PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2016, 03:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Αυτο ρε παιδια με την διαφημιση δεν μπορω να το καταλαβω.....να γραψω οτι αυτος ειναι καλος πηγαινε εκει ειναι διαφημιση....να γραψω οτι ειναι αχρηστος ειναι δυσφημιση......τι διαολο να γραψω??????


Έχω δει ευχαριστήρια posts που αναφέρονται σε μηχανικούς που ασχολήθηκαν με κάποιο αμάξι μέλους, που το επισκεύασαν, που το βελτίωσαν, ότι τα credits πάνε στον τάδε, στον δείνα κτλ κτλ κτλ. Μάλιστα κάποια μέλη, είναι ήδη μηχανικοί, δουλεύουν σε κάποιο συνεργείο ή έχουν και δικό τους, πράγμα που δεν το θεωρώ καθόλου κακό κιόλας ή που συστήνεται σε κόσμο να περνάει μια βόλτα από αυτούς.

Έχω δει επίσης posts που ενθαρρύνονται μέλη να αποκαλύψουν όνομα μηχανικού ή συνεργείου που είχαν κακή αντιμετώπιση και εμπειρία, ώστε να αποτελέσει παράδειγμα προς αποφυγή και που ώρες ώρες υπάρχουν και άλλες σύμφωνες γνώμες, που ενισχύουν την άποψη ενός θεματοθέτη χωρίς να πέφτει φρένο άνωθεν.

Πραγματικά, ομοίως απορώ, γιατί σκαλώνουμε σε κάτι τέτοια διλήμματα. Τι διαφήμιση και ό,τι να'ναι...Λες και θα κάνουμε γκρίζα διαφήμιση ή δε μπορούμε να καταλάβουμε πότε κάποιος παρατραβάει το σκοινί, είτε προτείνοντας κάποιον συνέχεια, είτε μιλώντας καυστικά για κάποιον άλλο σε αντίθετη περίπτωση.

Τελοσπάντων...


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2016, 10:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απαγορεύεται το spamming (πολλαπλά μυνήματα χωρίς συγκεκριμένο σκοπό), καθώς και η διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών κάθε είδους με σκοπό το έμμεσο ή άμεσο κέρδος, χωρίς τη σύμφωνη γνώμη των Διαχειριστών του Forum.

παιδια δε το λεω εγω αλλα οι κανονες σε ολα με ολα τα φορουμ
και εδω που τα λεμε δεν ειναι παραλογο...

και ειναι διαφορετικο στα ματια μου να λες εγω ειμαι ο ταδε (μηχανικος) και δουλευω εκει (συνεργειο) οπου μπορεις να δεις απο τα γραφομενα και τη γενικοτερη συμπεριφορα αν το κανει για διαφημιση η οχι απτο να διαφημιζεις τον οποιο φιλο/ξαδερφο/γνωστο υπουλα

τωρα συμφωνω οτι σε πολλα μηνυματα δε συμβαινει αυτο και ειναι αποριας αξιο το πως καποια μελη κανουν τοσο χυμα διαφημιση

μαλλον θα ειναι με τη συμφωνη γνωμη των διαχειριστων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ares80 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2017, 12:14:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους,

μετακόμισα προς τα νότια και ψάχνω συνεργείο κοντά στη βουλιαγμένης.
Ξέρει κανείς να προτείνει κανένα καλό;
το μόνο εξουσιοδοτημένο που έχω βρει είναι ο Καλλιάντασης στη Γλυφάδα και στον αγ. Δημήτριο. Είναι οκ;
Παλιότερα πήγαινα στον Μοίρη αλλα ήμουνα μέτρια ικανοποιημένος.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Απρ 2017, 14:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ αφου ζηταει και κοντα στη βουλιαγμενης πως μπορω να προτεινω κατι αλλο εκτος απο το Pavlidis Competition;
Και εδω μεσα ειναι μελη, εκει παω και γω και θα σε βολευει.

http://www.pavlidis-competition.gr/contact.php


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
giannik 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 GT Stage 3 by Etuners

Ένταξη: 17 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάϊ 2017, 21:36:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ούτε απ έξω 😜
ares80 έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους,

μετακόμισα προς τα νότια και ψάχνω συνεργείο κοντά στη βουλιαγμένης.
Ξέρει κανείς να προτείνει κανένα καλό;
το μόνο εξουσιοδοτημένο που έχω βρει είναι ο Καλλιάντασης στη Γλυφάδα και στον αγ. Δημήτριο. Είναι οκ;
Παλιότερα πήγαινα στον Μοίρη αλλα ήμουνα μέτρια ικανοποιημένος.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Thodorikos (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 C.C 1.6 model 11 2004

Ένταξη: 23 Νοέ 2019
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2020, 23:08:02    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikechri έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ,

ΕΧΩ ΕΝΑ 206 1,4 ΧΣ ΜΟΝΤΕΛΟ 2002.
ΣΤΙΣ 6/12/08 (ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ. ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΜΠΡΟΣ ΟΜΩΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/08 ΦΩΝΑΞΑ ΤΗΝ EXPRESS SERVICE. ΗΡΘΕ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΡΕΥΜΑΤΟΣ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 9/12/08 ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ROYAL CAR (ΠΕΤΙΜΕΖΑΣ) ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ. ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΚΑΗΚΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ 44.000 ΧΛΜ. ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΠΑΡΗΓΓΗΛΕ. ΠΕΡΑΣΑΝ 9 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΓΑΛΛΙΑ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΟΣΤΟΣ 800 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 85 ΕΥΡΩ ΕΡΓΑΤΙΚΑ. ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΙΣ 19/12/08 ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΚΑΗΚΕ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΑ PSI. 270 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/12/08 ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ PSI ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ. ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ABS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ 100% ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ. ΚΟΣΤΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ABS 850 ΕΥΡΩ. 23/12/08 ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ 1150 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, PSI ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ THN EXPRESS SERVICE ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΡΕΤΑΙΡΩ ΕΛΕΓΧΟ. Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΕΤΙΜΕΖΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΟΥΤΕ ΕΜΠΕΙΡΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΠΩΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΣΑΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ PEUGEOT. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΗΝ LAION HELLAS ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑΓΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ PSI. TO ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ PEUGEOT NA MHN ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΤΩΝ ΕΞΟΥΣΙΟΤΗΜΕΝΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΤΗΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Υ.Γ. ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΕΤΙΜΕΖΑ.



Κατά την γνώμη μου δεν αγοράζουμε καινούργιους εγκεφάλους.Βρίσκουμε έναν καλό ηλεκτρονικό καο βρισκει αυτός, που ξέρει που θα τους βρεί (μεταχειρισμένους), ξεφορτώνει και φορτώνει τα data και τέλος με το 1/4 του ποσού
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Σελίδα 10 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0686s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on