PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτάσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 09:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν θελετε καποιον για να μας φτιαξει το πλαστικο της πινακιδας μπορω εγω να βρω γιατι λογο της δουλειας μου, εκθεση μεταχειρισμενων, φτιαχνουμε συνεχεια με την επωνυμια της εκθεσης!


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 12:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!


Έχει ξαναειπωθεί στο παρελθόν Φίλιππε και ήταν και γ**ώ τις ιδέες!!!! Wink
Λες να γίνει μέρος του welcome pack? Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 15:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!


Δηλαδή, όποιος "πατάει" πάνω στην πινακίδα, θα μεταφέρεται αυτόματα στην έδρα του συλλόγου;;;; Silly Silly Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 15:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!


Δηλαδή, όποιος "πατάει" πάνω στην πινακίδα, θα μεταφέρεται αυτόματα στην έδρα του συλλόγου;;;; Silly Silly Laughing Laughing Laughing


oχι θα μπαινει στο chat!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 17:13:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!


Δηλαδή, όποιος "πατάει" πάνω στην πινακίδα, θα μεταφέρεται αυτόματα στην έδρα του συλλόγου;;;; Silly Silly Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 19:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!


Δηλαδή, όποιος "πατάει" πάνω στην πινακίδα, θα μεταφέρεται αυτόματα στην έδρα του συλλόγου;;;; Silly Silly Laughing Laughing Laughing


oχι θα μπαινει στο chat!


αυτες ειναι ευκολιες.... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Οκτ 2004, 10:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τεχνικα χαρακτηριστικα για ολα τα μοντελα που εχουν βγει στην παραγωγη !( για 206 το σκεφτομουνα αλλα πλεον θα πρεπει να ειναι για ολα τα pug)
κατι αντιστοιχο μ του 106 κλαπμ ( specs and info ) !

http://www.106sportclub.gr/html/modules.php?name=106RALLYE16Vspec_module



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 17:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προκειμένου να μην ανοίξω άλλο topic θα ήθελα να κάνω από εδώ δύο παρακλήσεις προς τα ΄΄αφεντικά΄΄
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
α) αν είναι δυνατόν να συμπεριλάβουν στις φωτό του αβαταρ και το 307cc και
β) το βασικότερο αν μπορούν - από ότι κατάλαβα υπάρχουν κάποιοι κατέχοντες το άθλημα - να εμφανίζεται το σήμα του club στο URL όταν κάνουμε κλικ για να μπούμε στο site. Καθότι και το πρεστιζ του club. Salute Salute Salute


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2004, 18:25:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:
Προκειμένου να μην ανοίξω άλλο topic θα ήθελα να κάνω από εδώ δύο παρακλήσεις προς τα ΄΄αφεντικά΄΄
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
α) αν είναι δυνατόν να συμπεριλάβουν στις φωτό του αβαταρ και το 307cc και


Πολύ σύντομα θα εμπλουτιστούν τα avatar με πολλά μοντέλα peugeot Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 12:08:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι δεν υπαρχει η επιλογη για να βαλουμε δικο μας avatar?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 12:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Γιατι δεν υπαρχει η επιλογη για να βαλουμε δικο μας avatar?


Μάλλον έχει να κάνει με τη version του forum μας,Θωμά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 16:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
307cc alu έγραψε:
Προκειμένου να μην ανοίξω άλλο topic θα ήθελα να κάνω από εδώ δύο παρακλήσεις προς τα ΄΄αφεντικά΄΄
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
α) αν είναι δυνατόν να συμπεριλάβουν στις φωτό του αβαταρ και το 307cc και


Πολύ σύντομα θα εμπλουτιστούν τα avatar με πολλά μοντέλα peugeot Wink



Ενημερώθηκαν τα παρακάτω Avatar:

106 Rallye στην ενότητα 106
205
405
306
406 coupe
307cc
407
807



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 19:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ΄΄αφεντικό ΄΄

με το πρωτο σκέλος μ΄ έφτιαξες, με το δεύτερο τι γίνεται Question Question Question Salute Salute Salute


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harist (ΧΑΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QuiKSilveR Special Edition

Ένταξη: 22 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: Home Of The Brave, Land Of The Free.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2004, 23:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
β) το βασικότερο αν μπορούν - από ότι κατάλαβα υπάρχουν κάποιοι κατέχοντες το άθλημα - να εμφανίζεται το σήμα του club στο URL όταν κάνουμε κλικ για να μπούμε στο site. Καθότι και το πρεστιζ του club.



Πολυ καλη ιδεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very happy Razz


VENI, VIDI, VICI.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 22:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307cc alu έγραψε:

β) το βασικότερο αν μπορούν - από ότι κατάλαβα υπάρχουν κάποιοι κατέχοντες το άθλημα - να εμφανίζεται το σήμα του club στο URL όταν κάνουμε κλικ για να μπούμε στο site. Καθότι και το πρεστιζ του club. Salute Salute Salute


done!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 23:35:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
307cc alu έγραψε:

β) το βασικότερο αν μπορούν - από ότι κατάλαβα υπάρχουν κάποιοι κατέχοντες το άθλημα - να εμφανίζεται το σήμα του club στο URL όταν κάνουμε κλικ για να μπούμε στο site. Καθότι και το πρεστιζ του club. Salute Salute Salute


done!


αψογη ιδέα και μπραβο για την πραγματοποιηση της!! ειναι super!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 00:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers Cheers

χωρις λόγια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 08:49:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσως φανεί κάπως αλλά σε σχέση με αυτό το post http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4295&highlight= θα ήθελα να προτείνω να σβήνονται τα post τα οποία περιέχουν βρισιές κ.τ.λ
για δυο λόγους: 1. την ποιότητα των post και 2. για την αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων....
τώρα σε κάποια post του τύπου ανέκδοτα ας υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις....

ευχαριστώ και συγνώμη αν ήμουν υπερβολικός...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 12:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
307cc alu έγραψε:

β) το βασικότερο αν μπορούν - από ότι κατάλαβα υπάρχουν κάποιοι κατέχοντες το άθλημα - να εμφανίζεται το σήμα του club στο URL όταν κάνουμε κλικ για να μπούμε στο site. Καθότι και το πρεστιζ του club. Salute Salute Salute


done!


Πολύ καλό!! Άλλωστε οι λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 00:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τώρα που σας έχω ζεστούς και ωραίους, μια ακόμη πρόταση την οποία ίσως να μην μπορείτε να την εφαρμόσετε, αλλά εγώ θα την προτείνω Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Μπαίνοντας στο forum προκειμένου να δεις όλα τα topic στα οποία μετέχεις είσαι αναγκασμένος να μπαίνεις στο ένα να βγαίνεις απ΄το άλλο και άντε στο επόμενο κλπ. Μήπως, λέωωωωωωωωωω μήπως θα γινόταν να εμφανίζονται τα topic στα οποία συμμετέχει ο καθένας ξεχωριστά, σε στυλ του όταν έχουμε κάποιο μήνυμα. Μάλλον ανέφικτο αλλά εγώ το είπα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Σας ζάλισα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3834s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on