PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 CC Χαμύλωμα/ανάρτηση/τριγμοί/στρεπτική ακαμψία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 20:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ρε γιώργο . έχετε δίκιο....

έχω πήξει με την δουλεια..... και δεν με βοηθάει και ο καιρός που έχει παγωνιά, και δεν έχω όρεξη για ξεκουκουλωματα...

πάντως παιδιά είναι εύκολη πατέντα... θαπροσπαθησω να στειλω φωτογραφίες το σκδ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 22:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βγαλτο με κλειστο δεν πειραζει ! Wink




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάρ 2005, 18:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
prιν καμια 10αρια μερεσ επιχειρησα να ανοιξω την οροφη για να κανω μια βολτιτσα...ενω ολα ηταν οκ με το που παταω το κουμπι για να ανοιξει ακουσα τον ηχο που κανει οταν εχεισ ξεχασει πχ να βαλεισ την σιτα στο πορτμπαγκαζ.φυσικα δεν υπακουσε και παρεμεινε κλειστη..υστερα εσβησα μηχανη ξαναεβαλα μπροςσ το επιχειρησα και ολα οκ ανοιξε..εχει συμβει σε κανεναν cc αυτο?

'Οχι δεν μου έχει τύχει ακριβώς το ίδιο αλλά το εξής: Τυχαίνει όταν κλείνω την οροφή, να μην χτυπά το κουδούνι ολοκλήρωσης της διαδικασίας. Αυτό που κάνω, είναι να την ανοίγω πάλι μέχρι την μέση της διαδικασίας και την ξανακλείνω, οπότε χτυπά κανονικά. Αν δεν το κάνω, μπορεί μετά να μην λειτουργεί σωστά γενικά το άνοιξε/κλείσε Exclamation


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάρ 2005, 19:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
shiba έγραψε:
prιν καμια 10αρια μερεσ επιχειρησα να ανοιξω την οροφη για να κανω μια βολτιτσα...ενω ολα ηταν οκ με το που παταω το κουμπι για να ανοιξει ακουσα τον ηχο που κανει οταν εχεισ ξεχασει πχ να βαλεισ την σιτα στο πορτμπαγκαζ.φυσικα δεν υπακουσε και παρεμεινε κλειστη..υστερα εσβησα μηχανη ξαναεβαλα μπροςσ το επιχειρησα και ολα οκ ανοιξε..εχει συμβει σε κανεναν cc αυτο?

'Οχι δεν μου έχει τύχει ακριβώς το ίδιο αλλά το εξής: Τυχαίνει όταν κλείνω την οροφή, να μην χτυπά το κουδούνι ολοκλήρωσης της διαδικασίας. Αυτό που κάνω, είναι να την ανοίγω πάλι μέχρι την μέση της διαδικασίας και την ξανακλείνω, οπότε χτυπά κανονικά. Αν δεν το κάνω, μπορεί μετά να μην λειτουργεί σωστά γενικά το άνοιξε/κλείσε Exclamation
μηπωσ οταν την κλεινεισ την οροφη ακουγεται παραλληλα +ο ηχοσ τησ ζωνησ?ελπιζω νακαταλαβεσ ποιον εννοω..αν ναι δικαιολογημενα δεν ακουσ τον ηχο ολοκληρωσησ τησ διαδικασιασ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάρ 2005, 22:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Χμμμ..
Αμέσως να με κακολογήσεις!!!
Laughing Laughing
Ανεβασε καμια φώτο να δούμε τι έχεις φτιάξει γιατί εγώ μετά από όλη αυτή την περιγραφή ειμαί πολύ περίεργος.
Παρεπιπτόντως είμαι λάτρης των χειροποίητων πραγμάτων αρκεί το τελικό απότελεσμα να είναι αισθητικά όμορφο, λειτουργικά σωστό και ανθεκτικό!


λοιπόν την Πέμπτη έχει επίσημη παρουσίαση του χειροποίητου ανεμοθραύστη...
Που ???

Που αλλού ? στο στέκι που έχω και καιρο να έρθω να σας δω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάρ 2005, 20:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι Γιώργο. Κατάλαβα τι εννοείς αλλά εγώ δεν έχω συναγερμό για τη ζώνη, άρα δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Wink


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάρ 2005, 00:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει να το χει κανει και μενα φιλε τζαγκ και να μην τοχω παρει χαμπαρι..λογικα δεν ειναι τιποτα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάρ 2005, 00:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε dimchri αν θυμαμαι καλα πριν αρκετο καιρο ειχεσ πει στον cc gio να ου πουλησεισ την μπαρα θολων..αν ισχυει ακομα η προσφορα σου για στειλε να μου πεισ τιμη κλπ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάρ 2005, 22:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
φιλε dimchri αν θυμαμαι καλα πριν αρκετο καιρο ειχεσ πει στον cc gio να ου πουλησεισ την μπαρα θολων..αν ισχυει ακομα η προσφορα σου για στειλε να μου πεισ τιμη κλπ...


nai αλλά ο gio δεν αγόρασε μπαρα, οπότε εγώ φοράω την δική μου, σε κοκκινάκι να χτυπάει και έντονα μέσα από τυς αεραγωγούς. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 20:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια χαρα παιδια..λοιπον σημερα πηγα να ρωτησω για σκουπα σε εναν μηχανικο,και μου ειπε οτι στο cc του εχει βαλει βαρελακι τησ simotta.ti leei arage ayto?θορυβο αποδοση κλπ?ξερει κανεισ?μου ειπε επισησ οτι το κοστοσ ειναι μικρο kai αξιζει τα λ7 του..100 ευρακια..τι απο ολα ισχυει αραγε?...σε περιπτωση που μπορω να βρω την απαντηση σε αλλο topic δωστε μου τα φωτα σασ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 03:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανω μια ερωτηση?Αυτο το "τσουμπλεκι" που βρισκεται αναμεσα στα "πισω καθισματα" του cc μας, τι ειναι?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 03:46:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θηκη για μπουκαλι . το πιασες ετσι ? Laughing




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 12:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Να κανω μια ερωτηση?Αυτο το "τσουμπλεκι" που βρισκεται αναμεσα στα "πισω καθισματα" του cc μας, τι ειναι?


Η' για καμια μικρη ομπρελα Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 16:37:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Να κανω μια ερωτηση?Αυτο το "τσουμπλεκι" που βρισκεται αναμεσα στα "πισω καθισματα" του cc μας, τι ειναι?


Η' για καμια μικρη ομπρελα Wink


ή για να βάζεις την μπάρα θόλων όταν δεν μπορείς να την βάλεις στους θόλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 16:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
....ή για να βάζεις την μπάρα θόλων όταν δεν μπορείς να την βάλεις στους θόλους.

αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!
Φτάνει ρε συ Δημήτρη!
Άστο το παιδί.
Αφού δεν μπορεί αυτός θα του την βάλουμε εμείς...
(στην μπάρα αναφέρομαι έτσι...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 17:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Να κανω μια ερωτηση?Αυτο το "τσουμπλεκι" που βρισκεται αναμεσα στα "πισω καθισματα" του cc μας, τι ειναι?


Η' για καμια μικρη ομπρελα Wink


Γιώργο όταν θα την δω τοποθετημένη στο αμάξι σου θα σου κάνω δώρο ανεμοθραύστη !!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Μέλος
Μέλος


206 CC

Ένταξη: 04 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2005, 16:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τον ανεμοθραύστη τι έγινε?

Για πείτε εντυπώσεις και καμιά φώτο αν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2005, 17:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_X έγραψε:
Με τον ανεμοθραύστη τι έγινε?

Για πείτε εντυπώσεις και καμιά φώτο αν γίνεται.


O ανεμοθραυστης του DIMCHRI ειναι καλη πατεντα. Απλος, λειτουργικος και ομορφος.
Βασικα ενα σκίαστρο για τζαμι ειναι, που εχει πιαστει στα προσκεφαλα ωστε να διμιουργει ενα φραγμα στον αερα. Ετσι οπως το ειδα εγω (με κλειστη οροφη) παντως εμοιαζε σχεδον με εργοστασιακη δουλεια. Μπραβο Μητσο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2005, 07:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμ με σκίαστρο Δημητράκη εε;; Μου έδωσες την ίδεα χωρίς να τον δώ Idea Θα το φτιάξω μόνος μου. Σε ευχαριστώ!


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2005, 20:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
χμμ με σκίαστρο Δημητράκη εε;; Μου έδωσες την ίδεα χωρίς να τον δώ Idea Θα το φτιάξω μόνος μου. Σε ευχαριστώ!


u r welcome.

sorry που δεν εχω ακομα ποστάρει φωτογραφίες...όποιος θέλει να το δει το αμάξι θα βρίσκεται στον εκθεσιακό χώρο κάθε Πέμπτη στο καφε dennis στους αγίους αναργύρους...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 11 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2419s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on