PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πως μάθατε για το club?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πως μάθατε για το club?
Μου το είπε κάποιος γνωστός μου
17%
 17%  [ 145 ]
Μου έδωσαν κάρτα του club στο δρόμο
1%
 1%  [ 15 ]
Βρήκα μια κάρτα του club πάνω στο pug μου
2%
 2%  [ 23 ]
Το βρήκα τυχαία σε search engine στο web
49%
 49%  [ 409 ]
Μου το "σφύριξαν" σε κάποιο άλλο forum
5%
 5%  [ 46 ]
Βρήκα το link σε άλλο site και το ακολούθησα
6%
 6%  [ 55 ]
Είδα το αυτοκόλλητο ή την κάρτα σε κάποιο 206
6%
 6%  [ 55 ]
Κάτι άλλο...
8%
 8%  [ 71 ]
Από τον "τρελό" που πετάει κάρτες από το παράθυρό του όταν οδηγεί...
0%
 0%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 824

Συγγραφέας Μήνυμα
tony (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 (8v) 2002

Ένταξη: 06 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιαν 2015, 14:49:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τυχαια στο google εψαχνα αναρτηση για το πεζουλα και τσουπππ καλως τα παιδια.. συγχαρητηρια στους διαχειριστες (κ οχι μονο)


tony kart evk
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2016, 15:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Google ψάχνοντας για σχαρα αποσκευών και οδηγιες αφαιρεσης λεβιε ταχυτήτων (τον οποιο ακομα δεν εχω βγαλει).
Εμπαινα για κανα 2μηνο περιστασιακα σαν επισκεπτης πριν αποφασισω να γινω μελος και να συμμετεχω στις συζητήσεις.
Πιο πριν ειχα υπαρξει στο CorollaClub.gr στο οποιο ποτε δεν εκανα ουτε ένα ποστ και στο αγαπημενο DetroitCruisers.gr για χρονια μεχρι το κλεισιμο του (και μεταφορα του αποκλειστικα στο Facebook). Ελπιζω να μη συμβει το ιδιο και εδώ.
Αν υπαρχουν καρτες θα θελα να παρω να μοιραζω κι εγω. Eίμαι καλος scouter!


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Takis307sw (Τακης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307sw, Peugeot 206cc

Ένταξη: 05 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Φεβ 2016, 09:45:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντελως τυχαια. ψαχνοντας πληροφοριες για το νεο μου αποκτημα(peugeot 307 sw 1.6 diesel). αν και ακομα δεν εχω κατανοησει πληρως τη γεωγραφια του φορουμ, παρ'ολα αυτα χρησιμες πληροφοριες εχω ηδη αντλησει απο τις εμπειριες αλλων μελων. πολυ χρησιμο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Γιάννηςf (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 02 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 21:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψάχνοντας στο net πληροφορίες για το 308.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2016, 18:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ηδη απαντησει, αλλα τωρα θα προσθεσω κατι: Πως ηρθα σε επαφη με το Peugeot; (Ισως να χρειαζοταν καινουριο τοπικ αλλα φανταστηκα πως ταιριαζει εδω)

Ψαχνοντας καινουριο αυτοκινητο, ειχαν περασει καποια απο το μυαλο μου, κυριως μοντελα που ηταν για την καuλα, αλλα δε θα ηταν ευχρηστα αν τα διαλεγα σε λιγα κυβικα λογω βαρους, αν ηταν διθεσια λογω χωρων, αν ηταν soft-top λογω ασφαλειας κλπ.
Ειχα σκεφτει τα Impreza, IS200, MX-5...εχοντας παραλληλα αποκλεισει την Ευρωπαικη αυτοκινητοβιομηχανια. Μεχρι που...το συναντησα!
Δε χρειαζοταν να κοιταξω μακρια. Το ειχε γειτονας. Το κοιταζα, το χαζευα, μου μπαιναν οι ιδεες. Ηταν hard-top, ηταν τετραθεσιο (ναι, ναι για τετραθεσιο το πηρα και σαν τετραθεσιο ενιωτε το χρησιμοποιω), ηταν μπλε...ΗΤΑΝ ΜΠΛΕ! (the goddamn pen is blue!). Αυτο ηταν. Ηθελα το ιδιο.
Οταν τον τελευταιο καιρο εψαχνα αγγελιες στο Car.gr τα κριτηρια μου ηταν συγκεκριμενα: Αυτοκινητο. Καμπριο. 4θεσιο. Μπλε. Πολυ αυστηρα κριτηρια Laughing αλλα αυτα ηταν (τα υπολοιπα θα παιζοντουσαν στις λεπτομεριες). Το ειχα δει αλλα δεν ειχα δωσει τη δεουσα σημασια μεχρι να το πετυχω μπροστα μου.

Αυτον τον ανθρωπο μια φορα τον εχω πετυχει να το οδηγει και ετσι ξερω οτι ειναι αντρας ο οδηγος, αλλα ποτε δεν εχουμε συναντηθει-μιλησει. Μπορει και να τον ευχαριστουσα για την εμπνευση. Αν βρεθω με καρτα του κλαμπ στα χερια μου σιγουρα θα του αφησω μια.




4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2016, 11:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτας οι μπλε Γαλλιδες Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2016, 09:36:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να εδώ δίπλα στα παιδιά με το δικό τους Peugeot Boxer!
Θα τους έλεγα για το κλαμπ αλλά το ξέχασα...μα που είναι οι τρόποι μου;
Laughing



4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2016, 10:49:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξ
Ξ
Ξ
και οι μπάτσοι μακριά μας Exclamation



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2016, 00:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στοχευμένη αναζήτησή για φόρουμ πεζώ στο γκογκοούλ...
/ Β


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ISIDOROS (ΙΣΙΔΩΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 308 1.6 BlueHDi 120 EAT6 A

Ένταξη: 30 Μάϊ 2016
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2016, 08:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ως πρωην κατοχος τριων διαφορετικων γαλλικων μεταχειρισμενων citroen(saxo1.1 του 1997 για 3 χρονια,xsara 1.4vtr του 2002 για 4 χρονια και c4 1.6vtrs του 2006 για 6 χρονια το πουλησα πριν 1 εβδομαδα) ειμαι ηδη μελος ακομη στο greekcitroenclub,εψαξα στο διαδυκτιο για φορουμ κλαμπ για peugeot και σας βρηκα ελπιζω να μην σας κουρασα,σημερα ειναι η μεγαλη ημερα παραλαμβανω το λιονταρι μου peugeot 308 1.6 diesel αυτοματο allure με 120 ιππους σε λευκο χρωμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2016, 16:16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ISIDOROS έγραψε:
Ως πρωην κατοχος τριων διαφορετικων γαλλικων μεταχειρισμενων citroen(saxo1.1 του 1997 για 3 χρονια,xsara 1.4vtr του 2002 για 4 χρονια και c4 1.6vtrs του 2006 για 6 χρονια το πουλησα πριν 1 εβδομαδα) ειμαι ηδη μελος ακομη στο greekcitroenclub,εψαξα στο διαδυκτιο για φορουμ κλαμπ για peugeot και σας βρηκα ελπιζω να μην σας κουρασα,σημερα ειναι η μεγαλη ημερα παραλαμβανω το λιονταρι μου peugeot 308 1.6 diesel αυτοματο allure με 120 ιππους σε λευκο χρωμα.

Καλη επιλογή, αντε με το καλο!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chriskk (chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Φεβ 2020
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2020, 17:50:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου το σφύριξε ο φιλαράκος μου το φόρουμ ..........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GerasimosT (Γερασιμος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16V) XSI

Ένταξη: 14 Ιούν 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Ιούν 2020, 17:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά εγώ έψαχνα να βρω τι έκδοση είναι η Κριστι όπως την φωνάζω την Γαλλίδα. Όταν είδα κάτι για εκδρομές σε στροφιλίκια και μασαμπουκες δεν μπορούσα να το προσπεράσω... Laughing [/code]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2020, 10:29:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Razz Very happy Razz Very happy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Marine Fuel Milos (Μαριος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2020, 07:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ χάζευα στο ίντερνετ και βρήκα το ste από αναζήτηση στο google
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Σελίδα 28 από 28

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1865s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on