PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτάσεις
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 01:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Προτάσεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτείνω...

Να δημιουργήσουμε ένα forum σχετικό με συμβουλές σχετικές με τεχνικές καθημερινής οδήγησης, γρήγορης οδήγησης σε δημόσιους δρόμους και αγωνιστικής οδήγησης σε πίστες-ειδικές διαδρομές. Όλοι οι απειροι να μάθουν από τη σωστή θέση οδήγησης, μέχρι και το πώς θα ελέγξουν σε μια δύσκολη στιγμή το αυτοκίνητό τους. Και όλοι οι εμπειρότεροι να βελτιωθούν και να γίνουν καλύτεροι μέσα από την μεταξύ τους εμπειρία.
Ένα forum ασφαλούς οδήγησης και σωστής συμπεριφοράς στους δημόσιους δρόμους που ανήκουν σε όλους.

Νομίζω ότι κάτι τέτοιο θα μας ολοκλήρωνε σαν Club γιατί δεν αρκεί να έχουμε το καλύτερο (υποκειμενικά έστω) αυτοκίνητο αλλά και να ξέρουμε να το οδηγούμε με ασφάλεια, απολαυστικά, σβέλτα και με σεβασμό προς τους συνανθρώπους και συν-οδηγούς. Να αναπτύξουμε σιγά-σιγά τέτοια νοοτροπία ώστε να μην προκαλούμε αλλά και να αποφεύγουμε ατυχήματα.

Να τολμήσουμε να βάλουμε στο πίσω τζάμι το λογότυπο Peugeot 206 Club και να το τιμούμε προκαλώντας δικαιολογημένο σεβασμό στους συνανθρώπους μας.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
jimlock 
Μέλος
Μέλος


quartz grey 206 XS 1.6 16V..

Ένταξη: 14 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 151
Τόπος: all over the place..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 01:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

simfono apolita me ton miltella...
poli kali i idea tou...
o miltellas ehis kata pasa pithanotita asholithi me ton mihanikinito athlitismo perisotero apo opiondipote alo se auto to forum..(den ime sigouros vevea giati ke o sidobre ke o pugsang ta honoun..(!)..) ...ke tha itan poli endiaferon na anixi ena forum opou i "varvati" tha dinoun se emas
tous apirous simvoules...
eho apires erotisis na kano se auto forum..apo alages tahititon,ekinisis,koftes,pos pou ke pote stin strofi.....ke ta lipa ktlp ktlp.....
i asfalia ine POLI simantiki tha ine oti prepi gia na boroume na sizitisoume pou ke pote ine kalitero na ta honoume...na anaferoume periohes, sinthikes ,psihologia,kinisi,tifles strofes ke pola ala....
ke fiska ohi mono gia "homeni" odigisi ala ke gia kathimerini ke gia tis POLES pagides pou ehi o dromos akoma ke otan den thes na to pexis schumacher.....auta ta oliga...(!)
miltella mazi sou!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 02:17:03    Θέμα δημοσίευσης: Η Φιλοσοφία της Γρήγορης Οδήγησης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω ότι ένα τέτοιο forum θα το γουστάρει ο καθένας. Θα μπορεί να συμμετέχει οποιοσδήποτε, να πει τη γνώμη του, την απορία του, τη χαρά του, το πόνο του, να φιλοσοφήσει και στο τέλος να μάθει.

Εκεί θα αναπτυχθεί μία νέα Φιλοσοφία, η Φιλοσοφία της Γρήγορης Οδήγησης (που σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει "πάω του σκοτωμού").

Στο τέλος θα εκδόσουμε τα καλύτερα του forum και σε βιβλίο. Φαντάζεστε υστεροφημία;
Τίτλος "Η Φιλοσοφία της Γρήγορης Οδήγησης" (ή κάτι τέτοιο), Συγγραφέας "Peugeot 206 Club Ελλάδος".

Μου αρέσουν τα όνειρα που να μπορώ να τα αγγίζω.
(Κι ας μην πραγματοποιούνται στο τέλος)


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 07:45:14    Θέμα δημοσίευσης: ENΔΙΑΦΕΡΟΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ,

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟΨΗ Η ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΥΔΟΚΙΜΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ.

ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΤΟ "BOARD" EINAI ΣΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΧΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΥΤΗ.

ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ "BOARD" ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ POLL ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΑΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΕΝΟΣ ΤΕΤΟΙΟΥ FORUM....

ΕΠΟΜΕΝΩΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ "ΓΕΝΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ".

ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 09:31:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν Miltellas αυτά που λές έχουν πολύ ενδιαφέρον.

Οντως το Forum Βρίσκεται σε δοκιμαστικό επίπεδο και όλα είναι υπο εξέλιξη.

Απλά να σε ενημερώσω ότι υπάρχουν τέτοιες ιδέες και το σημαντικότερο
ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ!

Κάτι τέτοιο εγώ πάντως θα πρότεινα να βρίσκεται στο κεντρικό Site με την μορφή συμβουλών προς το κοινό και ίσως όχι στο forum όπου τα πράγματα είναι πιο ρευστά και μετά από λίγο καιρό ξεχνιώνται.

Το περιεχόμενό τους πάντως, θα πρέπει να έχει την μορφή συμβουλών οδήγησης, ασφάλειας και γενικά οδηγικής συμπεριφοράς.
Οταν πρόκειται για "επίσημη" ανακοίνωση ή γραπτό του Club ή ακόμα και θέμα δεν πρέπει να εμπεριέχει παράνομες δραστηριότητες (η υπερβολική ταχύτητα άνω του ορίου είναι παρανομία).

Οτιδήποτε απορίες των χρηστών μπορεί από εκεί και ύστερα να συζητηθεί στα "Γενικά Θέματα"

Ενα από τα όνειρά μου είναι να βοηθήσω τον κόσμο αλλά και τον εαυτό μου να αποκτήσουμε όλοι σωστή οδηγική παιδία αλλά -το κυριότερο- να σεβόμαστε στην οδήγηση τον εαυτό μας και τους άλλους.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 18:37:07    Θέμα δημοσίευσης: τιμη και δοξα στην Salonica Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω απολυτα με την προταση του miltella.Mπορουμε να συζηταμε τις συμβουλες και τις τεχνικες πρωτα στο φορουμ και μετα την κεντρικη ιδεα να την περναμε στο site για ολο το κοινο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
jimlock 
Μέλος
Μέλος


quartz grey 206 XS 1.6 16V..

Ένταξη: 14 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 151
Τόπος: all over the place..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 20:06:06    Θέμα δημοσίευσης: ....mia dokimi... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sidobre ke vini katalaveno oti to forum ine akoma se dokimastiko stadio...
ala nomizo oti boroume toulahsiton na aniksoume ena tetio topic sta genika themata ke na doume pos tha pai....
to poli poli to svinete....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2002, 20:49:36    Θέμα δημοσίευσης: topics.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jimlock έγραψε:
sidobre ke vini katalaveno oti to forum ine akoma se dokimastiko stadio...
ala nomizo oti boroume toulahsiton na aniksoume ena tetio topic sta genika themata ke na doume pos tha pai....
to poli poli to svinete....


Jim mono ena topic?
osa theleis mporeis na anoikseis....& me oti thema theleis....arkei na simbadizei me to thema tou forum.... Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Ιούν 2002, 03:05:18    Θέμα δημοσίευσης: Miltellas Ideas Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Liltella oi idees sou me vriskoun apolitos simfono mias kai den eimai kai aptous pio empirous odigous Beer Ante na etimazomaste kai gia aftokolitakia me to logotipo Silly



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Ιούν 2002, 05:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Η αρχή είναι το ήμισι του παντός... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... κι εγώ θα κάνω την αρχή, μιας και προκάλεσα τη φασαρία και υπάρχει το ελάχιστο ενδιαφέρον.

Στα Γενικά Θέματα τότε.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούν 2002, 13:58:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanena avatar me 206 GT tha paixei? Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούν 2002, 14:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον το ξέχασε ο γραφίστας μας ...

Cussing out Cussing out Cussing out Cussing out Cussing out

2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire 2gunfire


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούν 2002, 14:31:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι οπως ξεχασε και το 106Rallye


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιούν 2002, 14:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για το 106...εχουν μπει avatar σε όλε τις αποχρώσεις....

δεν μπορουμε να έχουμε για κάθε τύπο-μοντέλο ξεχωριστά γιατί τότε θα μαζέψουμε 100avatar....

Eτσι επιλέγουμε από κάθε μοντέλο το χρωματισμό που μας ενδιαφέρει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2002, 15:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H dikia mou protasi basizetai stin filosofia oti to 206club ksikinise apo ena site , kai anaptyxthike apo to forum.Pisteyw oti sta plaisia tis isotitas mesa sto club (afou kseperastei to trial stage) tha prepei 3-4 atoma apo mas na analambanoun kapoio arthraki kathe mina sxetika me ta mixanika meri (gia amateurs), kapoio review gia tis diaforetikes ekdoseis 206 me sxoliasmo ston eksoplismo , stous kinitires,stis times kai stis diafores metaksy tvn ekdwsewn.Episis kalo tha itan oles oi poly xrisimes plirofories oi opoies metadidontai apo ta giraiotera meli (xaxa sas tin eskasa) eee ennow palaiotera , eeee ennow empeirotera meli toy forum na metaferontai sto site tou 206 club ws symperasmata apo to geniko sxoliasmo se kapoio thema (p.x Ta mayra pisw fwta theorountai poly gyfte...... , allos to eipe oxi egw) . Etsi me ayto ton tropo exoume polla pleonektimata:
a) Oi episkeptes tou site tha ksanaepiskeptontai to site afou to periexomeno tha ananneonetai se takta xronika diastimata
b) To site tha to episkeptontai kai atoma ta opoia den diathetoun 206
afou tha periexontai plirofories genika gyrw apo ton xoro tis aytokinisis (p.x sygkrisis metaksy elastikwn , protinomenes zantes, diastaseis elastikwn ,pleonektimata meionektimata beltiwsewn ) me emfasi omws stin empeiria gyrw apo to 206
c)Oi developers aytou tou site den tha afierwnoun tis apeires wres gia na emploutizoun to site ,enw ta ypoloipa meli aplws tha diabazoun to forum.Twra pou einai arxi kai eimaste liga sxetika atoma ,ta pragmata einai apla, argotera omws oi apaitiseis gia na kratithei kapoio epipedo tha einai terasties kai eiste kai se mia krisimi ilikia (Elpizw na min pareksigiste apo ta legomena mou , kapoios to eipe XASMA GENEWN nomizw).
d)Ta topics tou forum tha apofortizontai ,afou apo to dialogo metaksy twn melwn tha prokyptoun kapoia basika symperasmata ta opoia ,to neo melos ,o aplws episkeptis kai o talaipwrimenos odigos tha mporei na ta diabasei xwris na einai ypoxrewmenos na diabasei tis 12 selides toy topic.

Oles oi parapanw protaseis an thewrithoun apodektes tha prepei na prostateythoun apo kapoious kanones:
1)Ta arthra na ypografontai apo tous syntaktes tous
2)Na sxoliazoun epidoseis , mixanika meri , times, pleonekrimata - meionektimata , xwris omws na kanoun protaseis agoras.(Den nomizw oti eimaste periodiko mixanokinitou athilitismou)

Genika pisteyw oti i parapanw protaseis tha boithisoun idiaitera stin ekseliksi tou CLUB.

Gi ayto psifiste...........
GKORTSOS -GKORTSOS -GKORTSOS -GKORTSOS

Twra prepei na fygw giati prepei na ftiaxw kai to asfalistiko!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2002, 16:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Kai kati allo.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mipws na kaname tipota epafes me tin antiproswpia , pisteyw oti i ypostiriksi se ena club gia to 206 mporei na apoferei polla ofeli kai gia mas san club alla kai stin antiproswpia.Kati tetoio bebaia tha einai pio eykola pragmatopoisimo argotera otan tha exoume kai perissotera eggegrammena meli!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2002, 16:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε ΤΟΜ αυτά που λες είναι ΟΡΘΟΤΑΤΑ!

Σύντομα αυτά που λες θα γίνουν πράξη...και για να σου πω και το άλλο....προσωπικά με εξέπληξες γιατί έπεσες σε όλα ΔΙΑΝΑ!!

Οπότε λίγη υπομονή και όλα θα γίνουν....

Το μόνο που θα σου ζητήσω είναι σε παρακαλώ να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες....γιατί πολλά κομμάτια από το ΒΟARD θέλουμε να τα χρησιμοποιήσουμε σε ΑΡΘΡΑΚΙΑ αργότερα και θα πρέπει να τα γράφουμε από την αρχή....αν είναι με GreekEnglish...χαρακτήρες...

Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούν 2002, 03:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Greeklish Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nai Vini, ki ego symfvnv me ton Tomcat.
Oyps! Allagh!
Laughing Laughing

Μαζί σου Tomcat! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 08:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΔΕΕΣ (ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ)...ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ CHAT ROOM ΓΙΑ ΟΝ-LINE ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.....ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΥΜΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ LION HELLAS ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ SITES (ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΞΕΝΑ π.χ. ΤΟ 206CLUB.IT) ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΜΕ LINK.....Κ.Α :D


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 08:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε byron206 το θεμα με το on-line chat το ειχα θιξει κιεγω παλαιοτερα, αλλα δεν υπηρχε και πολυ ενθουσιασμος.
Ισως τωρα που γιναμε περισσοτεροι να θελουν κιαλλοι.
Νομιζω ειναι καλυτερα να βλεπω ποιος ειναι ον-line και να του μιλαω απευθειας παρα να γραφω posts και να κανω συνεχως refresh για να δω αν θα απαντησει καποιος και να καταλαβω οτι ειναι on-line.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2106s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on