PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Pinnacle Studio-Adobe Premier Pro HELP!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2004, 10:27:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
crusader
χιλια συγνωμη δεν το ειχα δει οτι ειχες απαντησει...
για να μου το στηλεις μαλον χλομο... σε mail δεν χωραει... αλος τροπος δεν νομιζω να υπαρχει μονο αν πετυχει ο ενας τον αλο μεσα και το στηλει... που το βρηκες ? το κατευασες απο καπου η στο εδωσαν ?


Στη δουλειά μου το βρήκα, έχουμε κάνει μια "συννενόηση" ας πούμε μεταξύ μας, έχουμε στήσει ένα μηχάνημα με μεγάλο σκληρό και ότι πρόγραμμα, mp3, dvd κτλ.. πέσει στα χέρια του καθενός, το ανεβάζει εκεί ώστε να το αποκτήσουν και οι υπόλοιποι Wink

Λοιπόν θα σου γράψω ολόκληρο το Adobe Premiere Pro 7.0 σε ένα cd και είτε θα στο δώσω εγώ στην Ελάτη, ή αν δεν καταφέρω να έρθω θα το δώσω σε κάποιο από τα παιδιά που θα ανέβουν να στο δώσει.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 03:10:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ φιλε μου νασαι καλα !!!!
το ψαχνω το προγραμα αλλα που Razz εχει ενα ροσο πραγματα Wink μετα απο πολλες ωρες ψαξιμο καταφερα να μειωνω την ωρα που πεζει το καθε βοντεακι Wink αλλα και παλι... την ανεση που ειχα με το pinnacle Sad σνιφ σνιφ... ωραιο προγραμα και να μιν δουλευει το καταραμενο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,087s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on