PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 09:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια ας γινω εγω λοιπον για μια ακομα φορα ο κακος και ο μαλ**ας του κλαμπ και θα υπερασπιστω την αλλη πλευρα.

το φορουμ υπαρχει απο το 2002 (επισημα...) απο τοτε και μεχρι να κλειδωθει πριν 1και κατι χρονο ειχαν
γραφτει χιλιαδες πραγματα και ειχαν αναλυθει χιλιαδες θεματα.
αυτα ειχαν γραφτει στο 206club.gr
αυτα ανηκουν σε αυτους που τα εγραψαν(θεωρητικα) και σε αυτον που ειχε το φορουμ(πρακτικα)

για μενα ειναι πνευματικη περιουσια του καθενος αυτα που εχει γραψει. καποιοι ανθρωποι στο
παρελθον εδωσαν τη ψυχη τους και εφαγαν τα σωθικα τους για να μαζευτουν αυτες οι σελ...
εγω τους πιο πολλους δε ουτε καν τους προλαβα!
θεωρω ανηθικο και ισως και παρανομο να κλειδωνονται αυτα τα τοπικ και να χρησιμοποιουνται για
τη προσελκυση νεων μελων.
ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ σε κανεναν για να τα πουλαει. δεν ειναι ειδος προς εκμεταλευση.
οταν λοιπον ολοι βγαινετε και λετε για προασπιση ιδεων για πηγες πληροφοριων και για αναγκη επιβιωσης απλα
καταλαβετε οτι μιλατε παντα χωρις το ξενοδοχο.δινεται εξω η αισθηση οτι κατι πουλατε. κατι που για μενα δεν ανηκει σε κανεναν.

δε μπορει να μπαινει για παραδειγμα καποιος να ρωταει πως μπαινει η πισω 22αρα rc (προσωπικη εμπειρια)
και τι κωδικους πλακακια και πως που και να τρωει ενα-
γραψου μελος αν θες να μαθεις
εκ της μοντ τεαμ...
40 ευρω η εγγραφη παρε κοσμε...

μεγαλε εμενα που εφαγα τα σωθικα μου να ψαχνω να βρω κωδικους(ας ειναι καλα ο καημενος ο αργυρης)
με ρωτησες ππως μου φαινεται να πουλας αυτα που εχω γραψει????????

με ρωτησες πως νιωθω να μου στελνει αυτο το παιδι πμ να με ρωταει τα αυτονοητα??????????

δοξα το θεο τους τελευταιους μηνες αυτες οι καταστασεις εχουν σχεδον εξαφανιστει
και δεν αντιμετωπιζονται με τοσο επιθετικοτητα οπως πριν ενα χρονο οσοι πρωτορωταγανε...
τοτε ομως ηταν απαραδεκτη η σταση και η αντιμετωπιση σε αρκετα τετοια περιστατικα οπως το παραπανω.
εγω ειχα εξοργιστει ουκ ολιγες φορες με αυτα τα θεματα.

και οσον αφοραν αυτο που εγραψες νικο. εγω προσωπικα θεωρω τον εαυτο μου μελος απλα αντιδρω στα παραπανω και
περιμενω τις αποφασεις μιας συνελευσης που ειχε γινει το μαιο και ειχε αποφασισει αλλα πραγματα απο
αυτα που λετε τωρα..........δε τα κατεβασα απο το μυαλο μου.και αν σε ενοχλει δεν εχω προβλημα
να ξαναγραψω ουτε στις ξεκλειδωτες.

οπως ξαναεγραψα το φορουμ πρεπει να απεμπλακει απο το psclub.
ειναι οτι πιο κοντοφθαλμο και ανουσιο να περιμενεις να προσελκυσεις μελη απο τις κλειδωμενες
ενοτητες.
και ρωταω ποσοι απο αυτους που γραφτηκαν μελη ολο το 2006 θα ξαναγραφτουν λογω του φορουμ?
ουτε το 10-20%. οι υπολοιποι κολλησαν και πλεον θα ξαναγραφτουν για ολους τους αλλους λογους που αναφερθηκαν.
αρα ποιος ο λογος να στιγματιζεται και να κατηγορεται ανουσια και αναιτια το κλαμπ για αυτα ολα.
ποιος ενδιαφερεται για αυτο το 10-20% ? κανεις.

καταλαβετε το. τετοια ποστ οπως τα παραπανω δεν τιμανε κανενα μας.

ζητω συγνωμη εκ των προτερων αν πανω στη φουντα μου εγραψα κατι
παραπανω. ξερετε ολοι το αγαθο των προθεσεων μου.
φιλικα
παναγιωτης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 09:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Same old story...

Sidobre έγραψε:

Μπορεί να σκεφτεί κανείς εναλλακτικά έσοδα του Club (αρα και να εξασφαλίσουμε το εύρωστο μέλλον του); Μπορεί έτσι να φτάσει σε σημείο να είναι όντως μια καλή παρέα και να μην χρειάζεται να υπάρχει συνδρομή.


Αυτό το έχει σκεφτεί κανένας ή θα λέμε πάλι σε 10 σελίδες τα ίδια πράγματα Question Twisted evil

ΥΓ Αν δεν είσαι μέρος της λύσης είσαι μέρος του προβλήματος Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 10:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Same old story...

Sidobre έγραψε:

Μπορεί να σκεφτεί κανείς εναλλακτικά έσοδα του Club (αρα και να εξασφαλίσουμε το εύρωστο μέλλον του); Μπορεί έτσι να φτάσει σε σημείο να είναι όντως μια καλή παρέα και να μην χρειάζεται να υπάρχει συνδρομή.


Αυτό το έχει σκεφτεί κανένας ή θα λέμε πάλι σε 10 σελίδες τα ίδια πράγματα Question Twisted evil

ΥΓ Αν δεν είσαι μέρος της λύσης είσαι μέρος του προβλήματος Exclamation


Αυτό ετοιμαζόμουν να ΞΑΝΑ-γράψω και εγώ. Η ουσία είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία που λένε και στο χωριό μου. Κακώς - κάκιστα ξεκίνησε ματαξανά η ίδια συζήτηση. Ολοι μας ξέρουμε καλά τα αρνητικά και τα θετικά και κανείς δεν τα αμφισβητεί. Και όπως λέει ο Volvos όντως έχει παρθεί η απόφαση και κάποια στιγή θα υλοποιηθεί.

Η όλη ιστορία και το θέμα που ξεκίνησε δεν ήταν αν πρέπει ή όχι να είναι κλειδωμένο κάτι...

Ηταν αυτό

Sidobre έγραψε:

Μπορεί να σκεφτεί κανείς εναλλακτικά έσοδα του Club (αρα και να εξασφαλίσουμε το εύρωστο μέλλον του); Μπορεί έτσι να φτάσει σε σημείο να είναι όντως μια καλή παρέα και να μην χρειάζεται να υπάρχει συνδρομή.


Ευχαριστώ που επιβεβαιώνεται τις φοβίες μου! Ποιές είναι αυτές; Οτι εξακολουθώ να ζω σε μια χώρα που ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ, αλλά ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ.

Και η προσφορά ξέρετε, τις περισσότερες φορές ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΛΙΚΗ! Είναι κάτι που γίνεται αφθόρμητα και με καλό σκοπό...

Η κριτική όμως όχι....

Αναλογηστείτε!

Ευχαριστώ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 11:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντα εχεις εναν απιστευτο τροπο να τα λες ρε Steve.
Εισαι απιθανος.
Ακου αντιο λοιπον με κοντινο πλανο στα χαρτομαντιλα.
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 11:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ όμως δεν σέβομαι ούτε ενστερνίζομαι την άποψη του Steve! Η κάθε γνώμη μετράει και έχει ουσία.

Αναλύστε την έννοια "Σύλλογος" και θα με καταλάβετε...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tazmania (konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 CC 1.6

Ένταξη: 04 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: Αιγάλεω CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 12:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα και πάλι από μένα.Βλέπω τελικά διαβάζοντας όλα αυτά που έχουν γραφτεί ότι ενώ μας ενώνει όλους μια κοινή τρέλα για τα peugeot μας αλλά και για το αυτοκίνητο γενικότερα,έχουν δημιουργηθεί 2 στρατόπεδα και στη μέση μια συνδρομή 40 Ευρώ,ένα forum,ενα club.....Για μένα η ουσία είναι μία και συνοψίζεται στο αναπάντητο ερώτημα του προέδρου:μην αφορίζετε απλά,ΔΩΣΤΕ ΛΥΣΕΙΣ !!Ξεφύγετε από το θέμα του ξεκλείδωτου forum !!Πιστεύω ότι είναι κομμάτι του ίδιου του club,δεν μπορείς να δέχεσαι κάποια πράγματα και να απορρίπτεις κάποια άλλα.Με την ίδια λογική,κι εγώ που πληρώνω συνδρομή,θέλω να πάρετε έκπτωση από τα careffour !!!!Ελπίζω να καταλαβαίνετε την λογική μου.Ή δεχόμαστε κάποια πράγματα συνολικά και έτσι όπως τα έχουν θέσει αυτοί που το έστησαν ή απλά δεν με ενδιαφέρει και δεν ασχολούμαι!Και επαναλαμβάνω το πιο σημαντικό απ'όλα για μένα :ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 12:48:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στρατόπεδα δεν νομίζω ότι υπάρχουν απλά υπάρχουν διαφορετικές απόψεις! Είναι κάτι το απόλυτα φυσιολογικό και αποδεκτό μιας και δεν είμαστε όλοι ίδιοι και ούτε θέλουμε κάτι τέτοιο Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 12:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Γι αυτό δεν ξαναμιλάω...
Σήμερα έμαθα πράγματα για το κλαμπ που δεν ήξερα, εγώ γράφτηκα εδώ ως κάτοχος πεζω με διάθεση να ανταλλάξω απόψεις επί του αυτοκινήτου.
Σήμερα κατάλαβα από τα παραπάνω κάτι τέτοιο δν υφίσταται εδώ.

Είναι καθαρά δικό μου λαθος...
Λυπάμαι αν σας κούρασα.


Αντίο σου λοιπόν Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Ρε κίναιδε εσένα σου τα έχω πει με πμ, αν ποτέ νιώσεις ότι έχεις μπάλες μες στο παντελόνι σου πες το μου να τα βρούμε... μέχρι τότε τουμπεκί μαζί μου. Φταίνε όμως αυτοί που σε αφήνουν να γράφεις όπως γράφεις εδώ μέσα αλλά και άλλοι που σε επικροτούν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που έλεγα σε τόσα ποστ και το δικιολογούσα το είπε ο Παναγιώτης σε μια γραμμή,

Volvos έγραψε:
οπως ξαναεγραψα το φορουμ πρεπει να απεμπλακει απο το psclub.


Τόσα πράγματα ρώτησα κανεις δεν απάντησε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σεμνά...κ.plaketokofth.

το τι λέτε στα pm σας δεν μας αφορούν και επίσης δεν μπορούμε να τα κρίνουμε.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:08:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Αυτό που έλεγα σε τόσα ποστ και το δικιολογούσα το είπε ο Παναγιώτης σε μια γραμμή,

Volvos έγραψε:
οπως ξαναεγραψα το φορουμ πρεπει να απεμπλακει απο το psclub.


Τόσα πράγματα ρώτησα κανεις δεν απάντησε...


Γιατί τότε δεν βλέπουμε κανένα πια στη λέσχη,στις εκδρομές,στους αγώνες,στον καφέ,στη βόλτα...................

ΓΙΑΤΙ ;


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Σεμνά...

Τι σεμνά Μάνθο? Ο άνθρωπος ή εχει ψυχολογικό πρόβλημα και είναι για λύπηση ή εσείς οι mods μεροληπτείτε. Δεν ήθελα ποτέ να κάνω τέτοιο θέμα αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους. Κοίτα εδώ για παράδειγμα... του λεει ο "Ζαχος" πιάνει το αμάξι μου 220 κι αυτός λέει "στ' αρχ**ια μου".
ορίστε: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1390&start=340


Άμα κάτσεις και ψάξεις τα ποστς του Steve τα περισσότερα ειναι προσβλητικά.
Τι σεμνά μου λες...

Μήπως έδωσε τα 40 και κάνει ότι θέλει?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την plaketokofths στις Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:24:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Αυτό που έλεγα σε τόσα ποστ και το δικιολογούσα το είπε ο Παναγιώτης σε μια γραμμή,

Volvos έγραψε:
οπως ξαναεγραψα το φορουμ πρεπει να απεμπλακει απο το psclub.


Τόσα πράγματα ρώτησα κανεις δεν απάντησε...


Γιατί τότε δεν βλέπουμε κανένα πια στη λέσχη,στις εκδρομές,στους αγώνες,στον καφέ,στη βόλτα...................

ΓΙΑΤΙ ;


Για να δεις που έρχεσαι στα λόγια μου. Μόλις απάντησες σε αυτό που είχα ρωτήσει. Πόσοι έρχονται στην λέσχη που γι' αυτήν και την ύπαρξη της γίνεται λόγος για τα 40ε? Απάντησες ΚΑΝΕΝΑΣ. Κανένας δεν είναι, είστε κάποιοι στανταρ άνθρωποι μετρημένοι στα δάχτυλα μου φαίνεται που πάτε εκεί.


Εξηγούμαι ξανά: είμαι κάτοχος πεζώ και μπαίνω στο psclub θεωρωντας πως αυτό αντιστοιχεί στο αμάξι μου. Εκεί είναι που έκανα λάθος. Όπως πολλοί πιο πάνω ανέφεραν ειστε ένας αθλητικός σύλλογος για να κάνετε κουβεντούλα για μπριζόλες, να κανονίζετε εξορμήσεις. Αυτά τα είπατε εσείς.
Εγώ ήρθα εδώ ΠΡΩΤΑ για να μοιραστώ πράγματα σχετικά με το αμάξι μου και μετά όλα τα άλλα. Απλό? Λέω κάτι λάθος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτά τα ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ δεν έχεις γνωρήσει τον Steve.

Τα λες επειδή είσαι ΜΟΝΟ πίσω από την ο΄θονη του υπολογιστή και μιλάς για PSClub.

Αν γνωρήσεις από κοντά τους ανθρώπους του θα σχηματίσεις τελείως διαφορετική άποψη. (Και 'γω παλαιότερα είχα τσακωθεί με τον Steve)

Από εκεί και πέρα αν σε ενοχλεί μπορείς να μας ενημερώσεις σχετικά ή να μην του απαντάς.

Το να μιλάς για "μπάλες" είναι ανευ λόγου και απλά ανεβάζει του τόνους.
Από κει και πέρα και γω το ίδιο που σου απάντησε ο Steve θα σου έλεγα αφού θες να αποχωρήσεις.
Δεν κρατάμε κανέναν με το ζόρι.
Επίσης την δικιά μου θέση την έχω αναφέρει στο 1ο μου ποστ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Σεμνά...κ.plaketokofth.

το τι λέτε στα pm σας δεν μας αφορούν και επίσης δεν μπορούμε να τα κρίνουμε.


Μανθο δεν εχει και αδικο.Ο Steve μπορει να ειναι ετσι αλλα δεν χρειαζετε να το διχνει συνεχεια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 13:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλος πάντων δεν είναι αυτό το θέμα μας...
Ας ξεκολλήσουμε... Wink

υ.γ.1. την κάνω πάω αργύρη για 2η φορά σήμερα...
Ξέρετε εκεί που πάμε μέλη και μη τα Pug μας...
Εκεί δεν μας χωρίζει τίποτα.
Στο να βοηθήσουμεαυτόν τον χώρο κολλάμε.
Αν θέλατε να βοηθήσετε ΠΡΩΤΑ θα δίνατε 40ε κα ΜΕΤΑ θα λέγατε ξεκλειδώστε το φόρουμ.
Τότε θα φαίνονταν οι αληθινές προθέσεις του καθενός...

υ.γ.2 Για όσα έχουν γραφτεί πριν κλειδώσει το forum πάντως ο Παναγιώτης δεν έχει άδικο.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 15:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Για να δεις που έρχεσαι στα λόγια μου. Μόλις απάντησες σε αυτό που είχα ρωτήσει. Πόσοι έρχονται στην λέσχη που γι' αυτήν και την ύπαρξη της γίνεται λόγος για τα 40ε? Απάντησες ΚΑΝΕΝΑΣ. Κανένας δεν είναι, είστε κάποιοι στανταρ άνθρωποι μετρημένοι στα δάχτυλα μου φαίνεται που πάτε εκεί.


Εξηγούμαι ξανά: είμαι κάτοχος πεζώ και μπαίνω στο psclub θεωρωντας πως αυτό αντιστοιχεί στο αμάξι μου. Εκεί είναι που έκανα λάθος. Όπως πολλοί πιο πάνω ανέφεραν ειστε ένας αθλητικός σύλλογος για να κάνετε κουβεντούλα για μπριζόλες, να κανονίζετε εξορμήσεις. Αυτά τα είπατε εσείς.
Εγώ ήρθα εδώ ΠΡΩΤΑ για να μοιραστώ πράγματα σχετικά με το αμάξι μου και μετά όλα τα άλλα. Απλό? Λέω κάτι λάθος?


Αμ δεν έρχεσαι στα λόγια μου γιατί δεν ανέφερα μόνο την λέσχη Exclamation

Τα έβλεπα και στο Denis αυτά Twisted evil

Όσο για το δεύτερο δοκιμάσαμε το αυτοκίνητο αποτέλεσμα ελάχιστο
δοκιμάσαμε εκδρομές οι ιδιοι και οι ιδιοι
δοκιμάσαμε αγώνες το ίδιο βιολί
δοκιμάσαμε να κάνουμε αγώνες, υπάρχει κανείς
δοκιμάσαμε trackday, τι είναι πάλι τούτο
δοκιμάσαμε εκθέσεις αμέ πως
δοκιμάσαμε kart ναι καλά
δοκιμάσαμε λέσχη στα @#$#@%
δοκιμάσαμε αιμοδοσία ΝΤΡΟΠΗ
δοκιμάσαμε clubing OYOYOYOY
δοκιμάσαμε πίτα με δώρα the same
δοκιμάσαμε μπριζόλες ακατάδεκτοι
δοκιμάσαμε camping αχ δεν μπορώ

Δηλαδή τι άλλο θέλεις να κάνουμε Question Question Question

Αν έχεις καμία ιδέα πες την, φωναξε την, στήριξε την, αλλιώς Silent

ΥΓ Ειδικά για την αιμοδοσία ειλικρινά ντρέπομαι που σας απαντάω Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 16:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάλι ξανακολάω σε αυτό που λέει ο φίλος πλακετοκόφτης γιατί μέχρι τώρα πραγματικά μου άρεσε ο τρόπος που κινούταν μέσα στο forum.
Το ότι δεν συζητιούνται πλέον πολλά τεχνικά θέματα είναι γεγονός αλλά τί να κάνουμε! αν υπήρχαν νέα μέλη με ανησυχίες και ερωτήσεις ουσιαστικές όπως όταν είχαμε πρωτέρθει όλοι μας τότε πάλι φουντωμένες τεχνικές κουβέντες θα είχαμε.
Τελος πάντων εμένα δεν μου αρέσει η απαξίωση του φίλου στο θέμα μπριζόλα κτλ κτλ, γιατί απότι φαίνεται ότι κάνει το psclub ή δεν το βλέπει ή απλά το διέφυγε που το κατανοώ!αλλά αν γίνεται τόσος ντόρος με αρχ**ια, πο**τη* (κίναιδους...ακούμε και σφακ ε?) κτλ κτλ για 40 ΕΥΡΩ απλά κόβω την κουβέντα.

τώρα για το κεφάλαιο steve...φίλοι είμαστε εδώ και 2+ χρόνια και ακόμα εκνευρίζομαι (στιγμιαία) μαζί του γιατί είναι μεν μπούφος Tease αλλά αυτό είναι που σε κάνει να κάνεις ατελείωτο χαβαλέ μαζί του.όχι ότι συμφωνώ να μιλάει έτσι σε άτομα που δεν γνωρίζει.

αν και μέσα σε 2 προσβλητικές κουβέντες (φαινομενικά) λέει μια αλήθεια που είχε πει παλιά και ο healer, το ότι δεν παρακαλαμε κανέναν, αν κάτι δεν σου κάνει την κάνεις.

παρακαλητο μ...νι, ξινό fuck...my friends


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 16:22:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κανουμε καθολου τεχνικες συζητησεις.Μπαινω της 12 το μεσημερι και βλεπω 45 δημοσιευσεις.Καμια δεν ειναι επι τεχνικου θεματος.Οταν εχουμε κανενα νεο μονο,για κανενα αμαξι τοτε ισως να κανουμε λιγο τεχνικη συζητηση.
Επισης για το θεμα Steve που λες.Και η πλακα εχει ορια φιλε.Ενταξει λες μια @@ φτανει.Μην επαναλαμβανεσε.Αν θες κανε πλακα με αυτους που εχεις γνωρισει απο κοντα και εχει 5 κουβεντες παραπανω απο οσους μηλας μεσω φορουμ.Ειναι γραπτος λογος και δεν βλεπεις εκφρασεις προσωπου και χεριων για να καταλαβεις οτι κανει πλακα.Ετσι οδηγησε σε παρεξηγησεις.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 17:53:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερίζω τους παλιούς φίλους... τους νέους... και τους νεώτερους...


και έχω μια κοινή ερώτηση για όλους:


Τι έχει μείνει απ' τη φωτιά;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 4 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4909s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on