PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συνάντηση/Φωτογράφηση PSClub.gr, Κυριακή 14 Nοεμβρίου 2004
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 13:24:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραια μερα εκανε σημερα, ας ελπισουμε και αυριο να ειναι ετσι και θα ερθουμε με κοντομανικα!!!! Cool

ΟΣΟΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ
ΜΙΑ ΠΡΟ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!! ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ??



Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 15:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Εγω εχω τη γνωμη να λειτουργησουμε σαν ''κλαμπ'' δηλαδη.........να κατεβει ο steve και οσοι ειμαστε μαζεμενοι να μοιραστει η βενζινη του και να δωσει ο καθενας απο πολυ λιγα ευρω, χωρις cd χωρις τιποτα, απο την αλλη οποιος θελει cd να τα ζητησει.(εγω θελω παντως)


Φίλτατε, έτσι θέλω να γίνει... Στο κάτω κάτω, το δήλωσα, δεν έχω την πρόθεση να βγάλω κέρδος. Ίσα ίσα, τα λεφτά του ταξιδιού να βγάλω, χώρια την ταλαιπωρία 4 ώρες ανέβα και 4 ώρες κατέβα που θα φάω στο δρόμο Sad

Ειλικρινά σε ευχαριστώ που τα παρουσίασες έτσι τα πράγματα, δεν ήθελα να τα παρουσιάσω εγώ έτσι εξ αρχής. Sad

Λυπάμαι και πάλι αν φέρομαι σα γύφτος... Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kazanovas (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 Gti

Ένταξη: 30 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Ζωγράφου-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 16:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="CC-Gio"]Πολυ ωραια μερα εκανε σημερα, ας ελπισουμε και αυριο να ειναι ετσι και θα ερθουμε με κοντομανικα!!!! Cool

μάλλον με "το κοντομανικο" (το γνωστο) θεσ να πεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 17:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Όροι πρόσβασης και χρήσης στα forums του 206club.gr
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=25
Κώδικας:

Οι Διαχειριστές έχουν το δικαίωμα να απαγορεύσουν την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή «πειρατικών» αρχείων στο Forum όπως και την διαφήμιση αντίστοιχων sites. Το 206club.gr ωστόσο δεν μπορεί να φέρει καμία ευθύνη για τα μηνύματα ή τα αρχεία που ανταλλάσσουν τα μέλη του. Οι ενστάσεις θα πρέπει να αποστέλλονται στους Διαχειριστές μέσω PΜ ή του προαναφερθέντος forum.


Με αυτήν την παράγραφο λοιπόν, και με το κλείδωμα του topic αυτού ο φίλτατος chatasos "κλειδώνει" και την μοναδική μου ελπίδα να κατέβω κάτω. Συγνώμη chatase, δεν ήθελα να γίνουνε έτσι τα πράγματα, αλλά αφού πρέπει, so be it. Την επόμενη φορά (αν υπάρξει έτσι όπως τα έκανες τα πράγματα), θα ξέρω ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ CD ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΑΥΤΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ FORUM.

Καλά να περάσετε λοιπόν όλοι σας, σωματικά δεν θα μπορώ να είμαι εκεί, πνευματικά όμως, θα προσπαθήσω έστω και δύσκολα να είμαι. Εύχομαι να κυλίσουνε όλα όμορφα και χωρίς τίποτα διαμάχες.

Τελικά μερικοί, ακόμα δεν έχουν καταλάβει το νόημα της παρέας και επιθυμούνε τα αντίθετα απότι διαδίδουνε και πιστεύουνε... Ίσως αν έκανες τα στραβά μάτια μέχρι να συμπληρωθούνε 10 άτομα, να σου είχα και υποχρέωση. Τώρα ξέρεις τι έχω πλέον απέναντι σου...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 17:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σίγουρα παιδιά από όλη την ελλάδα θα ηθελαν να παρευρεθουν στο meeting... να πληρωσουμε ολων τις βενζινες επειδη τυχαινει εμεις να μενουμε αθηνα?? ή αν μαζευτούμε καμμια 10αριά αθηναίοι για το meeting της σαλονικης που κανονιζετε στις 28 του μηνα θα μας πληρωσετε τις βενζίνες για να ερθουμε...? νομίζω οτι ειναι too much αυτα και χωρίς καμμια εμπαθεια στον σταυρο αυτη η κινηση του ήταν πολυ λάθος...
αν μπορείς και σε παίρνει ξεκινάς κι έρχεσαι...αλλιώς next time...
προτείνω να μην συνεχιστεί το θεμα και να μεινουμε στην καλή διάθεση του steve να έρθει να μας βρει και στην επίσης σωστή στάση του Τάσου σχετικά με την αξιοπιστία και την νομιμότητα του φόρουμ. Μην αρχισουμε παλι καυγάδες κι εχθρες... Πμ υπάρχουν εξαλλου, οποιος θελει να κανει συναλλαγές ας τις κανει ετσι εφοσον γινεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 18:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα προσπαθησω να ερθω και εγω.Ελπιζω να εχει καλο καιρο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 19:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Lord Cypher έγραψε:
madjas έγραψε:
Μέχρι στιγμής στην Γέφυρα της Βαρυπόμπης είμαστε: shark zak - o cool Αλέξης - Stevon και εγώ. Ελπίζω Steve να τα καταφέρεις και να έρθεις. Ραντεβού 11.30 για να πάμε χαλαρά και χωρίς άγχος κάτω. Όσοι πιστοί προσέλθετε. Το μέρος γνωστό, η ώρα συγκέντρωσης 11.30, και τα υπόλοιπα θα τα πούμε από κοντά..


Κατεβαίνοντας μάλλον θα μαζέψετε και μένα λίγο μετά την έξοδο της Αττικής Οδού στην Μεταμόρφωση, στην Renault. Για σίγουρα πράγματα θα ξέρω αύριο. Θα είμαι εκεί κατά τις 11:45.


μα και φυσικα...

Α Exclamation και κατι αλλο καλο θα ηταν να ανταλλαξουμε κινητα μεσο pm... Idea


Τελικά εγώ θα έχω κατέβει από πιο νωρίς για να μαζέψω και άλλα μέλη του club οπότε άκυρο το δικό μου ραντεβου. Πάντως αν θέλεις νούμερο πες μου και στο δινω με πμ.



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 20:28:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
σίγουρα παιδιά από όλη την ελλάδα θα ηθελαν να παρευρεθουν στο meeting... να πληρωσουμε ολων τις βενζινες επειδη τυχαινει εμεις να μενουμε αθηνα?? ή αν μαζευτούμε καμμια 10αριά αθηναίοι για το meeting της σαλονικης που κανονιζετε στις 28 του μηνα θα μας πληρωσετε τις βενζίνες για να ερθουμε...?


Δεν είπα πληρώστε μου τις βενζίνες. Είπα ότι μέσω του παιχνιδιού μπορείτε να με βοηθήσετε για να κατέβω... Αλλά δεν πειράζει, such is life. Στο κάτω κάτω, είμαι ο μόνος από τα βόρεια που θα κατέβει... Και αν θέλετε να ανεβείτε πάνω στην Θεσσαλονίκη στο meeting, δεν υπάρχει πρόβλημα αν σκεφτείτε κάτι ανάλογο, εγώ θα σας στηρίξω όσο μπορώ.

Αν ήτανε σε διαφορετική ημερομηνία το εν λόγω meeting, θα είμουν οικονομικά πιό άνετος και δεν θα γινότανε τόσο σαματάς... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 21:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια πρεπει να καταλαβαινουμε οταν καποιος εχει προβλημα.

Το παιδι θελει να ερθει! Ετυχε μια φορα....δεν πιστευω οτι θα το κανει καθε φορα....και δεν πιστευω οτι σε καθε συναντηση θα υπαρχει και απο ενας καθε φορα...αλλιως θα καταντηση αηδια...αλλα ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ!

Ανθρωποι ημαστε και συμβαινουν αυτα, εγω προσωπικα σου δινω τα μισα για να κατεβεις......

Καλα καλα δεν το ξερω το παιδι φατσικα,αλλα καταλαβα το πως νιωθει και ειναι κριμα!!!

--Πιστευω ομως να μην πατησει πανω στις ευαισθησιες των αλλων--




Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 21:19:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="kazanovas"]
CC-Gio έγραψε:
Πολυ ωραια μερα εκανε σημερα, ας ελπισουμε και αυριο να ειναι ετσι και θα ερθουμε με κοντομανικα!!!! Cool

μάλλον με "το κοντομανικο" (το γνωστο) θεσ να πεις Wink


Το γνωστο---το γνωστο------αλλα.........εγω δεν το εχω!!!! Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing

Δεν ειχε στο νουμερο μου οταν πηγα στην εκθεση!!!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 23:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν ήτανε σε διαφορετική ημερομηνία το εν λόγω meeting, θα είμουν οικονομικά πιό άνετος και δεν θα γινότανε τόσο σαματάς... Rolling eyes


σε αυτο θα συμφωνησω... αν ηταν την απο πανω βδομαδα θα ηταν πολυ πιο συγουρο οτι θα ερθω,,, αν και να λεμε την αληεθια εμενα μου την εκανε ο καιρος... πρωτη φορα βλεπω να αλαζει ετσι μεσα σε λιγες ωρες...
πηρα ενα-δυο τηλεφωνα απο το πρωι σε εταιριες πλοιων... και την μια μου ελεγαν οτι και αυτοι εχουν ακουσει για απαγορευτικο και την αλλη ελεγαν οτι μεχρι να πιασει το κυμμα και εδω οτι ξεκινανε... ε τελικα η μη γνωση και συνδιασμο τα λιγα χρηματα δεν τα καταφερα... οπως ειπα και σε ενα παιδι που πσορφερθηκε να με παρει απο το λυμανι δεν πειραζει... θα υπαρξουν κιαλες συναντησεις... αλλα αυτο που δεν χανω με τιποτα που θα φτασω μεχρι και στο δανειο να ερθω ειναι το turing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HYPER_Piccolo στις Κυρ 14 Νοέ 2004, 02:29:14, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 23:44:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπάρχουν μπλουζάκια φυλάξτε μου 1 small ή extra small!!!!
Είμαι μικρούλης (1.70/62κιλά) και θα κολυμπάω μέσα σε μεγάλο μέγεθος!!!!!! Sad


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 23:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steve δες τα πμ σου!!!!! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 00:01:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Αν υπάρχουν μπλουζάκια φυλάξτε μου 1 small ή extra small!!!!
Είμαι μικρούλης (1.70/62κιλά) και θα κολυμπάω μέσα σε μεγάλο μέγεθος!!!!!! Sad


ναι ναι ναι ναι ναι και εγω το ιδιο ειμαι αλλα βαλτε τα κιλα στα 80 Smile ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΒΑΡΥΚΟΚΑΛΟΣ !
χιχιχχιχιχιχιχιιχιχιχιχι δεν κανο πλακα... αληθεια λεω...
γμτ... δυο γνωστους ειχα και δεν πανε στο meeting... υπαρχει καποιος αλλος εδο που θα παει, μπορει να παρει ενα μπλουζακι για εμενα και να ειναι και στην θεση/ορεξη να μου το στηλει ? Laughing Laughing
πολλα θελω ε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 00:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Ρε παιδια πρεπει να καταλαβαινουμε οταν καποιος εχει προβλημα.

Το παιδι θελει να ερθει! Ετυχε μια φορα....δεν πιστευω οτι θα το κανει καθε φορα....και δεν πιστευω οτι σε καθε συναντηση θα υπαρχει και απο ενας καθε φορα...αλλιως θα καταντηση αηδια...αλλα ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ!

Ανθρωποι ημαστε και συμβαινουν αυτα, εγω προσωπικα σου δινω τα μισα για να κατεβεις......

Καλα καλα δεν το ξερω το παιδι φατσικα,αλλα καταλαβα το πως νιωθει και ειναι κριμα!!!

--Πιστευω ομως να μην πατησει πανω στις ευαισθησιες των αλλων--



Γιώργο, άστο ρε φίλε, μην το παλεύεις. Όταν καταλάβεις σε τί άτομα μιλάς, τότε θα καταλάβεις ότι ξοδεύεις τζάμπα σάλιο Sad

Χαίρομαι πάντως που σκέφτεσαι την σωστή (κατ' εμέ) πλευρά και όχι την πλευρά του Πέτρου που ανέφερε πιο πάνω Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 00:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην μαλωνετε βρε κοπελια....
και οι δυο δικιο εχετε... ο steve προσπαθησε να βρει χρηματα για να ερθει χωρις καμια προθεση να πουλησει το παιχνιδι και να βγαλει χρηματα... ετσι κι'αλοιος αν ηθελε να το πουλησει θα το εκανε πριν ανακοινωθει το meeting....
αλλα επισης και ο chatasos εχει δικιο γιατι δεν θελει τρεχαματα με το forum...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 01:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από καιρό πάντως θα ρίξει κανά ψιλόβροχο απ'ότι βλέπω, οπότε με βλέπω με ξυπνητήρι στις 9 για να πλύνω το τουτού, μην είναι μες στην μπίχλα..Ολόκληρη συνάντηση έχουμε, δεν πρέπει να δεί καθαρά τα αδερφάκια του; Τι στοργικός πατέρας θα'μαι αν δεν κρατάω καθαρό το παιδί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Έχω ξεφύγειιιιιιιιιι..........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 02:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την νομιμότητα του forum έχει δίκιο ο Τάσος μάλλον έπρεπε να γίνει μέσο pm η όλη ιστορία...Idea
Σταύρο όπως και να έχει το πράγμα σε περιμένουμε.... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 02:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kριμα παντως για τον steve!!! Πιστευω οτι κατι μπορουσαμε να κανουμε σαν κλαμπ,αλλα δεν καναμε!

Ας ξεχαστει το θεμα..... Rolling eyes


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 05:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Για την νομιμότητα του forum έχει δίκιο ο Τάσος μάλλον έπρεπε να γίνει μέσο pm η όλη ιστορία...Idea

:fist:
CC-Gio έγραψε:
Kριμα παντως για τον steve!!! Πιστευω οτι κατι μπορουσαμε να κανουμε σαν κλαμπ,αλλα δεν καναμε!

Rolling eyes
shark_zak έγραψε:
Σταύρο όπως και να έχει το πράγμα σε περιμένουμε.... Wink

Δεν θέλω να σας κοροϊδέψω, δυστυχώς, μη με περιμένετε Crying or Very sad

have fun Exclamation



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1701s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on