PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 12:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά πάλι στα ίδια γυρνάμε....

Εγώ αναφέρθηκα πάνω στο θέμα για να κάνουμε ένα ωραίο brainstorming!

Μπορεί να σκεφτεί κανείς εναλλακτικά έσοδα του Club (αρα και να εξασφαλίσουμε το εύρωστο μέλλον του); Μπορεί έτσι να φτάσει σε σημείο να είναι όντως μια καλή παρέα και να μην χρειάζεται να υπάρχει συνδρομή.

Σκεφτείτε το... ας ανακαλύψουμε μια καλή λύση που θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.... Μέχρι να βρεθεί όμως, ας συνεχίσουμε να στηρίζουμε τον σύλλογο με αυτό τον τρόπο...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 13:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πω ρε ζαλάδα... Very happy

Τί να πώ... όλοι έχουν την εντύπωση ότι forum = το ίδιο το club.

Κανείς δεν κοιτάει τον Κατάλογο Προϊόντων & Συνεργατών, το e-shop, τις Κοινωνικές Εκδηλώσεις, τις Αθλητικές Εκδηλώσεις...

Όλα είναι ένα forum, για το οποίο θα δώσετε 40 ευρώ για ένα χρόνο ε?

Αν δεν το λέγαμε forum και το βαπτίζαμε αλλιώς, θα σας πείραζε? Μάλλον όχι.

Αν κλείσει το forum θα ησυχάσετε? Ναι θα ησυχάσετε και δεν θα παραπονιέστε για τις συνδρομές.

Αλλά τότε θα χάσουμε ότι χτίσαμε... Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 13:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω νομιζω οτι πολυ το συζητασαμε.
Η θα βρεθει καποιος μ***ας που θα πληρωνει νοικια και τα λοιπα εξοδα ή θα τα πληρωνουμε ολοι για να απολαμβανουμε και τα οφελοι μας απο αυτο το πραγμα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tazmania (konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 CC 1.6

Ένταξη: 04 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: Αιγάλεω CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 14:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλημέρα.Διάβασα κι εγώ το θέμα της συνδρομής και θα ήθελα να καταθέσω την άποψη μου.Πιστεύω ότι το ποσό της συνδρομής δεν έχει να κάνει τόσο με το ξεκλείδωμα του forum όσο με το να απολαμβάνεις τα προνόμια του να έχεις εκπτώσεις σε προιόντα,να μπορείς όποτε έχεις χρόνο να συναντάς άτομα με το ίδιο ενδιαφέρον με σένα για το αυτοκίνητο σε συγκεκριμένο χώρο,να βάζεις το αυτοκόλλητο στο αμάξι σου και να το γουστάρεις.....Για μένα που δεν είμαι και πολύ σχετικός σε θέματα αυτοκινήτου,σίγουρα με έχει βοηθήσει πάρα πολύ η πρόσβαση στην ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων και έχω έναν λόγο παραπάνω σε σχέση με κάποιους άλλους που δεν το θεωρούν αυτό τόσο σημαντικό.
Ευχαριστώ και συγνώμη για την έκθεση....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 14:38:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Πω ρε ζαλάδα... Very happy

Τί να πώ... όλοι έχουν την εντύπωση ότι forum = το ίδιο το club.

Κανείς δεν κοιτάει τον Κατάλογο Προϊόντων & Συνεργατών, το e-shop, τις Κοινωνικές Εκδηλώσεις, τις Αθλητικές Εκδηλώσεις...

Όλα είναι ένα forum, για το οποίο θα δώσετε 40 ευρώ για ένα χρόνο ε?

Αν δεν το λέγαμε forum και το βαπτίζαμε αλλιώς, θα σας πείραζε? Μάλλον όχι.

Αν κλείσει το forum θα ησυχάσετε? Ναι θα ησυχάσετε και δεν θα παραπονιέστε για τις συνδρομές.

Αλλά τότε θα χάσουμε ότι χτίσαμε... Evil


Μπορει να μην εχουμε συμφωνισει σχεδον ποτε αλλα σε αυτα που λες εδω οχι απλα συμφωνω αλλα επαυξανω κιολας.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 14:58:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα ρε Steve... Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:13:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Πω ρε ζαλάδα... Very happy

Τί να πώ... όλοι έχουν την εντύπωση ότι forum = το ίδιο το club.

Κανείς δεν κοιτάει τον Κατάλογο Προϊόντων & Συνεργατών, το e-shop, τις Κοινωνικές Εκδηλώσεις, τις Αθλητικές Εκδηλώσεις...

Όλα είναι ένα forum, για το οποίο θα δώσετε 40 ευρώ για ένα χρόνο ε?

Αν δεν το λέγαμε forum και το βαπτίζαμε αλλιώς, θα σας πείραζε? Μάλλον όχι.

Αν κλείσει το forum θα ησυχάσετε? Ναι θα ησυχάσετε και δεν θα παραπονιέστε για τις συνδρομές.

Αλλά τότε θα χάσουμε ότι χτίσαμε... Evil


με συγκίνησες ρε φίλε κλαπς!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:19:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεκτον...δε θα πω αλλα γιατι θα γινω κακος. πολυ κακος.

αφου ομως ολοι συμφωνειτε με το steve μην αρχισετε σε κατ' ιδιαν συζητησεις να ξαναυποστηριζετε τα αναποδα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ακριβως ειναι.Και εγω δεν σου κρυβω οτι δακρυσα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δεκτον...δε θα πω αλλα γιατι θα γινω κακος. πολυ κακος.

αφου ομως ολοι συμφωνειτε με το steve μην αρχισετε σε κατ' ιδιαν συζητησεις να ξαναυποστηριζετε τα αναποδα...


διάβαζε πρωσεκτικά ότι γραφουμε και δεν θα χρειαστεί να γίνεις κακός... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:27:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δεκτον...δε θα πω αλλα γιατι θα γινω κακος. πολυ κακος.

αφου ομως ολοι συμφωνειτε με το steve μην αρχισετε σε κατ' ιδιαν συζητησεις να ξαναυποστηριζετε τα αναποδα...


αν κατάλαβες το ύφος μου στον steve αστειευόμουνα.
η άποψη μου είναι πάγια στο ότι αν θες να "απολάυσεις" πληρώνεις αν δεν θες, απλά δεν πληρώνεις!

βλ super market, αξεσουαρ, αυτοκίνητα, ΓΥΝΑΙΚΕΣ Razz


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως θα προτεινα κατι αλλο αν ειναι εφικτο φυσικα...να υπαρχουνε τα μελη που δινουνε τα 40 ευρω το χρονο και να υπαρχουνε κα ιτα μελη που θα δινουνε ενα συμβολικο ποσο καθε μηνα..πχ 5 ευρω..5 ευρω=ενασ καφες..πιστευω κανεναν δεν θα πειραξει να το δινει 1 φορα το μηνα εχοντας στην ακρη του μυαλου του οτι αυτα αργα η γρηγορα θα τα ''βγαλει''απο μια εκπτωση...γνωριζω οτι ετσι θα κοστιζει πιο πολυ ο χρονος(60 ευρω)αλλα αυτο προσωπικα καθολου δεν θα με πειραζε..σαν αποτελεσμα ολου αυτου του επιχειρηματος να υπαρχουνε περισσοτερα εσοδα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:30:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιστεύω ότι είναι λίγο παρατραβηγμένο, φυσικά εγώ θα τα έδινα αλλά σκέψου και όλους αυτούς που μιλάνε για αισχροκέρδια...


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:51:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δλδ όλα αυτά γίνονται για να αναγκαστούν οι χρήστες να πληρώσουν την συνδρομή ώστε να μπορεί να επιβιωσει η λέσχη ως χώρος. Σωστά? Αυτό κατάλαβα εγώ. Τα 40ε είναι απαραίτητα για να μπορούμε να πληρώσουμε τα έξοδα της λέσχης. Πόσοι είναι αυτοί που έρχονται στην λέσχη? Πόσα άτομα μαζεύονται κάθε Πέμπτη εκεί?

Το ζήτημα για εμένα δεν είναι τα 40ε, οι περισσότροι απο εμάς πιστεύω πως δεν έχουν προβλήμα να δώσουν 40ε αλλά μετράει και ο λόγος και ο τρόπος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:55:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το καλυτερο ειναι τα παιδια του συλλογου να αναφερουνε ποσο περιπου ειναι τα εξοδα του συλλογου καθε μηνα βαζοντασ νοικια δεη οτε αναψυκτικα στη λεσχη και γενικα δεν ξερω εγω τι αλλο...κα ιστο κατω κατω αν πληρωνουνε πολλοι κα ιυπαρχουνε κερδη θα το αναφερει ο συλλογος+μπορει να γινεται κατι σαν κληρωση δωρων...δηλαδη μαζευονται καθε μηνα 50 ευρω+ μετα απο 4 μηνες θα γινεται κληρωση πχ μιασ δωροεπιταγης...δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι πολυ δυσκολα αλλα πιστευω ετσι θα προσελκυσουμε πιο πολλα ατομα και θα φανει η αξιοπιστια του συλλογου ετσι ωστε να μην υπαρχουνε ''μουρμουρες''απο κανεναν..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tazmania (konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 CC 1.6

Ένταξη: 04 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: Αιγάλεω CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 15:59:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Δλδ όλα αυτά γίνονται για να αναγκαστούν οι χρήστες να πληρώσουν την συνδρομή ώστε να μπορεί να επιβιωσει η λέσχη ως χώρος. Σωστά? Αυτό κατάλαβα εγώ. Τα 40ε είναι απαραίτητα για να μπορούμε να πληρώσουμε τα έξοδα της λέσχης. Πόσοι είναι αυτοί που έρχονται στην λέσχη? Πόσα άτομα μαζεύονται κάθε Πέμπτη εκεί?

Το ζήτημα για εμένα δεν είναι τα 40ε, οι περισσότροι απο εμάς πιστεύω πως δεν έχουν προβλήμα να δώσουν 40ε αλλά μετράει και ο λόγος και ο τρόπος.


Συγνώμη Γιάννη αλλά νομίζω ότι δεν είναι έτσι όπως τα λες.Αν εγώ έχω δώσει τα 40 ευρώ αλλά δεν βρίσκω το χρόνο για προσωπικούς λόγους να πηγαίνω,δεν σημαίνει ότι έχει να κάνει με τη λέσχη,δεν μου έχει απαγορεύσει κανείς να πάω.Οταν δίνω τα λεφτά,ξέρω ότι έχω κάποιες εκπτώσεις και δικαιώματα.Αν δεν κάνω χρήση λόγω προσωπικών δυσκολιών,δεν μου φταίνε τα παιδιά και η λέσχη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 16:12:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tazmania έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Δλδ όλα αυτά γίνονται για να αναγκαστούν οι χρήστες να πληρώσουν την συνδρομή ώστε να μπορεί να επιβιωσει η λέσχη ως χώρος. Σωστά? Αυτό κατάλαβα εγώ. Τα 40ε είναι απαραίτητα για να μπορούμε να πληρώσουμε τα έξοδα της λέσχης. Πόσοι είναι αυτοί που έρχονται στην λέσχη? Πόσα άτομα μαζεύονται κάθε Πέμπτη εκεί?

Το ζήτημα για εμένα δεν είναι τα 40ε, οι περισσότροι απο εμάς πιστεύω πως δεν έχουν προβλήμα να δώσουν 40ε αλλά μετράει και ο λόγος και ο τρόπος.


Συγνώμη Γιάννη αλλά νομίζω ότι δεν είναι έτσι όπως τα λες.Αν εγώ έχω δώσει τα 40 ευρώ αλλά δεν βρίσκω το χρόνο για προσωπικούς λόγους να πηγαίνω,δεν σημαίνει ότι έχει να κάνει με τη λέσχη,δεν μου έχει απαγορεύσει κανείς να πάω.Οταν δίνω τα λεφτά,ξέρω ότι έχω κάποιες εκπτώσεις και δικαιώματα.Αν δεν κάνω χρήση λόγω προσωπικών δυσκολιών,δεν μου φταίνε τα παιδιά και η λέσχη.



Πιστεύω το αντιμετωπίζεις ιδεολογικά το θέμα κι αν το πάρεις έτσι... έχεις δίκιο. Κι εγώ είμαι φοιτητής και τυχαίνει Πέμπτη βράδυ να έχω μάθημα δεν είναι αυτό το θέμα. Το λέω επί της ουσίας, να πω ένα παράδειγμα γιατί δεν ξέρω τι ισχύει στην δική μας περίπτωση. Αξίζει η ύπαρξη μιας λέσχης με τέτοιο τρόπο αν έχει 500μέλη που είναι συνδρομιτές και μόνο τα 10 πηγαίνουν στην λέσχη? Αυτό θέλω να πω, και ρώτησα πιο πάνω πόσοι είναι αυτοί που πηγαίνουν?

Για τις εκπτώσεις συμφώνω μαζί σου, είναι ενας πολύ καλός λόγος να είσαι συνδρομητικό μέλος, μην ξεχνάμε βέβαια την διαφήμιση που έχει το αντίστοιχο μαγαζί.

Για τα δικαιώματα που είπες αν αναφέρεσαι στην πρόσβαση σε συγκεκριμένες ενοτητες είμαι της εξής άποψης.

plaketokofths έγραψε:

ΥΓ2. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η ανταλλαγή απόψεων πρέπει να πληρώνεται. Θεωρώ πάντως πως ένα επίσημο μέλος δν είναι και απαραίτητα κι ενεργό. Πιστεύω σημασία έχει στο φόρουμ τουλάχιστον, να έχει περισσότερα δικαιώματα ένα ενεργό παρά επίσημο(το οποίο αντί να προσφέρει τις γνώσεις του, τις εμπειρίες του, την αποψή του...προσφέρει ενα χ ποσό). Φυσικά υπάρχουν επίσημα και ενεργά μέλη ταυτόχρονα. Αυτή βέβαια είναι η γνώμη μου και τπτ παραπάνω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 16:12:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφοσον το ζητημα δεν ειναι τα 40 ευρω γιατι το κανετε τοσο μεγαλο ζητημα.Και εγω με την σειρα μου θα σας πω οτι εχω μιλησει μονο με 2-3 ατομα απο το κλαμπ και απο το τηλεφωνο.Και την λεσχη μας δεν την εχω δει ουτε ζωγραφιστει.Αλλα εφοσον θελω να ανοικω σε μια λεσχη και οχι απλα σε ενα φορουμ πρεπει να ακολουθησω καποιους νομους.
Αυτο πρεπει να καταλαβουμε.Γιατι δηλαδη πρεπει να μοιραζομαστε τα οφελοι και στις υποχρεωσεις να απεχουμε?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 16:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Εφοσον το ζητημα δεν ειναι τα 40 ευρω γιατι το κανετε τοσο μεγαλο ζητημα.Και εγω με την σειρα μου θα σας πω οτι εχω μιλησει μονο με 2-3 ατομα απο το κλαμπ και απο το τηλεφωνο.Και την λεσχη μας δεν την εχω δει ουτε ζωγραφιστει.Αλλα εφοσον θελω να ανοικω σε μια λεσχη και οχι απλα σε ενα φορουμ πρεπει να ακολουθησω καποιους νομους.
Αυτο πρεπει να καταλαβουμε.Γιατι δηλαδη πρεπει να μοιραζομαστε τα οφελοι και στις υποχρεωσεις να απεχουμε?



Κωνσταντίνε η γνώμη μου είναι ότι δεν πληρώνονται όλα με χρήμα, υπάρχουν και καλύτεροι τρόποι, πχ για το φόρουμ κλανεις ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών... τι σου φαίνεται πιο καλό να βοήθησεις τον άνθρωπο που μοιράζεσαι κατι μαζί του (το αυτοκ εννοω) ή να δώσεις 40ε?

Θεωρώ μεγαλύτερη υποχρέωση για το φόρουμ να προσφέρεις τις γνώσεις σου όποιες κι αν είναι αυτες παρά 40ε. Διαφωνείς?

Εννοείται πάντα λέω την γνώμη μου με πολύ φιλική διάθεση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 17:08:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διαφωνω αλλα δεν πιστευω οτι τα 40 ευρω ειναι αποκλιστικα για να βλεπουμε ολες τις συζητησεις του φορουμ ή να μοιραζομαστε ιδεες.
Πιστεψε οτι πριν ενα χρονο που μπηκα στο PS μου ειχε κακοφανει που ηταν κλειδωμενα τα θεματα αυτα.Αλλα μολις κατεβασα το ενημερωτικο φιλαδιο και ειδα πραγματικα τι κερδιζω δεν το σκεφτικα δευτερη φορα.Εβαλα τα χρηματα και ολα καλα.Το να εχεις εκπτωση μεχρι και 40% σε διαφορα προιοντα ειναι μεγαλη υποθεση.Και ολα αυτα με 40 ευρω τον χρονο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 2 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1569s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on