PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Σεπ 2002, 15:30:33    Θέμα δημοσίευσης: Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή το «Αντιπρόσωποι!!! Παράπονα και επιβραβεύσεις.» ξέφυγε λίγο από τα πλαίσια της ευπρέπειας, αναγκαστήκαμε να το αφαιρέσουμε χωρίς όμως να το διαγράψουμε ώστε να μην χαθούν και ορισμένα πολύτιμα posts.

Απ’ότι είδαμε τα παράπονα για τα συνεργεία και τα εξουσιοδοτημένα είναι αρκετά και πλέον είναι απαραίτητο να τα συγκεντρώσουμε.

Έτσι θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να μας αποστείλετε με e-mail στο info@206club.gr ένα κειμενάκι το οποίο θα περιγράφει τεκμηριωμένα και με τον καλύτερο τρόπο το/τα περιστατικό/α που σας ενόχλησαν σχετικά με το εξουσιοδοτημένο δίκτυο συνεργείων ή/και αντιπροσωπειών.

Η κίνηση αυτή θα μας βοηθήσει να βρεθούν λύσεις για την καλύτερη εξυπηρέτησή μας!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Σεπ 2002, 23:45:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστοοςςςς, αλλα ! πως τα καινουρια μελη θα διαβασουν το topic που δεν υπαρχει ωστε να παρουν θαρρος να ξεσπαθωσουν αλλα και να μαθουν τι γινεται γυρω τους ;;;;;;;;;
Εμεις καλα, τα διαβασαμε οι αλλοι;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 07:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ σωστό αυτό που ρωτάει ο Δημήτρης. Καλύτερα να το αφήνατε και ας διαγράφατε αυτά τα post που κατά την γνώμη σας (γιατί προσωπικά νομίζω πώς ήταν όλα ευπρεπεί) "ξεφεύγουνε" .


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 07:58:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Πολύ σωστό αυτό που ρωτάει ο Δημήτρης. Καλύτερα να το αφήνατε και ας διαγράφατε αυτά τα post που κατά την γνώμη σας (γιατί προσωπικά νομίζω πώς ήταν όλα ευπρεπεί) "ξεφεύγουνε" .


Κάτι το οποίο θα γίνει...αλλά μέχρι να γίνει.....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 11:35:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To Θέμα επανείλθε στο Forum και μπορείτε όλοι να το διαβάσετε αλλά και να γράψετε σε αυτό.

Πάντως οποιοσδήποτε έχει κάποιο παράπονο με αντιπροσωπείες και εξουσιοδοτημένα (από μικρό έως μεγάλο) ας μας το περιγράψει και ας το στείλει στο παραπάνω e-mail ώστε να τα συγκεντρώσουμε όλα μαζί.

Είναι πραγματικά προς όφελός μας!

Υ.Γ. Ακόμα και αυτοί που ήδη έχουν εκφράσει κάποιο παράπονο, αν γίνεται να τα συνοψίσουν σε ένα κειμενάκι και να μας το στείλουν με ένα e-mail.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 11:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο μένα πάντως θα περιμένετε σίγουρα email και δυστυχώς δεν θα είναι τόσο μικρό το κειμενάκι.... Evil
Sidobre και τι θα καταφέρουμε ? μπορούμε να ζητήσουμε κάτι ο καθένας δηλαδή ξεχωριστά? εγώ με όλη αυτή την ταλαιπωρία θα κερδίσω τίποτα ή μια τρύπα στο νερό?
Πάντως όλα τα χαρτιά και μια πλήρης περιγραφή του συμβάντος είναι στον δικηγόρο μου.. ψάχνω να βρώ τρόπο να τους τρέξω Evil


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 12:11:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή πρέπει να είμαστε απόλυτα ειλικρινής:

Σε πρώτη φάση θέλουμε να διασφαλίσουμε ότι γεγονότα σαν αυτά που μας συμβαίνουν καθημερινά πλέον, πρέπει να σταματήσουν.

Είμαστε καταναλωτές και απαιτούμε το/τα προϊόν/οντα που αγοράσαμε πρέπει να είναι απόλυτα σωστά και εμείς ικανοποιημένοι.

Αυτό συνεπάγεται ότι οτιδήποτε έχει γίνει λανθασμένα στο παρελθόν πρέπει να διορθωθεί.

Έχοντας συγκεντρωμένα όλα τα προβλήματα/παράπονα είναι μια καλή απόδειξη ότι δεν είναι μεμονωμένα γεγονότα αλλά υπαρκτά προβλήματα.
Έτσι με μια τέτοια καλή αρχή μπορούμε να βρούμε την λύση όπου κι αν αυτή οδηγήσει.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Σεπ 2002, 12:14:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης, όταν συγκεντρώσουμε όλα τα παράπονα/προβλήματα, μπορούμε κάλλιστα να αξιολογήσουμε και να εντοπίσουμε που ακριβώς βρίσκετε το πρόβλημα.

Εκτός λίγων προβλημάτων, έχω την αίσθηση ότι όλα τα παράπονα αφορούν θέματα κακής εξυπηρέτησης.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Σεπ 2002, 02:26:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Εκτός λίγων προβλημάτων, έχω την αίσθηση ότι όλα τα παράπονα αφορούν θέματα κακής εξυπηρέτησης.


...Και αυτό που πρέπει να καταπολεμηθεί, είναι το αίτιο της κακής εξυπηρέτησης!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιαν 2003, 11:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα θα στειλω τρελο mail. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Θα πεσει ο server και μαζι τα μαλια σας Exclamation Exclamation Exclamation

LION HELLAS FOREVER Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΙΑΚΩΒΟΣ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206CC 1.6

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2003, 21:36:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχουν καλά και αξιόπιστα συνεργεία Πεζό στην Πάτρα; Έχει κανείς να προτείνει κάτι;
Δεν έχω κανένα παράπονο από το εξουσιοδοτημένο συνεργείο, αλλά καλύτερα είναι να έχει κανείς αρκετές εναλλακτικές λύσεις για να κάνει συγκρίσεις.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Jacob
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2003, 21:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Κοκκινόπουλος είναι λίγο ακριβώς αλλά από τους καλύτερους μέσα στην Πάτρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΙΑΚΩΒΟΣ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206CC 1.6

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 22:06:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τhanks, GIANNIS206, αλλά δεν το έγραψα σωστά. Εννοούσα τον Κοκκινόπουλο όταν έγραψα εξουσιοδοτημένο συνεργείο, και αυτό γιατί το συνεργείο είναι στον ίδιο χώρο με την αντιπροσωπεία. Άλλωστε στον Κοκκινόπουλο ως εξουσιοδοτημένο συνεργείο πηγαίνεις για τα σέρβις εγγύησης.
Έχεις υπόψη σου κάποιο άλλο συνεργείο;
Πάντως έχεις δίκιο, ο Κοκκινόπουλος είναι Ok.

Jacob
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2003, 21:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω άλλον θα ρωτήσω τον θείο μου που είναι εκεί εχει κάποιους που πάει το δικό του πεζο!Θα ρωτήσω και θα σου πώ!Από Πάτρα δεν ξέρω πολλά θα σου πώ οδούς και ονόματα !οκ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2003, 18:00:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έχω ξαναγράψει ανεπίσημα μιας και το θέμα ήταν στον ψάξιμο.

Σας ανακοινώνω λοιπόν ότι είναι γεγονός η νέα μας συνεργασία με το συνεργείο της Peugeot Μπακανιάρη στην καλαμαριά της θεσσαλονίκης.

Η ανάγκη για να βρεθεί ένα συνεργείο εξουσιδοτημένο για να ικανοποιήσουμε όλους όσους είναι μεσα στην εγγύηση αλλά και όσους επιθυμούν τις επιπλέον παροχές ενός εξουσιοδοτημένου συνεργείου, μας έφερε στην ευχάριστη θέση να καταλήξουμε (μετά από ψάξιμο) στο παραπάνω συνεργείο και πιο συγκεκριμένα στον μηχανικό Μίμη( μεγάλη πόρωση ο τύπος) τον οποίο γνώρισα προσωπικά πριν λίγο καιρό και συμφωνήσαμε να:
-έχουν έκπτωση όλα τα μέλη του κλαμπ
-να μπορούν όλα τα μέλη να φέρουν τα ανταλακτικά τους( λάδια κ.τ.λ)

Η εντύπωση που αποκόμισα από τις δύο φορές που πήγα ήταν πολύ καλή μιας και ο Μίμης δείχνει μεγάλο ενδιάφέρον και έχει και την τεχνική κατάρτηση.
Μιας όμως και η δικιά μου γνώμη δεν φτάνει θα παρακαλούσα όσους από τα μέλη εδώ θα ήθελαν, να περάσουν όποτε μπορούν ,όχι απαραίτητα για να κάνουν(φτιάξουν) κάτι (αν ναι τόσο το καλύτερο), αλλά πιο πολύ για να συλλέξουμε γνώμες.Μια νέα συνεργασία είναι πάντα ενδιαφέρουσα (και είναι και ανατολική θεσσαλονίκη που δεν είχαμε τίποτα Wink )

Περιμένω τις απόψεις σας μιας και όλο και κάποιος μπορεί να ξέρει κάτι παραπάνω.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2003, 00:15:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Σας ανακοινώνω λοιπόν ότι είναι γεγονός η νέα μας συνεργασία με το συνεργείο της Peugeot Μπακανιάρη στην καλαμαριά της θεσσαλονίκης.


Χρειαζόμασταν άλλο ένα συνεργείο. Για δύο λόγους:
1) Να εξυπηρετούνται και τα μέλη-κάτοικοι της Αν.Θεσσαλονίκης.
2) Οι "Βασίληδες" δεν είναι εξουσιοδοτημένο συνεργείο και αυτό δικαιολογημένα αποθαρρύνει όσους έχουν αυτοκίνητο εντός εγγύησης.
Τώρα πλέον, από συνεργείο στην Θεσσαλονίκη είμαστε πλήρεις. Very happy


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2003, 18:19:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε 1,000χλμ παω για service στη μπακανιαρη,
το club πετυχε καμμια εκπτωση?
απο εκει το πηρα το 206 και σκεφτομουνα τωρα στα 20,000 να παω στην lion.αμα υπαρχει ομως εκπτωση τοτε αλλαζουν τα πραγματα!
εκει ο nic με ξερει αλλα πως θα συγουρευτει πως ειναι καποιος μελος του 206club Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
paradisos9_mr2 (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Toyota Mr2

Ένταξη: 19 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθηνα (περιστερι)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 09:59:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσοχη στα εξουσιοδοτημενα και στα ειδικευμενα!!!!

Ενας φιλος μου εβαλε σε ενα 106 gti ψαλιδια σε ειδικευμενο συνεργειο

του ειπε τιμη 360 εuro τελικη...

Πηρε την Peugeot και του ειπε τιμη για ψαλιδι 170 ευρο αρα κατι βρωμαγε...

Φυσικα τα ψαλιδια ηταν 'μαιμου'
ο τυπος μεχρι και στην ΛΙΟΝ που πηγανε προσπαθουσε να πεισει το φιλο μου οτι ειναι γνησια!!!

αρα ΠΡΟΣΟΧΗ!!!


Basketball ...volley...tenis....football, they all need only one ball......,racing needs TWO!!!

To drift ειναι σαν την ζωη. Θελει ισορροπια!!

MR2 Club of Greece
www.mr2club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Φεβ 2005, 12:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντυπωσεις απο το συνεργειο της μινι μοκε? Απο εκει πειρα το αμαξι και εκει σκεφτομε να το πειγενω για σερβις οσο ειναι στην εγγυηση. Εχει παει κανεις ?


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gior_gos (γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.4 COLORLINE (2002)

Ένταξη: 22 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2006, 14:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όσον αφορά την Πάτρα, ο Κοκκινόπουλος είναι καλός, όταν ασχολείται ο ίδιος και όχι κάποιοι μηχανικοί του. Και επιπλέον είναι πανάκριβος!! Έχω βρει ένα πολύ καλό συνεργείο στη Λεύκα που τα παιδιά είναι πολύ ψαγμένα και έχουν τα πάντα από μηχανήματα και έχουν και άκρες ώστε να βρίσκουν καλά και φτηνά ανταλλακτικά. όποιος θέλει, μπορώ να του πώ που ακριβώς είναι γιατί δεν ξέρω οδό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3663s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on