PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πανελλήνιο κύπελο ασφάλτου- Ράλυ Λαμίας 23-24/10/04

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Οκτ 2004, 23:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Πανελλήνιο κύπελο ασφάλτου- Ράλυ Λαμίας 23-24/10/04 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο το Σαββατοκύριακο που μας ερχετε διεξαγετε το ραλυ Λαμιας το οποιο μετραει στο Πανελλήνιο κυπελο ασφαλτου.Οι ειδικες διαδρομες ειναι στον Μπραλο και φυσικα το GALFAS RACING TEAM θα ειναι εκει.Ποιο συγκεκριμενα στην κατηγορια Ν/2 οπου τρεχει ο ΄΄ειμαι απο αλλο πλανητη΄΄ ο συναγωνισμος ειναι εντονος μιας και τα αυτοκινητα ειναι 10 και φυσικα στοχος της ομαδας ειναι η 1 θεση για να εξασφαλισει βαθμους το πληρωμα και να φυγει μπροστα με διαφορα.Εγω θα ειμαι στο SERVICE με το τερας ''λεγε με extream'' οποτε οσοι βρεθειτε στην Λαμια για τον αγωνα ελατε απο το SERVICE PARK να τα πουμε και απο κοντα.Καλη επιτυχια στον Νικο και στον Γιωργο ευχομαι και μεσα απο εδω. Wink

Υ.Γ.Νικο θυμησου το συνθημα...........Σηκωσετωωωωωωω......το γα**μ@νο......δεν μπορω δεν μπορω να περιμενωωωωωω Twisted evil Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2004, 14:53:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κάτσε ρε manager... για 2οι πάμε στον αγώνα είπαμε, μη τα γειώσουμε πάλι όλα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2004, 14:54:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρόγραμμα αγώνα, προσβάσεις στις ειδικές και χάρτης στο rally.gr

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_rally-race&race_id=243


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2004, 17:11:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη επιτυχια Νικο και -manager Νικου-Νικο!!!! Very happy


Σηκωσε το...... Laughing Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2004, 18:56:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πανελληνιο κύπελο ασφάλτου- Ράλυ Λαμίας 23-24/10/04 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εγω θα ειμαι στο SERVICE με το τερας ''λεγε με extream''


Εγώ θα είμαι πιο δίπλα με το "λέγε με δεν ξέρω πώς γράφεται το εξτρίμ στα αγγλικά" Laughing Laughing Laughing


Γκάλφα, όρμα και σπάστα όλα αγόρι μου, μη μασάς μία Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2004, 22:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πανελληνιο κύπελο ασφάλτου- Ράλυ Λαμίας 23-24/10/04 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εγω θα ειμαι στο SERVICE με το τερας ''λεγε με extream''


Εγώ θα είμαι πιο δίπλα με το "λέγε με δεν ξέρω πώς γράφεται το εξτρίμ στα αγγλικά" Laughing Laughing Laughing


Γκάλφα, όρμα και σπάστα όλα αγόρι μου, μη μασάς μία Wink



"extreme" ......steve ντροπη!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2004, 08:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
κάτσε ρε manager... για 2οι πάμε στον αγώνα είπαμε, μη τα γειώσουμε πάλι όλα....


Το πε και το κανε


Γκαλφας 2ος στην Ν/2


Τι ειναι τουτος ρε?Αποτελεσματα με παρεγγελία παίρνει?? Laughing

Συγχαρητηρια Νικόλα για αλλη μια φορα


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2004, 08:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
glf έγραψε:
κάτσε ρε manager... για 2οι πάμε στον αγώνα είπαμε, μη τα γειώσουμε πάλι όλα....


Το πε και το κανε


Γκαλφας 2ος στην Ν/2


Τι ειναι τουτος ρε?Αποτελεσματα με παρεγγελία παίρνει?? Laughing

Συγχαρητηρια Νικόλα για αλλη μια φορα


Ω ναι...Και τραγουδάει και συνθήματα μετά ,οταν σηκώνει το τηλέφωνο...

Μπράβο Νικόλα,πανάξιος champion και τυπικά πλέον Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2004, 08:46:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
glf έγραψε:
κάτσε ρε manager... για 2οι πάμε στον αγώνα είπαμε, μη τα γειώσουμε πάλι όλα....


Το πε και το κανε


Γκαλφας 2ος στην Ν/2


Τι ειναι τουτος ρε?Αποτελεσματα με παρεγγελία παίρνει?? Laughing

Συγχαρητηρια Νικόλα για αλλη μια φορα



χαχαχαχαχαχαχ ρε στο τέλος θα νομίσει κανεις οτι έχω κάνει παράγκα και βγάζω τα αποτελέσματα που θέλω !!!!!! χεχεχεχεχεχε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2004, 12:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε ρε Κοζάνη, σπάστα όλα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Alien2 Silly Roll eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2004, 12:41:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια και απο μενα Exclamation αντε και 1ος Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 11:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΑ ΤΑ VIDEO TOY ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ !!!

http://www.galfas.gr/racing/races/2004/lamia2004_photos.asp
τα video απο τη Λαμία

http://www.galfas.gr/racing/races/2004/sprint_veroia2004_photos.asp
τα έξαλλα video απο το σπριντ στη Βέροια.
MUST SEE!!!

και για όσους αντέχουν στις δυνατές συγκινήσεις, η έξοδος στο Ράλλυ Αλεξ/πολης !!!! (κατάλληλο άνω των 18)
http://www.galfas.gr/racing/video/2004/alexpoli2004_peyka.avi
16mb


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 17:08:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είδα το τελευταίο και πραγματικά εντυπωσιάστικα με το πόσο καλά τα πήγαινες μέχρι εκείνο το σήμείο..... Shocked Shocked Shocked

Επίσης πολύ καλή η δουλειά και του Παφ...(ήρωας!)

Μπράβο ρε Νικ είσαι ωραίος....ατυχίες συμβαίνουν εσύ να σαι καλά..και αφού την ξεπέρασες όλα καλά...

Υ.Γ. Σηκωσέ το.... Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 20:30:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είδα και εγώ την έξοδο... Βασικά κόντρα στον ήλιο έτρεχες? Shocked Βγήκανε τα μάτια μουυυυυ!!! Crying or Very sad

Δεν πειράζει πάντως, μη μασάς, όπως λένε "τα σίδερα είναι για να τα τρώμε" Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2016, 13:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απιστευτο.....μετα απο τοσα χρονια που περασανε...ειναι σαν να διαβαζω ιστορια την οποια ειμουνα και πρωταγωνιστης.Ωραιες εποχες.....Να ειστε ολοι καλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1252s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on