PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βάρος ζάντας και βάρος ελαστικού.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ (ΠΕΡΙΚΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206xs1.6, Citroen Saxo gr.N

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ΣΕΡΡΕΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2004, 12:00:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η σιδερένια 14 του 106 ζυγιζει αμα θυμαμαι καλα 7,1kg χωρις λάστιχο.παντως αρκετες αλουμινενιες ειναι ιδιου βαρους με τις σιδερένιες ισως ακομα και βαρύτερες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 09:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
φιλε μου Ydwr εξαρταται τι θελει ο οδηγος... π.χ. εμεις που το κυνηγαμε σε κανα φαναρι που και που δεν μας ενδιαφερει το απολυτο ζυγισμα για μπασιματα...
Επιπλεον εμεις εχουμε ενα δυνατουτσικο μοτερακι και το βαρος εμπρος μας βολευει μιας και ξεκιναμε καλυτερα...μαλιστα αυτες τις μερες αλλαζουμε και αναρτηση και θα εχουμε τον κωλο πιο σηκωμενο για να πατα ακομα καλυτερα μπροστα μιας και τωρα που ειχαμε τελειωμενα αμορτισερ το αμαξι εγραφε τις δυο πρωτες ταχυτητες μεχρι κοφτη (8500+σαλ). Με μετακινηση του βαρους εμπρος σιγουρα θα εχουμε καλυτερο πατημα...

η ελαφρια ζαντα βολευει σε παρα πολλα μιας και αφαιρεις βαρος απο αναρτηση... (ξερουμε ολοι τι σημαινει αυτο)...

Η ζαντουλα που δειχνεις βγαινει σε 16αρα και να ειναι πανω απο 7 ιντσες?? και φυσικα ποιο ειναι το βαρος της? Wink Wink


Γιαννη οπως σωστα σου απαντησε και ο MEMsound η ζαντα δεν βγαινει σε 16αρα.

Διαθεσιμες διαστασεις και κιλα ειναι αυτα που παραθέτω κάτω απο την φωτο

Για οτι αλλο ειπες δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σου. Wink Βεβαια εσυ εχεις ξεφυγει απο ιπποδυναμη και αποτελεις ειδικη περιπτωση. Δεν βλεπω καποιο οφελος απο την αφαιρεση της ρεζερβας σε ενα "κανονικο" αυτοκινητο Rolling eyes


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 09:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. telika αυτες οι ελαφρου κραμματος μονο ελαφρες δεν είναι. Όντως συνήθως είναι πιο βαριες. Απλα το ανέφερα εδώ μια και λέγαμε για βάρη.
2. Αν προσθέσεις μάζα στον πίσω άξονα η ουρά αποσταθεροποιείται. Βάλτε ένα σακί άμμο στο πορτ μπαγκαζ και θα υπερστρέφετε απίστευτα!


pour que l' automobile soit toujours un plaisir
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 10:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το βάρος της 15'' scirroco το ξέρει κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 15:13:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikapos έγραψε:
1. telika αυτες οι ελαφρου κραμματος μονο ελαφρες δεν είναι. Όντως συνήθως είναι πιο βαριες. Απλα το ανέφερα εδώ μια και λέγαμε για βάρη.


Συνήθως η ελαφρου κραμματος ειναι οντως ελαφρυτερη οταν την συγκρινεις με αντιστοιχων διαστασεων. Να ειναι ομως ελαφρου κραμματος και οχι δηθεν.

Η δικη μου 15αρα πχ ειναι 2,2kg ελαφρύτερη απο την 14αρα (συμφωνα με τον ΚΑΘΗΓΗΤΗ) Wink

nikapos έγραψε:
2. Αν προσθέσεις μάζα στον πίσω άξονα η ουρά αποσταθεροποιείται. Βάλτε ένα σακί άμμο στο πορτ μπαγκαζ και θα υπερστρέφετε απίστευτα!


Scratch Πιστευω οτι αυτο εξαρταται κατα πολυ απο τον τροπο οδηγησης και προσεγγισης στην στροφη.

Σε στρωτη οδηγηση με γραμμες πιστευω οτι ειναι καλυτερα μιας και το πατημα ειναι καλυτερο και δεν "ελαφρωνει" το πισω μέρος.

Σε ατσαλη οδηγηση (αφημα γκαζιου, φρενα μεσα στην στροφη) σαφως και ισχυει αυτο που λες αφου οι δυναμεις αδρανειας και φυγοκεντρου ειναι κατα πολυ μεγαλύτερες.

Αν κανω λαθος διορθώστε με Wink Rolling eyes


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 17:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Το ερώτημα της ημέρας... Αξίζει να βγάλεις την ρεζέρβα;

Προσωπικά την είχα βγάλει για κανα μήνα και δεν είδα καμία διαφορά. Έστω κ αν έχει κάποια μικρή βελτίωση, αξίζει τον κόπο να ταλαιπωρήσε σε περίπτωση που συμβεί το μοιραίο και είσαι στην άκρη της Αθήνας;

Αν (με το καλό) πάμε για κανα χρονομέτρημα, τότε όχι μόνο την ρεζέρβα θα βγάλω, αλλά μέχρι και τις πόρτες!!!


20 kg ειναι σημαντικο βαρος και θεωρω οτι αξιζει αν εχεις μια γενικη κατευθυνση προς το ελαφρωμα...σε συνδυασμο με τις ζαντες που ειναι το επομενο βημα (εχω σιδερενιες ακομα) θα κερδισω αρκετα πιστευω.


επανερχομαι για να δηλωσω πως η ρεζερβα ξαναμπηκε. οχι επειδη φοβηθηκα μη μου σκασει λαστιχο αλλα επειδη διαφορα στην επιταχυνση με τα 20 κιλα που λειπουν δεν καταλαβαινεις. Αντιθετα σε στροφιλικι τα 20 κιλα που λειπουν απο την ουρα φαινονται πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 19:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petro τι αλλαγη ειδες σε οδικη συμπεριφορα?
περισσοτερα μουτρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 13:10:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
petro τι αλλαγη ειδες σε οδικη συμπεριφορα?
περισσοτερα μουτρα?


ναι, το πισω μερος το ενιωθες στο δρομο πιο ελαφρυ και προσωπικα με ενοχλησε αρκετα σε μια επισκεψη μου στον διονυσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 13:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
volvos έγραψε:
petro τι αλλαγη ειδες σε οδικη συμπεριφορα?
περισσοτερα μουτρα?


ναι, το πισω μερος το ενιωθες στο δρομο πιο ελαφρυ και προσωπικα με ενοχλησε αρκετα σε μια επισκεψη μου στον διονυσο.


Αφού ένιωθες το πίσω μέρος ελαφρύ η απάντηση είναι "όχι"!

Λογικό αφού από εκεί αφαιρέθηκε το βάρος....

Η μούρη δεν έχει λογο να επιρεαστεί.

Απλά στο άφημα του γκαζιού το πίσω μέρος γίνεται γίνεται πιο ευαίσθητο.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 15:02:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο μειωση του βαρους πισω πισω σημαινει μετατοπιση του κεντρου βαρους πιο εμπρος αρα και αλλαγη της αναλογιας εμπρος πισω....
αυτο σημαινει πιο πολυ βαρος εμπρος αρα πιο εντονη υποστροφη και πιο ασταθη κωλο στις αποτομες συνεχομενες τιμονιες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 15:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μανθο μειωση του βαρους πισω πισω σημαινει μετατοπιση του κεντρου βαρους πιο εμπρος αρα και αλλαγη της αναλογιας εμπρος πισω....
αυτο σημαινει πιο πολυ βαρος εμπρος αρα πιο εντονη υποστροφη και πιο ασταθη κωλο στις αποτομες συνεχομενες τιμονιες


δε θα μπορουσα να το εκφρασω καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 16:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μανθο μειωση του βαρους πισω πισω σημαινει μετατοπιση του κεντρου βαρους πιο εμπρος αρα και αλλαγη της αναλογιας εμπρος πισω....
αυτο σημαινει πιο πολυ βαρος εμπρος αρα πιο εντονη υποστροφη και πιο ασταθη κωλο στις αποτομες συνεχομενες τιμονιες


Οκ.
Το κατάλαβα.
Τον "ασταθή κώλο" το δέχομαι.
Για την πιο έντονη υποστροφή δεν είμαι σίγουρος, αλλά για να το λέτε κάτι θα ξέρετε.
Μόλις ερθει η "νύφη" θα το δοκιμάσω για να το διαπιστώσω και θα σας πω και 'γω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 16:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει εντονη υποστροφη και μερικες φορές ακομα και σε σημειο εντελως ανυποπτα... δεν αξιζει παντως τελικα να βγει η ρεζερβα.εκει κατεληξα εγω αφου συμβιωσα αρκετα χωρις αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 16:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
υπαρχει εντονη υποστροφη και μερικες φορές ακομα και σε σημειο εντελως ανυποπτα....


Αν νομίζετε ότι το 206 υποστρέφει έντονα (---- Εγώ λέω ότι υποστρέφει ελαφρά και με πολύ γκάζι μέτρια ----), που να οδηγήσετε άλλα αυτοκίνητα (Ibiza, Micra, παλαιότερα Colt κ.α), που πράγματι υποστρέφουν έντονα!! Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάρ 2005, 00:21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειπα τι κάνει χωρις την ρεζέρβα πισω. γενικά δεν έχω παράπονο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάρ 2005, 13:46:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω αυτο που περιμενω με αγωνια απο καποιον ειναι βολτα με ελαφρωμενο εμπρος μερος....
δηλαδη οποιος βγαλει προφ. για να βαλει αλλον ας βγαλει και φαναρια και ας παει μια βολτα να μας πει εντυπωσεις ρε παιδια.......για σκεφτειτε μειον 30κιλα εμπρος.....
μιλαμε θεωρητικα παντα οχι οτι γινεται...
αν και θυμαμαι ενα βλαμενο που καποτε κυκλοφορουσε ετσι με ενα κορσα -με φαναρια- αλλα χωρις αιρκοντισιον-προφυλακτηρα και ειχε διαπιστωσει μια αναιπαισθητη μειωση της υποστροφης.....
βεβαια μιλαμε για αλλο αυτοκινητο με λιγοτερα τοτε αλογα και αλλη γεωμετρια εμπρος απο εμας....

οσο για ιμπιζα κλπ κλπ ειναι μη συγκρισιμες ποσοτητες εχουν φτιαχτει για αλλους οδηγους ειναι αδικια να τα κατακρινουμε ετσι οταν τα οδηγουν η μανα μας...για αυτες καλα ειναι....
αλλα μιας και το θεσατε εχετε μπει ποτε σε αροζα-100αλογα- να δειτε πως στριβει??????????ασυληπτα και χωρις υποστροφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάρ 2005, 13:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αροζα γαλα δεν ειναι?? Laughing Laughing Laughing Laughing
συντομα ολο και καποιος θα βαλει carbon καπω και θα δουμε και αυτο που λες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Απρ 2005, 17:51:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τυχαινει κανεις να ξερει το βαρος της 15αρας Momo GTR? ή εστω να ξερει πως μπορουμε να μαθουμε? ο Ελληνας αντιπροσωπος σε ερωτηση του Crusader για το βαρος GTR και WRS μας ειπε οτι δεν ξερει και οτι ειναι απλα γνωστο οτι η WRS (νεο μοντελο) ειναι πολύ ελαφρυτερη της GTR. Εστειλα και μαιλ μεσω του διεθνους site www.momo.it αλλα με εχουν γειωσει για την ωρα... αν μπορει καποιος να βοηθησει θα σας ειμαι ευγνωμων γιατι σκεφτομαι να τοποθετησω συντομα ζαντες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Απρ 2005, 21:03:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
συντομα ολο και καποιος θα βαλει carbon καπω και θα δουμε και αυτο που λες...


Δεν είναι πίκρα να έχεις τα λεφτά και να μην μπορείς να το αγοράσεις? Evil

Θα υπάρξει άραγε προσφορά επί του αντικειμένου? Sad

Και στο θέμα μας, θα προσπαθήσω να κοιτάξω το βάρος και για GTR και για WRS. Αν και λόγω Μεγάλης Εβδομάδας, ίσως να μην πάρω απαντήσεις άμεσα. Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Απρ 2005, 21:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Baphomet έγραψε:
συντομα ολο και καποιος θα βαλει carbon καπω και θα δουμε και αυτο που λες...


Δεν είναι πίκρα να έχεις τα λεφτά και να μην μπορείς να το αγοράσεις? Evil

Θα υπάρξει άραγε προσφορά επί του αντικειμένου? Sad

Και στο θέμα μας, θα προσπαθήσω να κοιτάξω το βάρος και για GTR και για WRS. Αν και λόγω Μεγάλης Εβδομάδας, ίσως να μην πάρω απαντήσεις άμεσα. Sad


πολύ πιθανό αυτό λόγω Μ.Εβδομάδας.

Όσο για το Carbon σου εγγυώμαι προσωπικά ότι θα υπάρξει και 2η πρόσφορά (υπάρχει ήδη μία... Wink Wink ) αλλά ας μην το συνεχίσουμε εδώ αυτό το θέμα. Idea


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1841s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on