PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πως μάθατε για το club?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πως μάθατε για το club?
Μου το είπε κάποιος γνωστός μου
17%
 17%  [ 145 ]
Μου έδωσαν κάρτα του club στο δρόμο
1%
 1%  [ 15 ]
Βρήκα μια κάρτα του club πάνω στο pug μου
2%
 2%  [ 23 ]
Το βρήκα τυχαία σε search engine στο web
49%
 49%  [ 409 ]
Μου το "σφύριξαν" σε κάποιο άλλο forum
5%
 5%  [ 46 ]
Βρήκα το link σε άλλο site και το ακολούθησα
6%
 6%  [ 55 ]
Είδα το αυτοκόλλητο ή την κάρτα σε κάποιο 206
6%
 6%  [ 55 ]
Κάτι άλλο...
8%
 8%  [ 71 ]
Από τον "τρελό" που πετάει κάρτες από το παράθυρό του όταν οδηγεί...
0%
 0%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 824

Συγγραφέας Μήνυμα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Σεπ 2002, 21:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
seridim έγραψε:
Από μια κάρτα του club που βρήκα πάνω στο 206 μου :D :D ένα ωραίο Σαββατιάτικο πρωϊνό. Αυτό ήταν!!!!! Ελπίζω να μάθω τα πάντα για το κουκλί μου Razz


Περιττό να σου πω πώς βρήκες την κάρτα... Wink


Nα μην του πεις γιατί μπορεί και ν μην έχει τα δακτυλικά σου αποτυπώματα η κάρτα επάνω....Μπορεί να έχει κάποιου τουρίστα... Wink

Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2002, 02:35:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη


ΟΥΥΥΥΥΥΥΟΥΥΥΥΥΥΥ...Δηλαδη το περιεχομενο δεν σου εφτανε...Και ξαναματα ΟΥΥΥΥΥΥΥΟΥΥΥΥΥ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2002, 02:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Nα μην του πεις γιατί μπορεί και ν μην έχει τα δακτυλικά σου αποτυπώματα η κάρτα επάνω....Μπορεί να έχει κάποιου τουρίστα... Wink


Αμ πριτς! Razz
Για δες την ημερομηνία εγγραφής του Seridim. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2002, 09:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνος : Παρασκευή 30/8/2002, μεσημέρι μετά το σχόλασμα από τη δουλειά.
Τόπος : Κωστή Παλαμά, Χαλάνδρι.
Τρόπος : Νεύμα χειρός από συνοδηγό 206 μπλέ, πινακίδα Ν........
Αποτέλεσμα : Παράδοση της γνωστής καρτούλας.

Να 'στε καλά Chris και Μίλτο !!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2002, 09:31:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάλι μου το σφύριξε ο chatasos,πριν καν ξεκινήσει το forum...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Οκτ 2002, 18:50:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ 206 ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ SEARCH ENGINE (ΔΕ ΛΕΜΕ ΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ) ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...
ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙ ... ΚΑΙ ΣΥΡΙΟ ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ.... Razz


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Οκτ 2002, 19:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:

Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Τι να πω τώρα Πάνο μου?

Το παλιό site το έχω φτιάξει όλο μόνος μου...έχω φάει βράδια και βράδια, ώρες ατελείωτες για upload, για να κάνω και να σχεδιάζω απλές σελιδούλες που να φορτώνουν όσο γίνεται ποιο γρήγορα....αφού ο server βρίσκεται στην Αυστραλία!!

Αν δεν υπήρχε αυτή η προσπάθεια, (άσχετα αν ήταν δική μου) τώρα μάλλον θα έψαχνες ακόμα για Ελληνικές ιστοσελίδες για το 206....

Φίλε Πάνο, ίσως και τώρα έχουμε κενά και ελλείψεις στο site αλλά πίστεψέ με, δεν είναι ότι καλύτερο να τρως δεκάδες ώρες από την ζωή σου για να συντηρείς αυτήν την προσπάθεια....και χωρίς να έχεις γνώσεις γραφιστικής, γνώσεις web edit, απλά να αγαπάς την αυτοκίνηση και το 206....

Ρώτα σε παρακαλώ τι τραβάει ο φίλος Τάσος (sidobre) καθημερινά για να συντηρεί και να προσπαθεί να βρει μία εύκολη πλατφόρμα ενημέρωσης για το site.... Ξέρεις πόσες ώρες έχει χαλάσει ο Τάσος (chatasos) για να φέρει το board εδώ που είναι? Ξέρεις πόσες ώρες έχουμε χαλάσει για να έχετε αυτό εδώ το αποτέλεσμα...

Ολα αυτά Πάνο γίνονται αφιλοκερδώς.... Φυσικά είναι δικαιωμά σου να μπεις όποτε θέλεις, όπως επίσης είναι δικαιώμα σου να κάνεις κριτική....αλλά θα πρέπει να δεχτείς ότι είναι και δικαίωμά μας, να κάνουμε ότι είναι δυνατό και ότι περνάει από το χέρι μας για να έχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είμαστε και στο ΤΟP TEN των ιστοσελίδων.

Συγνώμη για τον τόνο μου αλλά χτύπησες χορδή που για ορισμένους από εμάς είναι και η ιστορία του χώρου μας.... Crying or Very sad

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad


Φιλικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 00:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό σχετικά με το Top 10 φίλε Vini, ποτέ μην λες ποτέ, και για την επισκεψιμότητα. Αυτό είναι κάτι που το ξέρεις εσύ και οι υπόλοιποι admins.
Δεν λέω να το περιμένουμε αύριο, αλλά υπομονή.
Οι καλύτερες αξίες είναι αυτές που αντέχουν στο χρόνο (έφη Michelin).
Συμφωνώ και επαυξάνω. Wink
Για να δούμε αν θα βγω ψεύτης.

Υ.Γ. Τα συγχαρητήρια είναι όλα δικά σας. Εμείς προσπαθούμε να γεμίσουμε αυτό που ξεκινήσατε...



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 01:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως Vini, ο PDuke δεν ήθελε να θείξει κανέναν. Ίσα-ίσα που εκμυστηρεύτηκε την "αμαρτία" του όπως ομολογεί και ο ίδιος: "Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου..."
Άρα, δεν προσέβαλε κανέναν. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 08:04:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ, πρίν κανά χρόνο και καθώς έκανα post στο tfrc, να σου ξαφνικά και ένα 2ο 206 1.6 16V!!! Ήταν του Τάσου (sidobre) και μετά παό μια εβδομάδα περίπου, να και ένα δεύτερο ήταν του vini!!! Και η ιστορία εξελίχθηκε κτλ κτλ κτλ


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 12:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Εγώ, πρίν κανά χρόνο και καθώς έκανα post στο tfrc, να σου ξαφνικά και ένα 2ο 206 1.6 16V!!! Ήταν του Τάσου (sidobre) και μετά παό μια εβδομάδα περίπου, να και ένα δεύτερο ήταν του vini!!! Και η ιστορία εξελίχθηκε κτλ κτλ κτλ


Δηλαδη το δικο μου δεν το ειχες δει στο ΤFRC; ....προδοτη Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 15:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:



Τι να πω τώρα Πάνο μου?

Το παλιό site το έχω φτιάξει όλο μόνος μου...έχω φάει βράδια και βράδια, ώρες ατελείωτες για upload, για να κάνω και να σχεδιάζω απλές σελιδούλες που να φορτώνουν όσο γίνεται ποιο γρήγορα....αφού ο server βρίσκεται στην Αυστραλία!!

Αν δεν υπήρχε αυτή η προσπάθεια, (άσχετα αν ήταν δική μου) τώρα μάλλον θα έψαχνες ακόμα για Ελληνικές ιστοσελίδες για το 206....

Φίλε Πάνο, ίσως και τώρα έχουμε κενά και ελλείψεις στο site αλλά πίστεψέ με, δεν είναι ότι καλύτερο να τρως δεκάδες ώρες από την ζωή σου για να συντηρείς αυτήν την προσπάθεια....και χωρίς να έχεις γνώσεις γραφιστικής, γνώσεις web edit, απλά να αγαπάς την αυτοκίνηση και το 206....

Ρώτα σε παρακαλώ τι τραβάει ο φίλος Τάσος (sidobre) καθημερινά για να συντηρεί και να προσπαθεί να βρει μία εύκολη πλατφόρμα ενημέρωσης για το site.... Ξέρεις πόσες ώρες έχει χαλάσει ο Τάσος (chatasos) για να φέρει το board εδώ που είναι? Ξέρεις πόσες ώρες έχουμε χαλάσει για να έχετε αυτό εδώ το αποτέλεσμα...

Ολα αυτά Πάνο γίνονται αφιλοκερδώς.... Φυσικά είναι δικαιωμά σου να μπεις όποτε θέλεις, όπως επίσης είναι δικαιώμα σου να κάνεις κριτική....αλλά θα πρέπει να δεχτείς ότι είναι και δικαίωμά μας, να κάνουμε ότι είναι δυνατό και ότι περνάει από το χέρι μας για να έχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είμαστε και στο ΤΟP TEN των ιστοσελίδων.

Συγνώμη για τον τόνο μου αλλά χτύπησες χορδή που για ορισμένους από εμάς είναι και η ιστορία του χώρου μας.... Crying or Very sad

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad


Φιλικά


Νίκο μου θα σου απαντήσω γιατί μάλλον ο γραπτός μου λόγος παρεξηγείται συχνά.
Επουδενί λόγο δεν κατέκρινα την σελίδα.Είμαι στο επάγγελμα 3 χρόνια και έχω δει πάνω από άπειρες ιστοσελίδες(αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό!)Το χέρι μου έχει μάθει να κάνει κλικ όταν το μάτι δεν κολάει.Το γιατί το μάτι δεν κολλάει είναι ένα άλλο θέμα...είναι αυτό που λέμε ότι όποιος ασχολείτε με κάτι επαγγελματικά χάνει την ουσία και κολλάει στις λεπτομέρειες.Αυτό υποδηλώνει το κοκκίνισμα και η ντροπή.ΝΑΙ έχασα ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟ site εξαιτίας αυτού!!!ΝΑΙ είναι ντροπή και αυτό παραδέχομαι στο ποστ μου κάνοντας αυτοκριτική και όχι κριτικάροντας εσάς.Η περαιτέρω συμπεριφορά μου στο forum νομίζω αποδεικνύει τα λόγια μου.Και ναι ξαναβρήκα αυτό το site εξαιτίας του design ,πράγμα που κάνει το δικό μου επάγγελμα χρήσιμο και δικαιώνει εσάς για τις επιλογές σας.
Ναι το παλιο site δεν είναι σωστό σχεδιαστικά και κανείς δεν μπορεί να ξέρει αν από πίσω κρίβει πόνο, κόπο ή κολοβάρεμα,πρέπει όμως να το ψάξει αν πραγματικά ενδιαφέρεται!Να τη ξανά η ντροπή γιατί αυτό είναι κάτι που δεν έκανα,και αν το κάνω θέμα τώρα είναι επειδή με ενδιαφέρει!!!!

Ας είναι λοιπόν όλη αυτή η αναφορά μια λανθασμένη αντίληψη ή απόδοση του γραπτού μου λόγου μιας και σαν παρέα είμαστε πραγματικά απίθανη και ούτως η άλλως ότι κι αν λες Νίκο εγώ θα σε ξαναπρήξω για τους τριγμούς μου και τηλεφωνικά και μέσω του φόρουμ μας.
Ναι αυτό είναι η μεγάλύτερη επιτυχία (και ντροπή για ακόμη μια φορά σε μένα),κάνατε το site σας site μας και αυτό το πατυχαίνουν λίγοι.

Φιλικότατα και με κάθε επιφύλαξη μιας και έχω παρεξηγηθεί ξανά και ίσως πραγματικά φταίει το πως αποδίδω τις σκέψεις μου γραπτά.Ο Μίλτος με κατάλαβε αλλά αυτός με ξέρει!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 22:45:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην στεναχωριεσαι Δουκα μου δεν σε παρεξηγει κανεις.Απλως ο Νικ εβγαλε απο μεσα του καποια πραγματα που μαλλον ηθελε να πει απο καιρο,και καλα εκανε
Vini έγραψε:

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad

Να μια καλη ευκαιρια να επανορθωσεις που δεν σου αρεσε το παλιο site
αλλιως εχει 10 χρονια καταναγκαστικα εργα στο Σιγκ-Σιγκ Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 22:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Μην στεναχωριεσαι Δουκα μου δεν σε παρεξηγει κανεις.Απλως ο Νικ εβγαλε απο μεσα του καποια πραγματα που μαλλον ηθελε να πει απο καιρο,και καλα εκανε
Vini έγραψε:

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad

Να μια καλη ευκαιρια να επανορθωσεις που δεν σου αρεσε το παλιο site
αλλιως εχει 10 χρονια καταναγκαστικα εργα στο Σιγκ-Σιγκ Wink


Ξέρεις πόσες σελίδες για μένα και για φίλους έχω ξεκινήσει???ΧΑ!!!άστα ούτε η μικρή μου δεν έχει σελίδα!!!δυστυχώς το 24άωρο έχει 24 ώρες και εγώ λατρεύω τα ταξίδια!!!Μόλαταύτα ποτέ δεν αρνήθηκα πρόσκληση για βοήθεια κάτω από κοινά "πιστεύω" όπως και ποτέ δεν δίστασα να ζητήσω.
Πάνω απόλα όμως ,για να πω ακόμα μία αμαρτία μου,θα έβαζα ένα ταξίδι στην .....κρήτη ας πούμε... Wink Wink


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 23:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ειναι να φιλοξενηθουμε στην Κρητη (ωραια δεν το εθεσα; ) τοτε εχω προτεραιοτητα μια που θα κουβαλαω κατι πολυτιμο και μεταλικο για τον Αλεξανδρο.
Το πιασες το υπονοουμενο ;;;;;; Wink Wink Αλεξανδρε;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2002, 23:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ειναι η επομενη συναντηση του Club να γινει στην Κρητη ευχαριστως.. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
George 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) XS2 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 15:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμαθα για το site απο link σε αλλη σελιδα......ενω εψαχνα συκριτικα για την κατηγορια και φυσικα ξετρελαθηκα Laughing Laughing ειλικρινα δεν περιμενα κατι τοσο οργανωμενο (και παλι μπραβο σε ολα τα παιδια) Exclamation Exclamation
Idea πιστευω οτι θα βοηθουσε να υπαρχουν περισσοτερα link σε αλλα site με σχεση το αυτοκινητο (ταπεινη προταση αν και νομιζω πως το ξερεται ηδη) επισης καποια πανο στις εθνικες οδους (εαν επιτρεπεται) σε γεφυρες και αλλα εμφανη σημεια (μπορω να βοηθησω και εγω για Ν.Ε.Ο. Πατρων-Αθηνων και οπου αλλου..... φτασει η χαρη μου) Wink
και επειδη εμπορευομαι χρωματα, Θα ειναι απο παρτη μου, αρκει να ζωγραφησει τα πανο καποιος...
Idea ευκαιρια να μαζευτητε καμια 30αρια 206 και να κατηφορισετε προς Πατρα... κερναω καφε (οχι παραπανω γιατι θα κερασω
νερο).... :D :D :D


giorgio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 18:44:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George έγραψε:
Εμαθα για το site απο link σε αλλη σελιδα......ενω εψαχνα συκριτικα για την κατηγορια και φυσικα ξετρελαθηκα Laughing Laughing ειλικρινα δεν περιμενα κατι τοσο οργανωμενο (και παλι μπραβο σε ολα τα παιδια) Exclamation Exclamation
Idea πιστευω οτι θα βοηθουσε να υπαρχουν περισσοτερα link σε αλλα site με σχεση το αυτοκινητο (ταπεινη προταση αν και νομιζω πως το ξερεται ηδη) επισης καποια πανο στις εθνικες οδους (εαν επιτρεπεται) σε γεφυρες και αλλα εμφανη σημεια (μπορω να βοηθησω και εγω για Ν.Ε.Ο. Πατρων-Αθηνων και οπου αλλου..... φτασει η χαρη μου) Wink
και επειδη εμπορευομαι χρωματα, Θα ειναι απο παρτη μου, αρκει να ζωγραφησει τα πανο καποιος...
Idea ευκαιρια να μαζευτητε καμια 30αρια 206 και να κατηφορισετε προς Πατρα... κερναω καφε (οχι παραπανω γιατι θα κερασω
νερο).... :D :D :D



εμπορευεσαι χρωματα ;;
για πιασε κανα κιλο μπλε (blue de cine) με περλα γιατι εχω κατι φρυδακια να βαψω.
Αντε να ενισχυσουμε λιγο τα μελη του club.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και την Ανοιξη θα βαψω το σπιτι οποτε.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Οκτ 2002, 19:17:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρε DImip με τα αστεία σου!!!χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 08:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

για πιασε κανα κιλο μπλε (blue de cine) με περλα γιατι εχω κατι φρυδακια να βαψω.


Dimip,επειγή το έχεις ξαναναφέρει-και χωρίς παρεξήγηση-blue de chine λέγεται... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Επόμενη
Σελίδα 2 από 28

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4589s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on