PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 20:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Θεωρώ δίκαιο ένα μη μέλος να έχει πρόσβαση σε όλα τα θέματα κι ένα μέλος να έχει το δικαίωμα συμμετοχής σε ΕΠΙΠΛΕΟΝ θέματα.


Δηλαδή αν σβήσουμε τα τεχνικά θέματα και τα μη μέλη δεν τα βλέπυν θα είναι εντάξει; Τότε δεν θα παραπονίεστε που τα μέλη θα βλέπουν και άλλες τεχνικές συμβουλές;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 21:21:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Ναι αλλά από κοντά θα είμαστε 5 άτομα όλα κι όλα και το θέμα αφορά το σύνολο!
4 άτομα μιλήσαμε κι από το φόρουμ όμως, άρα...

Εεεε,αρα λοιπον αφου βλεπεις και'συ ο ιδιος οτι ειναι ενα και το αυτο σταματα το και το συζηταμε απο κοντα... Evil
Και αν θελεις κοσμο για να το κουβεντιαζουμε ολοι παρεουλα σου ανεβαζω ενα ποστ και μαζευομαστε καμια 20αρια μελη για να το εξετασουμε απο κοντα...
Θες να το κανουμε ετσι γιατι εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια απο μεμονωμενα ατομα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 01:43:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Θεωρώ δίκαιο ένα μη μέλος να έχει πρόσβαση σε όλα τα θέματα κι ένα μέλος να έχει το δικαίωμα συμμετοχής σε ΕΠΙΠΛΕΟΝ θέματα.


Δηλαδή αν σβήσουμε τα τεχνικά θέματα και τα μη μέλη δεν τα βλέπυν θα είναι εντάξει; Τότε δεν θα παραπονίεστε που τα μέλη θα βλέπουν και άλλες τεχνικές συμβουλές;;;;;;


Νικόλα επειδή μαζί έχουμε μιλήσει αρκετά κι έχω σχηματίσει μια γνώμη για εσένα, πολύ καλή θα έλεγα. Αν το μόνο που καταλάβες απ' όσα είπα ήταν αυτό... το μόνο που έχω να πω είναι οτι πιάνεσαι απο λέξεις και δεν βλέπεις την ουσία, κατά την γνώμη μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 01:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Ναι αλλά από κοντά θα είμαστε 5 άτομα όλα κι όλα και το θέμα αφορά το σύνολο!
4 άτομα μιλήσαμε κι από το φόρουμ όμως, άρα...

Εεεε,αρα λοιπον αφου βλεπεις και'συ ο ιδιος οτι ειναι ενα και το αυτο σταματα το και το συζηταμε απο κοντα... Evil
Και αν θελεις κοσμο για να το κουβεντιαζουμε ολοι παρεουλα σου ανεβαζω ενα ποστ και μαζευομαστε καμια 20αρια μελη για να το εξετασουμε απο κοντα...
Θες να το κανουμε ετσι γιατι εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια απο μεμονωμενα ατομα???


Όχι δεν θέλω, δεν θα κάνουμε καμία κουβέντα για εμένα. Αν εσείς οι αρμόδιοι κρίνεται ότι κάποια πράγματα πρέπει να συζητηθούν τότε αλλάζει το θέμα. Αλλά οι απόψεις έχουν διατυπωθεί κι εγώ πήρα τις απαντήσεις μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 19:28:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστευω οτι το φόρουμ ΙΔΙΩΣ των τεχνικών θεμάτων πρέπει να είναι ελεύθερο (χωρίς συνδρομή)!
Με την υπάχρουσα κατάσταση Αποκλειετε και αποθείτε νέες πληροφορίες και γνώσεις. Εκτος αν νομίζετε ότι κατέχετε ικανοποιητική γνώση.
Μπορεί και αυτα που νομίζετε οτι ξέρετε να είναι λανθασμένα.
Είστε τόσο σίγουροι που κλειδώνετε???
Το κλείδωμα οδηγεί σε μαρασμό.
Το οικονομικό πρόβλημα θα πρέπει να βρεί άλλη λυση.
Για παράδειγμα ο λόγος που γράφτηκα προσωπικά και έδοσα συνδρομη είναι η αναγνώριση και συμπάθειά μου σε ορισμένα μέλη που γνώρισα μέσω της λέσχης.Ετσι αποφάσισα να ενισχύσω μια λέσχη που ειναι πηγή νέων φίλων.
Φιλικα


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Νοέ 2006, 10:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Όχι δεν θέλω, δεν θα κάνουμε καμία κουβέντα για εμένα. Αν εσείς οι αρμόδιοι κρίνεται ότι κάποια πράγματα πρέπει να συζητηθούν τότε αλλάζει το θέμα. Αλλά οι απόψεις έχουν διατυπωθεί κι εγώ πήρα τις απαντήσεις μου.

Μου αρεσει οτι καθε φορα βρισκεις αλλη αιτιολογια/προβλημα σε καθε λυση που σου προτινεται...
Τεσπα,αφου πηρες τις απαντησεις σου...ΤΕΛΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 13:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου λέτε ρε μάγκες, μας δουλεύετε μπροστά στα μάτια μας και μετά έχετε το θράσος [γιατί περί θράσους πρόκειται] να μας ζητάτε και συνδρομή;


Βγάλτε με από moderator, δεν θέλω να 'χω καμιά σχέση μ' αυτό το πράγμα που έχετε φτιάξει.

Η ζωή μπορεί να προχωράει και χωρίς συμφέροντα, κλίκες, διοτέλεια, και υποκρισία.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 13:24:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Δεν μου λέτε ρε μάγκες, μας δουλεύετε μπροστά στα μάτια μας και μετά έχετε το θράσος [γιατί περί θράσους πρόκειται] να μας ζητάτε και συνδρομή;


Βγάλτε με από moderator, δεν θέλω να 'χω καμιά σχέση μ' αυτό το πράγμα που έχετε φτιάξει.

Η ζωή μπορεί να προχωράει και χωρίς συμφέροντα, κλίκες, διοτέλεια, και υποκρισία.


Confused Confused Confused Confused Confused

Τι έγινε ρε Χρήστο Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 13:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλέξη δεν είναι δυνατόν να γίνεται μόλις χθες αυτός ο διάλογος:

Road_RunnerΕίναι τόπικς που το βλέπουν μόνο οι μοντερειτορς. Τα συγκεκριμένα είναι τα τοπικς που φτιάχνονται για να ξεκλειδωθεί το φόρουμ. Και επειδή δεν είναι ακόμα έτοιμα δεν βλέπονται από όλα τα μέλη. Από 1/1/2007 θα φαίνονται. Αλλά για εσένα Αναστασία που είσαι επίσημο μέλος δεν έχει κανένα νόημα... Wink

Sidobre Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=8793

Νομίζω ότι αυτό τα εξηγεί όλα.

Ευχαριστώ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑπάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Αφου τα βλέπουν μονο mods άρα ο Νίκος δεν τα βλέπει κανονικά, εκτος και αν εχει γίνει mod και δεν εχει βγει η ανάλογη ανακοινωση για mods απο το Δ.Σ.

Φιλικά πάντα


Sidobre Ο Νίκος δεν είναι mod. Βοηθάει αυτή την στιγμή εθελοντικά το έργο των mod όσο αφορά το ξεκαθάρισμα που αναφέρεται και παραπάνω.

Στην αρχή του έτους, θα γίνει πρόσκληση για την επιλογή νέων Mod.

Road_RunnerΑυτό ακριβώς.


Και σήμερα να βλέπω mods εσένα και τον Road Runner...
Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα για το δικό μου σύστημα αξιών και δεν θέλω να έχω καμία σχέση.
Δεν μ' ενδιαφέρει ποιος θα είναι moderator, εγώ είμαι ο πρώτος που είπα ότι δεν θα βάλω στο ΔΣ για να ακουστεί και καμιά άλλη φωνή. Να μπουν στα κόλπα και άλλοι.

Αλλά όχι αυτό το πράγμα ρε παιδιά. ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 13:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν ασχολούσουν με τα του Συλλόγου δεν θα είχε συμβεί αυτό.

Εαν είχες παρακολουθήσει τα όσα γίνονται/λέγονται στην Λέσχη δεν θα είχες απορίες.

Ακόμα και αν διάβζες τα όσα έχουν ΄λεχθείο για την αναπροσαρμογή του φόρουμ.

Όντως ο Τάσος δεν ενημέρωσε γραπτώς κάπου για την προσθήκη του Αλέξη/Σταυρου/Νίκου στην Mod Team όμως αυτό έγινε εκτάκτως και προσωρινά προκειμένου να βοηθήσουν (επειδή οι υπάρχοντες mod με εξαίρεση τον Στέλιο δεν ασχολείστε πλέον........... (πολλές τελείες).......)

και εν πάση περιπτώση δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.
Όταν κάποιος αδιαφορεί .... καλό είναι να αντικαθιστάται.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μιλησω ή θα ξαναγίνω κακός για άλλή μια φορα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγόρι μου καταλαβαίνεις τι μου λες?

Χθες ο Τάσος ως Πρόεδρος έλεγε ότι από το νέο έτος θα βγει ανακοίνωση για νέους moderators και εσύ μου λές ότι το έχουμε αποφασίσει ποιοι θα είναι μέσα από συζητήσεις που κάνουμε μεταξύ μας στην λέσχη. Δηλαδή όσοι είναι εκτός Αθηνών... los poulos... δεν μπορούν [αν θέλουν] να γίνουν moderator.

Και σας ενοχλεί πάλι τι κάνω εγώ; Μία σας φταίει η γκόμενα που πηδάω, μία σας φταίει η καρριέρα μου, μια που δεν ασχολούμαι ποια με το club...

Nα ασχολούμαι με τι; Μ' αυτά; Όχι ρε μάγκες...

Εγώ έχω το θάρρος και λέω βγάλτε με έξω. Παραιτούμαι. Δεν θέλω να έχω καμία σχέση με ψέμματα και αδιαφανείς διαδικασίες. Και το λέω δημόσια. Δεν έχω να κρύψω τίποτα.

Εσείς έχετε να πείτε κάτι ξεκάθαρα για το θέμα;
Αν ναι ευχαρίστως να κάνουμε διάλογο. Δημόσια. Να ξέρουν όλοι.
Αλλοιώς το θέμα έχει λήξει. Να μην με ξαναδώ πράσινο και για μαύρο θα το σκεφτώ. Είμαι σαφής;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Χθες ο Τάσος ως Πρόεδρος έλεγε ότι από το νέο έτος θα βγει ανακοίνωση για νέους moderators και εσύ μου λές ότι το έχουμε αποφασίσει ποιοι θα είναι μέσα από συζητήσεις που κάνουμε μεταξύ μας στην λέσχη. Δηλαδή όσοι είναι εκτός Αθηνών... los poulos... δεν μπορούν [αν θέλουν] να γίνουν moderator.


Εσύ τώρα το πήρες χαμπάρι? Laughing

christhehealer έγραψε:
Και σας ενοχλεί πάλι τι κάνω εγώ; Μία σας φταίει η γκόμενα που πηδάω, μία σας φταίει η καρριέρα μου, μια που δεν ασχολούμαι ποια με το club...


Έλα από δω να σε πάω στα PR Cool

christhehealer έγραψε:
Να μην με ξαναδώ πράσινο και για μαύρο θα το σκεφτώ. Είμαι σαφής;


Έλα ψηλέ, το'χεις, πάμε λίγο! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαλαρώστε, άντε τώρα Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Είπαμε:

Γίναμε ορισμένοι moderators για να καταφέρουμε να έχουμε έτοιμο το forum μέχρι την 1/1/07

Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο τίποτα το πονηρό Exclamation Exclamation Exclamation

Αφού το είχαμε αποφασίσει από την Ανοιξη και ξεκινήσαμε την υλοποιηση τώρα πάλι με πρωτοβουλία του Τάσου τι άλλο να κάνουμε Question Question Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
τι άλλο να κάνουμε Question Question Question


Κόβετε το sex! Κόβετε το sex! Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Αγόρι μου καταλαβαίνεις τι μου λες?

Χθες ο Τάσος ως Πρόεδρος έλεγε ότι από το νέο έτος θα βγει ανακοίνωση για νέους moderators και εσύ μου λές ότι το έχουμε αποφασίσει ποιοι θα είναι μέσα από συζητήσεις που κάνουμε μεταξύ μας στην λέσχη. Δηλαδή όσοι είναι εκτός Αθηνών... los poulos... δεν μπορούν [αν θέλουν] να γίνουν moderator.

Και σας ενοχλεί πάλι τι κάνω εγώ; Μία σας φταίει η γκόμενα που πηδάω, μία σας φταίει η καρριέρα μου, μια που δεν ασχολούμαι ποια με το club...

Nα ασχολούμαι με τι; Μ' αυτά; Όχι ρε μάγκες...

Εγώ έχω το θάρρος και λέω βγάλτε με έξω. Παραιτούμαι. Δεν θέλω να έχω καμία σχέση με ψέμματα και αδιαφανείς διαδικασίες. Και το λέω δημόσια. Δεν έχω να κρύψω τίποτα.

Εσείς έχετε να πείτε κάτι ξεκάθαρα για το θέμα;
Αν ναι ευχαρίστως να κάνουμε διάλογο. Δημόσια. Να ξέρουν όλοι.
Αλλοιώς το θέμα έχει λήξει. Να μην με ξαναδώ πράσινο και για μαύρο θα το σκεφτώ. Είμαι σαφής;


Προφανώς δεν ξέρεις ανάγνωση....

MEMsound έγραψε:
Όντως ο Τάσος δεν ενημέρωσε γραπτώς κάπου για την προσθήκη του Αλέξη/Σταυρου/Νίκου στην Mod Team όμως αυτό έγινε εκτάκτως και προσωρινά προκειμένου να βοηθήσουν (επειδή οι υπάρχοντες mod με εξαίρεση τον Στέλιο δεν ασχολείστε πλέον........... (πολλές τελείες).......)


όλα τα αλλα που λες
ΑΠΛΑ δεν στέκουν.

Όσο για τα μέλη εκτός Αθηνών δεν νομίζω να είναι πλέον κανείς παραμελημένος.

Αλλά δεν είναι αυτό θέμα μας στην παρούσα φάση.

Αααααα και έτσι επειδή και εμένα μου αρέσει να ανεβάζω το κλίμα θες να μου πεις ΞΕΚΑΘΑΡΑ σε ποιους αναφέρεσε με 2ο πλυθηντικό που χρησιμοποιείς.
Έτσι για να γουστάρουμε ... Laughing Laughing

Παρεπιπτόντως............. Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7730
αλλά δεν είδα καμία κίνηση ούτε και ενδιαφέρον από οποιονδήποτε.....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Παρ 15 Δεκ 2006, 14:39:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:38:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Όσο για τα μέλη εκτός Αθηνών δεν νομίζω να είναι πλέον κανείς παραμελημένος.


Νομίζεις... Tease

MEMsound έγραψε:
Αλλά δεν είναι αυτό θέμα μας στην παρούσα φάση.


Φυσικά και όχι! Γι' αυτό λοιπόν στείλε κανα λάδι από δω να κάνουμε και μεις Χριστούγεννα Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:

Και σήμερα να βλέπω mods εσένα και τον Road Runner...
Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα για το δικό μου σύστημα αξιών και δεν θέλω να έχω καμία σχέση.
Δεν μ' ενδιαφέρει ποιος θα είναι moderator, εγώ είμαι ο πρώτος που είπα ότι δεν θα βάλω στο ΔΣ για να ακουστεί και καμιά άλλη φωνή. Να μπουν στα κόλπα και άλλοι.

Αλλά όχι αυτό το πράγμα ρε παιδιά. ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!


Κρατάω μόνο αυτά και εξηγώ κάποια πράγματα.

Δεν έχω το πρόβλημα να το κάνω δημόσια όσο και αν με προβληματίζει αυτό! Αλλά το κάνω γιατί δεν υπάρχει τίποτα κρυφό και δεν έχω τίποτα να φοβηθώ.

Στις 9 Απριλίου 2006 έγινε Γενική Συνέλευση και πάρθηκαν κάποιες αποφάσεις. Μέσα σε αυτές ήταν και το ξεκλείδωμα των ενοτήτων που μέχρι σήμερα είναι μόνο για τα συνδομητικά μέλη.

Συγκεκριμένα η απόφαση έλεγε αυτό:
3. Συζητήθηκε η λειτουργία της ηλεκτρονικής διευθύνσεως του συλλόγου (www.psclub.gr) και ιδιαίτερα οι δημόσιες συζητήσεις αυτού (Forum) όπου πάρθηκαν οι παρακάτω αποφάσεις:
Α. Εμπλουτισμός των τεχνικών θεμάτων για τα συνδρομητικά μέλη.
Β. Δημιουργία νέων θεματικών ενοτήτων με παροχές συμβουλών από τεχνικούς σύμβουλους για τα συνδρομητικά μέλη.
Γ. Απελευθέρωση όλων των υπόλοιπων θεμάτων, συμπεριλαμβανομένου και των Τεχνικών Θεμάτων (πλην των νέων υπηρεσιών προς τα συνδρομητικά μέλη) με ιδιαίτερη εποπτεία (moderating) για την καλύτερη δυνατή εικόνα τους.
Η απόφαση αυτή πάρθηκε διότι ο σύλλογος είναι υπερ της ελεύθερης γνώσης και τις βοήθειας προς τα μή συνδρομητικά μέλη, δίνοντας έμφαση ότι οι συζητήσεις αυτές δεν είναι η ουσία του συλλόγου, αλλά οι εκδηλώσεις και οι υπόλοιπες παροχές. Τα συνδρομητικά μέλη θα εξακολουθούν να έχουν επιπλέον παροχές από τα μη συνδρομητικά μέλη με υπεύθυνες συμβουλές και λύσεις που από κανένα άλλο αντίστοιχο σύλλογο δεν έχουν δωθεί.
Η εφαρμογή της παραπάνω απόφασης θα γίνει σταδιακά και όχι αργότερα από τον Ιούλιο του 2006.


Eκανα bold το τελευταίο γιατί εκεί είναι και το κυριότερο θέμα.
Υπεύθυνοι για την μεταφορά και την ξεκαθάριση με εντολή της γενικής συνέλευσης ήταν οι moderator. ΗΤΟΙ: chatasos, Sidobre, MEMsound, Baphomet, christhehealer, crusader, STELIOS.

H προθεσμία που θέσαμε (7/2006) πέρασε χωρίς να έχουν γινει ιδιαίτερες κινήσεις από πλευράς moderator ενώ το μεγαλύτερο μέρος αυτών για τους οποιους προσωπικούς ή άλλους λόγους έπαψε να ενδιαφέρεται για το έργο που είχε αναλάβει.

Αυτό λοιπόν μπορείς να μου πείς εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ?

Μπορείς να μου απαντήσεις εκτός από τον Μάνθο, τον Στέλιο και εμένα (σε μικρότερο βαθμό) καθώς φυσικά τον Τάσο που είναι γενικός επιβλέπων ποιός από τους παραπάνω βοήθησε στο δύσκολο έργο, έστω και λίγο; (το διάστημα από την Γ.Σ. έως σήμερα).

ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ! Αυτό όμως βλέπω ότι οι περισσότεροι δεν το αναγνωρίζουν. Ποιοί μιλάνε για "συμφέροντα, κλίκες, διοτέλεια, και υποκρισία"; Γιατί το μόνο συμφέρον που αναγνωρίζω είναι αυτό του σωματείου, η μόνη κλίκα που αναγνωρίζω είναι αυτή όλων των μελών, την ανιδιοτέλεια αυτών που αφιερώνουν όλο τον προσωπικό χρόνο για το Club, και την μόνη υποκρισία αυτών που κρίνουν πίσω από την κουρτίνα που λέγεται πληκτρολόγιο.

Οταν λοιπόν αναλαμβάνουμε μια υποχρέωση απέναντι στο σωματείο, πρέπει να την τηρούμε πάση θυσία. Αλλιώς καλύτερα να μην αναλαμβάνουμε καθόλου.

Υπάρχουν κάποια άτομα που αυτή την στιγμή αποκάλεσες "κλίκα" που ανιδιοτελώς προσφέρθηκαν να σώσουν την κατάσταση που κάποιοι δημιούργησαν. Να σώσουν αυτό που μας κάνει ρεζίλι τόσο καιρό (από τον Ιούλιο και μετά). Που αποφάσισαν να αφιερώσουν τον χρόνο τους για τους άλλους και για το σωματείο.

Οχι ρε Χρήστο (και κάθε Χρήστο) σε αυτά τα ατομα έπρεπε να ζητήσεις και συγνώμη, γιατί εσύ τους "έχωσες" σε αυτή την θέση, δεν έχουν κανένα αξίωμα, δεν έχουν καμία απαίτηση, παρα μόνο κάθονται και ξεστραβώνονται για να βάλουν τάξη σε κάτι που άφησαν κάποιοι άλλοι.

Εσύ μπορείς να τους βλέπεις σαν Moderator, εγώ αυτή την στιγμή τους βλέπω σαν χαμάληδες που καθαρίζουν μια κακή εικόνα που δημιουργήσαμε. Και δεν έχω πρόβλημα να πάρω την ευθύνη πάνω μου για την κακή εικόνα που έχει δημιουργηθεί, αλλά αν μή τί άλλο, η προσπάθεια που γίνεται από κάποιους θα έπρεπε να επιβραβευτεί αντί να καταδυκνείεται με τέτοιο άστοχο τρόπο.

Ο εξαιρετικά απογοητευμένος από όλους σας

Τάσος



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:

Όσο για τα μέλη εκτός Αθηνών δεν νομίζω να είναι πλέον κανείς παραμελημένος.
Νομίζεις... Tease
MEMsound έγραψε:
Αλλά δεν είναι αυτό θέμα μας στην παρούσα φάση.
Φυσικά και όχι! Γι' αυτό λοιπόν στείλε κανα λάδι από δω να κάνουμε και μεις Χριστούγεννα Cool


1ον Μόλις χθες μου τα ζήτησες.
2ον τα έχω μαζί βρε χτικιάρη Laughing Laughing Laughing αλλά με το συνεχές ωράριο (09:00~21:00) που έχω στην δουλειά δεν ξέρω πότε θα μπορέσω...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 14:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
τι άλλο να κάνουμε Question Question Question


Κόβετε το sex! Κόβετε το sex! Razz


Κομμένο είναι... Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2106s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on