PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτάσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 17:24:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:
Και τώρα που σας έχω ζεστούς και ωραίους, μια ακόμη πρόταση την οποία ίσως να μην μπορείτε να την εφαρμόσετε, αλλά εγώ θα την προτείνω Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Μπαίνοντας στο forum προκειμένου να δεις όλα τα topic στα οποία μετέχεις είσαι αναγκασμένος να μπαίνεις στο ένα να βγαίνεις απ΄το άλλο και άντε στο επόμενο κλπ. Μήπως, λέωωωωωωωωωω μήπως θα γινόταν να εμφανίζονται τα topic στα οποία συμμετέχει ο καθένας ξεχωριστά, σε στυλ του όταν έχουμε κάποιο μήνυμα. Μάλλον ανέφικτο αλλά εγώ το είπα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Σας ζάλισα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Μήπως σε εξυπηρετεί το 2ο link από τα παρακάτω?

Κώδικας:

Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
Αναπάντητες δημοσιεύσεις


Τα συγκεκριμένα links θα τα βρεις στην αρχική σελίδα του forum, πάνω δεξιά.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 19:19:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Thanks


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 07:57:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και αν θέλουμε να πάψουμε να παρακολουθούμε μία ενότητα πως την διαγράφουμε Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 09:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε κάθε Θ. Ενότητα υπάρχει κάτω-αριστερά ένα link που λέει "Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας" Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 16:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Σε κάθε Θ. Ενότητα υπάρχει κάτω-αριστερά ένα link που λέει "Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας" Wink


Επειδή αυτό κοιτάω Shocked Shocked Shocked Shocked δεν βλέπω κάτι τέτοιο, παρά μόνο
Παρακολούθηση αυτής της Θ. Ενότητας για απαντήσεις. Να την κάνω για οφθαλμίατρο Question Question Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 19:07:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:
Επειδή αυτό κοιτάω Shocked Shocked Shocked Shocked δεν βλέπω κάτι τέτοιο, παρά μόνο
Παρακολούθηση αυτής της Θ. Ενότητας για απαντήσεις. Να την κάνω για οφθαλμίατρο Question Question Question Question Question Question


307cc alu το ""Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας"" αντικαθιστα το "Παρακολούθηση αυτής της Θ. Ενότητας για απαντήσεις" οταν ηδη παρακολουθεις μια θεματικη ενοτητα. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2004, 19:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
307cc alu το ""Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας"" αντικαθιστα το "Παρακολούθηση αυτής της Θ. Ενότητας για απαντήσεις" οταν ηδη παρακολουθεις μια θεματικη ενοτητα. Wink


Ευχαριστώ MEMsound.
Γλίτωσα τα κολλύρια
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 21:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι περισσότερο σε Emoticons Smile Smile Smile Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 22:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:
Κάτι περισσότερο σε Emoticons Smile Smile Smile Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing

Έχει αρκετά εδώ αν θες. Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 22:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
307cc alu έγραψε:
Κάτι περισσότερο σε Emoticons Smile Smile Smile Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing

Έχει αρκετά εδώ αν θες. Wink



μπαίνουν στο topic Question Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 22:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:
crusader έγραψε:
307cc alu έγραψε:
Κάτι περισσότερο σε Emoticons Smile Smile Smile Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing

Έχει αρκετά εδώ αν θες. Wink



μπαίνουν στο topic Question Question Question Question Question

Άνετα!! Κάνεις κλικ σε αυτό που θες και σου βγάζει στο επάνω μέρος της σελίδας όλο το url μαζί με τα img στην αρχή και το τέλος, οπότε το αντιγράφεις όπως είναι και στη συνέχεια επικόληση στο κείμενό σου εδώ Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 22:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος






Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Δεκ 2004, 16:49:54    Θέμα δημοσίευσης: HTML Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως θα γινότανε να προσθέσετε τις επιλογές "table, tr, td, font" στις Επιτρεπόμενες HTML εντολές για να μπορούμε να φτιάχνουμε και κανένα πίνακα (table)?


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2004, 13:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία σε όλους

Μάλλον σας έχω κουράσει με τις παρατηρήσεις μου αλλά δυστυχώς έχω άλλη μία.
Μήπως γίνεται όταν γράφουμε σε ένα topic η σελίδα να μην μεγαλώνει προς τα δεξιά ώστε να μην είσαι υποχρεωμένος να πηγαίνεις τον κέρσορα δεξιά-αριστερά για να διαβάσεις κάτι. Είναι σπαστικό. Όταν πάει να φύγει δηλαδή από τα όρια θέασης στην οθόνη, αυτόματα να << ρίχνει >> την επόμενη λέξη από κάτω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2004, 14:37:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο οφειλεται στις "Φαρδιες" φωτογραφιες και υπογραφες και οχι στο κειμενο.
Για το λογο αυτο καλο ειναι τα δυο παραπανω να μην εχουν φαρδος πανω απο 500 Pixel. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manolismanousis (manolis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 16v

Ένταξη: 25 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2005, 21:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια εχω να κανω μια ενδιφερουσα προταση για ολους μας!!! Laughing Laughing Twisted evil Twisted evil
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ Λ Ο Ξ Α;;;;; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Καλη χρονια σε ολους μας!!!! X-mas


ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιαν 2005, 18:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: HTML Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Μήπως θα γινότανε να προσθέσετε τις επιλογές "table, tr, td, font" στις Επιτρεπόμενες HTML εντολές για να μπορούμε να φτιάχνουμε και κανένα πίνακα (table)?


Δυστυχώς οι HTML εντολές είναι αρκετά περιορισμένες για λόγους ασφαλείας.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3869s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on