PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νοθευμένη βενζίνη
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 17:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Νοθευμένη βενζίνη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει τροπος να καταλαβεις αν η βενζινη ειναι νοθευμενη ?
Βαζω εδω και ενα μηνα που εχω το αυτοκινητο απο τις φθηνες τις αγορας χωρις κανενα προβλημα .
μηπως κανω μαμακια ?
μηπως τα προβληματα θα αρχισουν μακροπροθεσμα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 18:23:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai εγω εβαζα κατα καιρους απο μαμακιες πρατηρια μεχρι που διαβασα τα τοπικ για το φιλτρο βενζινης που ΔΕΝ εχουμε...................................
απο τοτε το εκοψα το αθλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 20:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη αν βάζεις από την ΕΠ (θωμάς) στην πάτρα, να έχεις στο νού σου ότι δεν είναι και πολύ συνεπείς οι αντλίες του. Ψιλοκλέβουν Wink

Ο κολητός είχε γεμίσει το παπί και του έβαλε παραπάνω λίτρα από ότι χωράει Very happy

Μόνο BP βασιλόπουλου 0,95 λεπτά το τελευταίο εξάμηνο.

Αν θες κάτι πιο οικονομικό, καλός και καθαρός είναι ο τύπος που έχει τη shell πριν από τον τόφαλο προς πανεπιστήμιο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gavanas στις Πεμ 16 Σεπ 2004, 16:16:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 21:19:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Νοθευμενη βενζινη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
Υπαρχει τροπος να καταλαβεις αν η βενζινη ειναι νοθευμενη ?
Βαζω εδω και ενα μηνα που εχω το αυτοκινητο απο τις φθηνες τις αγορας χωρις κανενα προβλημα .
μηπως κανω μαμακια ?
μηπως τα προβληματα θα αρχισουν μακροπροθεσμα ?


μακροπρόθεσμα ε;;;;
Λοιπόν, έχουμε και λέμε......
Αλλάγή τρόμπας βενζίνης, δυο βουλωμένα μπέκ, πλύση τεπόζιτου βενζίνης, τακτικός καθαρισμός πεταλούδας, σωλήνων κλπ κλπ........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 22:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Γιαννη 1000 φορες να δωσεις κατι παραπανω για τη βενζινη παρα να τρεχεις μετα!!! Η πιο οικονομικη/αποδοτικη/ασφαλης (αναλογικα...) βενζινη της αγορας, για μενα, ειναι η ΕΚΟ 95+!!! Απο τη στιγμη που την εβαλα για πρωτη φορα δεν την αλλαζω!!! Αρκει να βρεις ΕΚΟ βενζιναδικο, γιατι δεν υπαρχουν και παααρα πολλα... Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Σεπ 2004, 02:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Φιλε Γιαννη 1000 φορες να δωσεις κατι παραπανω για τη βενζινη παρα να τρεχεις μετα!!! Η πιο οικονομικη/αποδοτικη/ασφαλης (αναλογικα...) βενζινη της αγορας, για μενα, ειναι η ΕΚΟ 95+!!! Απο τη στιγμη που την εβαλα για πρωτη φορα δεν την αλλαζω!!! Αρκει να βρεις ΕΚΟ βενζιναδικο, γιατι δεν υπαρχουν και παααρα πολλα... Wink


Μακάρι να είχαμε ΕΚΟ στην πάτρα. Τώρα υπάρχουν δυο, και τα δύο καμιά 10αριά χιλιόμετρα από το κέντρο, και φαρμακεία.

Επιμένω για την πάτρα γιατί από ότι κατάλαβα, ο Γιάννης είναι φοιτητής εδώ. Ε?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gavanas στις Πεμ 16 Σεπ 2004, 16:16:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Σεπ 2004, 15:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι γιωργο φοιτητης ειμαι και ψαχνομαι στις οικονομικες λυσεις αλλα αν ειναι απαραιτητη η αλλαγη πρατηριου για το αυτοκινητακι μου ειμαι προθυμος να το κανω. Στην ΕΠ εβαζα και στην revoil και σε ενα αλλο παρακμιακο οπως ερχεσαι απο αγ. βασιλη που την ειχε 72,4 !
Γιωργο εσυ φοιτητης ?
Η shell που λες που ειναι ακριβως ? Ο τοφαλος δεν εχω ιδεα που ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 03:33:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Νοθευμενη βενζινη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
giannis_cc έγραψε:
Υπαρχει τροπος να καταλαβεις αν η βενζινη ειναι νοθευμενη ?
Βαζω εδω και ενα μηνα που εχω το αυτοκινητο απο τις φθηνες τις αγορας χωρις κανενα προβλημα .
μηπως κανω μαμακια ?
μηπως τα προβληματα θα αρχισουν μακροπροθεσμα ?


μακροπρόθεσμα ε;;;;
Λοιπόν, έχουμε και λέμε......
Αλλάγή τρόμπας βενζίνης, δυο βουλωμένα μπέκ, πλύση τεπόζιτου βενζίνης, τακτικός καθαρισμός πεταλούδας, σωλήνων κλπ κλπ........


χμ... κατι θα ξερεις εσυ.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 08:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Νοθευμενη βενζινη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
χμ... κατι θα ξερεις εσυ.... Wink


μπα, εγώ δεν ξέρω τίποτα Μήτσο....
το πορτοφόλι μου όμως, ξέρει πολλά....... Laughing Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 11:20:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gavanas έγραψε:
netblaster έγραψε:
Φιλε Γιαννη 1000 φορες να δωσεις κατι παραπανω για τη βενζινη παρα να τρεχεις μετα!!! Η πιο οικονομικη/αποδοτικη/ασφαλης (αναλογικα...) βενζινη της αγορας, για μενα, ειναι η ΕΚΟ 95+!!! Απο τη στιγμη που την εβαλα για πρωτη φορα δεν την αλλαζω!!! Αρκει να βρεις ΕΚΟ βενζιναδικο, γιατι δεν υπαρχουν και παααρα πολλα... Wink


Μακάρι να είχαμε ΕΚΟ στην πάτρα. Τώρα υπάρχουν δυο, και τα δύο καμιά 10αριά χιλιόμετρα από το κέντρο, και φαρμακεία.

Επιμένω για την πάτρα γιατί από ότι κατάλαβα, ο Γιάννης είναι φοιτητής εδώ. Ε?


Να έρχεσαι να βάζεις βενζίνη σε ΕΚΟ και να περνάς να λες κι ένα γεια! Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Στα 100m από μένα είναι. Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 13:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc:Από Αγ.Βσασίλειο προς Πάτρα μετά το πανεπιστήμιο έχει ένα γήπεδο (Τόφαλος). Μετά από λίγο στα αριστερά είναι η shell.

kovac: Η άλλη η έκο έχεις δει που είναι? Στον δρόμο που φεύγει για τρίπολη - καλάβρυτα - πύργο πίσω από το παναχαϊκό (και γ@μώ τις διαδρομές). Κοντά κι αυτό ε? Laughing

Επιστρέφω στο Study μήπως τελειώσω καμιά φορά τη σχολή...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gavanas στις Πεμ 16 Σεπ 2004, 16:16:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2004, 21:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gavanas έγραψε:
kovac: Η άλλη η έκο έχεις δει που είναι? Στον δρόμο που φεύγει για τρίπολη - καλάβρυτα - πύργο πίσω από το παναχαϊκό (και γ@μώ τις διαδρομές). Κοντά κι αυτό ε? Laughing


Πάρε και τους άλλους 3 κι ελάτε να νοικάσετε εδώ σε μένα (όχι σπίτι μου βέβαια!!! Razz Razz Razz Razz )! Very happy
Και θα πηγαίνουμε μαζί στη σχολή (δηλαδή ποτε! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil ) και οι 4 αρκεί να πάρετε κοτσαδόρο και σχοινί για να με τραβάτε Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Σεπ 2004, 02:18:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thnx gavanas.

τι σχολη εισαι ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Σεπ 2004, 02:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηχανολόγους μηχανικούς, στο τέλος του πέμπτου έτους... Cool Cool Cool
Εσύ?
Γενικά οι μηχανολόγοι έχουν δυνατό παρόν. Ο kaisaras96 έχει ένα χρυσαφί 1,6 και δυο άλλα παιδιά που τα ψήνω για το forum, ένα cc roland garros και ένα σαν το δικό μου.
Ο kovac αντιπροσωπεύει τους φυσικούς.
Χρήστο σου είπα που μου κόλησε ένα 1,4 μαυρο ? Ήταν φυσικός (τριτοετής?). Αεροτομή,τάπα,... αυτά θυμάμαι. Σταματησε για κουβέντα μετά από δυο ανοίγματα. Του έδωσα καρτούλα αλλά απ'ότι φαίνεται δεν...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gavanas στις Πεμ 16 Σεπ 2004, 16:15:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Σεπ 2004, 02:56:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολιτικων εργων υποδομης (ΤΕΙ) 2οετης στην προσπαθεια να ανοιξω κανα βιβλιο αλλα που τετοια τυχη...

gavanas έγραψε:
στο τέλος του πέμπτου έτους...

τυχερε ... Mad

Παντως δεν ειναι και πολλοι γενικα πατρινοι στο φορουμ .
Μαλλον θα ναι ανενημερωτοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 19:42:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοιξω καινουριο θεμα συνεχιζω σε αυτο το παλιο. Εχω ενα 207 GT και μετα απο 1000km με 95αρα βενζινη (το βενζιναδικο δηλωνε οτι ηταν 98αρα) ειπα να βαλω απο μια BP σχετικα ακριβη 100αρα. Προτιμησα ακριβο βενζιναδικο πιστευοντας οτι θα ειναι και καλη. Γεμισα λοιπον το αμαξι μου και παρατηρησα αυξημενη καταναλωση της ταξης του 15%. Ειναι δειγμα νοθευμενης βενζινης αυτο?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Δεκ 2013, 14:20:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=tZS72xOXZAU

http://www.youtruck.gr/index.php/presentations/item/845-h-notheia-ton-kausimon-epivarunei-tous-katanalotes-kai-epaggelmaties

Εχει κανεις αποψη επ αυτου; Φαινεται πολυ καλο..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Δεκ 2013, 14:46:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή περίπτωση, για να τσεκάρεις 1-2 βενζιναδικα που βαζεις συνήθως κι να εχεις κατα καποιο τρόπο το κεφάλι σου ήσυχο.
Αν ειχε online αγορά θα επαιρνα μερικά...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Δεκ 2013, 15:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που θα το βρω αυτο το πραγμα? Επειδη βάζω απο ΕΚΟ λεω να παρω ενα δειγμα αλλωστε δινουν δωρεαν με αυτο το προγραμμα ελεγχου που εχουν.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Δεκ 2013, 15:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δειγμα που σου δινει η ΕΚΟ ειναι ηδη σφραγισμενο ή στο γεμιζουν εκεινη την ωρα; Γιατι αν ισχυει το πρωτο,αλλαζει το πραμα... Confused


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1411s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on