PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτάσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 14:45:34    Θέμα δημοσίευσης: CHAT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγουρα το chat εχει το πλεονεκτημα αυτο μηπως ομως μετα ολοι κανουμε chat και το forum ερημωσει?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούν 2002, 14:50:49    Θέμα δημοσίευσης: CHAT 2 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aσε που αν καποιοι συζητουν κατι ενδιαφερον οσοι δεν ειναι on line θα το χασουν.Δηλαδη αν αρχισεις πχ και μιλας 1 ωρα με τοn Miltella για τις αναρτησεις μετα θα καθισεις να γραψεις τον διαλογο η εστω την περιληψη στο forum?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιούν 2002, 22:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Το χρωμα του Forum Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς WEBmasters:
Κατα τυχη απο τα Links πετυχα το φορουμ των Σλοβενων(Μα ποιος ειναι αυτος ο κυριος Gris Sidobre αραγε? 8) )το οποιο χρησιμοποιει την ιδια μηχανη με εμας
Τα χρωματα που χρησιμοποιουν πιστευω οτι ειναι πιο ζεστα και ταιριαζουν καλυτερα με την αρχικη μας σελιδα(οπως πιο ζεστα ηταν και αυτα του προηγουμενου φορουμ κατα την γνωμη μου παντα )
Μηπως θα επρεπε να τα αλλαξουμε?(χωρις παρεξηγηση αλλωστε εχετε κανει ηδη φανταστικη δουλεια και εχετε ξοδεψει απειρες ωρες) Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιούν 2002, 11:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το χρωμα του Forum Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros έγραψε:
Προς WEBmasters:
Κατα τυχη απο τα Links πετυχα το φορουμ των Σλοβενων(Μα ποιος ειναι αυτος ο κυριος Gris Sidobre αραγε? 8) )το οποιο χρησιμοποιει την ιδια μηχανη με εμας
Τα χρωματα που χρησιμοποιουν πιστευω οτι ειναι πιο ζεστα και ταιριαζουν καλυτερα με την αρχικη μας σελιδα(οπως πιο ζεστα ηταν και αυτα του προηγουμενου φορουμ κατα την γνωμη μου παντα )
Μηπως θα επρεπε να τα αλλαξουμε?(χωρις παρεξηγηση αλλωστε εχετε κανει ηδη φανταστικη δουλεια και εχετε ξοδεψει απειρες ωρες) Exclamation


Αlex δεν μας δίνεις το link των Σλοβένων?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιούν 2002, 11:32:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσο για την πρόταση CHAT που έπεσε στο τραπέζι του διαλόγου....εγώ απλά θα σας υπενθυμίσω ότι για να γίνει CHAT χρειάζονται τουλάχιστον 2 συνομιλητές...εκτός αν μιλάμε μόνοι μας!

Εμείς όλοι εδώ είμαστε μόλις 35 άτομα (περίπου) και η μεγαλύτερη συχνότητα επίσκεψης στο BOARD είναι 8 άτομα ταυτόχρονα....ενώ τις περισσότερες φορές είναι 3 ή 2 ή 1 ή κανένα...άτομο...
Με το νόμο των πιθανοτήτων αν ανοίξουμε ένα χώρο CHAT μάλλον θα μιλάμε μόνοι μας!!! 8O 8O

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης CHAT αφού δεν μπορούμε να το υποστηρίξουμε.....τουλάχιστον προς το παρόν.....

Επιπλέον να θυμίσω, όσοι θέλουν υπάρχει η εύκολη λύση του ICQ που έχει και CHAT και μήνυματα και περισσότερες δυνατότητες από ένα απλό CHAT....και μπορείτε να βάλετε και στο PROFILE σας και τον αριθμό ICQ ώστε όποιος θέλει να σας εντοπίσει εύκολα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιούν 2002, 12:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός να είναι άραγε αυτός ο Gris Sidobre...... :D

Eπειδή τα έχω κοιτάξει όλα (τους έχουμε προσθέσει και στα Links μας η διεύθυνση είναι www.peugeot206club.com και μπορώ να πώ πως η κοπελιά που έφτιαξε το site έκανε καλή δουλειά αλλά μέχρι εκεί.

Δηλαδή τα στοιχεία που χρησιμοποίησε για το site (οχι το forum) είναι για σελιδούλες που δεν ενημερώνονται καθημερινά (τουλάχιστον όπως ευελπιστούμε εμείς).

Για το εσωτερικό του Forum προσωπικά μου φάνηκε λίγο ψυχρό αν εξαιρέσεις ότι στα θέματα έχει προσθέσει κάποια bitmaps που εχουν ενδιαφέρον.

Πάντως όλα ακόμα απ'ότι γνωρίζετε όλοι είναι υπό εξέλιξη και θα περάσουν από διάφορα στάδια ώστε να καταλήξουμε στο πιο ενδιαφέρον και πιο όμορφο απ'όλα. Wink

Aρκεί να έχουμε χρόνο....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιούν 2002, 12:09:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.....
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΗΧΗΤΙΚΗΣ ΕΙΔΟΠΟΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ REPLY ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ON LINE ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ REFRESH....ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ.....ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ.....ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ :D


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούν 2002, 09:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα πρότεινα μια άλλη καινοτομία.
Να βάλετε ένα σύστημα οπτικής αναζήτησης-περιήγησης ώστε να μην χρειάζεται να χρησιμοποιούμε το ποντίκι, αλλά με ένα βλέμμα να πηγαίνουμε στο θέμα που μας ενδιαφέρει. Σε συνδυασμό με το σύστημα ηχητικής ειδοποίησης πιστεύω ότι δεν θα χάνουμε σελίδα.
Βάλτε και ένα σύστημα σφαλιάρας, έτσι ώστε όποιος πάει να φύγει χωρίς να διαβάσει όλα τα θέματα, να τρώει μια καρπαζιά για να του το υπενθυμίζετε.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιούν 2002, 14:24:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Εγώ θα πρότεινα μια άλλη καινοτομία.
Να βάλετε ένα σύστημα οπτικής αναζήτησης-περιήγησης ώστε να μην χρειάζεται να χρησιμοποιούμε το ποντίκι, αλλά με ένα βλέμμα να πηγαίνουμε στο θέμα που μας ενδιαφέρει. Σε συνδυασμό με το σύστημα ηχητικής ειδοποίησης πιστεύω ότι δεν θα χάνουμε σελίδα.
Βάλτε και ένα σύστημα σφαλιάρας, έτσι ώστε όποιος πάει να φύγει χωρίς να διαβάσει όλα τα θέματα, να τρώει μια καρπαζιά για να του το υπενθυμίζετε.



πολύ καλό! χα! χα! χα!

θα το προχωρήσω προς εφαρμογή! πρωτοπορούμε!!

Καλά! Αυτό με την σφαλιάρα ! κορυφαίο!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιούν 2002, 11:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BYRON206 έγραψε:
ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.....
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΗΧΗΤΙΚΗΣ ΕΙΔΟΠΟΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ REPLY ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ON LINE ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ REFRESH....ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ.....ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ.....ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ :D


Το συγκεκριμένο μπορεί να γίνει μόνο για τα private messages.
Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να επιλέγετε "watch this topic" οπότε
όταν κάποιος απαντάει, θα σας έρχεται ενημερωτικό mail.
Ετσι δεν χρειάζεται να κάνετε συνέχεια refresh....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2002, 18:05:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόταση & Παράκληση: Τα θέματα γίνονται πολλά!
Κάποια θέματα (topics) έχουν ήδη δημιουργηθεί για να καλύπτουν τις εκάστοτε και όποιες μελλοντικές απόψεις-ιδέες-γνώσεις μας. Για παράδειγμα εάν έχει ήδη ανοιχτεί ένα θέμα για δισκόπλακες-τακάκια είναι χαμένος χρόνος και κόπος να ξανασυζητάμε και να ξαναλέμε τα ίδια προκειμένου να συνδεθούμε με όσα ήδη ειπώθηκαν σε ίδιου περιεχομένου θέμα. Και δεν είναι δύσκολο! Όσοι δεν έχουν διαβάσει όλα τα θέματα μπορούν να κοιτούν τις επικεφαλίδες μήπως και βρούν ίδιο θέμα που έχει ήδη ανοιχτεί. Είναι κρίμα πχ να ανοίγουμε θέμα για "Οδηγικές Απόψεις" όταν ήδη υπάρχει ένα αντίστοιχο θέμα το "Οδηγικές Αναζητήσεις" στο οποίο οι παλιότεροι έχουμε ήδη ξεδιπλώσει τις απόψεις μας τόσο όμορφα που ίσως να μην τα ξαναβγάλουμε ποτέ ξανά το ίδιο εκφραστικά. Όταν κληθώ να ξαναγράψω τα ίδια ίσως να μην μπορώ κι ούτε να έχω την ίδια διάθεση. Καλώ όλους όσους θέλουν να ανοίξουν ένα θέμα, να δουν πρώτα εάν υπάρχει ήδη κάποιο που να τους εκφράζει, να το διαβάσουν και να το ζωντανέψουν γράφοντας από κάτω. Το έκανα ήδη στο "Οδηγικές Αναζητήσεις" που είχε χαθεί στη δεύτερη σελίδα και δεν υπήρχε περίπτωση κάποιος καινούριος να το πιάσει να το διαβάσει, εδώ και εγώ σχεδόν είχα ξεχάσει την ύπαρξή του. Θεραπευτή, καλά έκανα;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 13:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες παρατήρησα ότι έχουν τροποποιηθεί λίγο τα τεχνικά χαρακτηριστικά στο επίσημο site της peugeot.Συγκεκριμένα βελτιώθηκαν οι επιδόσεις του gti (0-100 8.3' από 8.9', 1000m από στάση 29.4' από 30.1') και του 1400 (τελική 172 από 170,1000m από στάση 34' από 34.8').

Όποιος από τους admin θέλει,μπορεί να κάνει τις διορθώσεις και στο δικό μας site.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 18:34:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Χθες παρατήρησα ότι έχουν τροποποιηθεί λίγο τα τεχνικά χαρακτηριστικά στο επίσημο site της peugeot.Συγκεκριμένα βελτιώθηκαν οι επιδόσεις του gti (0-100 8.3' από 8.9', 1000m από στάση 29.4' από 30.1') και του 1400 (τελική 172 από 170,1000m από στάση 34' από 34.8').

Όποιος από τους admin θέλει,μπορεί να κάνει τις διορθώσεις και στο δικό μας site.


Eυχαριστούμε ΤΕΟ!! Ευτυχώς που τα πήρες είδηση!

Σύντομα θα τα περάσουμε...!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Johnny (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS 2001

Ένταξη: 23 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 15:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Παράκληση ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ τους χρήστες τους forum ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ !!!, να γράφουν στο profile τους πιο ακριβώς μοντέλο 206 έχουν, έτσι ώστε να μπορούμε εύκολα να διαπιστώσουμε για πιο αυτοκίνητο μιλάει ο καθένας... (και να μην πρέπει να θυμόμαστε ή να ψάχνουμε σε προηγούμενα postings).Δόζω το θεό οι χρήστες είναι πολλοί και διαρκώς αυξάνονται και είναι δύκολο να θυμάσε τι μοντέλο έχει ο καθένας...
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Οκτ 2002, 22:56:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω αδερφέ μετά από λίγο καιρό αμα διαβάζεις τι γράφει ο καθένας, δεν θα δυσκολεύεσαι καθόλου να καταλάβεις. Και εγώ στην αρχή έτσι νόμιζα, αλλά δεν είναι τίποτα τελικά. Αμα πας και σε κανα meeting να γνωριστείς από κοντά με τα υπόλοιπα παιδιά, θα σου μείνει περισσότερο. Wink



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 02:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι ο Γιάννης δεν έχει δίκιο.
Ούτε είναι υποχρεωμένο ένα μέλος, να μπαίνει κάθε μέρα στο Forum και να παρακολουθεί ποιός γράφεται και γιατί πράγμα μιλάει, έτσι ώστε να καταλάβει από τα συμφραζόμενα, τί αυτοκίνητο έχει... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 13:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι ο Γιάννης δεν έχει δίκιο.
Ούτε είναι υποχρεωμένο ένα μέλος, να μπαίνει κάθε μέρα στο Forum και να παρακολουθεί ποιός γράφεται και γιατί πράγμα μιλάει, έτσι ώστε να καταλάβει από τα συμφραζόμενα, τί αυτοκίνητο έχει... Wink


αν δεν κανω λαθος μιλτο, ενα σκαραβαιο δεν εχεις;;;;


Wink Wink Wink


παντως σοβαρα κι εγω συμφωνω, εχω απειρες φορες επισκεφθει το memberlist του forum.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 14:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Miltellas έγραψε:
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι ο Γιάννης δεν έχει δίκιο.
Ούτε είναι υποχρεωμένο ένα μέλος, να μπαίνει κάθε μέρα στο Forum και να παρακολουθεί ποιός γράφεται και γιατί πράγμα μιλάει, έτσι ώστε να καταλάβει από τα συμφραζόμενα, τί αυτοκίνητο έχει... Wink


αν δεν κανω λαθος μιλτο, ενα σκαραβαιο δεν εχεις;;;;


Τι λε ρε; Τι σκαραβαίο; Αν είχε σκαραβαίο σε αυτό το Club θα ήταν; Ένα Lancia Integrale HF δεν έχεις;



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 14:20:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Τι λε ρε; Τι σκαραβαίο; Αν είχε σκαραβαίο σε αυτό το Club θα ήταν; Ένα Lancia Integrale HF δεν έχεις;


Τί ήθελες και μου το θύμισες !Κόσμημα,κούκλα,το απόλυτο αυτοκίνητο-κατά την γνώμη μου... Αααχχ Exclamation


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 14:23:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
DimiP έγραψε:
Miltellas έγραψε:
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι ο Γιάννης δεν έχει δίκιο.
Ούτε είναι υποχρεωμένο ένα μέλος, να μπαίνει κάθε μέρα στο Forum και να παρακολουθεί ποιός γράφεται και γιατί πράγμα μιλάει, έτσι ώστε να καταλάβει από τα συμφραζόμενα, τί αυτοκίνητο έχει... Wink


αν δεν κανω λαθος μιλτο, ενα σκαραβαιο δεν εχεις;;;;


Τι λε ρε; Τι σκαραβαίο; Αν είχε σκαραβαίο σε αυτό το Club θα ήταν; Ένα Lancia Integrale HF δεν έχεις;



Μπααα, σκαραβαιος ειναι με full bodykit απο Lancia.
Ειναι γνωστο "καβουρι" ο Miltelas.

"Φοβου τον Μιλτο και αντιστρεπτικες φεροντας"


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0985s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on