PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ας αρχίσει ο τουρισμός...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 12:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Ας αρχίσει ο τουρισμός... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... κάποιες αναμνήσεις γεννάνε τα "θέλω"... που γίνονται ποιο δυνατά απο τα "μπορώ". Οι ημέρες πλησιάζουν προς αυτές τις ημερομηνίες.
Τα service έγιναν... ο καιρός? χάλια... αναρωτιόμαστε... μα που πάμε... με άγνωστους... μεταξύ αγνώστων... χαράματα... κρύο, βροχή... η νύχτα μέρα απο τους κεραυνούς... ακούω απο δίπλα... "που πάμε? που αφήσαμε την κόρη μας... όταν ξυπνήσει θα μας ψάχνει!". Είμαι ανυπόμονος... βγαίνω απο το αμάξι... ανάβω πουράκι... βλέπω έναν τύπο με μακριά μαλλιά να έρχετε προς τα επάνω μου... χωμένος στο μπουφάν του... "καλημέρα είμαι ο Ανδριανός!!!" λόγια σταθερά... σίγουρα... τον ξέρω...
Οι δύο γίνονται τρεις... οι τρεις έξι... το κινητό χτυπάει... "που είσαστε ρε? είμαι στον Σείριο και σας ψάχνω!!!!" έτοιμη η βρισιά μου... καλύπτετε όμως απο τον κεραυνό... και τα λάστιχα που στριγκλίζουν παρκάροντας... δίπλα μας.

Συνεχίζεται...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάμε σαν άλλοτε...

Πάμε σαν πρώτα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να δούμε......
Θα γίνει το 8 στα 8 ή το 1 στα 8;;; (ελπίζω το δεύτερο...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:12:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω το δεύτερο Βαγγ...

Η μούρη του peugeot μου έχει λοκάρει το βουνό των Κενταύρων, γιατρέ μου είναι καλά..??? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(συνεχίζεται) ....

σειρά ολόκληρη... κουβέντες ξέμπαρκες... αναγνωριστικές....
"Αντε ξεκινάμε..." η γνωστή φωνή που ακόμα... ακούγεται πρώτη
"μας περιμέμένουν στον Σείριο".

Επιτέλους, ξεκινάμε... γράφουμε ιστορία...

Στην επόμενη στάση... ανταμώνουμε... νέους (μπαααα, έναν και μοναδικό)
πήγε λέει σε γάμο την προηγούμενη... το έσκασε απο το γλέντι πριν τελειώσει για να μας ανταμώσει... άφησε τον καφέ του ζεστό στον σπίτι και ήρθε δίπλα μας... ο καφές, λένε, έχει πάντα την ίδια γεύση..., άλλα πράγματα τον κάνουν να είναι λυτρωτικός.

"Λεβέντης", όνομα και πράγμα... στάση, ξεμούδιασμα... χτυπάει το τηλέφωνο... "που είσαστε ρεεεεεεεεεεεε?" λέξεις απο άτομο που δεν γνωρίζω δεν τον έχω ματαδεί... και όμως τις αναγνωρίζω τις αντιλαμβάνομαι... τις αισθάνομαι δικές μου.

Ξεκινάμε...

Συνεχίζεται....


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 13:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Τάσο... τι φτιάξαμε? καταλαβαίνεις τι κάνουμε?"
γελάει... στρίβει τσιγάρο και γελάει...

Καραβάνι ολόκληρο... διαδρομή σίγουρη, το βουνό φαίνεται... ο προορισμός είναι κοντά...
στάση στην Πόλη...
ανάβαση...
κούραση? μπαααααα, προσμονή γι αυτά που έρχονται.
Κάποιοι, αγαπημένα πρόσωπα πλέον, ήταν εκεί απο πριν... η αγωνία τους μεγάλη...
Αγκαλιές... με άτομα που δεν ξέρω... δεν πειράζει θα τα μάθω... γι αυτό δεν είρθα στον κόσμο... για να μαθαίνω.

Δεν περιγράφω άλλο.

(Περιμένω απο τον ιδιοκτήτη αυτού του topic(sic) να συνεχίσει)


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 14:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..............
Δωμάτιο, υπολογιστής, αποτελέσματα αναζήτησης 206club.gr ....
Εικόνα πρώτη στο μυαλό, ένα κομβόι σε ανηφορικό δρόμο σε κάποιο βουνό με προορισμό.... δεν υπάρχει προορισμός, μόνο δρόμος, δρόμος και χαμόγελο στην ψυχή.

......................

Δωμάτιο, τζάκι, με έναν καφέ στο χέρι(σε κάποιον είπα κάτι γιαυτό αλλά ποιος ήταν, μια φωνή μόνο...), παράθυρο με θέα το ασημένιο διαβατήριο στο όνειρο, ανηφορικός δρόμος σε κάποιο βουνό...είμαι εδώ?
ήχος, μουσική! παράθυρο, νατοι!!! ένας , δύο , τρεις, τέσσερις, πέντε, έξι........
μέτρα τις φορές που χαμογέλασες τόσο βαθιά στη ζωή σου και άσε την στιγμή να σου γεμίσει το είναι....

Πρόσεχε τι εύχεσαι. Μπορεί να γίνει πραγματικότητα.Πρόσεχε τι ονειρεύεσαι, μπορεί να το ξεπεράσεις ζώντας το

All i am saying is give tourism a chance!!!!!

ΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ !!!!!!!!!!
ας αρχίσει γιατί είναι Νοέμβρης και ο Νοέμβρης είναι ο μήνας που όλοι εκείνοι οι γνωστοί και άγνωστοι αφήνουν τις φωλιές τους και ζεσταίνουν σε πιο ψυχρά κλίματα...


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 14:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:


Δεν περιγράφω άλλο.

(Περιμένω απο τον ιδιοκτήτη αυτού του topic(sic) να συνεχίσει)


Gimme fuel
Gimme fire
Gimme that which I desire
....yeeeeaaahhhhh!!!!!!

Laughing Wink Wink

(ξύπνησε ο ΜΤ ,και άρχισε τις καντάδες απο τη σοφίτα του...) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 15:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... δεν ξέρω... κάτι λείπει. Κάτι μου λείπει σε όλη την εικόνα που έχω στο μυαλό μου, η τελευταία πινελιά... η νότα που θα με σηκώσει... η κουβέντα που θα ακούσω και θα πω "να, εδώ είμαι..."

Το παζλ παίρνει μορφή πάλι... μας ανακάτεψαν τα κομμάτια, ξαναβρήκαμε την λύση...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 12:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε πάλι τα ίδια Rolling eyes

Kαλά όλα τ' άλλα...

επαναλαμβάνω φράση, να εμπεδώσω...

K-α-λ-ά ό-λ-α τ' ά-λ-λ-α!!!!!

αυτό το MT στην υπογραφή τώρα, δηλαδή... παλιά είχαμε το "GT όπως Mέγας Tουρίστας". Tώρα αλλάξαμε το GT, το κάναμε MT. Eπιστροφή στις ρίζες να το πώ; Mια στροφή προς τις παραδοσιακές αξίες, να το ονομάσω;
Kατάλαβες; Bάζουμε τη μία άκρη του διαβήτη στο Σχολάρι, την άλλη άκρη με το μολύβι στον Πολίτη, χαράζουμε κύκλο και ονομάζουμε την περικυκλωμένη από κύκλο περιοχή, ως "ακτίνα τουρισμού".

Xαρακτηρίζουμε το ισιάδι της Σάρτης ως στροφιλίκι... άντε τώρα να εξηγήσεις σε άνθρωπο που ροχαλίζει ό,τι στροφιλίκι ορίζεται μη ευθεία διαδρομή, αποτελούμενη από κλασσική Πελλοπονησιακή άσφαλτο, ώστε να οι συνθήκες πρόσφησης να είναι ανάλογες παγωμένης Φιλανδικής λίμνης και όλη η διαδρομή να χωράει κάλλιστα μέσα σε τηλεφωνικό θάλαμο.

Σε λίγο θα μας πει ότι αυτό... το Έπιφων που έχει... είναι κιθάρα και παίζει κάτι άλλο εκτός από Nτό...

Kανονίζουν με τον άλλο (γνωστό και ως Bιαϊπί) να πάνε να γιορτάσουν επετείους και τσίγκινους ιωβηλαίους, με σαμπάνιες Kαΐρ, τούρτες σοκολά, τσίπουρα και κοντοσούβλια, εν μέσω καύσωνα...

Mετά θ' αρχίσουν να τσακώνωνται εάν πρέπει να πάνε από Παρασκευή βράδυ ή Σάββατο πρωί, για να πάει τελικά ο καθένας όποτε γουστάρει.

Kαι δεν επαναπαύονται στο δράμα τους, ταλαιπωρούν και τους αλλοινοί. Πριν ακόμα καλά-καλά σχολάσουν αι κυρίαι απ' το γνωστό κατάστημα επί της E.O. αποκαλούμενο και ως "γνωστό σημείο εκκίνησης", θέλει ο ένας να έχουμε ξεκινήσει.

Ξεκινάς μες τ' άγρια χαράματα λες και θα πάμε για κυνήγι και πάνω που πας να περάσεις το Alamana bridge σαν καλός χριστιανός ακούγοντας την τεξανή δίμετρη ξανθιά με τον σχωρεμένο τον παππού στο I'm in the mood, ντριιιιιιιιιιιιιιιιιινννννν το κινητό. "Άντε ρε παπ**α, πως πάτε έτσι εσείς οι Πελλοπονήσιοι, έχω κάψει ένα δάσος στο τζάκι κι έχω πιει 256 καφέδες, μού έχει γίνει το νεύρο τσατάλι, να σας περιμένω"...

Kαι η βρόχα να πέφτει straight through, όπως έλεγε και ο άλλος σχωρεμένος, ο Zαμπέτας.

Όλο αυτό τώρα, το έχουν ονομάσει τουρισμό και θέλουν να του δώσουμε μια ευκαιρία.

Kάτσε να πάω ν' ανοίξω topic στις αγγελίες "Aαβάδιστα, ζητείτε φιλτροχοάνη για βραδυά δίπλα σε τζάκι και φίμωτρο για τον άλλον με τις πιτζάμες, γιατί πάλι θα μας φάει τις πίτσες" .

Nα κάνω κι ένα print screen, αχρείαστο να 'ναι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 12:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με πινελιές.... όλη η ιστορία, στις παραπάνω γραμμές.

Η σπίθα (ξανα)άναψε.

Δυο - τρία πραγματάκια ακόμη και ξεκινάμε


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 12:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να δούμε
Η hurry μου κάνει μούτρα,
η κιθάρα είναι κουρδισμένη και περιμένει,
η βλακεία έχει διατηρηθεί στο έπακρο,
Δάσκαλο κεφάτο και με πτυχία στις καντάδες έχουμε,
blues man από το μοριά έχουμε(μοναδικό είδος μετά τον kolokotron ray vaughan)
το αγαπημένο μου ιπτάμενο νιάτο με το lock on περιμένει
και ο σύγχρονος σαμουράι των ελληνικών δρόμων παραμιλάει σε ξένες γλώσσες
Θα το θέσω απλά και ξάστερα

ΘΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

περιμένω με μεγάλη αγωνία το άλλο μισό που χαρακτηρίζει μία φέτα παστουρμά και.......
κρατάτε με και ανοίγω θέμα!!!!!!!

ο πρόεδρος ρε!! που είναι ο πρόεδρος?


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 12:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είσαι καλός στον πινγκ - πονγκ, το ομολογώ.

Ο Πρόεδρος ψάχνει μέρος να στεγάσει το φωτομοντέλο... καλό και αυτό δεν λέγω. Αλλά η επιστροφή στο μέλλον άρχισε.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 15:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά όλα αλλάζουν και όλα τα ίδια μένουν...

Τι κι να έχουμε δύο χρονάκια (πως περνάει ο καιρός...) επιπλέον στις αποσκευές μας....
Αυτές είναι ίδιες και απαράλαχτες....Ένα σακ βουαγιάζ με μία μπλούζα και δύο σώβρακα (μπας και χεστούμε στο γέλιο),
μια κιθάρα, μια νταμιτζάνα τσίπουρο (και άλλη μία στη καβάντζα), και φύγαμε...

Άφησε πίσω σου ότι σε απασχολεί, άδειασε το μυαλό σου πριν ξεκινήσεις......
Αυτά που θα ζήσεις θα το γεμίσουν με ανεκτίμητες αναμνήσεις, γεύσεις,
πρόσωπα, μυρωδιές......για όλη σου τη ζωή......είμαι σφουγγάρι, όχι ντουβάρι.....


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 21:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτά είναι!Εύγε!!!!!!!
Thumb right


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 01:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι και αν μειναμε δυο.. τρεις.. θα ξαναγινουμε εικοστρεις...
φουιτττ και αν πάθαμε... το λαστιχο το φτιάξαμε...
το αρνακι του πολίτη με κοιτάζει... ελα φαε με... μου φωναζει...
η κυρα κατερινα ειναι πονηρη... ΠΡΟΣΟΧΗ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 11:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mα τον Τουτατις... Τί είναι αυτά που διαβάζω;

Οσο καιρό προσπαθούσα να στίψω το ντουβάρι, εσείς έχετε κατεβάσει ήδη τον μαγικό ζωμό; Και στην θέση του πάλι θα βάλετε τσίπουρο για να μην το πάρουμε πρέφα;

Ω, Τουτατις, τί είναι αυτό που κάνεις και μέσα μου φτερουγίζουν εκείνες οι μέρες; Πρωϊνά ξυπνήματα, αλλά το πνεύμα να βαράει οκτάρες... Να κοιτάς μπροστά και να είσαι περίφανος για το κομβόι που έχεις δημιουργήσει. Μιλάς με ξένους αλλά νιώθεις ωραία με αυτό... Φαντάζεσαι ανθρώπους που έχεις μιλήσει μαζί τους αλλά όταν τους βλέπεις τους γνωρίζεις ξανά... όμως τους ξέρεις...

Η αλήθεια είναι ότι οι βροχούλες άρχισαν να πέφτουν και το πρόγραμμα λέει ότι πρέπει να πάρουμε τα καλαθάκια μας να μαζέψουμε τσιτσίραβλα... Γιατί όχι και μερικές ορντασίες (αν έχει μείνει καμιά).

Θέλω να τους δω όλους... Κι ας τρέχω να βρω που θα τους βολέψω...
Το πρόγραμμα, που είναι το πρόγραμμα που έχω φιάξει... Μα τι λέω! Δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε! Θα το αλλάξω, δεν θα με δει κανείς! 20 ημέρες μπορώ να περιμένω! Ισα - ίσα που προλαβαίνω για να οργανωθεί. Μα το F2F που είναι μια εβδομάδα πριν... Φιαχτό. Κανείς δεν θέλει φιαχτά πράγματα! Και εγώ προτιμώ να αυθόρμητα, τα πραγματικά. Αυτά που χαράζονται βαθειά μέσα σου και δεν φεύγουν με τίποτα. Πρέπει να βρω τζάκι. Να τους μαζέψω πάλι δίπλα σε αυτό το τζάκι και να λέμε ιστορίες. Να είμαστε όλοι μαζί και να μην πάει κανείς για ύπνο (ωχ, πάλι αυτός με τις πυτζάμες! Φέτος θα του πάρω και σκούφο).

Ας (ξανα)αρχίσει λοιπόν ο Τουρισμός...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 15:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

let the party begin... we are ready to roll Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 01:48:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ημουνα θεσσαλονίκη για ξεκούραση και ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο... Ο Gris Sidobre στην αλλη πλευρά του συρματος και να μου λέει κατι ιστοριες για πρασινα αλογα για εκδρομες κτλ κτλ.. και να λέω απο μέσα μου.... θα φάμε τα μουτρα μας.. αλλα αξίζει μια προσπαθεια.. ας το κανουμε.... Κοιτα να δείς λέω απο μέσα μου ξανα ετα για γαλλος καλά τα μιλάει τα ελληνικά (ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧ). ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΛΟΣ Ο ΤΑΣΟΣ . ΕΙΜΑΙ ΦΟΡ ΔΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ.

Πέρασαν οι μέρες.. κουτσα στραβά το χαζοοργανώσαμε μέχρι εκείνο το μεσημέρι που... είμαι στημένος με την κούλα και περιμένο να βρώ τον παλαι ποτε pduke (Νυν ελατός) είναι φοβερό να μην γνωρίζεις τον αλλον και να τον νιώθεις δικό σου ανθρωπο.. Νορνβριος και φέτος αλλα δυστιχώς το Ταβερνιέ σε ανακαίνιση.... Νο Γιουλμπασι for the time being. Μετά να μαζευτούμε ολοι... και να τους περιμένω ολους κρατώντας ανα χείρας τα λουκάνικά μου τα οποία ΔΕΝ έχουν ακρες.. είναι ατελίωτα...


Πω πω... ακόμα θυμάμαι τα γέλια που ρίξαμε.... και μια σημείωση.. Η Κυρα κατερίνα απο τότε δεν μου έχει ξαναμιλήσει ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ (Hestika epano moy)




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1775s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on