PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βάρος ζάντας και βάρος ελαστικού.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Απρ 2005, 01:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποιος μπορει ας το κοιταξει... αντε μην παρω παραμασχαλα την ζυγαρια και ξαμοληθω στα ζανταδικα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούν 2005, 02:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πολύ ψάξιμο στο νετ λοιπον βρήκα οτι η μαμα σιδερένια ζάντα 15" έχει βάρος 7.6kg και το ίδιο ακριβώς βάρος έχει και η foudre... Confused

http://www.forum-auto.com/sqlforum/section4/sujet39124.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 07:50:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΣΩΣ ΑΝ ΑΝΟΙΓΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ Ζάντες, ΙΣΩΣ ΛΕΩ, ΝΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ:

Δημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ, 2005 17:01

Steve έγραψε:
Βάρος σιδερένιας ζάντας Michellin 4x108 6"x15" ET27 = 7,8 κιλά (περίπου)

Cool

εννοείται χωρίς τάσι και λάστιχο...

Να σημειωθεί στην knowledge base Very happy




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 08:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ Σταύρο λες να μην το έχει διαβάσει??
Απλά ψάχναμε κάτι πιο συγκεκριμένο από το
Steve έγραψε:
....= 7,8 κιλά (περίπου)


Εν πάση περιπτώση επειδή δεν ξέρω αν και οι μετρήσεις στο forum που βρήκε ο Πέτρος είναι ακριβείας το συμπέρασμα είναι ότι η σιδερένια ζάντα έχει βάρος γύρω στα 7,6-7,8 κιλά.

Μέχρι κάποιος από έμας να βρει μια ζηγαριά και μια ζάντα σκέτη χωρις λάστιχο και μας δώσει ακριβή απάντηση... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 09:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Μέχρι κάποιος από έμας να βρει μια ζηγαριά και μια ζάντα σκέτη χωρις λάστιχο και μας δώσει ακριβή απάντηση... Wink


Ή σας δίνω την ζάντα την σκέτη, ή μου δίνετε την ζυγαριά ακριβείας.

Όσο για το "περίπου" που τόνισες, σοβαρό σφάλμα έχω της τάξεως του 2,6%... (άν όντως είνα 7,6 κιλά...)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκόλλα ρε ! ! ! !
Δεν μιλάμε αν είναι μικρό ή μεγάλο το ποσοστό απόκλισης!
Το θέμα είναι να έχουμε την ακριβή τιμή.

Για μένα προσωπικά έχει πολύ μικρή σημασία το όλο θέμα γιατί μιλάμε για αυτοκίνητα δρόμου και αυτές οι διαφορές είναι πολύ μικρές και αμελητέες.

Παρόλα πρέπει να είμαστε ακριβείς και μέχρι να βρεθεί ο συνδιασμός ζηγαριάς/ζάντας ή επίσημη τιμή βάρους από την database της Peugeot θα είμαστε στο περίπου 7,6 ~ 7,8.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και βέβαια το είδα αυτό που έγραψες αλλά το έψαξα καλύτερα για να είμαι σίγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
και βέβαια το είδα αυτό που έγραψες αλλά το έψαξα καλύτερα για να είμαι σίγουρος.


Εαν είμαι τόσο αναξιόπιστη πηγή δεδομένων, τότε ζητώ συγνώμη.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Baphomet έγραψε:
και βέβαια το είδα αυτό που έγραψες αλλά το έψαξα καλύτερα για να είμαι σίγουρος.


Εαν είμαι τόσο αναξιόπιστη πηγή δεδομένων, τότε ζητώ συγνώμη.


τώρα τι θες ρε? μου ζητάς τα ρέστα γιατι έψαξα να το βρω και μονος μου? γιατι έτσι γουστάρω. όρεξη εχεις μου φαίνεται... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Baphomet έγραψε:
και βέβαια το είδα αυτό που έγραψες αλλά το έψαξα καλύτερα για να είμαι σίγουρος.


Εαν είμαι τόσο αναξιόπιστη πηγή δεδομένων, τότε ζητώ συγνώμη.

Ρε Σταυρο ξεκόλλα!!!

Δεν είναι θεμα αξιοπιστίας!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 20:24:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Baphomet έγραψε:
και βέβαια το είδα αυτό που έγραψες αλλά το έψαξα καλύτερα για να είμαι σίγουρος.


Εαν είμαι τόσο αναξιόπιστη πηγή δεδομένων, τότε ζητώ συγνώμη.


Τωρα "σμπρωχνεις ζορι" χωρις λογο ή μου φαινεται!? Laughing
Το αποτελεσμα ειναι οτι για να κερδισεις σε βαρος απο ζαντες,πρεπει να τα ακουμπησεις γερα!(βλεπε compomotive speedline kosei).Ολα τα υπολοιπα θεωρω οτι απλα βελτιωνουν την αισθητικη. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 17:32:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάρτε και τα βάρη ορισμένων ελαστικών σε διάσταση 205/45/16... χρησιμα συμπερασματα...:

Goodyear Eagle F1 GS-D3 : 9,5 kg
Pirelli Pzero Nero : 8,1 kg
Dunlop SP SPORT 9000 : 9,1 kg
Michelin Pilot Exalto 2 : 8,6 kg
Bridgestone Potenza RE750 : 9,5 kg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 09:30:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσθεσω κατι ασχετο-σχετικο (πληροφοριακα).
Καλο ειναι να κοιτας και το βαρος του ελαστικου για θεματα επιδοσεων αλλα απο την αλλη περισσοτερο βαρος σημαινει περισσοτερη μαζα με αποτελεσμα καλητερη διαχειρηση της θερμοκρασιας. Επειδη υπαρχει περισσοτερη μαζα μοιραζεται και διαχεεται καλητερα η θερμοκρασια οταν φτασει ηψυλα επιπεδα. Τα λαστιχα γενικα δουλευουν καλα ζεστα αλλα εχουν και αυτα καποιο οριο περα απ’το οποιο λειτουργουν αρνητικα.
Απλα ειναι να βρεις τη χρηση τομη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 10:19:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως ένα πολύ θετικό που είχε το Contiγλύστρα ήταν το μικρό του βάρος (συνεπώς και αδράνεια) που επέτρεπε στην ανάρτηση να κινείται πιο γρήγορα και να απορροφά πολύ καλύτερα τις ανωμαλίες.

Με το (απίστευτα καλύτερο γενικά) Michelin Exalto2 που είναι σημαντικά βαρύτερο η άνεση της ανάρτησης έχει επηρεαστεί κατά πολύ.

Για αυτό ίσως και τα παλιά γαλλικά αυτοκίνητα με τις στενές (και ελαφρές) ζάντες και τα στενά λάστιχα είχαν τόσο άνετη ανάρτηση! Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 21:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι θα λέγατε να ξεκινήσουμε την δική μας database με βάρη ζαντών και ελαστικών??? το θεωρώ αρκετά ενδιαφέρον για όποιον ψαχνεται στις λεπτομέρειες και δεν ειναι και δα και τοσο δυσκολο πριν βάλουμε ένα λάστιχο ή μια ζάντα να τα ζυγίζουμε και να γραφουμε το αποτέλεσμα εδω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 21:52:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πετρο το τασι σου ποσο ζυγιζε αυτο που το πας Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2005, 01:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πετρο το τασι σου ποσο ζυγιζε αυτο που το πας Laughing Laughing


το έχω ζυγίσει κι αυτό!! το θέμα είναι αν όλα τα τάσια της peugeot έχουν το ίδιο βάρος... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 12:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα...επανερχομάστε.....
Μιάς και σκέπτομαο για άλλες ζάντες , οι οποίες είτε θα αντικαταστίσουν τις <<μαμά>>{foudre-gti} είτε θα είναι καθαρά για track-days , αυτό θα εξαρτηθεί και απο τό άν θα είναι ποιο ωραίες απο τις εργοστασιακές.

Έχουμε και λέμε λοιπόν
Foudre = 7,610 kg
Αpollo = Thumb Down Puke left 8kg

Kosei RT MAXi Cast 15x7 4.20kg

Kosei K1 Racing Cast 15x7 3.38


Και λέω εγώ τώρα, μιάς και Κ1 με 200-300€ ώς τώρα δέν έχω δεί καθόλου μήπως η MAXI είναι καλή ιδέα...??? Question Question



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 13:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Why not...
Ούτε 1 κιλό διαφορά στο βάρος δεν έχουν.
Εξάλλου... τις πρώτες 15άρες Κ1 που θα βρούμε σε προβλεπόμενη τιμή θα τις πάρω εγώ... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 14:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι Σταύρο...τσίμπα τες...αν ειχα λεφτα θα τις επαιρνα στανταρ εγω! γλιτωνεις συνολικα 12 κιλα βαρους!!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,152s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on