PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 13:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Αφού cool alexi βλέπεις οτι δεν προσελκύει κόσμο το πιο λογικο ειναι να ζητήσεις από τον κόσμο τι θελει.


Αν έχεις καμία ιδέα πες την, φωναξε την, στήριξε την ! ! !

Τι άλλο να πω πια έλεος Exclamation

plaketokofths έγραψε:
Πέρα από εμένα, ζητήστε και την γνώμη άλλων χρηστών να δούμε τι θα πουν και κατά προτίμηση ανώνυμα γιατί πολλοί φοβούνται να εκφραστούν ελεύθερα, κάντε μια δημοσκόπιση για το τι ζήταει ενας χρήστης από το κλαμπ.


Κοντεύω να βάλω τα κλάμματα από τα γέλια...
Σιγά μην δέρνουμε ακούς εκεί φοβούνται Ha Ha

Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται.... τον ύπνο του δικαίου Exclamation


Σου είπα ιδέα αλλά εσένα το μυαλό σου είναι για να δημιουργείς εντυπώσεις. Surprised


Αμά η κατάσταση που περιγράφεις παραπάνω, δλδ να μην συμμετέχουν ενεργά τα μέλη στις δραστηριότητες του κλαμπ σου προκάλει δάκρυα γέλιου τότε δεν έχω να πω κάτι μαζί σου αν πάλι όχι κάνε τον κόπο να δεις ξανά όλα αυτά που έχω γράψει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 13:54:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
εάν το μέλος δεν νιώσει οικεία απλά χάνεται!
δυστυχώς ή ευτυχώς (από την όση εμπειρία μου) αν δεν νιώσουμε όμορφα και γίνουμε "φίλοι" δεν μπορεί να προχωρήσει αυτό το θέμα.
Εγώ από την αρχή ένιωσα οικεία (παρακολουθούσα από όταν ήταν 206club ακόμα) και αυτό γιατί δεν έβαλα "όρια" σε οτιδήποτε. έκανα δοκιμή με τα παιδιά αν με κάνουν και αν τους κάνω, πλήρωσα την συνδρομή από την πρώτη στιγμή και απλά δοκίμαζα! αν δεν δεις και δεν το ζήσεις κάτι δεν μπορείς και φυσικά δεν έχεις το δικαίωμα να κρίνεις (ούτε εγώ, ούτε και κανένας).
Μόνο με νέα, δροσερά άτομα μπορεί να πάει μπροστά αυτός ο χώρος που λέγεται psclub και πίστεψε με εμείς οι νέοι (κι εγώ 23 είμαι) μόνο να μάθουμε μπορούμε και όχι να χάσουμε.

Αντί να μαλώνεις με πμ με τον steve στείλε ένα πμ στον πρόεδρο, τον tourista και όποιον θες ρωτόντας τον κάτι τεχνικό. Θα λάβεις απάντηση εμπεριστατωμένη ΑΜΕΣΑ, σε φάση που θα νιώσεις και κάπως. Τουλάχιστον αυτό έγινε με μένα και μου άρεσε πολύ. Ψάξου και αλλιώς, δες το δάσος και όχι το δέντρο (δηλαδή την λουγκρα τον steve Tease Yahoo! )


Μητσάκο... άλλο να νιώσεις οικεία με κάποιους χρήστες (βλ πμ) και άλλο να νιώσεις οικεία με τον θεσμό και τους κανονές που τον διέπουν. Το πρώτο είναι πολύ εύκολο, το άλλο όμως?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 13:59:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορείς να μου πεις τί ακριβώς εννοείς?γιατί δεν νομίζω εγώ εσύ και ο οποιοσδήποτε να αλλάξει τον τρόπο λειτουργείας του club (όσο μη δημοκρατικό και αν ακούγεται αυτό Rolling eyes )

υπάρχουν κανόνες and rules should be followed Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΩΠΑ!!!!!

Μισό!!!
Τα πάντα αλλάζουν!

Από μέσα όμως!
Όχι από έξω.

Με συγκεκριμένες δημοκρατικές διαδικασίες (ψηφοφορίες μεταξύ των μελών).

Για το ξεκλείδωμα έχουμε πει (ψηφίσει) από τον Μάιο ότι θέλαμε να φτιάξουμε μια βάση δεδομένων αποκλειστικά για τα μέλη και έπειτα να ξεκλειδωθεί το forum.

Αυτό δεν έχει γίνει λόγω υποχρεώσεων του καθενός μας.
Δεν είναι καθόλου ευκολο πράγμα.
Θα γίνει όμως.

Έτσι για να μην δημιουργούνται παρερμηνείες! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
μπορείς να μου πεις τί ακριβώς εννοείς?γιατί δεν νομίζω εγώ εσύ και ο οποιοσδήποτε να αλλάξει τον τρόπο λειτουργείας του club (όσο μη δημοκρατικό και αν ακούγεται αυτό Rolling eyes )

υπάρχουν κανόνες and rules should be followed Wink


Για να υπάρχει μια υγειής ύπαρξη μιας λέσχης, θα πρέπει αυτή να έχει μέλη, για να έχει μέλη θα πρέπει να να συμφωνούν με τους κανόνες, για να έχει τώρα υγεία θα πρέπει η γνώμη τους να μετράει (εκεί είναι η δημοκρατικότητα) ώστε τα μέλη να εκδηλώνουν πραγματικό ενδιαφέρον για την λεσχη και όχι να είναι μόνο για να πάρουν από αυτήν εξαγοράζοντας ίσως τα δικαιώματα τους με κάποιο χρηματικό ποσό.
Αν λοιπόν υπάρχει μια υγειής λέσχη με υγειή μέλη τα μελη θα προσφέρουν από μόνα τους γιατί πραγματικά ενδιαφέρονται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:11:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ΩΠΑ!!!!!

Μισό!!!
Τα πάντα αλλάζουν!

Από μέσα όμως!
Όχι από έξω.

Με συγκεκριμένες δημοκρατικές διαδικασίες (ψηφοφορίες μεταξύ των μελών).

Για το ξεκλείδωμα έχουμε πει (ψηφίσει) από τον Μάιο ότι θέλαμε να φτιάξουμε μια βάση δεδομένων αποκλειστικά για τα μέλη και έπειτα να ξεκλειδωθεί το forum.

Αυτό δεν έχει γίνει λόγω υποχρεώσεων του καθενός μας.
Δεν είναι καθόλου ευκολο πράγμα.
Θα γίνει όμως.

Έτσι για να μην δημιουργούνται παρερμηνείες! Wink



ΩΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!
Στο πρώτο σκέλος συμφωνούμε απόλυτα, αυτό είπα κι εγώ κι αυτό πρότεινα, να ζητηθεί η γνώμη των μελών.!

Όσο για το 2ο σκέλος λυπάμαι και ζητάω συγγνωμη αλλά δεν ήξερα κάτι τέτοιο! Που μπορώ να διαβάσω περί της απόφασης του Μαΐου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:12:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7730
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7730


thnx
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 14:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζητώ ξανά συγγνώμη γιατί δεν ήμουν γνώστης της ανακοίνωσης κι έχω να πω το εξής:

Καταρχήν συμφωνώ με όσα γράφτηκαν.
Θεωρώ δίκαιο ένα μη μέλος να έχει πρόσβαση σε όλα τα θέματα κι ένα μέλος να έχει το δικαίωμα συμμετοχής σε ΕΠΙΠΛΕΟΝ θέματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 18:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΛΟΙΠΟΝ...
είναι ότι ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΑΣΤΕ και μετά ΡΩΤΑΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!

...γενικό κακό που το συναντάμε σε κάθε σχεδόν πράξη της κοινωνικής μας ζωής... (το club είναι μια μικρογραφία της)

anyway συνεχίζουμε... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 18:32:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

....anyway συνεχίζουμε... Cool


that's right... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 20:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι ηδη το εχουμε κουρασει αρκετα το θεμα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 01:02:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Το ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΛΟΙΠΟΝ...
είναι ότι ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΑΣΤΕ και μετά ΡΩΤΑΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!

...γενικό κακό που το συναντάμε σε κάθε σχεδόν πράξη της κοινωνικής μας ζωής... (το club είναι μια μικρογραφία της)

anyway συνεχίζουμε... Cool


Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά πιστεύω από την μεριά μου δεν χρειάζεται να δώσω συνέχεια. Η' καλύτερα από κοντά, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ignotic69 (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Mongoose_Pro_Sniper(dirty edition)

Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 02:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα ,διαβάζω αρκετά το forum σας και αφού δεν είμαι ούτε επίσημο μέλος ούτε καν κάτοχος Peugeot πιστεύω πως μπορώ να κρίνω αντικειμενικά το θέμα.Κατά την άποψή μου δεν είναι σωστό να υπάρχουν κλειδωμένες ενότητες ,μ'αυτό τον τρόπο δεν προσελκύεις νέα μέλη ,απλά καταφέρνεις να ''νευριάσεις'' τον άλλο που σκέφτεται:μλκς είμαι να δώσω 40Ε μόνο και μόνο για να διαβάζω τα τεχνικά θέματα(αν βέβαια αυτό είναι το μόνο που τον ενδιαφέρει).Και στην τελική είναι πολύς κόσμος εκτός Αθηνών που δεν μπορεί να παρευρεθεί στη λέσχη και πιστεύω πως είναι άδικο να δώσει 40Ε μόνο και μόνο για να έχει πρόσβαση σε κάποιες ενότητες του forum.Δε νομίζω πως η τακτική των κλειδωμένων θεμάτων βοηθάει σε κάτι ,το μόνο που έγινε είναι να τρώγεστε ματαξύ σας για το τίποτα.Επίσης ,όλα τα άλλα clubs που δεν έχουν κλειδωμένες ενότητες πώς λειτουργούν Question Υπάρχουν και οι διαφημίσεις ρε παιδιά.Πρέπει να ξεχωρίσετε το forum από το σύλλογο.

Off Topic Δεν ξέρω αν ο Steve έχει κάποιο πρόβλημα στο μυαλό αλλά όταν συναναστρέφεσαι με άτομα που δε γνωρίζεις προσωπικά θα πρέπει να δείχνεις τον κατάλληλο σεβασμό και να φέρεσαι καθώς πρέπει γιατί το forum σας για το οποίο θέλετε το καλύτερο είναι ένας δημόσιος χώρος ,συνεπώς το βλέπει ο καθένας(πχ εγώ) και σας χαλάει την εικόνα.

Αυτά είχα να πω,
Φιλικά Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 04:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν δεινεις τα 40 μονο για τις ενοτητες που ειναι κλειδωμενες.
Και στο κατω κατω θα στο πω κι'αλλιως.Στα αρ****ια μου για τις ενοτητες(Οπως θα ελεγε και ο Steve(Mr.Pastas)).Αν εχεις μυαλο μπορεις να γυριζεις σαν την σβουρα απο μαγαζι σε μαγαζι και να μαζευεις πληροφοριες για το τι ειναι καλυτερο να κανεις.Μετα με ενα πμ σε καποιον απο εδω μεσα καθαριζες.
Τα 40 εχουν 10 αλλα καλα.Εσεις γιατι κολλατε στο ενα?Και μαλιστα τα αλλα 10 εχουν να κανουν με τον συλογο και οχι με το φορουμ.
Ενα απο ολα ειναι οτι εχεις δυναμη με την ψηφο σου.Αυτο εμενα μου ειναι υπερ αρκετο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ignotic69 (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Mongoose_Pro_Sniper(dirty edition)

Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 12:23:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Δεν δεινεις τα 40 μονο για τις ενοτητες που ειναι κλειδωμενες.
Και στο κατω κατω θα στο πω κι'αλλιως.Στα αρ****ια μου για τις ενοτητες(Οπως θα ελεγε και ο Steve(Mr.Pastas)).Αν εχεις μυαλο μπορεις να γυριζεις σαν την σβουρα απο μαγαζι σε μαγαζι και να μαζευεις πληροφοριες για το τι ειναι καλυτερο να κανεις.Μετα με ενα πμ σε καποιον απο εδω μεσα καθαριζες.
Τα 40 εχουν 10 αλλα καλα.Εσεις γιατι κολλατε στο ενα?Και μαλιστα τα αλλα 10 εχουν να κανουν με τον συλογο και οχι με το φορουμ.
Ενα απο ολα ειναι οτι εχεις δυναμη με την ψηφο σου.Αυτο εμενα μου ειναι υπερ αρκετο.



Ναι ,εντάξει ,δεν προσέχεις όμως αυτά που γράφω ,δε σου λέω ότι τα 40Ε η μόνη προσφορά που σου δίνουν είναι να ξελειδώσεις κάποιες ενότητες ,αλλά κάποια άτομα θέλουν ή αναγκάζονται να εκμεταλλεύονται λόγω τοποθεσίας κτλ μόνο το ξεκλείδωμα αυτών των ενοτήτων .Αν γι'αυτά τα άτομα είναι δώρο άδωρο όλα τα υπόλοιπα δε θα κάτσουν να δώσουν τα 40Ε γιατί για τον Χ,Υ λόγο δεν τους ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 16:33:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά πιστεύω από την μεριά μου δεν χρειάζεται να δώσω συνέχεια. Η' καλύτερα από κοντά, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Μαλλον επρεπε να το σκεφτεις νωριτερα αυτο... Rolling eyes
Τεσπα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 16:48:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά πιστεύω από την μεριά μου δεν χρειάζεται να δώσω συνέχεια. Η' καλύτερα από κοντά, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Μαλλον επρεπε να το σκεφτεις νωριτερα αυτο... Rolling eyes
Τεσπα... Wink


Ναι αλλά από κοντά θα είμαστε 5 άτομα όλα κι όλα και το θέμα αφορά το σύνολο!
4 άτομα μιλήσαμε κι από το φόρουμ όμως, άρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 17:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ξαναλεω.Οι εκπτωσεις που γινονται σε καθε προιον ξεχωριστα τις απολαμβανουν ολοι ανεξαρτητα αν ειναι στην Αλεξανρουπολη,στα Τρικαλα ή στην Αθηνα.Τωρα για τις συναντησεις στην λεσχη εχεις απολυτο δικαιο οτι ειναι προνομοιο αυτον που ειναι στην Αθηνα.

Οσο γι'αυτο που λεει ο Αρης και παλι συμφωνω γιατι το ολο θεμα εφερε μεγαλη αναστατωση την εβδομαδα αυτη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 19:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(Ουφ.....επιτελους!Τα διαβασα ολα!) Rolling eyes
Παντως,εκτος,απο τις πολλες σαλτσες που γραφτηκαν,ενα θεμα που παντα θα υπαρχει ειναι οτι πολλοι δεν εχουν καταλαβει τις προτεραιοτητες του συλλογου αυτου!
Πρωτα ερχονται οι αγωνιστικες δραστηριοτητες και μετα το ψυχαγωγικο και παρείστικο μερος του !
Απλα επειδη παλιααααα γινοταν το αντιθετο,μερικοι δεν το εχουν καταλαβει ακομα( Shocked ) και αλλοι δεν το ξερουν.....
Γι'αυτο και το ολο μπαχαλο του παρελθοντος-παροντος κτλ!
(Βασικα το εγραψα αυτο γιατι μου αρεσε η ερωτηση του Xρηστου Laughing )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,228s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on