PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα στο ραδιο-CD MP3

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2004, 00:51:03    Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα στο ραδιο-CD MP3 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ CARFFOUR ΕΝΑ ΡΑΔΙΟ CD MP3 FIRSTLINE ΜΕ 99Ε ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ α)Η ΟΘΟΝΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΟΛΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΟΤΙ Η ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Η ΟΘΟΝΗ ΚΟΛΛΑ β)ΤΟ ΡΑΔΙΟ CD MP3 ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΡΥΘΜΙΖΩ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ Π.Χ. ΣΤΑΘΜΟΥΣ, ΠΡΙΜΑ, ΜΠΑΣΑ Κ.Τ.Λ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΥΣΗ;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2004, 01:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ.
ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΑΠΛΑ ΑΝΤIΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤOY KITPIOY KAI KOKKINOY ΚΑΛΩΔΙOY ΣΤΗΝ ΦΙΣΑ ΤΟΥ CD.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2004, 10:19:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ RCA ΔΕΞΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΑΣΠΡΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΔΩ.ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙ/ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΕΜΠΡ. ΔΕΞΙ ΜΕΓΑΦΩΝΟ ΛΟΓΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΑΣΠΡΟ ΑΣΠΡΟ/ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΔΕΞΙ ΜΕΓΑΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΜΠΛΕ ΜΠΛΕ/ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕΓΑΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΡΑΣΙΝΟ/ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΕΜΠΡ. ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕΓΑΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΕΡΑΙΑ.ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΣΑ ΤΗΣ ΚΕΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΡΗΣΙΜΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ (Β+).ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΙΩΣΗ (Β-).ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΟΖ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΛΑΘΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΔΥΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΥΟ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΜΟΝΑΔΑΣ;SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΞΗΜΟ Embarassed


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2004, 21:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ALLAKSE THH 8ESH TOY KOKKINOY (b+) ME TOY ROZ..
STHN SIFA TOY 206 TO KALWDIO TROFODOSIAS OPOY 8A PREPEI NA SYNDEETAI TO KOKKINO TOY MP3 EINAI LIGO PIO PAXY.
OPOTE TO ROZ TOY MP3 TO SYNDEEIS EKEI POY TWRA EXEIS SYNDESI TO KOKKINO!
DEN 8YMAMAI NA SOY PW TA XRWMATA THS FISAS TOY 206.
8A TO DW AYRIO KAI 8A SOY PW.
ELPIZW NA MHN SE MPERDEPSA.....POLY... Idea Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 07:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

------ Παρακάλω, να γράφετε με πεζούς χαρακτήρες, γιατί τα κεφαλαία υποδηλώνουν οτι φωνάζετε.... ------

------ Εκ της Mod Team ------


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 19:24:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
------ Παρακάλω, να γράφετε με πεζούς χαρακτήρες, γιατί τα κεφαλαία υποδηλώνουν οτι φωνάζετε.... ------

------ Εκ της Mod Team ------



Αφου ειναι φωνακλαδες τα παιδια...αστους να ξεθυμανουν!!! Laughing Laughing




Πλακα κανω,ετσι?



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 01:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν θελω να πω τιποτα κακο... αλα για εμενα το λαθος σου ειναι οτι πηγες και αγορασες ηλεκτρονικη συσκευη απο σουπερ μαρκετ (εστω αν ειναι 4 οροφους Razz) αλλα με 100 ευρο δεν νομιζο να εχεις απετησεις απο μια τετοια συσκευη... ειναι κατι παρομοιο με το Home theater που εχω εγω... ειχα σκασει 650 ευρο για ενα DVD player και ηχεια για 5.1 συστημα... και ηρθε μετα απο 4 μερες ενασ φιλος και μου λεει σε πιασανε κοροιδο, εγω αγορασα 5,1 με 150 ευρο... να μην τα πολυλογω εχω σκισει το συστημα καθε μερα πεζει στην τσιτα ειτε τενιες ειτε μουσικη και δεν εχει το παραμικρο ελατομα και αυτος δεν εχει κλισει 6μηνο και το εχει στηλει 3 φορες αθηνα και ετοιμαζεται για 4η... ασε βεβαια που δεν εχει καμια σχεση ουτε οι επιλογες που εχει με το δικο του ουτε η κοιοτητα...
κατι παρομοιο θα πεζει και με το συστημα σου... δεν θελω να πω τιποτα κακο αλλα δυστηχως οσο αναφορα ηλεκτρονικα πραγματα πιστευω ακραδαντα οτι η φραση "οτι πληρωσεις θα παρεις" ισχυει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 16:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατά αρχήν μην κόψεις τίποτα !
1ον υπάρχουν ιδική ανταπτορες για να γυρνάνε τα ρεύματα για να μην χάνονται η μνήμες ( έχει η peugeot )
2ον την οθόνη την κολλάει το R/CD θέλει διαμόρφωση γιατί ψάχνει το CD !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 18:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι πληρώνεις, παίρνεις... ή όχι; Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Οκτ 2004, 02:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Ότι πληρώνεις, παίρνεις... ή όχι; Very happy

μαζι σου ! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2004, 22:14:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια δεν καταλαβατε το ξερω οτι πηρα της πλακας μηχανιμα και σας το ειπα ειναι fristline εξαλλου mp3 με 99ε γινεται;απλα εχω δυο προβληματα και ρωτησα μηπως συναντησαι καποιος ενα απ τα δυο προβληματα γιατι ειναι καθαρα προβλημα του αυτοκινητου που ηταν συμβατο με το ραδιοκασσετοφωνο


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2008, 16:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Κατά αρχήν μην κόψεις τίποτα !
υπάρχουν ιδική ανταπτορες για να γυρνάνε τα ρεύματα για να μην χάνονται η μνήμες ( έχει η peugeot )




Μαλλον και εγω για το post μου χρειαζομαι το ιδιο. που μπορω να το βρω και ποσο?

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14536&highlight=%F7%E1%ED%EF%ED%F4%E1%E9+%EC%ED%E7%EC%E5%F2

Ας μου απαντησουν τα παιδια εδω και ας διαγραφει το αλλο post
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0807s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on