PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το PSClub στο Face 2 Face
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 02:33:44    Θέμα δημοσίευσης: Το PSClub στο Face 2 Face Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πολλή σκέψη και με σύμφωνη την γνώμη της Π. Διοίκησης, το PSClub θα συμμετέχει για πρώτη φορά στο Face 2 Face Challenge.

Οι λόγοι που μέχρι τώρα δεν είχαμε συμμετάσχει ήταν αρκετοί, αλλά μετά από παράκληση αρκετών μελών μας, επανεξετάσαμε το θέμα και αυτή την φορά σκοπεύουμε να "κατεβάσουμε" οργανωμένη ομάδα.


FACE 2 FACE III, 27 & 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004

Ο αγώνας θα διεξαχθεί σε δυο σκέλη. Στο σκέλος του Σαββάτου θα γίνουν τα warm up, και στην συνέχεια οι προκριματικές κόντρες των αγωνιζομένων. Βάση των αποτελεσμάτων οι προκριθέντες οδηγοί θα βαδίσουν για την επόμενη ημέρα του αγώνα της Κυριακής, για να διεκδικήσουν μια θέση στο βάθρο των νικητών. Η χαμένοι του Face2face θα έχουν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε ακόμα ένα αγώνα με την μορφή του Grand Prix , έτσι όπως ακριβώς διεξάγεται έως τώρα. Νικητές στο Grand Prix θα ανακηρυχτούν οι 6 πρώτοι της Γενικής Κατάταξης σύμφωνα με τους χρόνους. Οι εκπλήξεις όμως θα συνεχιστούν και η αγωνία των φιλάθλων θα κτυπήσει κόκκινα, αφού η νέα καινοτομία του face2Face ονομάζεται ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ. Για να γίνουμε πιο κατανοητοί δημιουργείται μια νεα κατηγορία εκει που οι αγωνιζόμενοι μπορούν να προκαλέσουν κάποιο συγκεκριμένο αντίπαλο αυτοκίνητο για να αναμετρηθεί μαζί του. Η κόντρα αυτή θα έχει την διάρκεια ενός γύρου, με νικητή αυτόν που θα τερματίσει πρώτος. Ο κάθε αγωνιζόμενος έχει το δικαίωμα μιας Πρόκλησης, και το κάθε club δικαιούται να δηλώσει σε αυτή την κατηγορία δύο αγωνιζόμενους.

Το κόστος της συμμετοχής -όπως μας ενημερώσανε- είναι 85 ευρώ (ημερήσια λισάνς + ασφάλεια)

Θα παρακαλούσαμε οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή εδω αλλά και στο e-mail μας, αναφέροντας εδώ username και αυτοκίνητο (μοντέλο, κυβικά) και στο e-mail μας Ονομα, Επώνυμο, Τηλέφωνο και στοιχεία του αυτοκινήτου τους.

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση, ενημέρωση και οτιδήποτε θελήσετε σχετικά με το event.

Επίσης με τους ενδιαφερόμενους θα γίνει τουλάχιστον μία συνάντηση για να τους ενημερώσουμε σχετικά, καθώς και θα λάβουν διάφορες συμβουλές.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τετ 22 Φεβ 2006, 15:03:37, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 07:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το κοστος για να παρακολουθισουμε πιο ειναι... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 09:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω παει σε ολα τα Face2Face και μπορω να σας πω οτι εναι μια πολυ ωραια διοργανωση! Εχει πολυ γελιο και πολλα λιτρα τσαι! Μακαρι να μπορουσ να συμετεχω αλλα δυστυχως λειπουν καποια αλογα! Το σιγουρο ειναι οτι θα ειμαι εκει να υποστηριξω τα μελη μας!!!


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 10:46:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα παρευρεθώ κι εγώ αλλά μόνο ως θεατής, για υποστήριξη στα μέλη μας!!
Πανώ - κόρνες - καπνογόνα επιτρέπονται; Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 11:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Count me in!!!
Σαν θεάτη, υποστηρικτή και όχι μόνο!!!
Θα πέσει το στριψιμο της αρκούδας!!!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 11:16:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και στο προηγούμενο F2F κατάφερα να κατέβω, σε αυτό δυστυχώς θα σας στερήσω την παρουσία μου... Sad 85 η συμμετοχή, 80 οι βενζίνες, και καμια 50άρα ευρώ έξοδα διαμονής για το 2ήμερο, φεύγουμε από τα 200 ευρά... Crying or Very sad

Ά ρε άτιμο WRC bodykit... Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 21:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steve ta lefta tis diamonis ksexna ta kai ama ertheis athina tha pame mazi ... opote miononte ta eksoda... xoros doksa ton theo iparxei... an thes kanonise giati kai ego gia parea psaxno...


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 00:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik μεσα ειμαι και εγω!!!

Κανονιζουμε αν ειναι....οταν εισαι τει κανε αναπαντητη!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 00:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
steve ta lefta tis diamonis ksexna ta kai ama ertheis athina tha pame mazi ... opote miononte ta eksoda... xoros doksa ton theo iparxei... an thes kanonise giati kai ego gia parea psaxno...


Νικόλα, ευχαριστώ πολύ φίλτατε, το θέμα της διαμονής στην Αθήνα, δεν με απασχολεί, διότι έχω 3 φίλους από Λάρισα φοιτητές κάτω στην Αθήνα stand by Cool

Η κίνηση σου και μόνο παρόλα αυτά, μετράει και σε ευχαριστώ! Wink

Αλλά επειδή 28 Νοεμβρίου έχουμε meeting οι "Βόρειοι", και πάλι δεν μπορώ να έρθω Sad Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 01:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok re file
etsi kai allios isos kai na anevo kai ego pano kai na prospathiso na ertho sto meeting... ti mera peftei to meeting??? kala ase tha do sto imerologio....


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 12:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα είμαι κι εγώ εκεί! Δυστυχώς σαν θεατής. Φοβάμαι να αφήσω τα άλογα μου στην πίστα.

Ποιο club θα προκαλέσουμε;;; χεχεχεχεχεχεχε........ Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 09:41:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρελλή συμμετοχή βλέπω.


Μην σπρωχνεστε κύριοι ενας ενας ολοι θα τρεξετε.

Δεν ντρεπομαστε λεω γω.Πριν απο ενα 6μηνο που ηταν το προηγουμενο Face 2 Face ειχαμε γεμίσει τοπικ του στυλ γιατι το club δεν κατεβαινει και ειναι απαραδεκτο αυτο κλπ κλπ

Οριστε κύριοι το club κατεβαινει εσεις δεν βλεπω να δηλωνετε συμμετοχή.Τι παει να πει δεν εχω αλογα δεν εχω αναρτηση δεν εχω καθαρο σωβρακο και αλλαες τετοιες ομορφες δικαιολογιες.Αν το τοπικ ελεγε για εκδρομη ή καφε θα ιεχατε δηλωσει συμμετοχη 3.000 ατομα.

Αλλα ετσι ειναι.Με τα αμαξι των αλλων (1-2) απο το club που θα μπουνε στην πιστα γιναμε ολοι μαγκες


Αυτα ειναι


Για αλλη μια φορα συγχαρητηρια σε ολους.Να στε καλα για την αγαπη οπου δειχνεται στον Μηχανοκινητο Αθλητισμο.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 10:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kalimera...
den mpika na apantiso ek merous kanenos oute na maloso me kanenan oute na dimiourgiso entiposeis oute na peiso kanenan i telos pantos tipota aplos tha paratheso afta pou pistevo pano stis apopseis pou edose o filos pungsang....

Proton polloi apo emas den exoume amaksia pou mporoun na katevoun se tetoiou eidous diorganoseis,gia pollous kai diaforous logous.

Defteron polloi apo emas isos leo isos den exoume i exoume alla den mporoume na diathesoume 85euro gia mia tetia diorganosi...

Triton isos merikoi apo emas savatokiriaka doulevoume...

Tetarton persi den fonazane gia tin diorganosi oi idioi me aftous pou fetos lene oti aplos tha pane san filathloi..

Pempton den nomizo oti mporei kaneis na ipoxreosei kapios kapion allon gia na simetexei otan o idios den niothei etoimos...

Ekton isos polloi apo emas na min kseroun ti zimies mporoun na simvoun se mia tetia diorganosi kai isos fovomaste kai ta metepeita eikonomika...

Evdomon den katalaveno giati einai kako na theloume na erthoume kai na ipostiriksoume ta pedia pou tha simmetexoun

Ogdoon mipos tha eprepe na mathoume kapia pragmata gia tin diorganosi opos katigories simmetoxes ktl ktl???
gia ton aploustato logo oti kai an akoma ta dietheta ekeina ta 85euro(pou aftin tin periodo opos exo pei kai se allous den mou perisevoun) me pion tha etrexa?Me ena S3 i ena s2000 pou den tha exo ston ilio mira i me ena mama Yaris p.x.?Kai sto kato kato pou ksero ego oti efoson paro meros ta zevgaria tha einai isaksia?kai an den einai pios me kaliptei emena oti ontos tha einai???

anyway opos ksanaeipa aplos anefera pragmata pou polloi apo emas edo isos fovounte na poun i ntreponte na poun kai den nomizo oti prepei na iparxei tetia lektiki piesi.... Den mporoume na piesoume kanenan oute na thimonoume epeidi den tha exoume polles simmetoxes...

Afta kai epanalamvano oti den thelo na thimosei kaneis oute na tsantistei oute tipota... apla kano dialogo kai leo kapia pragmata pou ego pistevo kai eimai anoixtos se nees apopseis...


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 11:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

We have 1440 registered users σύμφωνα με τα επισημα στοιχεία του forum.

Εγω δεν τσαντιζομαι ουτε ασκω πίεση εκ μερους κανενος.Οι ανωτερω αποψεις δεν ειναι αποψεις τις διοικησεις ειναι καθαρα προσωπικες και ετσι θα πρεπει τις λαβετε.

ΑΛΛΑ ΑΠΟ 1440 USERS ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Ε ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ???

Επισης εχουμε ενα τοπικ που ο καθε Radio Blackman αφιερωνει τραγουδια ο ενας στον αλλο.Εχουμε τοπικ για βελτιωσεις σε ηχοσυστηματα αναρτησεις body kit.Ολοι κατι εχουν φτιαξει στο αμαξι τους.Εγω δεν μπορω να δεχθω οτι ο αλλος πληρωνει 3000 Ευρω για body kit ζαντες και ηχοσυστημα και δεν εχει 200 για να τρεξει σε ενα motorsport event.

Και για να απαντησω στα αριθμητικα σημεια του nik

1ον Τι σημασια εχει τι αμαξι εχεις?Κατεβα για την συμμετοχη και ας ερθεις τελευταιος.Μηπως θα σε κοροιδεψει κανενας?Ποιος?Αυτος που δεν ειε τα κοτσια να κανει αυτο που εκανες εσυ και ας ήρθες τελευταιος?

2ον Ενταξει στα 1440 ατομα καποιος θα εχει τα 85 Ευρα της συμμετοχης.

3ον Απο τα 1440 ατομα καποιος δεν θα δουλευει Σαββατοκυριακο

4ον Τι σημασια εχει ποιος φωναζε.Σημασια εχει οτι οταν ηρθε η ωρα κανεις δεν φωναξε για την μη υπαρξη συμμετοχων.

5ον Κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν.Αλλα αν περιμενεις να νοιωσεις ετοιμος δεν θα τρεξεις ποτε.Βεβαια οι περισσοτεροι ειναι ετοιμοι για κοντρες στα φαναρια και τα Λιμανακαι αλλα κανεις δεν ειναι ετοιμος για πιστα

6ον Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται

7ον Δεν ειναι κακο να ερθεις για υποστηριξη αλλα δεν βλεπω ποιον θα υποστηριξεις αφου δεν θα τρεξει κανενας τελικα

8ον Εχεις δικιο σ αυτο και πρεπει να γινει μια ενημερωση.Αλλα δεν νομιζω οτι ενδιαφερεται κανενας να μαθει αλλιως θα ρωταγε.Βασικα εισαι ο 1ος που κανει αυτη την ερωτηση.

Ξαναλεω οτι τα ανωτερω αποτελουν προσωπικες αποψεις.Οπως επισης πιστευω οτι τα μελη του πρωην 206 club βαζουν στο αυτοκινητο τους φραπογαλο αντι για βενζινη και προτιμουν το τανγκο απο το heavy metal

Και εις αλλα με υγεια


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 13:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry Mάκη αλλά από το heavy metal προτιμώ το tango μακράν. Mπορούμε ν' ανοίξουμε ένα topic να το συζητήσουμε, αν θέλεις γιατί το ένα κι όχι το άλλο. Έτσι κι αλλοιώς, όπως παρατηρείς, περισσότερο μιλάμε για μουσική παρά για αυτοκίνητα... Δεν το κατηγορώ (δεν θα μπορούσα άλλωστε, από τη στιγμή που τα μουσικά είναι πολύ πιο πάνω στις προτιμήσεις μου από τ' αυτοκινητιστικά) αλλά πιστεύω το εν λόγω αντικείμενο το πραγματεύονται πολύ καλύτερα άλλοι διαδικτυακοί τόποι από εμάς εδώ μέσα.

Δεν πιστεύω ότι αυτός ο χώρος είτε σαν club, είτε σαν διαδικτυακός τόπος, μπορεί να δημιουργήσει αθλητικό pedigree στους παροικούντες, Όσο εύκολο είναι να κάνεις παπ***ές σ' ένα touring με κίνδυνο να "γίνεις μύθος", άλλο τόσο και ακόμα περισσότερο είναι δύσκολο να βγεις και να κάνεις το ίδιο σ' ένα χώρο που είναι φτιαγμένος γι' αυτό το λόγο και μπροστά σε 10000 κόσμο.

Δεν είναι τα 85 ευρώ το πρόβλημα. Eίναι το άγχος να μην γίνεις ρόμπα σε μια έξοδο μπροστά σε τόσο κόσμο ή σε περάσει κάποιος πιο "χεράς" σαν σταματημένο. Δεν το κρύβω ότι κι εγώ γέλαγα όταν ένας "μπάρμπας" με μιά Junior του ' 72 "κέρναγε τσάγια" κάτι λιμανακιώτικα Uno και Corolla με 500 άλογα...

... αλλά that's Megaro rulezzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!

Mας φταίνε τα άλογα που δεν έχουμε, γιατί όλοι πιστεύουμε ότι είμαστε ένα κράμα Airton Senna, Ari Vatanen και Jackie Stewart, αλλά το V-Box των 4T έδειξε ότι το Yaris Cup των 105 αλόγων (τόσα πολλά!!!!) γυρνάει στο Mέγαρο 2" πιο γρήγορα από το 330άρι Imreza. Ίσως πάλι να κατανοούμε το οδηγικό μας έλειμμα και να περιμένουμε από το αυτοκίνητο να το καλύψει...

Ίσως μας ενδιαφέρει περισσότερο το celebration του θέματος (είμαστε celebrity οι κερατάδες και δεν το κρύβουμε) και καθόλου το racing...

Aς πάμε σαν θεατές για πρώτη φορά και που ξέρεις, μπορεί να συγκλονιστούμε από το γεγονός και να μπούμε στο mood του racing club...

Print screen. Δεν περιγράφω άλλο!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 16:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη, τα λες για ακόμα μια φορά "έξω καρδιά" και σαφέστατα.

Εγώ πιστεύω πως μια φορά να τρέξει κάποιος σε πίστα, μετά θα ψάχνεται μόνος του για τον επόμενο αγώνα... Wink

Μάρτυρας μου ο GFG από το club που είμασταν παρόντες εκεί, σχεδόν είχα δώσει όρκο πως στο επόμενο Face 2 Face θα κατέβαινα ως συμμετέχων, ύστερα από τα τρακτέρ που είδα να μπαίνουνε στην πίστα και να την οργώνουνε Evil

Φαντάζεσαι λοιπόν το πόσο θα ήθελα να κατέβω. Τα λεφτά μέχρι τις 27 Νοεμβρίου τα βρίσκω... Δεν είναι εκεί το θέμα. Εμένα προσωπικά δεν με βολεύει η ημερομηνία, λόγω σπουδών και δουλειάς, συν ότι έχουμε meeting οι "Βόρειοι".

Αυτομάτως λοιπόν, ο 1ας από τους 1440 που ήθελε να συμμετάσχουνε, βγαίνει εκτός... Μένουνε 1399...

Για να δούμε Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 17:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα υποτίθεται οτι αυτού του είδους τα events γίνονται για να μπει ο "απλός" οδηγός με το "απλό" βαβαβουμ του. Πολύ πατριωτικά το βλέπετε.

Σε ράλλυ σπριντ των επίσημων κυπέλλων της ΕΘΕΑ δε την ψάχνουμε τόσο για το πόσο θα ετοιμαστούμε, τι θα γίνει αμα δε πάει καλά το προηγούμενο βράδυ και δε θα μπορέσω να οδηγήσω και άλλα τέτοια.
πάμε για την παρέα, για την εμπειρία και το χαβαλέ.
είναι πολύ απλά τα πράματα.

τώρα φυσικά και καταλαβαίνω γιατί δεν έχουμε και τόση... όρεξη για τέτοια events. αυτό που δεν καταλαβαίνω εδώ και πολυ καιρό είναι γιατί το κάνανε Α.Σ. αυτό το κλάμπ Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 17:10:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:

Εχουμε τοπικ για βελτιωσεις σε ηχοσυστηματα αναρτησεις body kit.


το φονικό πατάκι να μη ξεχάσουμε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 18:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
αυτό που δεν καταλαβαίνω εδώ και πολυ καιρό είναι γιατί το κάνανε Α.Σ. αυτό το κλάμπ Smile


Αφού έχεις δει με τα μάτια σου πόσο αθλητικά κατεβαίνουν τα "κοψίδια" στις ταβέρνες....

Τέλος πάντων, αυτό που κατάλαβα εγώ από αυτό που έγινε, μάλλον ο κόσμος μας είναι μη ενημερωμένος όσο αφορά την πίστα. Αυτό το δέχομαι και προσπαθώ να "χρυσώσω" το χάπι μου.

Το αφήνουμε λοιπόν, σύμφωνα με τα δεδομένα και αυτό το event (άλλωστε ουδέποτε είμουν υπέρ του) και προχωρούμε σε ένα εκπαιδευτικό event όσο πιο σύντομα γίνεται, έτσι ώστε ο κόσμος μας να μάθει πέντε πράγματα και να μην φοβάται τόσο....

Πάντως, άμα στο εκπαιδευτικό event δεν υπάρχει συμμετοχή, τότε εμένα με βλέπω να τα παρατάω και το Club από A.Σ. να γίνεται Σ.Ο.Μ.*

* Δεν υπάρχει περίπτωση να γράψω τι... βρείτε το μόνοι σας!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 19:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Αυτομάτως λοιπόν, ο 1ας από τους 1440 που ήθελε να συμμετάσχουνε, βγαίνει εκτός... Μένουνε 1399...


1399?? κι εγω νομιζα οτι 1440-1=1439... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

sid έγραψε:
Το αφήνουμε λοιπόν, σύμφωνα με τα δεδομένα και αυτό το event (άλλωστε ουδέποτε είμουν υπέρ του) και προχωρούμε σε ένα εκπαιδευτικό event όσο πιο σύντομα γίνεται, έτσι ώστε ο κόσμος μας να μάθει πέντε πράγματα και να μην φοβάται τόσο....


αυτο ειναι το καλυτερο και αυτο ηθελα να προτεινω κι εγω...
αν δεν κανουμε κανενα εκπαιδευτικό event, κατι που να μας φερει σε επαφη με πιστα και με αγωνιστικη οδηγηση πως θα κατεβουμε? εγω προσωπικα χωρις προηγουμενη εμπειρία σε πιστα δεν υπαρχει περιπτωση να εμπαινα μεσα και μαλιστα με κοινο...

Προσωπικα δε θεωρω το F2f θεσμο που να αξιζει της προσοχής μας... κοντράδικο το βλέπω κι αυτο ετσι όπως γινεται.
Αλλά ελλείψη άλλων δραστηριοτήτων θα ηθελα να υπαρχει συμμετοχη αλλα αυτο πρεπει να γινει πιστευω είτε απο εμπειρους οδηγους είτε μετα απο σεμινάρια και track days σαν club.

Προσωπικά περιμένω πως και πως να κανουμε κατι σε πιστα, σεμινάρια κτλ. αλλά μέχρι εκει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1687s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on