρίζω (ούτε θέλω...)

ady έγραψε:
teoman έγραψε:
Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!

Τα Μελίσσια όμως είναι....

Κανελλή στο Γέρακα δεν έχει.

Εχει όμως στην Παλλήνη....


Έχει ΚΑΙ στον Γέρακα... Σύνολο 3 (με το φανοποιείο)


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teoman στις Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:03:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
teoman έγραψε:
Χοντρός? Scratch

Ε τι είναι λεπτός; Μιλάμε για τον Νίκο Κανελλή....

teoman έγραψε:
Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!

Τα Μελίσσια όμως είναι....

Κανελλή στο Γέρακα δεν έχει.

Εχει όμως στην Παλλήνη....


Σωστός και στα δύο ... Ξέρεις πολλά εσύ ... ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Από το αν είναι "χοντρός" εξαρτάται το αν είναι καλός στην δουλειά του ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ του?

Φάνηκε από τα λεγόμενά μου να ισχυρίζομαι κάτι τέτοιο;

teoman έγραψε:
Έχει ΚΑΙ στον Γέρακα... Σύνολο 3 (με το φανοποιείο)

Α ωραία!! Ε τότε κάντα 4, γιατί εμένα με είχε στείλει σε κάποιο φανοποιείο στο Μαρούσι... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2003, 13:14:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Old Navy έγραψε:
teoman έγραψε:

1.Χοντρός? Scratch
2.Γέρακας δεν είναι Β.Προάστεια...!!!
3.Για σωστό τεχνικό ψάχνουμε... όχι για να πουλήσουμε το αυτοκίνητο... τουλάχιστον όχι ακόμα...
4. Γιατί,ο Κανελλής δεν δέχεται να του πάς τα λάδια σου?Εγώ και βαλβολίνη του πήγα,και τακάκια... μέχρι αμορτισέρ σου φοράει...


1. Ο Καννελής είναι χοντρός ... το τρώει το φαϊ του ...
2. Στο Γέρακα είναι το υποκατάστημα ... Το κεντρικό είναι τέρμα Λ.Πεντέλης (Μελίσια)
3. Μιλώ για την προσφορά αγοράς και όχι πώλησης ... Θα έδινα φράγκα ΔΕΝ θα έδινε ... Ειχα μιλήσει 2 φορές με τον ίδιο τον Κανελλή, και με έναν πωλητή και με το Τεχνικό Υπεύθηνο ... και με έγραψαν κανονικά ... ενώ τους είχα δώσει και χαρτί με το τι ζητάω πάνω στο 206 ...
4. Δεν ξέρω τι δέχεται ο Κανελλής ... αλλά όταν του έκανα κουβέντα για δικά μου λάδια και χαμήλωμα ... μου είπε ότι αυτά δεν γίνονται ...

Θοδωρή,μιλώ για το κεντρικό,...


Πάσο...

Old Navy έγραψε:
...ίσως στο Γέρακα να έχουν άλλη πολιτική ... Wink


-Δουλεύουν Σάββατο (σημαντικό)
-Κάθεσαι μαζί με τον τεχνικό ΚΑΤΩ από το αυτοκίνητο και τον ρωτάς ότι σου έρχεται στο μυαλό (πιο σημαντικό)
-Κάνετε μαζί μια βολτίτσα μετά το service για έλεγχο...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4136s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on