PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτάσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 14:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Slash έγραψε:
Τι λε ρε; Τι σκαραβαίο; Αν είχε σκαραβαίο σε αυτό το Club θα ήταν; Ένα Lancia Integrale HF δεν έχεις;


Τί ήθελες και μου το θύμισες !Κόσμημα,κούκλα,το απόλυτο αυτοκίνητο-κατά την γνώμη μου... Αααχχ Exclamation


:D Wink



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 05:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα την τελευταια συναντηση "διεγνωσα" (οπως και αλλοι) την αναγκη να ερθουμε πιο κοντα και να γνωριστουμε οσο το club γιγαντωνεται. (το να πω οτι μεγαλωνει θα ηταν λιγο..)

Πιστευω σ'αυτη τη κατευθυνση θα βοηθουσε να βαλουμε ο καθενας μας μια φωτογραφια ειτε στο profile μας ειτε κατι σαν avatar ετσι ωστε το club να παρει πιο ανθρωπινο προσωπο αλλα ταυτοχρονα να ειμαστε σε θεση να γνωριζουμε τον αλλο - αμαρτια ειναι να μιλαμε καθημερινα απο δω και οταν βλεπουμε τον αλλο απο κοντα να μην ξερουμε ποιος ειναι Wink Εξ'αλλου αμα πχ πας σε ενα meeting και ξερεις και τα 50 ατομα (εστω και φατσικα) σιγουρα θα νιωθεις απειρως πιο οικεια απ'το να μην ξερεις κανεναν, ή μονο 5-10 και οι υπολοιποι να 'ναι ανγωστοι...

Πως το βλεπετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 08:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Μετα την τελευταια συναντηση "διεγνωσα" (οπως και αλλοι) την αναγκη να ερθουμε πιο κοντα και να γνωριστουμε οσο το club γιγαντωνεται. (το να πω οτι μεγαλωνει θα ηταν λιγο..)

Πιστευω σ'αυτη τη κατευθυνση θα βοηθουσε να βαλουμε ο καθενας μας μια φωτογραφια ειτε στο profile μας ειτε κατι σαν avatar ετσι ωστε το club να παρει πιο ανθρωπινο προσωπο αλλα ταυτοχρονα να ειμαστε σε θεση να γνωριζουμε τον αλλο - αμαρτια ειναι να μιλαμε καθημερινα απο δω και οταν βλεπουμε τον αλλο απο κοντα να μην ξερουμε ποιος ειναι Wink Εξ'αλλου αμα πχ πας σε ενα meeting και ξερεις και τα 50 ατομα (εστω και φατσικα) σιγουρα θα νιωθεις απειρως πιο οικεια απ'το να μην ξερεις κανεναν, ή μονο 5-10 και οι υπολοιποι να 'ναι ανγωστοι...

Πως το βλεπετε?

Τη βρίσκω πολύ καλή ιδέα, δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο να υλοποιηθεί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 08:50:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Μετα την τελευταια συναντηση "διεγνωσα" (οπως και αλλοι) την αναγκη να ερθουμε πιο κοντα και να γνωριστουμε οσο το club γιγαντωνεται. (το να πω οτι μεγαλωνει θα ηταν λιγο..)

Πιστευω σ'αυτη τη κατευθυνση θα βοηθουσε να βαλουμε ο καθενας μας μια φωτογραφια ειτε στο profile μας ειτε κατι σαν avatar ετσι ωστε το club να παρει πιο ανθρωπινο προσωπο αλλα ταυτοχρονα να ειμαστε σε θεση να γνωριζουμε τον αλλο - αμαρτια ειναι να μιλαμε καθημερινα απο δω και οταν βλεπουμε τον αλλο απο κοντα να μην ξερουμε ποιος ειναι Wink Εξ'αλλου αμα πχ πας σε ενα meeting και ξερεις και τα 50 ατομα (εστω και φατσικα) σιγουρα θα νιωθεις απειρως πιο οικεια απ'το να μην ξερεις κανεναν, ή μονο 5-10 και οι υπολοιποι να 'ναι ανγωστοι...

Πως το βλεπετε?


παρα πολυ καλη ιδεα ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ , και τι θα λεγατε αν η φωτογραφια ηταν 3d μοντελο και στριφογυριζε ;;; πλαι στο επισης στριφογυριζομενο 206 μας ;;
... μη γελατε ρε ! αληθεια το λεω , πολυ high tech !!!
αλλα αν αυτα δεν γινονται η ιδεα του Αλεξ ειναι πολυ καλη για αρχη!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 09:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναμείνατε στο ακουστικό σας...εεεε... στην οθόνη σας Wink Arrow


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2003, 19:16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Αναμείνατε στο ακουστικό σας...εεεε... στην οθόνη σας Wink Arrow


Πρόβλημα.... ακόμα δεν ξεκινήσαμε Evil

Λόγω περιορισμένου χώρου στον server, δεν θα υπάρχει η δυνατότητα να κάνετε upload την φάτσα σας, παρά μόνο να δίνετε το internet link στο οποίο βρίσκεται αυτή.
Με άλλα λόγια, ότι γίνεται και τώρα για τις εικόνες που βάζετε στο forum.

Έτσι βέβαια δεν υπάρχει έλεγχος του τι βάζει ο καθένας, οπότε εκεί έχουμε άλλα προβλήματα.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2003, 00:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμ.. Εκανα εναν προχειρο υπολογισμο οπου για 400 jpeg γυρω στο 100x100 pixel βγαινει περιπου 10 megabyte...

Βασικα οταν γινει η νομιμοποιηση ισως να μας βολεψει να νοικιασουμε εναν Unlimited bandwidth server στην Αμερικη με τιποτα 10-20$/μηνα, χωρις ουτε καν domain (τσαμπα εξοδα).. απλο ip οπου θα τραβαμε με Links ολο το βαρυ υλικο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 17:16:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα λέγατε, μιας και αναβαθμίζεται το site, να προσθέτατε και μία ακόμη κατηγορία, που να την ονομάζατε HOWTO? Very happy Wink

Ήδη υπάρχουν 3 έτοιμα, 1 μισοτελειωμένο (μένει να βρεθούν τα led, αλλά η διαδικασία/επεξήγηση είναι οκ), και πολλά ακόμα έπονται. Wink

Απλά ορισμένα δεν μπορούν να θεωρηθούν ως βλάβη/επισκευή, οπότε ο εντοπισμός τους στην παραπάνω κατηγορία θα ήταν μόνο από τύχη (περίπου). Very happy

Άρα καλό θα ήταν να έχουν τη δική τους κατηγορία. Wink

Μια ιδέα έριξα. Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 18:36:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θέλω να κάνω μια παρατήρηση. Πολλά μέλη στο προφίλ τους έχουν αφήσει κενή την τοποθεσία τους. Θα ήταν πολύ καλό πιστεύω να υπάρχει η τοποθεσία έτσι ώστε να μπορούν να έρθουν σε επαφή μέλη που μένουν κοντά. Αυτό θα βοηθήσει κυρίως μέλη απο την επαρχία που είναι σαφώς λιγότερα και πολλές φορές μακρυά για να μπορούν να έρχονται σε συναντήσεις. Αν ρίξετε μια ματιά στον κατάλογο μελών θα δείτε ότι είναι περίπου 15-17 σελίδες χωρίς "τοποθεσία" ή τέλος πάντων χωρίς να δηλώνει τοποθεσία αυτο που αναγράφεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2004, 01:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Τι θα λέγατε, μιας και αναβαθμίζεται το site, να προσθέτατε και μία ακόμη κατηγορία, που να την ονομάζατε HOWTO? Very happy Wink

Ήδη υπάρχουν 3 έτοιμα, 1 μισοτελειωμένο (μένει να βρεθούν τα led, αλλά η διαδικασία/επεξήγηση είναι οκ), και πολλά ακόμα έπονται. Wink

Απλά ορισμένα δεν μπορούν να θεωρηθούν ως βλάβη/επισκευή, οπότε ο εντοπισμός τους στην παραπάνω κατηγορία θα ήταν μόνο από τύχη (περίπου). Very happy

Άρα καλό θα ήταν να έχουν τη δική τους κατηγορία. Wink

Μια ιδέα έριξα. Very happy


KB...soon.... Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2004, 15:25:13    Θέμα δημοσίευσης: Προταση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια προταση που ειχα σκεφτει για την ευκολια της χρησης του forum ειναι να γινουν τυπου υπομνηματα απο mods στις κατηγοριες Πωλησεις-Προσφορες και Αγορες-Ζητησεις που να λεει στους δημιουργους των τοπικς οταν ενα αντικειμενο προς πωληση πουληθει να διορθωνετε η επικεφαλιδα του θεματος και να λεει με καποιο τροπο οτι πουληθηκε....

Ακομα περιμενω νεα απο δημιοσιευση πωλησεις που εγινε πριν απο 1 χρονο!!! Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 00:49:56    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προταση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Μια προταση που ειχα σκεφτει για την ευκολια της χρησης του forum ειναι να γινουν τυπου υπομνηματα απο mods στις κατηγοριες Πωλησεις-Προσφορες και Αγορες-Ζητησεις που να λεει στους δημιουργους των τοπικς οταν ενα αντικειμενο προς πωληση πουληθει να διορθωνετε η επικεφαλιδα του θεματος και να λεει με καποιο τροπο οτι πουληθηκε....

Ακομα περιμενω νεα απο δημιοσιευση πωλησεις που εγινε πριν απο 1 χρονο!!! Laughing


Θα μπει υπόμνημα αργότερα...για την ώρα απλά θα αλλάξουν οι τίτλοι των topics που έχουν καιρό να ενημερωθούν ή το περιεχόμενό τους έχει πουληθεί.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 14:14:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:

1/ να δημιουργηθει ένα section με τιτλο "καδος ανακύκλωσης" στο οποιο να τοποθετούνται θέματα προς διαγραφη. Παράδειγμα ένα θέμα όπως το fame story σε 3-4 μηνες δε θα εχει καμμια σημασια να υπαρχει καταχωνιασμενο κάπου. Να μπαινει λοιπόν εκει και να διαγραφεται σε 10 μέρες π.χ. Αυτη η τακτικη θα ελαφρώσει το φορουμ αρκετα και θα ξεφορτωθούμε και πολλά θέματα τα οποία ειναι άχρηστα και περιοδικά. Αυτό γίνεται στο φορουμ του Kithara.gr (5000 μελη) και δουλεύει μια χαρά.

2/ να γίνει ένα υπόμνημα σε κάθε section στο οποίο να αναφέρεται τι ειδους τοπικ εντάσσονται στο καθε τοπικ. Ότι κρινεται άσχετο να διαγραφεται παραυτα.Ετσι δε θα έχουμε ασχετα θέματα.

3/ να γινει μια βάση δεδομένων με τα μαιλ των μελών και κάθε ανακοίνωση να αποστέλλεται και με μαιλ. ειμαι μελος σε άλλα 4 κλαμπ αυτοκινητου και ολοι το εχουν αυτο ως πάγια τακτικη

4/ μερικές διορθώσεις:
α. το προστιμο για αυτους που μιλανε στο κινητο ειναι πλεον 33 ευρώ και όχι 31 οπως γραφουμε επανω στο box.
β. καλο θα ήταν αν ειναι δυνατον οταν πατάμε σε ενα θεμα απο την κεντρικη σελίδα (τα τελευταια απαντημενα σε καθε section) να μη μας βγάζει στην 1η σελιδα του θέματος αλλα στην τελευταια μια και συνηθως θελουμε να δουμε τα τελευταια ποστ.
γ. να δημιουργηθεί ενα box στην κεντρικη σελιδα που να λέει ποια ειναι τα π.χ. 10 θεματα που απαντηθηκαν τελευταία. Είναι μια πολύ χρησιμη επιλογή (ξανα απο το Kithara.gr)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 14:28:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:

1/ να δημιουργηθει ένα section με τιτλο "καδος ανακύκλωσης" στο οποιο να τοποθετούνται θέματα προς διαγραφη. Παράδειγμα ένα θέμα όπως το fame story σε 3-4 μηνες δε θα εχει καμμια σημασια να υπαρχει καταχωνιασμενο κάπου. Να μπαινει λοιπόν εκει και να διαγραφεται σε 10 μέρες π.χ. Αυτη η τακτικη θα ελαφρώσει το φορουμ αρκετα και θα ξεφορτωθούμε και πολλά θέματα τα οποία ειναι άχρηστα και περιοδικά. Αυτό γίνεται στο φορουμ του Kithara.gr (5000 μελη) και δουλεύει μια χαρά.

Υπάρχει...
πΕτΡοS έγραψε:

2/ να γίνει ένα υπόμνημα σε κάθε section στο οποίο να αναφέρεται τι ειδους τοπικ εντάσσονται στο καθε τοπικ. Ότι κρινεται άσχετο να διαγραφεται παραυτα.Ετσι δε θα έχουμε ασχετα θέματα.

Αυτη είναι η δουλειά του mod....
πΕτΡοS έγραψε:

3/ να γινει μια βάση δεδομένων με τα μαιλ των μελών και κάθε ανακοίνωση να αποστέλλεται και με μαιλ. ειμαι μελος σε άλλα 4 κλαμπ αυτοκινητου και ολοι το εχουν αυτο ως πάγια τακτικη

Οι σοβαρές ανακοινώσεις, αποστέλλονται ήδη με mail.....
πΕτΡοS έγραψε:

4/ μερικές διορθώσεις:
α. το προστιμο για αυτους που μιλανε στο κινητο ειναι πλεον 33 ευρώ και όχι 31 οπως γραφουμε επανω στο box.
β. καλο θα ήταν αν ειναι δυνατον οταν πατάμε σε ενα θεμα απο την κεντρικη σελίδα (τα τελευταια απαντημενα σε καθε section) να μη μας βγάζει στην 1η σελιδα του θέματος αλλα στην τελευταια μια και συνηθως θελουμε να δουμε τα τελευταια ποστ.
γ. να δημιουργηθεί ενα box στην κεντρικη σελιδα που να λέει ποια ειναι τα π.χ. 10 θεματα που απαντηθηκαν τελευταία. Είναι μια πολύ χρησιμη επιλογή (ξανα απο το Kithara.gr)

Για να δεις το τελευταίο post, πατάς το βελάκι δεξιά από το όνομα του χρήστη, για το συγκεκριμένο topic....
Kάτω από τα Χρήσιμα Νέα, υπάρχει link με τις τελευταίες δημοσιεύσεις ( )....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 14:42:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα ειναι να μη χρειαζεται να παταμε 3-4 λινκς για να ανοιξει ενα θεμα που συζητιεται εντονα. να μπορουμε απο την κεντρικη σελιδα να μπαινουμε κατευθείαν.Ο κάδος ανακύκλωσης που είναι και δε τον εχω δει εγω? Εκτός αν ειναι κρυφός, οπότε η προταση μου ισχύει. Οι σοβαρές ανακοινώσεις αποστέλλονται? Εμενα δε μου έχει έρθει τιποτα ποτε. Η νομιμοποίηση ας πούμε δεν ειναι σημαντική ανακοίνωση? Όσο για το ποια ειναι η δουλεια του Mod ξέρω. Το θέμα λέγεται "προτάσεις" και αυτο κάνω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 21:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
το θεμα ειναι να μη χρειαζεται να παταμε 3-4 λινκς για να ανοιξει ενα θεμα που συζητιεται εντονα. να μπορουμε απο την κεντρικη σελιδα να μπαινουμε κατευθείαν.

Όταν αλλάξει η -καταραμένη- κεντρική σελίδα θα γίνει...όπως και πολλά άλλα.

πΕτΡοS έγραψε:

Ο κάδος ανακύκλωσης που είναι και δε τον εχω δει εγω? Εκτός αν ειναι κρυφός, οπότε η προταση μου ισχύει.

Ετοιμάζεται...και για το κοινό Wink Wink Wink

πΕτΡοS έγραψε:

Οι σοβαρές ανακοινώσεις αποστέλλονται? Εμενα δε μου έχει έρθει τιποτα ποτε. Η νομιμοποίηση ας πούμε δεν ειναι σημαντική ανακοίνωση?

Αυτή μάλλον μας ξέφυγε...πάνω στον πανικό. Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιούν 2004, 11:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα λεγατε το Welcome Pack με την εγραφη να περιλαμβανει εκτος απο αυτοκολλητο κ ενα ΜΠΡΕΛΟΚ με το σηματακι ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
the_kangur (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιούν 2004, 18:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ένα strigaki που θα γράφει pug πάνω....



Ακόμα και με πατίνι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2004, 14:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Τι θα λεγατε το Welcome Pack με την εγραφη να περιλαμβανει εκτος απο αυτοκολλητο κ ενα ΜΠΡΕΛΟΚ με το σηματακι ?


Κορυφή! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2004, 08:02:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ αλλη ιδεα Idea
Πλαστικο πινακιδας με το link του club!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,188s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on