PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το PSClub στο Face 2 Face
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 16:44:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παιδιά για τα συγχαρητήρια,είχα αγχωθεί στην αρχή αλλά μετά αποδείχτηκε εύκολη η δουλειά που είχα! Πολύ χάρηκα που είχαν μαζευτεί πολλοί από το club, να δώσω με τη σειρά μου συγχαρητήρια στα αγόρια που συμμετείχαν στο f2f, εντωμεταξύ ο Γιώργος απέσπασε & πολύ καλά σχόλια απο τον αλυτάρχη και τους λοιπούς εκεί μπροστά, που αναρωτιόντουσαν ποιός είναι αυτός που έριξε γύρο στον αντίπαλο το Σάββατο Exclamation Exclamation

orestis έγραψε:
δεν ξερω εαν μιλαμε για την ιδια κοπελα αλλα εαν ηταν αυτη που εριχνε σημαια στην Κ8 τοτε μαλλον αξιζει συχαρητηρια αφου 4 φορες που ετρεξα ετυχε να παρω θεση μπροστα της και πολυ γουρλου αποδειχτηκε.
συν το ομορφο χαμολγελο της.

Very happy αυτή ήταν η Ελένη, εμένα δεν ρισκάρανε να με βάλουν να ρίχνω σημαία για πρώτη φορα συμμετοχής, εγώ ήμουν αυτή που σε οδήγησε στην παράκαμψη για να στηθείς στην έναρξη όταν μπήκες στην πίστα.
Αυτό το φοβήθηκα λιγάκι γιατι κάποιοι πηγαίνανε τρέχοντας και φρενάρανε ακριβώς μπροστά μου Shocked

Η οργάνωση ήταν οντως πολύ καλή, σε εμάς τους κριτές μας φέρνανε και φαγητό, είδα και πολύ γνωστό κόσμο, μεταξύ άλλων και τον Undertaker, ήταν όντως πολύ καλή εμπειρία να είσαι μέλος της διοργάνωσης και ανυπομονώ να ξανασυμμετέχω ώς κριτής και σε άλλους αγώνες Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 16:45:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λέτε ρε παλικάρια...
Το λευκό το γαλλάκι πήγαινε με την ταυτότητα στο στόμα την Κυριακή!!! BlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlink
Δικός μου άνθρωπος... TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

http://www.photovations.com/ims/pic.php?u=1954IYf2H&i=18761


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 16:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ναι, είδα μετά από πολύ καιρό και την κωλοφωτιά...!!!! Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

http://www.photovations.com/ims/pic.php?u=1954IYf2H&i=18762


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 23:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που εχεις χαθει εσυ βρε παλιοχαρακτηρα Undertaker?? Laughing Laughing


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 00:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ Worthy

Armed Clapping Multi color
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 13:10:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάμποσες όμορφες φωτογραφίες του αγώνα από το Photo Rally Press


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 14:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και γρήγορα , και με το πλάι...

Κατ'αρχήν τα συγχαρητήρια μου στον ομοσταυλο Στεργιόπουλο (Tomakos). Μόνο και μόνο για τη συμμετοχή.Δεν κοίταξα καν τους χρόνους του , μου έφτανε η ικανοποίηση στο πρόσωπο του απλά και μόνο επειδή έτρεξε επίσημα κι όχι με τα λόγια.Δε ρισκαρε, δε βόλεψε και τ'αμάξι και γι'αυτο δεν ήρθαν οι χρόνοι. Εχει ομως την όρεξη να ανέβει. Να μην ήταν κι αυτά τα άτιμα τα τετ-α-κέ...
Συγχαρητήρια και στο Μέντζο για τη νίκη (μακράν σε χρόνους) και καλή συνέχεια..

Οσο για μένα θα ήταν ψέμα να πώ οτι δεν είμαι ικανοποιημένος αν σκεφτώ οτι ανέβηκα με 'παράουρο' το rallye στην πρώτη μου επαφή στα Μέγαρα και τα track days. Κι απ΄την αλλη, Μεντζος,Φάσσας,Κοκλάνης κτλ. δεν βρίσκονται τυχαία εκεί που βρισκονται. Χρειάζεται και η κατάλληλη χημεία ,κι όταν τη βρω υπόσχομαι να κατεβάσω χρόνους.

Κυρίως όμως το διασκέδασα αφου αυτός ήταν και ο πρωταρχικός μου στόχος...(Εξού και τα 2-3 ντριφταρισματα) Βέβαια πουλησα 1-2 σημεία και σ'άλλα πατουσα λάθος ή φοβήθηκα.(Δε βολεύομαι καλά και στο δεξί καθισμα της ΕΛΠΑ...)

Και σιγουρα ήμουν 2" κάτω απ'όσο υπολόγιζα χάρη στην τρομερή συμπαράσταση των παιδιών του PEUGEOT SPORT CLUB. Με ανεβάσατε πολυ. Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ενα προς ένα.

Τέλος , δύσκολα θα βρισκόμουν εκεί χώρίς την υποστήριξη της εταιρείας
ΠΕΤΡΟΓΚΑΖ-BUTAN GAS, της εκπομπής μας "Εκκίνηση" της Τηλεόρασης Κύδων και όλων των φίλων από Χανιά...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την gonakinen στις Τετ 22 Μάρ 2006, 00:14:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2006, 14:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια και σε σενα,αλλα και στον Tomako!! Very happy Very happy
Μπραβο παιδες!! Cool
(Κριμα που ειχα δουλεια την Κυριακη το πρωι και δεν μπορεσα να ερθω... Sad )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Σελίδα 8 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1157s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on