PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 CC Χαμύλωμα/ανάρτηση/τριγμοί/στρεπτική ακαμψία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2005, 23:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη εχω καιρο να κανω κουφη ερωτηση...τι ειναι το σκιαστρο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ 2005, 15:10:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
βγαλτο με κλειστο δεν πειραζει ! Wink


γιάννη - γιώργο, την πέμπτη στο στέκι δεν μου είπατε να σας έδειχνα τον ανεμοθραύστη που σας έλεγα !!!

Δεν πειράζει την ερχόμενη Πέμπτη Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ 2005, 15:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
giannis_cc έγραψε:
βγαλτο με κλειστο δεν πειραζει ! Wink


γιάννη - γιώργο, την πέμπτη στο στέκι δεν μου είπατε να σας έδειχνα τον ανεμοθραύστη που σας έλεγα !!!

Δεν πειράζει την ερχόμενη Πέμπτη Wink
ξεχασα ρε μητσο να σε ρωτησω για να μου την δειξεισ..ελπιζω την πεμπτη να τα καταφερω και να ερθω..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 21:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον για να μην ανοιγω καινουριο topic....το τελευταιο καιρο κατα την διαρκεια που παιζω ενα cd(μαυρα εχω μονο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) στο εργοστασιακο παντα cd player πολλεσ φορεσ την κοβει την λειτουργια του cd και μπαινει αυτοματα το ραδιο..μπορει να φταει και η αλλαγη κεραιασ?ντοινγκκκκκκκκκκκκκ...κουφο?τι μπορει να φταει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 21:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
λοιπον για να μην ανοιγω καινουριο topic....το τελευταιο καιρο κατα την διαρκεια που παιζω ενα cd(μαυρα εχω μονο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) στο εργοστασιακο παντα cd player πολλεσ φορεσ την κοβει την λειτουργια του cd και μπαινει αυτοματα το ραδιο..μπορει να φταει και η αλλαγη κεραιασ?ντοινγκκκκκκκκκκκκκ...κουφο?τι μπορει να φταει


99% φταιει μια ρυθμηση του ραδιοφωνου. Ειναι μια προεπιλογη για να ακους τις ειδησεις. Δες μηπως ειναι αυτο, μηπως καταλαθος το εχεις ενεργοποιησει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 21:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
shiba έγραψε:
λοιπον για να μην ανοιγω καινουριο topic....το τελευταιο καιρο κατα την διαρκεια που παιζω ενα cd(μαυρα εχω μονο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) στο εργοστασιακο παντα cd player πολλεσ φορεσ την κοβει την λειτουργια του cd και μπαινει αυτοματα το ραδιο..μπορει να φταει και η αλλαγη κεραιασ?ντοινγκκκκκκκκκκκκκ...κουφο?τι μπορει να φταει


Ειναι μια προεπιλογη για να ακους τις ειδησεις. Δες μηπως ειναι αυτο, μηπως καταλαθος το εχεις ενεργοποιησει.
Question Question Question Idea


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 21:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει σε πολλα ραδιο CD μια ρυθμηση οπου την ενεργοποιεις και οταν ο σταθμος που εχεις προεπηλεξει βαζει ειδησεις, στο γυρναει αυτοματα σάυτον τον σταθμο. Δεν σου ελω πως ειναι 100% αυτο αλλα υπαρχει η πιθανοτητα να το εχεις βαλει κατα λαθος. Μια ιδεα πεταξα κ'εγω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 21:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Υπαρχει σε πολλα ραδιο CD μια ρυθμηση οπου την ενεργοποιεις και οταν ο σταθμος που εχεις προεπηλεξει βαζει ειδησεις, στο γυρναει αυτοματα σάυτον τον σταθμο. Δεν σου ελω πως ειναι 100% αυτο αλλα υπαρχει η πιθανοτητα να το εχεις βαλει κατα λαθος. Μια ιδεα πεταξα κ'εγω.
τι λεσ τωρα???εχουμε τοσο εξελιγμενα radiocd?μπραβο και γω νομιζα οτι ειναι εντελωσ μουφα τα μαμα clarion Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2005, 03:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα γιωργαρα ποσο την εβαλεσ την θολομπαρα δεν μασ ειπεσ?διαφορεσ ειδεσ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούν 2005, 23:55:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
τελικα γιωργαρα ποσο την εβαλεσ την θολομπαρα δεν μασ ειπεσ?διαφορεσ ειδεσ?


η μόνη διαφορά που είδε ο γιώργος είναι ένα φούσκωμα στο καπό του
Razz Razz Shocked Shocked Laughing Twisted evil Twisted evil

Rotfl Rotfl Tease Whistling W00t
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 00:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
shiba έγραψε:
τελικα γιωργαρα ποσο την εβαλεσ την θολομπαρα δεν μασ ειπεσ?διαφορεσ ειδεσ?


η μόνη διαφορά που είδε ο γιώργος είναι ένα φούσκωμα στο καπό του
Razz Razz Shocked Shocked Laughing Twisted evil Twisted evil

Rotfl Rotfl Tease Whistling W00t
και εγω την αγορασα και αυριο πρωι θα περασω μια βολτα απτο μηχανικο μου για να μου την τοποθετησει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 00:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
...και εγω την αγορασα και αυριο πρωι θα περασω μια βολτα απτο μηχανικο μου για να μου την τοποθετησει


καλορίζικη ρε george.

την momo αγόρασες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 00:12:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
shiba έγραψε:
...και εγω την αγορασα και αυριο πρωι θα περασω μια βολτα απτο μηχανικο μου για να μου την τοποθετησει


καλορίζικη ρε george.

την momo αγόρασες ?
πρεπει να ειναι ιδια με του cc gio


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 14:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μπήκε και η μπάρα θόλων... Δεν ξέρω αν ήταν της ιδέας μου, αλλά το ένοιωσα καλύτερα το cc μου... Πρώτα απ' όλα το τιμόνι... Δεν τραβάει όσο τραβούσε και επίσης έκανα και μια βόλτα ''ανοιχτος'' και σε ψιλοχάλια δρόμο, με αποτέλεσμα να μείνω και από εκεί ευχαριστημένος σε σχέση με πριν... Όσο για στροφές κλπ. κλπ. δεν το 'χω δοκιμάσει ακόμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 15:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
λοιπον μπηκε και η μπαρα θολων...δεν ξερω αν ηταν τησ ιδεασ μου αλλα το ενοιωσα καλυτερα το cc μου..πρωτα απολα το τιμονι...δεν τραβαει οσο τραβουσε..και επισησ εκανα και μια βολτα ''ανοιχτοσ''και σε ψιλοχαλια δρομο με αποτελεσμα να μεινω και απο εκει ευχαριστημενοσ σε σχεση με πριν..οσο για στροφεσ κλπ κλπ δε ντο χω δοκιμασει ακομα


η ιδέα σου δεν είναι σίγουρα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 15:55:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
shiba έγραψε:
Λοιπόν μπήκε και η μπάρα θόλων... Δεν ξέρω αν ήταν της ιδέας μου, αλλά το ένοιωσα καλύτερα το cc μου... Πρώτα απ' όλα το τιμόνι... Δεν τραβάει όσο τραβούσε και επίσης έκανα και μια βόλτα ''ανοιχτος'' και σε ψιλοχάλια δρόμο, με αποτέλεσμα να μείνω και από εκεί ευχαριστημένος σε σχέση με πριν... Όσο για στροφές κλπ. κλπ. δεν το 'χω δοκιμάσει ακόμα.


η ιδέα σου δεν είναι σίγουρα !!!!


Xαίρομαι Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 12:01:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To αυτοκίνητο τρελλάθηκε (ή εγώ). Εδώ και κάποιες μέρες οδηγώντας το CC μου ακούω ήχους και βλέπω άσχετες προειδοποιήσεις στον πίνακα ενδείξεων. Όπως οδηγώ, ακούω το "καμπανάκι" που ακούγεται όταν ανοιγοκλείνει η οροφή, ή τον ήχο για το λαμπάκι της βενζίνης ή τον ήχο όταν θέλω να ανοίξω την οροφή χωρίς να έχω βάλει την προστατευτική σίτα στο πορτμπαγκάζ. Χθες που ανέβαινα μια ανηφόρα ο πίνακας έδειξε οτι η στάθμη του υγρού φρένων ειναι χαμηλή, σταμάτησα, κατέβηκα, έλεξα και δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Eπίσης οδηγούσα με λαμπάκι και ο πίνακας ενδείξεων από εκεί που έδειχνε ότι έχω ακόμη καύσιμο για 30 χλμ, ξαφνικά έδειξε ότι δεν εχω καθόλου.
Λέτε να το πείραξε η ζέστη?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 12:14:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
To αυτοκινητο τρελλαθηκε.(ή εγω).............................
Λετε να το πειραξε η ζεστη?

Μαλλον εσενα πειραξε! Shocked Μα να ακους κουδουνισματα,καμπανακια και δεν συμμαζευεται....? Tease Μηπως ειναι ερωτας?
Cool
ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ: Επειδη ανεβαινες την ανηφορα εγινε βρε(ενταξει δεν εχεις και αααφθονα υγρα μεσα... Rolling eyes )
Μου το εκανε και εμενα οταν αλλαξα φρενα, αλλα με το που συμπληρωσα (εχει μια γραμμουλα για max) οοοολα τελεια!
ΚΑΥΣΙΜΑ: Μετα απο καποια χιλιομετρα <ρεζερβας> σταματαει να δειχνει ποσα σου απομενουν... ΜΟΝΙΜΟ τουρμποπροβλημα Wink
ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΜΑΤΑ: Δεν ξερω, δεν ειχα ποτε καμπριο... Confused γιατι δεν δοκιμαζεις για αρχη να πας σε εναν ΟΡΛ? Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 12:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Ghost Dog Μηπως ειναι ερωτας?
Cool
[/quote]

μα τα ακουσε και ο ερωτας οταν μπηκε μεσα! Blink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2005, 13:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
μα τα ακουσε και ο ερωτας οταν μπηκε μεσα! Blink

E,τοτε παω πασο...! Shocked Silly Laughing Laughing Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 12 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2715s (PHP: 48% - SQL: 52%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on