PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Νοέ 2015, 14:54:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Ροδίτη δεν τον ανέφερα γιατί από αυτόν είχα αγοράσει το αυτοκίνητο και είχα ήδη άποψη για το συνεργείο τους... Laughing

Η εμπορία τους ήταν μια χαρά. Αλλά το συνεργείο... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Νοέ 2015, 04:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως το παω εδωhttp://www.odhgos.gr/customerCard.asp?customerID=13554 και μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι.
Κι εκτος αυτου, οσο ασχετος και να ειναι ο αλλος πηγαινε του τα λαδια και το φιλτρο, δως του και 10 ευρω το παρα πολυ εργατικα και τελειωνει το παραμυθι.
Το να δινει καποιος 80 ευρω για αλλαγη λαδιων λες κι εχει καμια veyron ε δεν το θεωρω λογικο.

Λαδια, φιλτρα και πολλα ακομα τα αλλαζουν παμπολλα συνεργεια ανεξαρτητως μαρκας σε λογικοτατες τιμες.
Να ειναι κατι εξειδικευμενο οπως ο χρονισμος πχ, τοτε ναι να πας σε συνεργειο πολυ σχετικο με πεζω, αλλα οχι και για τα βασικα σερβις (φιλτρα, λαδια, παραφλου κλπ) και να δινεις 4 φορες περισσοτερα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Νοέ 2015, 08:58:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ήξερα το συνεργείο που αναφέρεις στο Γαλάτσι, στάνταρ θα πήγαινα.
Δεν το ήξερα όμως. Και δυστυχώς το θέμα συνεργείου ήταν ο βασικότερος λόγος που ήθελα να "διώξω" το 207. Μόνιμο άγχος η ανεύρεση λαδιών και το κόστος του συνεργείου.

Όσο για τα υπόλοιπα, εγώ δεν θα ήθελα να πάω σε συνεργείο που δεν ξέρει π.χ. που βρίσκεται το φίλτρο αέρα του αυτοκινήτου ή πάει ψάχνωντας να αλλάξει λάδια. Και αυτό το λέω επειδή κάποια από τα συνεργεία που ανέφερα ήταν έτσι ακριβώς.

Τέλος πάντων. Το 207 αποτελεί παρελθόν, οπότε πάμε παρακάτω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 18:04:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει παει κανεις πρόσφατα στο συνεργείο της automotivo στην Κηφισιας; Προχθές πήγα να παρω προσφορά για το 208 και μου έλεγε ο πωλητής ότι στο service δίνει και αυτοκίνητο αντικατάστασης αν ειναι επείγον! Τωρα απο service δεν ξέρω τι λέει, εχει κανεις εμπειρία;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 19:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

panos 206 έγραψε:
Εχει παει κανεις πρόσφατα στο συνεργείο της automotivo στην Κηφισιας; Προχθές πήγα να παρω προσφορά για το 208 και μου έλεγε ο πωλητής ότι στο service δίνει και αυτοκίνητο αντικατάστασης αν ειναι επείγον! Τωρα απο service δεν ξέρω τι λέει, εχει κανεις εμπειρία;


Παίζει να είναι η Automotivo που ήταν παλιά στο Μοσχάτο. Θυμάμαι έδινε κάποιες προσφορές σε ανταλλακτικά αλλά το τελικό ποσό με εργασία έβγαινε μεγάλο. Βαρούσαν δηλαδή στα σέρβις. Δεν ξέρω τι τεχνογνωσία έχουν για δύσκολες περιπτώσεις (όσους ξέρω που πήγαιναν, ήταν για τυπικά σέρβις). Αυτό με το αμάξι μπορεί να είναι και γενικά πολιτική της εταιρείας πλέον που άλλαξε, άλλωστε το κάνουν αρκετές αυτό πια.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 20:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω topgear
Αν εχει κι αλλος εμπειρία ας μου πει γιατι θελω να αλλάξω συνεργειο και το σκέφτομαι για automotivo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 20:44:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηρε προσφατα κολλητος αμαξι απο Automotivo Κηφισίας.
Βγαζει κατα καιρους κατι προσφορες η αληθεια ειναι.
Εμενα προσωπικα δε μου γεμισαν το ματι οι τυποι που δουλευουν εκει μεσα.
Δεν τα προσεχουν τα αμαξια. Κοπανανε πορτες, ακομη και χειροφρενο εκανε ενας υπαλληλος με ενα 208gti μεσα στο παρκινγκ που εχουν τα αμαξια προς πωληση χωρις πινακιδες και τα τακτοποιουσαν.
Επισης το αμαξι του κολλητου ειχε γρατζουνια στον καθρεφτη οταν το παρελαβε.
Γενικα δεν μου πολυαρεσε αν και δεν ξερω τι γινεται και σε αλλες αντιπροσωπιες βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Waverunner (Evi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 02 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 10:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους!

Έχω ένα Peugeot 106 Rallye του 2002 πρώτο χέρι. Πλέον στα 124.000χλμ έχει αρχίζει να ζητάει πραγματάκια. Απο εχθές ακούω το δίσκο να "σφυρίζει" (όχι αδιάφορα) και φοβάμαι ότι παώ για δίσκο-πλατό. Αν και το τελευταίο καλό service ήταν πριν περίπου 1 χρόνο, θεωρώ ότι στο εξής θα ξεχειλώσουν οι τσέπες μου.

Ψάχνω ένα συνεργείο στις περιοχές Γαλάτσι, Λαμπρινή, Καλογρέζα, Ηράκλειο, Μαρούσι. Να είναι δοκιμασμένο και να είναι και οικονομικό.

Τα τελευταία χρόνια πήγαινα σε εξουσιοδοτημένο στην Αγία Παρασκευή, όπου ήμουν ευχαριστημένη μεν αλλά λόγω αλλαγής περιοχής δεν βολεύει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot207cc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2014
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Απρ 2016, 16:47:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To service της Mini Moke στην Αγία Παρασκευή τι λέει; Μια φορά πήγα, δεν έχω παράπονο, αλλά θα ήθελα να ακούσω περισσότερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2016, 13:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλάκα στην πλάκα έχουν μείνει 8 όλοι και όλοι. Για να ακούω γνώμες από τον κακό στον χειρότερο, να έχουμε ένα μπούσουλα...


Απομείναντες εξουσιοδοτημένοι σε τυχαία σειρά
Automotivo
mini moke
Μοιρη
Γκάλλο
Riviere
Κουτλας
Καλλιαντασης
Ρεμουνδος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2016, 14:12:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το γκαλλο εχω μονο αποψη

1 θα σας πω
μου κρατησε το αμαξι για αλλαγη μπαταριας 2 μερες και μου την ειπε επειδη αλλαζω λαδια αλλου

Εγω προσωπικα ουτε απεξω δε ξαναπερναω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2016, 14:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Για το γκαλλο εχω μονο αποψη

1 θα σας πω
μου κρατησε το αμαξι για αλλαγη μπαταριας 2 μερες και μου την ειπε επειδη αλλαζω λαδια αλλου

Εγω προσωπικα ουτε απεξω δε ξαναπερναω


Ωραίος. Ντάξει να δούμε τι παίζει πλέον γιατί ότι απόψεις διάβαζα είναι περίοδο 2003-2009, απο 10 και μετά δεν έχουμε κάποια ιδιαίτερη "κατάταξη" ενώ στα συνεργεία ήρθε η "συντέλεια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Αύγ 2016, 12:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος να επικοινωνησω με τη peugeot στη γαλλια?
Καποιο mail ????

Ψαχνω ενα ανταλλακτικο που δεν εχει κωδικο στο service box και ολοι μου λενε δε γινεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Αύγ 2016, 13:31:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε στείλουν στον ντόπιο αντιπρόσωπο. Τι ανταλλακτικό ψάχνεις;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Αύγ 2016, 15:43:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα διακοσμητικο νικελ που ειναι πανω στο τιμονι

Για το οποιο οι εδω αντιπροσωποι μου λενε οτι πρεπει να παρω ολοκληρο τιμονι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Αύγ 2016, 08:38:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις το σπορ πακέτο:


ή το απλό:


Κι οι δύο φωτό είναι από το 308 μου, αλλά η ουσία της ερώτησης είναι η ίδια... Πάντως ναι, στο servicebox φαίνεται να είναι part in assembly και στα δύο τιμόνια το πλαστικάκι, ίσως από κανένα τρακαρισμένο... Το δικό σου τι έπαθε;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Αύγ 2016, 14:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα το απλο και τωρα εχω το σπορ

Δεν επαθε κατι απλα βρηκα το τιμονι σε τιμη ευκαιριας χωρις το νικελ και εννοειται το τσιμπησα διχως δευτερη σκεψη

Και τωρα ψαχνομαι...
σημερα κι αφου γυρισα ολη τη λιοσιων και ρωτησα σε καθε λογης μαντρα μου κοψαν τα φτερα καθως περα οτι δε παιζει κατι και τρακαρισμενο να βρω δεν υπαρχει περιπτωση κανεις να το δωσει χωρια

Γιαυτο θελω επικοινωνια με τη πεζο δε γινεται για κατι αξιας 2 ευρω? Να πρεπει να πληρωσεις 470!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NIKOSMTD (nikospatra)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


RCZ R

Ένταξη: 14 Νοέ 2016
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2016, 13:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ PEUGEOT, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΤΑ POST ΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΣΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.
ΣΑΝ ΜΗ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΕΝΩ (ΠΑΤΡΑ).


nikospatra
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2016, 21:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως ηρθες

Καταρχην καλο ειναι να περασεις απτο αντιστοιχο θεμα
επισης να μη γραφεις με κεφαλαια

Τωρα στο θεμα σου
κανεις δε θα σου πει πηγαινε σε αυτον ειναι καλος κτλ
ειναι διαφημιση και δεν ειναι σωστο
ασε που ειναι τελειως υποκειμενικο
τωρα το να ερθεις αθηνα για ενα σερβις πχ το θεωρω υπερβολη
και ο χειροτερος μηχανικος λαδια και μπουζι θα καταφερει να στα αλλαξει

Αν ψαχνεσαι για βελτιωση τοτε αλλο θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2016, 01:56:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ρε παιδια με την διαφημιση δεν μπορω να το καταλαβω.....να γραψω οτι αυτος ειναι καλος πηγαινε εκει ειναι διαφημιση....να γραψω οτι ειναι αχρηστος ειναι δυσφημιση......τι διαολο να γραψω??????


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1689s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on