PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 17:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να προσθέσω και γω κάποια πραγματάκια για το θέμα....

κάποιος έγραψε πως ότι γράφεται εδώ μέσα είναι κτήμα όλων και ότι η πληροφορία και η γνώση πρέπει να είναι ελεύθερα

ωραία, θέλεις να μάθεις πως να τουμπανιάσεις το pug σου?
μπορείς κάλλιστα να ανοίξεις κάποιο βιβλίο, ή να ρωτήσεις κάποιο μάστορα, ή να πάρεις γνώμες από φίλους σου κτλ.. μπορείς να κάνεις οτιδήποτε από τα παραπάνω
Όμως, όταν απευθύνεσε σε ένα Σύλλογο, που έχει συνδρομητικά μέλη, τα οποία μαζί με τα προνόμια που απολαμβάνουν έχουν μία και μόνη υποχρέωση, την ετήσια συνδρομή, γιατί περιμένεις αυτή η γνώση που έχουν αποκτήσει να σου προσφερθεί έτσι απλώχερα και χωρίς καμία υποχρέωση? Ξέρεις εσύ πολλούς, που να "πουλάν" τις γνώσεις τους "τσάμπα"? Δεν νομίζω.

Το forum αυτό είναι απλά μια προέκταση του Συλλόγου, και όχι ο ίδιος ο Σύλλογος. Είναι ένα μέσο, με το οποίο μπορούν τα μέλη του να επικοινωνούν ελεύθερα σε όλο τον κόσμο. Σε αυτό φιλοξενούνται απόψεις μελών του Συλλόγου, που μπορεί πολλές φορές να μην είναι και επίσημες θέσεις του, αλλά και απόψεις ατόμων που φιλοξενούνται εδώ, όλα τα μη μέλη δλδ.
Το ότι υπάρχουν κάποιες ενότητες κλειδωμένες από τα μη μέλη το θεωρώ θεμιτό και αναμενόμενο, μιας και είναι ένα από τα προνόμια που απολαμβάνουν τα μέλη. Για όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν ενότητες με ελεύθερη πρόσβαση από όλους.
Συνεπώς ότι γράφετε εδώ μέσα είναι κτήμα του Συλλόγου, και αυτός, μέσω του ΔΣ, είναι αρμόδιος να κρίνει αν θα τον διαθέσει στο ευρύ κοινό ή μόνο στα μέλη του. Όλοι οι υπόλοιποι είναι απλά φιλοξενούμενοι στον ιστοχώρο του Συλλόγου.

Αυτά τα ολίγα και συγνώμη αν κούρασα.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 17:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
Συνεπώς ότι γράφετε εδώ μέσα είναι κτήμα του Συλλόγου, και αυτός, μέσω του ΔΣ, είναι αρμόδιος να κρίνει αν θα τον διαθέσει στο ευρύ κοινό ή μόνο στα μέλη του. Όλοι οι υπόλοιποι είναι απλά φιλοξενούμενοι στον ιστοχώρο του Συλλόγου.

.



εδω ειναι η διαφωνια μου...

δε θεωρω σωστο να συζητουνται εδω αυτα. καλυτερα λεσχη - αλλα το φορουμ φτιαχτηκε το 2002(απριλη?)...
και αυτα που ειχαν γραφτει ολα αυτα τα χρονια μεχρι την επισημη δημιουργια του συλλογου και το κλειδωμα του φορουμ ανηκουν μονο σε αυτους που τα εγραψαν(θεωρητικα) και στο δημιουργο του φορουμ(πρακτικα).
δεν ειναι προς εκμεταλευση ουτε πρεπει να αποτελουν λογο εγραφης καποιου....

ολοι συμφωνουμε σε αυτο...οσοι γραφονται με τετοια διαθεση του χρονου δε θα ειναι εδω...και τοτε??????τι θα γινει?????
ή θα περιμενουμε να ερθει καποιος για να μαζευτουν λεφτα και να ζησει αυτος ο συλλογος.

προφανως και το θεμα ειναι βαθυτερο και η λυση δεν ειναι αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 18:32:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορω να πω οτι συμφωνω απολυτα με την Χρυσα.
Μην ξεχναμε οτι αν θελει καποιος να μαθει μπορει να ρωτησει και με πμ καποιον που παρακολουθει μια συζητηση με τεχνικα θεματα.
Η πληροφορια μπορει ανετα να διαρευσει.
Κανενα συστημα δεν ειναι ατροτο.
Αυτο μην το ξεχνατε.
Αυτο δεν ειναι ομως το θεμα μας τωρα.Ολοι ειμαστε μελοι του Φορουμ.Αλλα τα μελοι του συλογου ειναι μονο τα επισημα.Και ειναι και σωστο να υπαρχει αυτος ο διαχωρισμος γιατι πλεον μιλαμε για συλογο και οχι για εναν δικτυακο τοπο που γραφουμε καποιες αποψεις.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 19:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Δεν διαφωνω αλλα δεν πιστευω οτι τα 40 ευρω ειναι αποκλιστικα για να βλεπουμε ολες τις συζητησεις του φορουμ ή να μοιραζομαστε ιδεες.
Πιστεψε οτι πριν ενα χρονο που μπηκα στο PS μου ειχε κακοφανει που ηταν κλειδωμενα τα θεματα αυτα.Αλλα μολις κατεβασα το ενημερωτικο φιλαδιο και ειδα πραγματικα τι κερδιζω δεν το σκεφτικα δευτερη φορα.Εβαλα τα χρηματα και ολα καλα.Το να εχεις εκπτωση μεχρι και 40% σε διαφορα προιοντα ειναι μεγαλη υποθεση.Και ολα αυτα με 40 ευρω τον χρονο.


Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο, δλδ να έχω έκτπωση ή κάποιο οποιοδήποτε προνόμιο πέρα από την πλήρη συμμετοχή στο φόρουμ. Κάτι που για εμένα δεν ανταλλάσεται με ένα οικονομικό μέγεθος αλλά με την ενεργή συμμετοχή του κάθε χρήστη, μιας και μιλάμε για ανταλλαγή απόψεων (βλ. φόρουμ).

Πιστέυω το αντίτιμο ή μάλλον το κριτήριο πρόσβασης στο φόρουμ και μόνο είναι η συμμετοχή του εκάστοτε χρήστη. Αν κάποιος μπαίνει μόνο για να πάρει βοήθεια κι ενώ μπορεί να προσφέρει δν προσφέρει, δν το θεωρώ σωστό. Σε αυτό το θέμα το οικονομικό ζήτημα πιστεύω είναι εκτός τόπου αλλά έχω υποψίες ότι είναι ένας καλός τρόπος να σε αναγκάσουν να γίνεις επίσημο μέλος, έγω έτσι το σκέφτομαι και μόνο και μόνο γι'αυτό επειδή δεν συμφωνώ με αυτή την τακτική, άσχετα αν μπορώ να διαθέσω 40ε ή όχι...δεν τα δίνω.

Τα άλλα είναι άλλο θέμα, θες αυτοκόλλητο? πληρωσέ το.
Θες έκπτωση πλήρωσε το αντίστοιχο ποσό.
Θες να συνεισφέρεις από μόνος σου στο σύλλογο, δώσε
Και πάει λέγοντας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 19:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
Συνεπώς ότι γράφετε εδώ μέσα είναι κτήμα του Συλλόγου, και αυτός, μέσω του ΔΣ, είναι αρμόδιος να κρίνει αν θα τον διαθέσει στο ευρύ κοινό ή μόνο στα μέλη του. Όλοι οι υπόλοιποι είναι απλά φιλοξενούμενοι στον ιστοχώρο του Συλλόγου.


Πάντως εμένα προσωπικά όταν διαβάζω αυτό που έγραψες μου φέρνει στο μυαλό κάτι άλλο που απέχει απο το "άτομα που έχουν κάτι κοίνο και θέλου να μοιραστούν τις απόψεις τους". Είναι σαν να μου λες "φίλε εδώ δεν μετράει η γνώμη σου άμα το δέχεσαι ΟΚ αλλιως στο καλό...".
Νόμιζα πως εδώ ήρθα να μοιραστώ πράγματα μαζί σας αλλα βλέπω ότι η κατάσταση έχει χαρακτήρα διαφορετικό όπου ο φιλοξενούμενος πρέπει να πληρώσει για να μπορεί να μιλήσει στον ιστοχώρο του Συλλόγου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 20:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτου και απο την αρχη....
Καλα καθε χρονο σας πιανει κριση με αυτο το θεμα και το συζητατε συνεχεια?
Αν θυμαμαι καλα και περσι τον Νοεμβρη βγηκε παλι στην επιφανεια!
Εγω λεω απο το να λεει ο καθενας τα δικα του και να μην βγαινει ακρη (παλι) να μαζευτειτε (γιατι εγω ειμαι λιγο μακρυα τωρα τελευταια) στον ομορφο χωρο μας και να βρειτε μια λυση με τους 3-5 ανθρωπους (γιατι παραπανω δεν ειναι) που ΤΡΕΧΟΥΝ,ΣΚΙΖΟΝΤΑΙ,ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ,ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥΣ ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΞΕΦΤΙΛΥΖΟΥΝ,ENΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ (ΗΤΑΝ) ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!
Μαλλον το βλεπετε λαθος το θεμα!
Ας κλεισει και τελειως το Forum....καλυτερα!το μονο κακο που θα κανει,σε αυτο το σημειο που ειμαστε,ειναι να χασουμε το μονο πραγμα που καναμε με ευχαριστηση απο το γραφειο μας:συζητηση μεσω forum!
To πως θα φτιαξεις το καθε peugeot....ενταξει το εχουμε εμπεδωσει προ πολλου!
Εχουμε αναλυσει ακομα και το ποια κεραια πρεπει να βαλεις στο αυτοκινητο για να κερδιζεις σε αεροδυναμικη!!

Επισης πρεπει να καταλαβουν μερικοι-τουλαχιστον εμενα αυτο μου περναει το ΔΣ-οτι το club αυτο δεν ειναι σαν ολα τα αλλα!Δηλαδη,βολτες για φιγουρα,κοντρες οπου να΄ναι και ειμαστε ενταξει!
Στοχευει σε κατι περισσοτερο,κατι μεγαλυτερο!
Ειναι αθλητικο σωματειο που διοαργανωνει ΑΓΩΝΕΣ!
Αληθεια ξερει κανεις την διαφορα της λεξης ΑΓΩΝΑ με την λεξη ΚΟΝΤΡΑ?!
οχι ε?το ηξερα!! Cool
Θελω να πω πως αυτο το club ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ FORUM ειναι κατι που δεν εχουν καταλαβει πολλοι!
Εχει αγωνιστικο χαρακτηρα κατα πρωτον λογο και μετα παρείστικο....καλως ή κακως!
Και επειδη ειναι λογικο,ορισμενους να τους ξυνιζει αυτο-και μενα μαζι μερικες φορες-ας μεινει το Forum μονο για την παρεα και της ανουσιες (τωρα πια) συζητησεις βελτιωσης και αυτοι που θελουν να υπαρχει ο θεσμος αυτος για τον motorsport χαρακτηρα του....ειναι ευπροσδεκτοι!
Για να καταληξω εκει που θελω....
ΔΕΝ πρεπει να σας νοιαζει τοσο το forum αλλα καποια πραγματα που εχουν μεγαλυτερα σημασια τωρα πια στο σημειο που το εχετε φτασει το πραγμα!
Το forum ειναι απλα για την γνωριμια....το ποιος θελει να ακολουθησει περα απο αυτο.....αυτος θα κερδισει!
Κοινως....γνωμη μου :
Aφηστε τα περι forum και πιαστε αλλα σημαντικοτερα!Μια λεξη που μου ερχετε συνεχεια στο μυαλο ειναι αυτο που ΝΟΜΙΖΩ οτι χρειαζεστε ΣΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :OΡΓΑΝΩΣΗ!
Oλα θα γινουν στην ωρα τους.....οχι ολα μαζι!

Σορρυ που ξεφυγα λιγο.....αλλα βρηκα λιγο χωρο (και χρονο) και γραψα αυτα που ηθελα! Rolling eyes Embarassed Razz


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 20:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταντατε απο γραφικοι εως επαναλαμβανομενοι!
Το προβλημα δεν ειναι ουτε το ελευθερο ιντερνετ ουτε η ανταλλαγη αποψεων και τα λοιπα σκ**ά.
Το προβλημα ειναι οτι ο Ελληνας εχει εντονο προβλημα με τις λεξεις ομαδικοτητα προσφορα και απατεωνια!
Ομαδικοτητα γιατι ελαχιστοι εδω μεσα μπορουν να καταλαβουν τι δυναμη εχουν απο πλευρας εκπτωσεων προβολης events κλπ τα πχ 200 εγγεγραμμενα μελη απο τα 100,αλλα αφου δεν το ξερουμε κραζουμε γιατι τα λαστιχα τα βρηκαμε 5 ευρω φθηνοτερα απο οτι στο e-shop, αλλα γιατι ομαδικοτητες και μλκιες λεω που εδω οι περισσοτεροι δεν συμπαθουμε ουτε τον γειτονα μας, σιγα μην τα βρουμε με αλλους 199.

Aπατεωνια γιατι ολοι φοβομαστε οτι το υπερογκο ποσο των 40 ευρω θα το "φανε" οι παραγοντες τις λεσχης και τελικα δεν θα επωφεληθουμε,αλλα παρολαυτα στην καθημερινη μας ζωη σκεφτομαστε ολη την ωρα μικροαπατεωνιες για να γλιτωσουμε εστω και ενα ευρω!

Προσφορα γιατι ολοι κραζουμε κατι που δεν μας αρεσει πχ στο gtcc αλλα κανεις μας δεν κωλοσηκωθηκε να βοηθησει ποτε, ολοι γκρινια ειμαστε!


Η ιστορια με τα κλαμπ υπαρχει στο εξωτερικο απο τις αρχες του 90, εδω ηρθε οπως και ολα τα υπολοιπα, αργοπορημενη.

Ο Τασος που μπορει να εχει 1000 ελλατωματα, εκανε ενα κλικ παραπανω -για τα Ελληνικα δεδομενα- απο οτι εχουν κανει τα υπολοιπα κλαμπ, εφτιαξε λεσχη(ποιοι αλλοι εχουν?) για να μη σερνομαστε στις καφετεριες εκανε μαζι με τα αλλα κλαμπ gtcc, υποστηριζει αγωνιστικα και μαλλον εχει ορεξη για ακομη περισσοτερα!
Δεν πεταμε λεω εγω τσαρουχια και φουστανελες και να κατσουμε να "βοηθησουμε" για να γινουν πραματα τα οποια θα ωφελησουν πρωτα ΕΜΑΣ!

Συγνωμη για το υφος και αν δεν βγαζετε ακρη σε καποια σημεια αλλα ειμαι πολυ φορτισμενος, ειδικα οταν ακουω π@π@ριες για ελευθερα ιντερνετ, φορουμ κλπ.Αφου μονο απλα για να συνδεθειτε ρε στο ιντερνετ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ!

φιλικα Λευτερης.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 21:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω να πω τπτ άλλο, απλά λυπάμαι που για να μιλήσω πρέπει να πληρώσω. Είπα αρκετά πράγματα με επιχειρήματα, απάντηση δεν πήρα, απλά ότι λέω παπ***ές και ότι το φόρουμ δεν ειναι μέσο ανταλλαγής απόψεων αλλά κουβεντούλας για babes και μπριζόλες και να κανονίζουμε και κανα trackday... Τα άλλα τα ξέρουμε ΟΛΑ ΟΛΟΙ.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την plaketokofths στις Πεμ 23 Νοέ 2006, 01:27:35, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 21:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα πώ πολλά για ένα θέμα που έχει εξαντληθεί....
Θα υπενθυμίσω μόνο κάτι...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ......
Αυτό το έχετε καταλάβει... Question
Αν δεν το έχετε καταλάβει τότε κακώς το συζητάμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 21:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Δεν έχω να πω τπτ άλλο, απλά λυπάμαι που για να μιλήσω πρέπει να πληρώσω. Είπα αρκετά πράγματα με επιχειρήματα, απάντηση δεν πήρα, απλά ότι λέω παπ***ές και ότι το φόρουμ δεν ειναι μέσο ανταλλαγής απόψεων αλλά κουβεντούλας για babes και μπριζόλες και να κανονίζουμε και κανα trackday... Τα άλλα τα ξέρουμε ΟΛΑ ΟΛΟΙ.


Τωρα δεν μιλας σωστα.Καθολου σωστα.
Κανενας παραπανω δεν ειπε οτι πρεπει να πληρωσεις για να πεις κατι.
Επισης μην κρινεις τοσο βιαστικα.Τα babes και η μπριζολες ειναι στην πλακα.Αλλα ολο το φορουμ δεν ειναι ετσι.Υπαρχουν πολυ σοβαρες συζητησεις στα τεχνικα αλλα και στα αλλα θεματα.
40 ευρω ειναι 10 λεπτα την μερα.
Και να σου πω και το αλλο.Ο ξαδερφος μου ειναι στο HPC.Γνωστο και ως Honda Performance Club.Ειναι τελειως ελευθερο αλλα οταν μια φορα ηταν διπλα μου και εγραφα εδω μου ειπε οτι εχουμε πολυ οργανωμενο κλαμπ.Με τα ολα του.Αυτο κατι λεει για μενα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 21:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Δεν έχω να πω τπτ άλλο, απλά λυπάμαι που για να μιλήσω πρέπει να πληρώσω. Είπα αρκετά πράγματα με επιχειρήματα, απάντηση δεν πήρα, απλά ότι λέω παπ***ές και ότι το φόρουμ δεν ειναι μέσο ανταλλαγής απόψεων αλλά κουβεντούλας για babes και μπριζόλες και να κανονίζουμε και κανα trackday... Τα άλλα τα ξέρουμε ΟΛΑ ΟΛΟΙ.


Τωρα δεν μιλας σωστα.Καθολου σωστα.
Κανενας παραπανω δεν ειπε οτι πρεπει να πληρωσεις για να πεις κατι.
Επισης μην κρινεις τοσο βιαστικα.Τα babes και η μπριζολες ειναι στην πλακα.Αλλα ολο το φορουμ δεν ειναι ετσι.Υπαρχουν πολυ σοβαρες συζητησεις στα τεχνικα αλλα και στα αλλα θεματα.
40 ευρω ειναι 10 λεπτα την μερα.
Και να σου πω και το αλλο.Ο ξαδερφος μου ειναι στο HPC.Γνωστο και ως Honda Performance Club.Ειναι τελειως ελευθερο αλλα οταν μια φορα ηταν διπλα μου και εγραφα εδω μου ειπε οτι εχουμε πολυ οργανωμενο κλαμπ.Με τα ολα του.Αυτο κατι λεει για μενα.


Γι αυτό δεν ξαναμιλάω...
Σήμερα έμαθα πράγματα για το κλαμπ που δεν ήξερα, εγώ γράφτηκα εδώ ως κάτοχος πεζω με διάθεση να ανταλλάξω απόψεις επί του αυτοκινήτου.
Σήμερα κατάλαβα από τα παραπάνω κάτι τέτοιο δν υφίσταται εδώ.

Είναι καθαρά δικό μου λαθος...
Λυπάμαι αν σας κούρασα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 23:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σου απαγορευει κανενας να ανταλασεις αποψεις.Και μεσω πμ μπορεις.
Αλλα γιατι δεν σεβεσε καποιους κανονες που εχουν γραφτει για την αποφυγει παρεξηγησεων και την δημιουργια καλου κληματος μεταξυ μας?
Πες μου που ειναι το παραλογο.
Και θα στο πω και αλλιως.Οταν πας καπου για να παρεις κατι και γραφει ενα χαρτι πισω απο το ταμειο "Μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδε μια αλλαγη δεν γινετε αποδεκτη".Εσυ τι θα τους πεις γι'αυτο?Αφου ειναι γραμμη της εταιριας.Ετσι πρεπει να πραξεις.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 01:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
brz20 έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Δεν έχω να πω τπτ άλλο, απλά λυπάμαι που για να μιλήσω πρέπει να πληρώσω. Είπα αρκετά πράγματα με επιχειρήματα, απάντηση δεν πήρα, απλά ότι λέω παπ***ές και ότι το φόρουμ δεν ειναι μέσο ανταλλαγής απόψεων αλλά κουβεντούλας για babes και μπριζόλες και να κανονίζουμε και κανα trackday... Τα άλλα τα ξέρουμε ΟΛΑ ΟΛΟΙ.


Τωρα δεν μιλας σωστα.Καθολου σωστα.
Κανενας παραπανω δεν ειπε οτι πρεπει να πληρωσεις για να πεις κατι.
Επισης μην κρινεις τοσο βιαστικα.Τα babes και η μπριζολες ειναι στην πλακα.Αλλα ολο το φορουμ δεν ειναι ετσι.Υπαρχουν πολυ σοβαρες συζητησεις στα τεχνικα αλλα και στα αλλα θεματα.
40 ευρω ειναι 10 λεπτα την μερα.
Και να σου πω και το αλλο.Ο ξαδερφος μου ειναι στο HPC.Γνωστο και ως Honda Performance Club.Ειναι τελειως ελευθερο αλλα οταν μια φορα ηταν διπλα μου και εγραφα εδω μου ειπε οτι εχουμε πολυ οργανωμενο κλαμπ.Με τα ολα του.Αυτο κατι λεει για μενα.


Γι αυτό δεν ξαναμιλάω...
Σήμερα έμαθα πράγματα για το κλαμπ που δεν ήξερα, εγώ γράφτηκα εδώ ως κάτοχος πεζω με διάθεση να ανταλλάξω απόψεις επί του αυτοκινήτου.
Σήμερα κατάλαβα από τα παραπάνω κάτι τέτοιο δν υφίσταται εδώ.

Είναι καθαρά δικό μου λαθος...
Λυπάμαι αν σας κούρασα.


Συγνωμη, αλλα και πριν τι ηξερες για το κλαμπ?
Ειχες ερθει ποτε σε καμια συναντηση, ξερεις κανεναν απο εμας προσωπικα?
Τι αλλαξε τωρα? Rolling eyes Rolling eyes

Δεν σου απαγορευσε κανεις να ανταλλαξεις αποψεις για τα πολυαγαπημενα μας πεζω, αλλα αυτο γινεται τηρωντας καποιους κανονες. Wink
Τελος δεν μπορεις να γνωριζεις τι υφισταται και τι οχι εδω μιας και δεν εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες, αν δεν θελεις να ξαναγραψεις ειναι δικη σου καθαρα επιλογη δε σε πιεσε κανεις για το αντιθετο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 02:28:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να χαλαρώναμε λίγο; Όλα αυτά που διάβασα τα θεωρώ απλά δικαιολογίες... Υπάρχουν χιλιοι δυο λογοι για να γραφτεις στο κλαμπ.
Να μην τους αναφερω ξανα...
Τα του στυλ δεν γραφομαι λόγο αντίδρασης επειδή το φορουμ είναι κλειδωμένος είναι δικαιολογίες και μάλιστα του @@@@
Αν σε κάποιον δεν αρέσει το ότι είναι κλειδωμένο καιγιαυτό δεν γίνεται συνδρομητικό μέλος, τότε γιατί συνεχιζει να γραφει στο ξεκλείδωτο μέρος του φορουμ. Αν δεν σου αρέσει και ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ γιαυτο, γιατι συνεχίζεις και ασχολείσαι; ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ αλλά γινικα σε όσους πιστευουν και ιοθετούν αυτα που γραφτηκαν...
Αν θελει καποιος να βελτιώσει το αμάξι του, και όχι να κανει μια απλή ερώτηση του τύπου πόσο κάνει ένα ανταλλακτικό ή ποια λάστιχα είναι καλύτερα, να παει σε ενα συνεργείο να ρωτήσει.
Ο Σύλλογος έχει κάποια έξοδα. Άν όλοι συνεχίσουμε την κλασσική τσαμπατζίδικη νοοτροπία τότε ο σύλλογος δεν θα μπορεί να συντηρηθεί και θα κλείσει. Η συνδρομή δεν είναι "απειλή" για τα μέλη του τύπου: πλήρωσε για να μάθεις. Είναι τρόπος επιβίωσης.
Εγώ λόγω του αυτοκινήτου που έχω ποτέ δεν χρησιμοποίησα τα "κλειδωμένα" τοπικς. Οι δημοσιεύσεις μου εκεί είναι δεν είναι 10.... Παρ'όλα αυτά έχω πληρώσει για να είμαι μέλος για να βοηθήσω τον σύλλογο. Πράγμα για το οποίο δεν ήμουν υποχρεομένος μιας και οι αγωνιζόμενοι είναι μέλη "τιμής ένεκεν". Και του χρόνου εννοείται ότι θα ξαναπληρώσω για να συνεχίσω να είμαι μέλος παρόλο που δεν είμαι υποχρεωμένος. Και όλα αυτά γιατί το κλαμπ μου έχει προσφέρει πολλά. Και πρέπει κάπως να τα ξεπληρώσω.... ΚΑΙ ΤΑ 40 ευρώ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! Γιαυτό πάντα βοηθάω και είμαι μέσα σε όλα... Για να βοηθήσω αυτό το έργο που κάποιοι ξεκίνησαν πριν καν βγάλω δίπλωμα.... Και θέλω να συνεχίσει να υφίσταται.
ΑΥΤΑ.-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 02:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο απλά....
Έγραψες!

Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 02:50:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μισό λεπτό γιατι πριν γραψω δεν είχα διαβασει όλα τα ποστς. Λοιπον για να εξηγούμαστε και να σταματήσουν οι μαλ@κιες...
Το να ανταλάξεις απόψεις μπορείς να το κάνεις αν πας για καφε με κάποιον από το κλαμπ. Αλλά τόσες φορές το έχουμε γράψει ότι θα είμαστε εκεί την ταδε ώρα και πάντα είμαστε οι γνωστοί 7-8. Τα υπόλοιπα άτομα που είναι στο κλαμπ και ενδιαφέρονται να μάθουν κάτι που είναι; Παρακάλια θέλουν. Και μην πείτε για υποχρεώσεις.... Γιατι αυτά είναι @@@@@
Κάθε μέρα έξω είμαστε. Και εμείς είχαμε έχουμε και θα έχουμε υποχρεώσεις.
Και πολλές φορές έχω αφήσει την κοπέλα μου για να κάνω κάτι σχετικό με το κλαμπ.
Αλλά καποιοι το να δώσουν 40 ευρώ το θεωρούν πολύ τότε δεν ξέρω τι να πω. Το να δώσετε 40 ευρώ για να βάλετε το αλουμινένιο λεβιέ είναι πολύ πιο σοβαρό ε?
Και τέλος το ότι ξεκλειδώνεται το φορουμ όταν πληρώνεις για να γραφτείς και να ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ τον σύλογο, δείτε το σαν το ευχαριστώ του συλόγου προς εσας... Για να μην αναφέρω το μπρελοκ, το αυτοκόλλητο και το φιμε ή τα λάστιχα που θα βάλετε μόλις γραφτείτε... Κατευθείαν βγάλατε τα 40 (και παραπάνω) ευρώ.

Πως μάθατε για το κλαμπ? Απο αυτοκόλλητα? Μόνα τους τυπώθηκαν?
Από φυλλάδια? Μόνα τους σχεδιάστηκαν?
Από το Ιντερνετ? Η σελίδα μόνη της συνντηρείται?

Πως θέλετε να συνεχίσουν να υπάρχουν όλα αυτά όταν εσείς αδιαφορείτε;

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 03:10:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πω τωρα?
Να πω οτι εχεις δικαιο για ακομα μια φορα?
Θα καταντησει βαρετο.Ξερω οτι ειναι συμαντικο να βοηθας μια προσπαθεια.Ειδικα οταν αγαπας κατι θα το κανεις χωρις δευτερη σκεψη.Αλλιως σιγουρα δεν το αγαπας.Γιατι και η αδιαφορια για καποια πραγματα διχνει το ποσο τα αγαπας αυτα τα πραγματα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 06:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Να χαλαρώναμε λίγο; Όλα αυτά που διάβασα τα θεωρώ απλά δικαιολογίες... Υπάρχουν χιλιοι δυο λογοι για να γραφτεις στο κλαμπ.
Να μην τους αναφερω ξανα...
Τα του στυλ δεν γραφομαι λόγο αντίδρασης επειδή το φορουμ είναι κλειδωμένος είναι δικαιολογίες και μάλιστα του @@@@
Αν σε κάποιον δεν αρέσει το ότι είναι κλειδωμένο καιγιαυτό δεν γίνεται συνδρομητικό μέλος, τότε γιατί συνεχιζει να γραφει στο ξεκλείδωτο μέρος του φορουμ. Αν δεν σου αρέσει και ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ γιαυτο, γιατι συνεχίζεις και ασχολείσαι; ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ αλλά γινικα σε όσους πιστευουν και ιοθετούν αυτα που γραφτηκαν...
Αν θελει καποιος να βελτιώσει το αμάξι του, και όχι να κανει μια απλή ερώτηση του τύπου πόσο κάνει ένα ανταλλακτικό ή ποια λάστιχα είναι καλύτερα, να παει σε ενα συνεργείο να ρωτήσει.
Ο Σύλλογος έχει κάποια έξοδα. Άν όλοι συνεχίσουμε την κλασσική τσαμπατζίδικη νοοτροπία τότε ο σύλλογος δεν θα μπορεί να συντηρηθεί και θα κλείσει. Η συνδρομή δεν είναι "απειλή" για τα μέλη του τύπου: πλήρωσε για να μάθεις. Είναι τρόπος επιβίωσης.
Εγώ λόγω του αυτοκινήτου που έχω ποτέ δεν χρησιμοποίησα τα "κλειδωμένα" τοπικς. Οι δημοσιεύσεις μου εκεί είναι δεν είναι 10.... Παρ'όλα αυτά έχω πληρώσει για να είμαι μέλος για να βοηθήσω τον σύλλογο. Πράγμα για το οποίο δεν ήμουν υποχρεομένος μιας και οι αγωνιζόμενοι είναι μέλη "τιμής ένεκεν". Και του χρόνου εννοείται ότι θα ξαναπληρώσω για να συνεχίσω να είμαι μέλος παρόλο που δεν είμαι υποχρεωμένος. Και όλα αυτά γιατί το κλαμπ μου έχει προσφέρει πολλά. Και πρέπει κάπως να τα ξεπληρώσω.... ΚΑΙ ΤΑ 40 ευρώ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! Γιαυτό πάντα βοηθάω και είμαι μέσα σε όλα... Για να βοηθήσω αυτό το έργο που κάποιοι ξεκίνησαν πριν καν βγάλω δίπλωμα.... Και θέλω να συνεχίσει να υφίσταται.
ΑΥΤΑ.-


+1000 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 08:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και η λογική πρέπει να πληρώσω για να μιλήσω πιστεύω ότι δεν υφίσταται αγαπητέ πλακετοκόφτη.

Να τονιστεί κάτι που περνάει ντούκου
Μαζί με το 106sc κάνουμε την διαφορά στην Ελλάδα!ανήκουμε σε κάτι που (μπορεί να) μας προσφέρει εμπειρίες απείρου κάλους!γνωρίζουμε αγωνιζόμενους που μας βοηθάνε, αγωνιζόμενους νέους (νίκος, λεφ κ.α.) που μαζί τους μαθαίνουμε την αγωνία και την δυσκολία της αρχής!5-10 καλούς γνωστούς εκεί κάτω (και το ίδιο για εσάς εδώ πάνω) και πόσα ακόμα μπορώ να πω. σνομπάρουμε τα Track Day ε τί να κάνουμε δεν είμαστε όλοι χέρια να ανεβοκατεβαίνουμε βουνά μέρα νύχτα!
αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρέπει να ζυγίζουμε τί μας δίνει αυτός ό χώρος και τότε σίγουρα θα τουμπεκιαστούμε και δεν θα μιλάμε γιατί απλά δίνει πολλά (αρκεί να το θέλουμε φυσικά).

Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Νοέ 2006, 09:21:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Γι αυτό δεν ξαναμιλάω...
Σήμερα έμαθα πράγματα για το κλαμπ που δεν ήξερα, εγώ γράφτηκα εδώ ως κάτοχος πεζω με διάθεση να ανταλλάξω απόψεις επί του αυτοκινήτου.
Σήμερα κατάλαβα από τα παραπάνω κάτι τέτοιο δν υφίσταται εδώ.

Είναι καθαρά δικό μου λαθος...
Λυπάμαι αν σας κούρασα.


Αντίο σου λοιπόν Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 3 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1749s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on