PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 18:02:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια ρητορική ερώτηση απαιτεί ρητορική απάντηση...

...διασπαρμένη θράκα... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 19:31:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Τι έχει μείνει απ' τη φωτιά;


....κάρβουνα που δεν πρέπει να γίνουν στάχτες..........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:01:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Τι έχει μείνει απ' τη φωτιά;


Τ'ΑΡ**ΔΙΑ ΜΟΥ ! W00t

Το βρήκα? ΟΕΟ? Silly

χ0α0χα0χ0αχ0χα0χ0αχ
0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χ
0χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0αχ

(μ***κες, κλαίω... Tease Rotfl Hunter )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακάμπτω τον ψηλό που έχει φύγει αέρα-πατέρα για Μπάκα να φέρει κανταΐφια...

...να διευκρινήσω ότι "ρητορική ερώτηση" είναι μια ερώτηση που απευθύνεται στον εαυτό μας κι εγώ δεν έχω κάνει τέτοια ερώτηση...

... να πω κάτι τελευταίο και να κλείσω.
Παραλάβατε μια μεγάλη φωτιά και φορτηγά ξύλα...

Γιατί σας έσβησε;

Να ένα πολύ ωραίο θέμα να συζητήσετε εκεί, πίσω απ' τις γρύλιες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλλον το φορτηγό το έκοψαν στο ΚΤΕΟ και δεν ήρθε...
θέλει και 17€ για να ξαναπεράσει Razz Razz
με το δώρο των χριστουγέννων τώρα...

ΕDIT αφιερωμενο στον steve:

V for voskos


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:46:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
εγώ πάλι ξανακολάω σε αυτό που λέει ο φίλος πλακετοκόφτης γιατί μέχρι τώρα πραγματικά μου άρεσε ο τρόπος που κινούταν μέσα στο forum.
Το ότι δεν συζητιούνται πλέον πολλά τεχνικά θέματα είναι γεγονός αλλά τί να κάνουμε! αν υπήρχαν νέα μέλη με ανησυχίες και ερωτήσεις ουσιαστικές όπως όταν είχαμε πρωτέρθει όλοι μας τότε πάλι φουντωμένες τεχνικές κουβέντες θα είχαμε.
Τελος πάντων εμένα δεν μου αρέσει η απαξίωση του φίλου στο θέμα μπριζόλα κτλ κτλ, γιατί απότι φαίνεται ότι κάνει το psclub ή δεν το βλέπει ή απλά το διέφυγε που το κατανοώ!αλλά αν γίνεται τόσος ντόρος με αρχ**ια, πο**τη* (κίναιδους...ακούμε και σφακ ε?) κτλ κτλ για 40 ΕΥΡΩ απλά κόβω την κουβέντα.

τώρα για το κεφάλαιο steve...φίλοι είμαστε εδώ και 2+ χρόνια και ακόμα εκνευρίζομαι (στιγμιαία) μαζί του γιατί είναι μεν μπούφος Tease αλλά αυτό είναι που σε κάνει να κάνεις ατελείωτο χαβαλέ μαζί του.όχι ότι συμφωνώ να μιλάει έτσι σε άτομα που δεν γνωρίζει.

αν και μέσα σε 2 προσβλητικές κουβέντες (φαινομενικά) λέει μια αλήθεια που είχε πει παλιά και ο healer, το ότι δεν παρακαλαμε κανέναν, αν κάτι δεν σου κάνει την κάνεις.

παρακαλητο μ...νι, ξινό fuck...my friends



Νιώθω πως εσύ έχεις καταλάβει περίπου τι θέλω να πω.
Φυσικά και αυτό που είπα ήταν υπερβολή περί μπριζόλας, φυσικά και το κλάμπ έστω και όπως είναι έχει πάρα πολύ καλά σημεία και μπορώ να πω υπάρχουν και χρήστες πολύ φιλότιμοι που δείχνουν πραγματικά οτι αγάπανε και τα αυτοκ αλλά και το κλαμπ.

θα πω 2 πράγματα:

Με τον τρόπο που μιλούν μερικοί μου δείχνουν οτι το να δωσεις στο κλαμπ τα 40ε ειναι υποχρέωση. Για εμένα είναι λάθος αυτό. Ξαναλέω, δεν είναι το ποσό, 40ε δεν ειναι τπτ για τους περισσότερους απο εμάς κι εγώ προσωπικά δεν τα τσιγγουνεύομαι να τα δώσω. Πρώτα όμως πρεπει να "αγκαλιάσεις" κάποιον, να τον κάνεις να νιώσει ένα με το σύνολο και μετά αυτός αν πραγματικά ενδιαφέρεται για το κλαμπ θα προσφέρει από μονος του και οικονομική βοήθεια. Όλα αυτά θα γίνουν με επιχειρήματα όμως. Πιστεύω είναι λίγο άκομψο να τους πεις πλήρωσε για να διαβάσεις τεχνικά θέματα. Έτσι δεν τον αγκαλιάζεις τον απομακρύνεις.

Εγώ δεν πρόκειται να πληρώσω για να ανταλλάξω την άποψη μου με άλλους ανθρώπους. Ζήτα μου να στηρίξω οικονομικά το σύλλογο, να το κάνω ναι, να βοηθήσω με όποιο τρόπο μπορώ να το κάνω και αν μπορώ να δώσω και παραπάνω να δώσω αλλά ρε παιδιά όχι να πληρώσεις για να συμμετέχεις σε μια κουβέντα. Αυτό για εμένα είναι αλλού. Γι αυτό είπα εχει σημασία πως τα δίνεις...

Ξερετε πως το βλέπω εγώ, θα πω για παράδειγμα εσένα Μητσακο εντελώς τυχαία, λοιπον

Σου στέλνω λοιπον πμ και σε ρωτάω: είδες διαφορά με την σκούπα που έβαλες? Και μου απαντάς θα σου πω μόνο αν μου δώσεις 2 ευρώ.
Και τούμπαλιν... να με ρωτήσεις εσυ κάτι και να σου πω πλήρωσε.
(το παράδειγμα ειναι τυχαίο).


Αν το προχωρήσουμε περισσότερο... όλοι αυτοί που δίνουν τα 40ε τα δίνουν για το "καλό" της λεσχης? Δν νομίζω ελάχιστοι ειναι αυτοί.
Τα δίνουν για την έπτωση και την πλήρη συμμετοχή στο φόρουμ.
Πόσοι είναι αυτοί που έχουν γίνει μέλη μόνο για ένα χρόνο και δν ξανάγιναν? σκεφτείτε.

Τα λέω καλά?


Φαίνομαι να γίνομαι κακός και δεν νομίζω να ειμαι. Απλά τολμώ να πω την γνώμη μου.

Κάτι ακόμα μιας και μιλάμε για χρήματα,
εγώ δεν δουλεύω, είμαι 21 ετών φοιτητής και δν έχω χρόνο να εργαστώ, παρότι λοιπον δεν έχω εισόδημα και θα στερηθώ απο κάτι αλλο θα τα έδινα τα 40 αλλά όχι με αυτόν τον τρόπο.

Γίνεται λόγος γι' αυτη την λέσχη, ξαναρωτώ λοιπόν πόσοι απο εμάς πάνε κάθε Πέμπτη στην λέσχη? Πρέπει να υφίσταται και λόγος ύπαρξης κι αυτός να μην είναι συναισθηματίκός αλλά και λειτουργικός.

Όσο για τον Steve... τι να πω ρε παιδιά, όλοι λέτε αμα τον γνωρίσεις. Εγώ δεν τον γνωρίζω κι οταν ένας άνθρωπος μιλάει ετσι χωρίς να ξέρει τον άλλο, εμένα δν μου έρχονται και οι καλύτερες σκέψεις στο μυαλό.
Είμαι άνθρωπος που δν ανέχομαι να μου μιλάν ειρωνικά ή προσβλητικά και πιστέυω θα έπρεπε οι αρμόδιοι να είχαν κάνει κάτι γι αυτό. Δεν είμαι και ο μόνος που εχω πρόβλημα μαζί του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Τι έχει μείνει απ' τη φωτιά;


Τ'ΑΡ**ΔΙΑ ΜΟΥ ! W00t

Το βρήκα? ΟΕΟ? Silly

χ0α0χα0χ0αχ0χα0χ0αχ
0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χ
0χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0αχ

(μ***κες, κλαίω... Tease Rotfl Hunter )


Να τον χαίρεστε... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 20:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μια ρητορική ερώτηση απαιτεί ρητορική απάντηση...

...διασπαρμένη θράκα... Wink Wink


Νομίζω μια ρητορική ερώτηση καθότι ρητορική δεν έχει απάντηση Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 21:31:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
plaketokofths έγραψε:

Για να δεις που έρχεσαι στα λόγια μου. Μόλις απάντησες σε αυτό που είχα ρωτήσει. Πόσοι έρχονται στην λέσχη που γι' αυτήν και την ύπαρξη της γίνεται λόγος για τα 40ε? Απάντησες ΚΑΝΕΝΑΣ. Κανένας δεν είναι, είστε κάποιοι στανταρ άνθρωποι μετρημένοι στα δάχτυλα μου φαίνεται που πάτε εκεί.


Εξηγούμαι ξανά: είμαι κάτοχος πεζώ και μπαίνω στο psclub θεωρωντας πως αυτό αντιστοιχεί στο αμάξι μου. Εκεί είναι που έκανα λάθος. Όπως πολλοί πιο πάνω ανέφεραν ειστε ένας αθλητικός σύλλογος για να κάνετε κουβεντούλα για μπριζόλες, να κανονίζετε εξορμήσεις. Αυτά τα είπατε εσείς.
Εγώ ήρθα εδώ ΠΡΩΤΑ για να μοιραστώ πράγματα σχετικά με το αμάξι μου και μετά όλα τα άλλα. Απλό? Λέω κάτι λάθος?


Αμ δεν έρχεσαι στα λόγια μου γιατί δεν ανέφερα μόνο την λέσχη Exclamation

Τα έβλεπα και στο Denis αυτά Twisted evil

Όσο για το δεύτερο δοκιμάσαμε το αυτοκίνητο αποτέλεσμα ελάχιστο
δοκιμάσαμε εκδρομές οι ιδιοι και οι ιδιοι
δοκιμάσαμε αγώνες το ίδιο βιολί
δοκιμάσαμε να κάνουμε αγώνες, υπάρχει κανείς
δοκιμάσαμε trackday, τι είναι πάλι τούτο
δοκιμάσαμε εκθέσεις αμέ πως
δοκιμάσαμε kart ναι καλά
δοκιμάσαμε λέσχη στα @#$#@%
δοκιμάσαμε αιμοδοσία ΝΤΡΟΠΗ
δοκιμάσαμε clubing OYOYOYOY
δοκιμάσαμε πίτα με δώρα the same
δοκιμάσαμε μπριζόλες ακατάδεκτοι
δοκιμάσαμε camping αχ δεν μπορώ

Δηλαδή τι άλλο θέλεις να κάνουμε Question Question Question

Αν έχεις καμία ιδέα πες την, φωναξε την, στήριξε την, αλλιώς Silent

ΥΓ Ειδικά για την αιμοδοσία ειλικρινά ντρέπομαι που σας απαντάω Exclamation


Κι όλα αυτά τα λες για καλο?
Ξέρεις τι λες τωρα? Προσδιορίζεις την κατάσταση που επικράτει. Γιατί για νε με πείσεις να δώσω πχ. 40ε για κάτι που δεν έχει μέλλον. Εσύ αναφέρεις μια ένα σωματείο λοιπόν χωρίς ζωή... αυτό λες για εμένα. Αφου τα μέλη δν συμμετέχουν ενεργά στις δραστηριότητες. Εγώ να το Silent ?
Εσύ να σκεφτείς τι δεν παέι καλά που υποστηρίζεις αυτό που επικρατεί σήμερα εδώ.
Εσυ να σκεφτείς τρόπους γιατί εγώ αυτούς που έχω να προτείνω τους απορρίπτεις πριν καν τους ακούσεις.

Φρόντισε να ξεχωρίσεις τους περαστικούς απο αυτούς που πραγματικά ενδιαφέρονται, όταν το κάνεις αυτό γίνε ενα με τους δεύτερους.
Τότε θα πας για μπριζόλα μαζί τους και θα πας για camping.
Φίλοι δεν υπάρχουν, δεν είναι σαν τα ηλεκτρόνια, φίλους δημιουργείς και για να δημιουργήσεις φίλους εδώ έχεις ως διαμεσολαβητή το αυτοκίνητο.
Ένας νέος χρήστης δν μπαίνει εδώ για να κανονίσει να πάει για για κάμπινκ, θα τον προσεγγίσεις με τον κοινό προορισμό που ειναι το αυτοκ, έτσι θα έρθεις κοντά του ώστε μετά αυτός να ακολουθήσει στις πανέμορφες αυτές δραστηριότητες.
Στο κατώ κάτω peugeot sport club λεει, δεν λεει pareoula.com.
Αυτή ειναι η πρόταση μου με επιχείρηματα.
Εσείς όμως την αρνείστε γιατί δεν σας ενδιάφερει, ειστε αθλητικός σύλλογος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 21:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρα από εμένα, ζητήστε και την γνώμη άλλων χρηστών να δούμε τι θα πουν και κατά προτίμηση ανώνυμα γιατί πολλοί φοβούνται να εκφραστούν ελεύθερα, κάντε μια δημοσκόπιση για το τι ζήταει ενας χρήστης από το κλαμπ.

Αφού cool alexi βλέπεις οτι δεν προσελκύει κόσμο το πιο λογικο ειναι να ζητήσεις από τον κόσμο τι θελει. Απλό δεν είναι? Γιατί ρώτας εμένα, αφού σε δυσαρεστεί γιατί δεν το έκανες? Εγώ φαντάζομαι γιατί, άμα θες να σου πω στείλε μου πμ να σου πω γιατί δεν θέλω να το γράψω εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 21:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε plaketokofti εχεις δικαιο ετσι πως το θετεις το ζητημα.
Αλλα σκεψου οτι μεσα στα οφελη που εχεις απο την συνδρομη σου ειναι και αυτο.
Αν κοιταξεις στο forum υπαρχουν 3000 και γραμμενα μελη.Αυτο δεν συμενει οτι καθε φορα στην λεσχη πρεπει να μαζευονται ολοι.Ασε που καποιοι δεν εχουν γραψει ποτε.
Επεισης συμετοχη στα events μπορει να μην υπαρχει γιατι ειμαστε απο διαφορετικα μερη.
Αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ο συλλογος πεθαινει.Ολοι γουσταρουμε τα αυτοκινητα γι'αυτο και γραφουμε.Αλλα εγω γουσταρω και την προσπαθεια καποιων γι'αυτο και εδωσα και τα 40 ευρω.Δεν το εκανα για να ξεκλειδωθουν θα θεματα.
Και εγω ειμαι φοιτητης αλλα αυτο δεν με εμποδισε.Βεβαια εχεις δικαιο οταν λες οτι τον αλλον πρεπει να τον κερδισεις.Και εμενα με ειχαν κερδισει τα παιδια που μου μιλουσαν γι'αυτο και εγινα επισημο μελος.Δεν νομιζω να εχεις παραπονα απο εμας εκτος απο εναν που το εδειξες κιολας.
Υπαρχουν και αυτα.Και εγω παλιοτερα με τον Steve ειχαμε γινει μπιλιες και μου ελεγαν τα ιδια τα αλλα παιδια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 01:20:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
...να διευκρινήσω ότι "ρητορική ερώτηση" είναι μια ερώτηση που απευθύνεται στον εαυτό μας κι εγώ δεν έχω κάνει τέτοια ερώτηση...


Ρητορική έίναι η ερώτηση που έχει γνωστή απάντηση. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 08:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εάν το μέλος δεν νιώσει οικεία απλά χάνεται!
δυστυχώς ή ευτυχώς (από την όση εμπειρία μου) αν δεν νιώσουμε όμορφα και γίνουμε "φίλοι" δεν μπορεί να προχωρήσει αυτό το θέμα.
Εγώ από την αρχή ένιωσα οικεία (παρακολουθούσα από όταν ήταν 206club ακόμα) και αυτό γιατί δεν έβαλα "όρια" σε οτιδήποτε. έκανα δοκιμή με τα παιδιά αν με κάνουν και αν τους κάνω, πλήρωσα την συνδρομή από την πρώτη στιγμή και απλά δοκίμαζα! αν δεν δεις και δεν το ζήσεις κάτι δεν μπορείς και φυσικά δεν έχεις το δικαίωμα να κρίνεις (ούτε εγώ, ούτε και κανένας).
Μόνο με νέα, δροσερά άτομα μπορεί να πάει μπροστά αυτός ο χώρος που λέγεται psclub και πίστεψε με εμείς οι νέοι (κι εγώ 23 είμαι) μόνο να μάθουμε μπορούμε και όχι να χάσουμε.

Αντί να μαλώνεις με πμ με τον steve στείλε ένα πμ στον πρόεδρο, τον tourista και όποιον θες ρωτόντας τον κάτι τεχνικό. Θα λάβεις απάντηση εμπεριστατωμένη ΑΜΕΣΑ, σε φάση που θα νιώσεις και κάπως. Τουλάχιστον αυτό έγινε με μένα και μου άρεσε πολύ. Ψάξου και αλλιώς, δες το δάσος και όχι το δέντρο (δηλαδή την λουγκρα τον steve Tease Yahoo! )


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 09:39:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Αφού cool alexi βλέπεις οτι δεν προσελκύει κόσμο το πιο λογικο ειναι να ζητήσεις από τον κόσμο τι θελει.


Αν έχεις καμία ιδέα πες την, φωναξε την, στήριξε την ! ! !

Τι άλλο να πω πια έλεος Exclamation

plaketokofths έγραψε:
Πέρα από εμένα, ζητήστε και την γνώμη άλλων χρηστών να δούμε τι θα πουν και κατά προτίμηση ανώνυμα γιατί πολλοί φοβούνται να εκφραστούν ελεύθερα, κάντε μια δημοσκόπιση για το τι ζήταει ενας χρήστης από το κλαμπ.


Κοντεύω να βάλω τα κλάμματα από τα γέλια...
Σιγά μην δέρνουμε ακούς εκεί φοβούνται Ha Ha

Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται.... τον ύπνο του δικαίου Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 09:56:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιστεύω ότι η έκφραση φοβάμαι εξηγεί γιατί το παλικάρι αντιδράει έτσι. Αν φοβάσαι δεν μπορείς να γίνεις κομμάτι ενός συλλόγου, μιας παρέας , μιας οικογένειας κτλ κτλ κτλ πόσο μάλλον ενός αυτοκινητιστικού συλλόγου που είναι λογικό να έχει πολλών ειδών ατομάκια. καλούς, κακούς, μαλ**ες(steve), υπέρμαλάκες(me) αλλά και γνώστες, ανθρώπους που έχουν φάει χρόνο και πολύ χρήμα στο pug τους, και φυσικά άτομα που την βλέπουν μάγκες, άλλους που ξεμπαζώνουν το δρόμο με το αυτοκινητάκι τους, ράβουν όλο το σύμπαν Razz (καλά αν συνεχίσω θα γράφω μέχρι αύριο παραδείγματα)


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 10:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μητσάκο παιδί μου αυτά τα συναντάμε κάθε μέρα κάθε λεπτό κάθε στιγμή στη ζωή μας, δεν θα τα συναντήσουμε εδώ Question

Ίσα ίσα που δεν υπάρχει δικαιολογία να φοβάσαι την στιγμή που πατάς ALT+F4 και άντε γειά Idea


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 10:09:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Ρε Μητσάκο παιδί μου αυτά τα συναντάμε κάθε μέρα κάθε λεπτό κάθε στιγμή στη ζωή μας, δεν θα τα συναντήσουμε εδώ Question

Ίσα ίσα που δεν υπάρχει δικαιολογία να φοβάσαι την στιγμή που πατάς ALT+F4 και άντε γειά Idea


ακριβώς!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 10:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγά να μην σε αφήσω έτσι απλά... Laughing Laughing Laughing
Πάμε Wink Cool

christhehealer έγραψε:
... να πω κάτι τελευταίο και να κλείσω.
Παραλάβατε μια μεγάλη φωτιά και φορτηγά ξύλα...

Γιατί σας έσβησε;.


1ον ποιοι ανήκουν στο "1ο πλυθυντικό" και ποιοί στο "2ο πλυθυντικό" πρόσωπο?

2ον (αν έχω "αποκρυπτογραφήσει" σωστά το ποιοί ανήκουν πουν... και αν ισχύοι το "3") θα σου πω ότι το να παρατήσεις τα πολλά ξύλα όπως να 'ναι και να την κάνεις με ελαφρά... δεν βοηθάει... ιδίως όταν πολλοί δεν ξέρουν πως να τα ρίξουν στην φωτιά.

Επίσης δεν βλέπω τίποτα σβηστό...
Εγώ θράκα βλέπω... αλλά λείπει κόσμος να ρήξει ξύλα...

Το θέμα είναι πως φέρνεις κόσμο να βοηθήσει να δυναμώσει η φωτιά
Και όχι κόσμο να σου πιάσει τις θέσεις δίπλα στην φωτιά απλά για να ζεσταθεί... χωρίς έστω να ρίξει τα υπάρχοντα ξύλα (για να μην πω να φέρει κιόλλας), που μόλις δει ότι η φωτιά να πέφτει θα την κάνει για την παραδίπλα πιο δυνατή φωτιά αντί να ενισχύσει την υπάρχουσα...

3ον γιατί μάλλον έχω χάσει κάποιο επεισόδιο (εκτός και αν έγινε σε παρασκήνιο... που δεν νομίζω...)
Έγινε τελετή παράδοσης/παραλαβής από κάποιον σε κάποιον άλλο και δεν το έχω καταλάβει?



christhehealer έγραψε:

Να ένα πολύ ωραίο θέμα να συζητήσετε εκεί, πίσω απ' τις γρύλιες.

what is γρύλιες?
Εγώ πάντως έχω πολύ καιρό να σε δω στην Λέσχη....
Όπως και πολλούς άλλους...
Α ξέχασα "ξαφνικά" δουλευεις βράδυ, αποφάσισες να σταματήσεις την βραδυνή ζωή... κλπ κλπ...
Μάλιστα...

Εξ αποστάσεως (για όσους μπορούν να είναι από κοντά) τα λόγια είναι απλά περιττά...

υ.γ. φιλολογική/φιλοσοφική κουβέντα να γίνεται...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Παρ 24 Νοέ 2006, 10:48:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 10:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Εγώ φαντάζομαι γιατί, άμα θες να σου πω στείλε μου πμ να σου πω γιατί δεν θέλω να το γράψω εδώ.


Θα ήθελα την γνώμη σου γι'αυτό. Μπορείς ελεύθερα να μου στείλεις ΠΜ. Ευχαριστώ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Νοέ 2006, 13:45:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Εγώ φαντάζομαι γιατί, άμα θες να σου πω στείλε μου πμ να σου πω γιατί δεν θέλω να το γράψω εδώ.


Θα ήθελα την γνώμη σου γι'αυτό. Μπορείς ελεύθερα να μου στείλεις ΠΜ. Ευχαριστώ.


Αν και δεν αναφέρομουν σε εσένα, γιατί η απάντηση ήταν σε αυτόν που έκανε την ερώτηση ο οποίος αδιαφόρησε... σου έχω στείλει πμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 5 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3185s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on