PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το PSClub στο Face 2 Face
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 20:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη επιτυχια στα παιδια ! Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot Shoot




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 20:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
Λοιπόν, θέλει κανείς να βρέθούμε αύριο το πρωί στα διόδια της Μάνδρας να πάμε παρεούλα στα Μέγαρα ή θα πάμε σόλο ο καθένας??? Rolling eyes


Τι ώρα θα πάς;;
Εγώ είπα ότι θα πάω από νωρίς. κατα τις 10-10.30 Αν είναι να έρθεις και εσύ νωρίς να πούμε στις 10 στον παράδρομο των πρώτων διοδίων;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 20:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomakos έγραψε:
Λοιπόν, θέλει κανείς να βρέθούμε αύριο το πρωί στα διόδια της Μάνδρας να πάμε παρεούλα στα Μέγαρα ή θα πάμε σόλο ο καθένας??? Rolling eyes


Κανείς??? Rolling eyes
Τι ώρα περίπου θα ΄στε Μέγαρα?(Όσοι έρθετε φυσικά...)



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 21:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Tomakos έγραψε:
Λοιπόν, θέλει κανείς να βρέθούμε αύριο το πρωί στα διόδια της Μάνδρας να πάμε παρεούλα στα Μέγαρα ή θα πάμε σόλο ο καθένας??? Rolling eyes


Τι ώρα θα πάς;;
Εγώ είπα ότι θα πάω από νωρίς. κατα τις 10-10.30 Αν είναι να έρθεις και εσύ νωρίς να πούμε στις 10 στον παράδρομο των πρώτων διοδίων;;


Και γώ εκείνη την ώρα έλεγα να ξεκινήσω Wink
Όταν λές παράδρομο θα πάμε από παλιά εθνική?



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 21:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάμε από παλιά εθνική για περίπου 2 χλμ και βγαίνουμε στον πρώτο κόμβο, 7 χλμ πριν από τα Μέγαρα. Λοιπόν να πούμε 9.45 στον παράδρομο; Για να προλάβουμε και τα προκριματικά των "Μεγάλων";
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Μάρ 2006, 21:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Πάμε από παλιά εθνική για περίπου 2 χλμ και βγαίνουμε στον πρώτο κόμβο, 7 χλμ πριν από τα Μέγαρα. Λοιπόν να πούμε 9.45 στον παράδρομο; Για να προλάβουμε και τα προκριματικά των "Μεγάλων";


ΟΚ!!
9.45 στο παράδρομο!
Έχεις και pm με το τηλ μου Wink Wink



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Μάρ 2006, 19:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλος η πρώτη μέρα! Razz

Ας ξεκινήσω με τα περι του αγώνος...
Δεν τα πήγα και πολύ καλά μιας και που έχασα απτο αντίπαλο αυτοκίνητο αλλά και απ'την ίδια την αίσθηση που είχα και γω ο ίδιος μέσα απ'το αμάξι.Η αλήθεια είναι ότι ήμουν αρκετά αγχωμένος (και λίγο φοβισμένος).Ήταν η πρωτη φορά που οδηγούσα το αμάξι με ημισλικ και δεν ήξερα τι να περιμένω.Με αποτέλεσμα στην αρχή που τα λάστιχα ήταν κρύα να γλιστράει αρκετά,ενώ αφού ζεστάθηκαν "κάπως" φοβήθηκα να το πιέσω.Και αυτό ήταν το λάθος μου όπως μου είπαν και τα παιδιά μετά!Ελπίζω αύριο να τα πάω πολύ καλύτερα απ'ότι σήμερα Rolling eyes .

Καταπληκτικός ήταν ο Γιώργος που έκανε πάρα πολύ καλό αγώνα, σε τέτοιο σημείο που να ρίξει γύρω στον αντίπαλό του Shocked Shocked
Μπράβο ρε Γιώργαρε και αύριο ακόμα καλύτερα!!

ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τα παιδιά που βρίσκονταν εκει και βοήθησαν σε ότι χρειαζόμασταν!!!Ποιοί ήταν?Νίκος,Λευτέρης,Δημήτρης και φυσικά ο Τάσος(Προεδραρα μας) που μπορώ να πω ότι έκανε τα πάντα για μας!Και θέλω να τον ευχαριστήσω προσωπικά γιατί με βοήθησε πολύ για να τρέξω σε αυτόν τον αγώνα Wink

η συνέχεια αύριο...



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 04:12:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάθε αρχή και δύσκολη Γεράσιμε.
Θα δεις ότι με εξάσκιση θα βελτιωθείς πολύ!
Θα τα πούμε και από κοντά βέβαια σε λίγες ώρες...
Συγχαρητήρια όμως για την προσπάθεια!

Για το Γιώργο τι να πω.... ΕΓΡΑΨΕ!!!!!! ΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!

και ένα μπράβο για το service/support team!! και ένα μεγάλο μπράβο για τον Πρόεδρο και το super τρεξιμό του τις τελευταίες μέρες!

Ανυπομονώ να σας δω από κοντά το πρωί.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 07:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..........Και τo πρωί ήρθε και σιγά σιγά να την κάνουμε για Μέγαρα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 18:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλά συγχαρητήρια στους δύο συμμετέχοντες μας στο f2f,Γεράσιμο (Τοmakos) και Γιώργο (Gonakinen)... Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
Ήταν και οι δύο πολύ καλοί... Wink Wink
Επίσης ο Γιώργος κέρδισε και την τρίτη θέση σηκώνοντας κούπα στα Μέγαρα μέσα σε απωθέωση απο όσους ήμασταν εκεί... Wink Wink
Και πάλι συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες απο το club μας...και εύχομαι και άλλες παρουσίες σε επόμενους αγώνες και φυσικά και άλλες νίκες.. Wink
Ακόμα θα ήθελα να πώ ένα μπράβο στην Γιάννα (Pygolabida)που η πρώτη της παρουσία σαν κριτής ήταν απόλυτα επιτυχημένη και η ίδια το διασκέδασε πάρα πολύ... Wink Wink
Στους υπόλοιπους συμμετέχοντες του f2f ξεχώρισε ο πολύ καλός Ορέστης με το μαύρο 106 του,ο οποίος φυσικά πήρε και την πρώτη θέση.. Wink
Τέλος μπράβο και σε όσους ήμασταν εκεί απο το πρωί παρακολουθώντας τον αγώνα ταχύτητας αλλά και στηρίζοντας τα ''δικά μας''παιδιά που συμμετείχαν στο f2f (memsound - stevon - road runner - lef205 - pappaki - kanelj - pezomania - vinman - bob,και δύο τρία παιδιά ακόμα που ξεχνάω τα nicknames τους...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 23:27:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..Μάνο πρόσθεσε και τον Ντίνο με το μαύρο 206 που δεν λείπει ποτέ πλέον από τέτοιους αγώνες. Wink καθώς και τον edi.

Είμασταν πολλοί τελικά!!!!!!!! ΑΡΙΣΤΑ!!!

ΑΡΙΣΤΑ πρέπει να δώσουμε στον Γεράσιμο και τον Γιώργο ή στον Γιώργο και τον Γεράσιμο οι οποίοι (ανεξαρτήτως του τελικού αποτελέσματος) εκπροσωπησαν άξια και με πάθος το PSClub!!

Πριν οτιδήποτε άλλο απολαύστε αυτό (sorry για το μέγεθος αλλά είναι γαμάτη...) Laughing :



Στα του αγώνα τώρα:

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΗΝ 1Η ΤΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ Shocked Shocked ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ (ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 106 ΣΕ "ΚΑΚΉ" ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ... ΠΕΡΊΟΔΟ... Laughing ) ΠΗΓΕ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ κατακτώντας την 3η θέση (και χάνοντας την 2η θέση για μόλις 1,1 δέκατο του δευτερολέπτου)

Απολάυστε:
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gonakinen1.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gonakinen2.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gonakinen3.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gonakinen4.jpg (μετά την καρό σημαία είπε να παίξει και λίγο... εεε sorry βιάστηκα λίγο και βγήκε μισός στην φωτογραφία)
και η απονομή:
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gon_aponon1.jpg
(μαζί με τον πολύ καλό Ορέστη (κέντρο) και τον Θανάση από το "αδελφό" 106sportclub Wink )
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/gon_aponom2.jpg

Thumbs Up Clapping Yahoo! Μπράβο Γιώργο πάντα τέτοια!!! Yahoo! Clapping Thumbs Up

Ο Γεράσιμος από εχθες είχε αποκλειστεί από το F2F μιας και ο χθεσίνός "αντίπαλος" (ο γνωστός "Mythos" με το 1,3 Τ Starlet) στα προκριμάτικα ήταν πολύ καλός και δεν του άφησε περιθώρια.
Ο Γεράσιμος έδειξε ότι έχει την όρεξη Wink :
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/tomakos1.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/tomakos2.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/tomakos3.jpg

...οπότε μένει μόνο να προπονηθεί και σιγά σιγά τα καλύτερα αποτελέσματα θα έρθουν.

Αύριο (γιατί τώρα δεν αντέχω) θα ανεβάσω κι άλλες φωτογραφίες. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 02:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟλυ ωραιος αγωνας με πολυ κοσμο!!
Συγχαρητηρια στα παιδια για τη συμμετοχη τους αλλα και για το αποτελεσμα του Γιωργου που ειχε "σκληρους" αντιπαλους !!Καλη συνεχεια
Υγ το τελευταιο του drift πριν την ειδοδο στα πιτς ηταν ολα τα λεφτα!!! Shocked Thumbs Up


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 06:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο παιδια,συγχαρητηρια! Thumb Left Very happy Very happy
(δεν μπορεσα να ερθω λογω δουλειας... Mad )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 10:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να δωσω κι εγω με την σειρα μου τα συγαχητηρια μου στον Γιωγο που εκανε ολοκληρο ταξιδι για την εκδηλωση και μονο και απεδειξε αυτο για το οποιο ηρθε.
πολυ καλος και θεματικος (στο χασιμο της Κ8).
το εχω σε βιντεακι μαζι με αλλα στιγμιοτυπα , οπως και την απονομη.
οποιος ενδιαφερεται μπορει να μου ζητησει μια κοπια φυσικα χωρις χρηματικη επιβαρυνση.
θα ηθελα ομως να ζητησω κι εγω απο οποιον εχει υλικο απο βιντεο η φωτογραφιες να επικοινωνησει μαζι μου με πμ.
ευχαριστω.
vinman έγραψε:
Ακόμα θα ήθελα να πώ ένα μπράβο στην Γιάννα (Pygolabida)που η πρώτη της παρουσία σαν κριτής ήταν απόλυτα επιτυχημένη και η ίδια το διασκέδασε πάρα πολύ...
Στους υπόλοιπους συμμετέχοντες του f2f ξεχώρισε ο πολύ καλός Ορέστης με το μαύρο 106 του,ο οποίος φυσικά πήρε και την πρώτη θέση..

δεν ξερω εαν μιλαμε για την ιδια κοπελα αλλα εαν ηταν αυτη που εριχνε σημαια στην Κ8 τοτε μαλλον αξιζει συχαρητηρια αφου 4 φορες που ετρεξα ετυχε να παρω θεση μπροστα της και πολυ γουρλου αποδειχτηκε.
συν το ομορφο χαμολγελο της. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 11:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στα παιδιά και από εμένα.

Ο Γεράσιμος έδειξε ότι μπορεί, αλλά σίγουρα χρειάζεται αρκετή εξάσκηση. Γεράσιμε, θα αρχίσουμε... προπόνηση!

Για τον Γιώργο τί να πω! Μπράβο που ήρθε από τόσο μακρυά, μπράβο για την εκπληκτική εμφάνισή του πρώτη φορά στα Μέγαρα, μπράβο γιατί απ'ότι γνωρίζω το αμάξι του δεν είναι και στην καλύτερη δυνατή κατάσταση...

ΨΥΧΗ! Αυτό θεωρώ ότι είναι γεμάτος ο Γιώργος και βέβαια το παιδί κακά τα ψέμματα, έχει χέρια! Και το πιο σωστό είναι αυτό που θεωρεί ο ίδιος, δηλαδή να βελτιώνεται συνέχεια!

Ευχαριστώ και τα δύο παιδιά που μας αντιπροσώπευσαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και τους αξίζουν πολλά, μα πολλά συγχαρητήρια!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 12:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα συγχαρητηρια μου και στα 2 παιδια αλλα και σε ολα τα παιδια που πηγαν για να τους παρακολουθησουν!!Εγω δυστηχως δεν καταφερα να ερθω γιατι το βγηκα για λιιιιγο το σαββατο το βραδυ και ξαφνικα γυρισα σπιτι στης 8 το πρωι Shocked Shocked








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 12:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
Τα συγχαρητηρια μου και στα 2 παιδια αλλα και σε ολα τα παιδια που πηγαν για να τους παρακολουθησουν!!Εγω δυστηχως δεν καταφερα να ερθω γιατι το βγηκα για λιιιιγο το σαββατο το βραδυ και ξαφνικα γυρισα σπιτι στης 8 το πρωι Shocked Shocked

Thumb Down εσύ έχασες...
και μεις με 2 ώρες ύπνο είμασταν...
Ο δε kanelj με 30λεπτά....
Κατευθείαν έπρεπε να έρθεις.
Και το μεσημέρι σπίτι πτώμα... Laughing Laughing

Anyway...

Φωτογραφιών συνέχεια λοιπόν...

Στα pits τα οπίσθια των δικών μας με τα λιονταράκια:
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/PARK2.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/PARK1.jpg

Αυτό το 106 δεν θυμάμαι Rolling eyes Laughing ποιανού είναι αλλά πήγαινε πολύ καλά. Wink

To 1o "Γαλλικό" Starlet ... όπως βλέπεται σηκώνει και τροχό σαν γνήσιο Γαλλικό αυτοκίνητο σαν ας πούμε το 106 του Ορέστη...
Ήξερα ότι μέσα από τα Club επηρέζονται οι άνθρωποι.. Δεν ήξερα ότι επηρεάζονται και τα αυτοκίνητα! Κοίτα να δεις τι σου κάνει η πάρεα με Γαλλικά... Laughing Laughing Ωραίος ο Mythos. Cool

Για τον Ορέστη τι να πω... Απλά γαμάτος και 3" κάτω από τους υπόλοιπους... Cool

Και ένα εντυπωσιακό Puntaki. Καλή προσπάθεια αλλά με το πολύ μαλακό δρομίσιο στήσιμο υστερούσε... Αλλά από δύναμη άντε γεια...

Πάντως εμείς με αυτά που έκαναν Γιώργος και Ορέστης Silly ΛΑΛΙΣΑΜΕ! Silly

Τι άλλο. Scratch Α ναι. Cool

Το πιο χαρούμενο αυτοκίνητο της εκδήλωσης: Fanky Smart ForTwo!

καθώς και κάμποσες ακόμα φωτογραφίες σχετικά με τον αγώνα ταχύτητας και όχι μόνο εδώ.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 20 Μάρ 2006, 12:47:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bob (γιαννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 1.3 rallye (8V) (2000)

Ένταξη: 26 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 267

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 12:45:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:



Αυτό το 106 δεν θυμάμαι ποιανού είναι αλλά πήγαινε πολύ καλά. Wink

Και ένα εντυπωσιακό Puntaki. Καλή προσπάθεια αλλά με το πολύ μαλακό δρομίσιο στήσιμο υστερούσε... Αλλά από δύναμη άντε γεια...




Mανθο το 106 ειναι ενος Bαγγελη
ειναι 1.3 και προετοιμαζεται για groupN .
οντως φαινοταν πολυ δυνατο!!
Το αλλο το punto ειναι ενος παιδιου απο χαλκιδα Cool αν δεν κανω λαθος ειναι περι τα 200 αλογα (εχουν συνεργειο) και απο αναρτηση νομιζω φοραει το σετ της hr (εντυπωση μου εκανε πως εστριβε δεν τον ειχα για τοσο γρηγορο, ειναι και μολις 21!!)


.."detail separates winners from just runners"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 14:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα συγχαρητήρία και απο εμένα για τον Γιώργο και τον Γεράσιμο,που με την συμμετοχή τους μας τίμησαν προσφέροντας Θέαμα και χρόνους. Wink
Επίσης ένα Μπράβο σε όσα παιδιά ήταν στην πίστα και στήριξαν τους συμμετέχοντες =Lef205,pappaki,Edi,db(Ντίνος),MEMsound,Vinman,Roadrunner,bob,Kanelj +εγώ + Γιάννης(ελπίζω να μήν ξέχασα κάποιον Embarassed ).

¶....
Τα δέοντα στην κριτή μας (Pygolabida) για την παρουσία της ...



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tomakos (Γεράσιμος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 510

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Μάρ 2006, 14:57:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το Σ/Κ πέρασα υπέροχα!!!!Ίσως ήταν το ωραιότερο διήμερο που έχω περάσει!!! Razz

Προσπάθησα αρκετά να τα πάω καλά αλλά φάνηκε ότι θέλω αρκετή δουλίτσα ακόμη και έχω την διάθεση να το κάνω(Τάσο πότε ξεκινάμε προπόνηση Laughing Laughing Laughing )!!!!

Για το Γιώργο δεν χρεάζεται να μιλήσω...ήταν απλά καταπληκτικός!!!! Clapping Μπορεί να πάει πολύ ψηλά!!!! Wink

Τέλος να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά απτο κλάμπ που ήταν εκεί και μας στήριξαν καθόλη τη διάρκεια του αγώνα! Razz Και να μην ξεχάσω τον αδερφό μου που με στηρίζει σ'αυτές τις "αγωνιστικές" μου προσπάθειες (παρόλο που γκρινιάζει στην αρχή Laughing Laughing )



The italian job.......!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1405s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on