PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Pinnacle Studio-Adobe Premier Pro HELP!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 18:17:31    Θέμα δημοσίευσης: Pinnacle Studio-Adobe Premier Pro HELP! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας πριν απο κανενα μηνα περιπου μου εδωσε ενας φιλος το pinnacle studio 8, ειναι ενα προγραμα επεξεργασιας video,σαν προγραμα μονταζ με εφε και διαφορα τετοια... ειναι σαν ενα λιγο ποιο επαγελματικο προγραμα απο το windows movie maker... αλλα εχω προβλημα... σημερα εφτιαχνα ενα βιντεακι και εκτος του οτι κολαει ο ηχος δεν με αφηνει με τιποτα να κανω create movie....
μου πρωτεινε ενας φιλος να χρησημοποιησω το adobe premiere pro ειναι οπως λεει και το ονομα ενα επαγελματικο προγραμα μονταζ... αλλα απο οσο ασχοληθηκα (4 ωρες) δεν καταφερνω σχεδον τιποτα...
αν εχει καποιος το Pinnacle studio pro
η
αν εχει χρησιμοποιησει καποιος το adobe prepmiere και εχει την ορεξη η καποιο tutorial ας με help pls Smile
ευχαριστω...
(ασχετο) τελειο ειναι το μονταζ... αν δεν ειχα ασχοληθει με την κομμωτικη αυτο σιγουρα θα ηταν κατι που θα ασχολειομουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 18:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε το pinnacle ειναι σχετικα καλο προγραμμα αν εξαιρεσεις το οτι κολλαει συνεχεια! Smile
τωρα παιζουν σπασμενες και σπασμενες εκδοσεις του προγραμματος
ισως αν πεσες σε κακη εκδοση

εγω θα σου προτεινα το ulead video studio η το ulead media studio
που τα κανουν ολα και συμφερουν ενα πραμα!

ευχομαι να σε βοηθησα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 19:01:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεχασα για το premiere να σου πω!
1on δεν παιζει πια σε win2000
2ον απλα μακρια! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 23:30:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχεχεχεχεχε ναι οντος... πολλα κοληματα το pinnacle... ειπα να μην το πω εγω να μην το θαψω γιατι νομιζα οτι εφτεγε το pc... σημερα κοντεψα να το κανω κομματια και εφτεγε το pinnacle... το προβλημα ειναι οτι οπως λες εχω πεσει σε κακη εκδοση... και ειναι και επιμονη εκδοση... κολησε και δεν θελει με τιποτα να μου μετατρεψει το porject σε βιδεακι.....
το unlead Που αναφερεις δεν το εχω ακουσει (οπως δεν ειχα ακουσει και για το adobe)
μου προτηνεις δηλαδη με λιγα λογια η να ψαξω για καλητερη εκδοση του pinnacle η να κατευασο τα unlead ? ποια η διαφορα σε αυτα τα δυο που μου ειπες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 03:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
ξεχασα για το premiere να σου πω!


premiere και ξερο ψωμι....αν το τραβαει βεβαια το PC σου... Rolling eyes


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 09:22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μωρε το PC μου το τραβαει μια χαρα Smile σημασια εχει να μην μου παρει και 5 χρονια να το μαθω... το ξερω οτι ειναι απο τα καλητερα μου το ειχαν πει... βασικα σημερα εκανα ενα σκουπισματακι απο το pc... και εσβησα σχεδον ολα τα προγραματα μου... θα το σκευτω... οπως ειπα το premiere το τυρανουσα για 4 ωρες αλλα δεν καταφερα κατι καλο...
και μονο απο την οψη του τα menu και ολα αυτα φενεται πολυ απετητηκο... γιαυτο... μπας και εχει κανεννας κανενα οδηγο ? κανενα tutorial ? κανενα pdf αρχειο με οδηγειες ?
μου το ειπαν οτι ειναι πολυ ζωρικο για να το μαθεις... αλλα οκ δεν ειπα να μαθω μεχρι και την τελευτεα λεπτομερια... για αρχη να μαθω να ενωνω video με μουσικη υποκρουση και κανενα εφε... αυτα Smile πολλα ζηταω Wink
αν καποιος γνωριζει ας βοηθησει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 13:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατεβασε το ulead video studio ειναι πολυ ευκολο γιατι ειναι για αρχαριους
κανει capture, menu, βαζεις βγαζεις σκηνες και ηχους ειναι παρα πολυ ευκολο νομιζω οτι σου καει κ το dvd στην τελικη.

το πρεμιερ τωρα που λετε που το χω δουλεψει σε pc κολλουσε συνεχεια

σε mac παει σιγουρα πολυ διαφορετικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 20:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα απο 5 ωρες περιπου ψαξιμο καταφερα να μικρηνω τα κοματια του βιντεο... ακομα δυστηχως δεν βρηκα πως να φτιαχνω το βιντεο απο το project...
οσο αναφορα τα κοληματα δεν μου εχει κολησει ακομα καμια φορα παρολο που το ζωριζω παρα πολυ με το να κανω και να ξεκανω κινησεις για να μαθω το προγραμα... πολυ δυσκολο....
αλλα απο κοληματα επετρεψε μου να πω με σιγουρια οτι τα προτεια τα εχει το pinnacle... μιλαμε οτι μπορει να εφτιαξα ενα βιντεο και 5 φορες και να μου κολησε....
θα ψαξω να κατευασω το unlead μηπως και κανω δουλεια...
αυριο θα περασω και απο κανενα multimedia store να δω ποσο δινουν το pinnacle... αλλα θα απετησω να μην κολησει ουτε μια φορα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 10:34:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες μήπως σε βοηθήσει κάτι εδώ για το Premier.
Επίσης, γιατί δεν κοιτάς το help του? Rolling eyes


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 13:26:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιο το site... crusader... αλλα θελει χρημα Smile το help του adobe παραπεμμπει εκει που μου εδωσες και εσυ... εχει βεβαια λιγη βοηθεια online αλλα πιστευω οτι τα βιντεο που λεει θα ειναι πολυ καλητερα... θα ψαξω στο νετ μπας και ειναι ριπαρισμενα η τιποτα τετοιο...
thanks again...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 13:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
ωραιο το site... crusader... αλλα θελει χρημα Smile το help του adobe παραπεμμπει εκει που μου εδωσες και εσυ... εχει βεβαια λιγη βοηθεια online αλλα πιστευω οτι τα βιντεο που λεει θα ειναι πολυ καλητερα... θα ψαξω στο νετ μπας και ειναι ριπαρισμενα η τιποτα τετοιο...
thanks again...


Έχω ένα πλήρες manual του Adobe Premiere Pro 7.0 σε μορφή PDF αλλά είναι γύρω στα 17ΜΒ Confused


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 13:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vegas video της sony

μάλλον ότι πιο καλό και φιλικό. η τελευταία έκδοση(5) είναι ότι πιο επαγγελματικό έχω δει.

πάντως για πιο απλά μπορείς να κατεβάσεις το 3 ή το 4.

Πολύ πιο απλό από το premiere και μακράν καλύτερο.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KostasZ (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206XS 1,4

Ένταξη: 24 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 14:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριοι,

μακριά από το Pinnacle. Κολλάει συνέχεια. Τα ίδια είχα αντιμετωπήσει και εγώ. Μέχρι και το μηχάνημα κράσαρε, με Windows XP....Απίστευτο Shocked Confused Sad Mad
Να φανταστείτε ότι ακόμα και όταν κάνετε unistall το πρόγραμμα, αφήνει κατάλοιπα. Συγκεκριμένα, ενώ έχετε βγάλει το πρόγραμμα, μόλις κάνετε plug in την κάμερα θα σας βγάλει (για τα WinXP) και την επιλογή να ανοίξει με το Pinnacle (όνομα χωρίς εικονίδιο). Φανταστείτε.... Evil
Δυστηχώς το επόμενο βήμα για εμένα ήταν να κάνω format. Crying or Very sad
(Δεν δοκίμασα προγράμματα καθαρίσματος της registry)
Ακόμα και σε διεθνή forum θα δείτε ότι κράζουν το Pinnacle.

Δοκίμασα και άλλα προγραμματάκια αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος.

Τελικά βολεύτηκα με κάποιο το οποίο μέχρι στιγμής πάει καλά.
Το όνομα αυτού: Nero Visio Express!!!!!!!!!!!!!! Idea
Το μόνο που μπορεί να αντιμετωπίσετε είναι η δυνατότητα μετατροπής του AVI σε DVD format. Γι'αυτό χρέιάζεται να προμηθευτείται από την Nero το 'DVD plug-in', όπως το λένε (€25).
ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν είναι κάποιο επιπρόσθετο installation, αλλά μόνο ένα άλλο license το οποίο το βάζετε ώς αντικατάσταση του υπάρχοντος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 15:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσο αναφορα τα κοληματα θα συμφωνησω οι κολαει υπερβολικα συχνα... αλλα για τα υπολοιπα δεν εχω παθει κατι τετοιο... το εχω κανει install uninstall 4-5 φορες και κανενα προβλημα...
οσο αναφορα το προγραμα που προτηνεις δεν το ξερω... ειναι προγραμα επεξεργασιας και μονταζ βιντεου? γιατι ετσι οπως τα λες μου ακουγεται για riping προγραμα...
παρολο που πηγα σημερα στο ηρακλειο ξεχασα να περασω να ρψτησω... γμτ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
KostasZ (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206XS 1,4

Ένταξη: 24 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2004, 16:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα,
δεν είναι κανένα τρομερό πρόγραμμα σε δυνατότητες όπως το Premiere αλλά κάποια βασικά πραγματάκια, τα κάνει.
Εγώ ας πούμε, κυρίως περνάω movies από την κάμερα σε dvd.
Για περισσότερες πληροφορίες:

http://www.nero.com/en/NeroVision_Express_3.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2004, 19:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader
χιλια συγνωμη δεν το ειχα δει οτι ειχες απαντησει...
για να μου το στηλεις μαλον χλομο... σε mail δεν χωραει... αλος τροπος δεν νομιζω να υπαρχει μονο αν πετυχει ο ενας τον αλο μεσα και το στηλει... που το βρηκες ? το κατευασες απο καπου η στο εδωσαν ?

pduke
οκ θα το ψαξω να το βρω και θα σου πω γνωμη...

KostasZ
μπηκα στην σελιδα αλλα δεν βρηκα καπου να το κατευασω...
μηπως ειναι μαζι με το nero 6 ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2004, 20:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:


pduke
οκ θα το ψαξω να το βρω και θα σου πω γνωμη...



αν έρθεις στην ελάτη μπορώ να σου το γράψω σε CD, απλά θύμισέ το μου κανα δυο μέρες πριν γιατί μετά από κάποια ηλικία δεν δουλεύει καλά η μνήμη Wink


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2004, 23:09:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχαχαχα ναι θα ερθω... Exclamation for sure Exclamation που λενε και στο GTA San Andreas
ελα μωρε σιγα... εδω εμεις πιανουμε σε ενα τριμηνο πανω κατω τα 22 και ξεχναμε και εσεις οι μεγαλοι δεν θα ξεχνατε ? Razz (ασχετα οτι δεν ξερω ποσο εισαι Razz )
εντομεταξι εψαξα και το nero vision και το sony που μου ειπες δεν βρηκα τπτ... θα δοκιμασω το nero και βλεπουμε... παντως εχτες που δεν πηγα δουλεια πηραζα το adobe premier και εχει κατι εφε κοριφαια...
το κουλο ειναι οτι δεν εχει εφε ταχητητας... εχει το pinnacle και δεν εχει αυτο... υπαρχει περιπτοση να εχω laptop μαζι μου... αν ναι θα σου δειξω τις διμιουργιες μου Embarassed Razz Very happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2004, 11:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
χαχαχαχαχα ναι θα ερθω... Exclamation for sure Exclamation που λενε και στο GTA San Andreas
ελα μωρε σιγα... εδω εμεις πιανουμε σε ενα τριμηνο πανω κατω τα 22 και ξεχναμε και εσεις οι μεγαλοι δεν θα ξεχνατε ? Razz (ασχετα οτι δεν ξερω ποσο εισαι Razz )
εντομεταξι εψαξα και το nero vision και το sony που μου ειπες δεν βρηκα τπτ... θα δοκιμασω το nero και βλεπουμε... παντως εχτες που δεν πηγα δουλεια πηραζα το adobe premier και εχει κατι εφε κοριφαια...
το κουλο ειναι οτι δεν εχει εφε ταχητητας... εχει το pinnacle και δεν εχει αυτο... υπαρχει περιπτοση να εχω laptop μαζι μου... αν ναι θα σου δειξω τις διμιουργιες μου Embarassed Razz Very happy Razz


ΟΚ θα σου το γράψω τότε, πάντως το nero με το Vegas είναι σε άλλη κατηγορία. Το nero είναι για πολύ απλα, το Vegas είναι σε επιπεδο premier καλύτερο και πιο εύχρηστο. Τέλος πάντων θύμισέ το μου και θα τα δούμε από κοντά


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2004, 19:39:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ ! νασαι καλα φιλε μου Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1339s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on