PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 15:22:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
καλά μην πιστεύετε κ ότι γράφεται στο τρομακτικό...
μεγαλύτερη μούφα στην ελληνική μπλογκόσφαιρα δεν υπάρχει...
καλά γενικότερα από ελλάδα μην τα αποκλείεται και όλα! Smile


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pf207 (eleni)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2010, 16:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα..σκέφτομαι για service 3τιας (46.000 km) να το παω στον Αγ.Δημήτριο ΑΦΟΙ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗ Ε.Π.Ε...εχει κάποιος αποψη?Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2010, 14:12:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο στα β.προαστεια ή κάπου σχετικά κοντά;
ρωτάω γιατί μόλις τελείωσε η εγγύηση και σε εξουσιοδοτημενο δεν θέλω να το ξαναπάω γιατί στα περισσότερα δεν στο προσέχουν το αμάξι και σου πιάνουν και τον κ#λο.
αν υπάρχει πρόβλημα διαφήμισης κτλ, στείλτε μου ένα πμ
θα με βοηθούσατε πολύ γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και οι τιμές στα ύψη...



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Δεκ 2010, 10:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα παιδια!!!! η γυναικα μου εχει ενα 207 1.4 sport pack με τα 94hp με ετος κατασκευης το 2007! περυσι τετοιο καιρο το αμαξι εχασε λαδια και εκαψε φλατζα κεφαλης (εφοσον ολα τα σερβις εχουν γινει στην τοπικη αντιπροσωπια) και φτανουμε στο σημερα πριν λιγες μερες το πηγαμε για ενα τυπικο ελενχο(διοτι θα περνουσε κτεο) οπου δεν δεχτηκαν να τον κανουν διοτι ειπαν χαρακτηριστικα οτι το αμαξι ειναι μια χαρα!!!!! το αμαξι περναει κτεο με ενα συμπερασμα απο τους ανθρωπους που το περασαν οτι το αμαξι χανει λαδια και παει για φλατζα,στα καπακια παμε στον ιδιοκτητη της συγκεκριμενεις αντιπροσωπιας οπου δεν ειχε που να κρυφτει, οταν πηγαμε το κοιταξαν κατι πεδαρελια οπου ουτε καν μηχανικη δεν ηταν και ειπαν '' δεν ειναι τιποτα υπολοιματα λαδιου ειναι απο την προηγουμενη φορα που αλλαξαν την φλατζα το καθαρησαμε και φερτω σε μια βδομαδα παλι να το δουμε! Confused εγω παλι την επομενη μερα το παω στην λιον και διαπυστοσαν οτι το αμαξι παει για φλατζα και οτι οντως χανει λαδια αλλα για καλη μας τυχει το τιμολογιο απο την προηγουμενη αλλαγη φλατζας ελληγε σε 5 ημερες οποτε θα την αλλαξουν δωρεαν λογο εγγυησης του ανταλλακτικου! αυτο που θελω να τονισω με τα παραπανω που σας ειπα ειναι οτι ο τοπικος αντιπροσωπος ειναι πολυ λαμογιο γιατι γνωριζε οτι θα καψει φλατζα και δεν ελεγε τιποτα για να περασει η προθεσμια εγγυησης του ανταλακτικου και να ξανα πληρωσω τα κερατιατικα των 500 ευρω αλλα πηρε τα αρχ.......ια μου και επειδη εγω δεν θελω να ειμαι το κοροιδο του καθε χχχχχχ αντιπροσωπου το θεμα πηγε και στα ποιο πανω πατωματα της λιον και του ευχομαι περαστικα!!!!! Cool ( και μην ξεχασω ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια της λιον για την αμεση εξυπηρετηση απο προισταμενους και μηχανικους) Smile


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
silva (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 06:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο στα β.προαστεια ή κάπου σχετικά κοντά;
ρωτάω γιατί μόλις τελείωσε η εγγύηση και σε εξουσιοδοτημενο δεν θέλω να το ξαναπάω γιατί στα περισσότερα δεν στο προσέχουν το αμάξι και σου πιάνουν και τον κ#λο.
αν υπάρχει πρόβλημα διαφήμισης κτλ, στείλτε μου ένα πμ
θα με βοηθούσατε πολύ γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και οι τιμές στα ύψη...

με ενδιαφερει και μενα ενα εξειδικευμενο (οχι εξουσιοδοτημενο) απο Γαλατσι ,Ν.Ιωνια,Μαρουσι αν γνωριζετε για να με βοηθησετε.
ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ydroxoos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) XT PREMIUM (2003)

Ένταξη: 25 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάρ 2011, 01:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silva έγραψε:
Bill207 έγραψε:
υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο στα β.προαστεια ή κάπου σχετικά κοντά;
ρωτάω γιατί μόλις τελείωσε η εγγύηση και σε εξουσιοδοτημενο δεν θέλω να το ξαναπάω γιατί στα περισσότερα δεν στο προσέχουν το αμάξι και σου πιάνουν και τον κ#λο.
αν υπάρχει πρόβλημα διαφήμισης κτλ, στείλτε μου ένα πμ
θα με βοηθούσατε πολύ γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και οι τιμές στα ύψη...

με ενδιαφερει και μενα ενα εξειδικευμενο (οχι εξουσιοδοτημενο) απο Γαλατσι ,Ν.Ιωνια,Μαρουσι αν γνωριζετε για να με βοηθησετε.
ευχαριστω




www.4ty.gr/utf_index.php?p=merchant&id=9531
Στα 5 χρόνια που τους επισκέπτομαι δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, ούτε στην εργασία τους ούτε στη συμπεριφορά τους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
papadakn (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 15 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2011, 09:46:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silva έγραψε:
Bill207 έγραψε:
υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο στα β.προαστεια ή κάπου σχετικά κοντά;
ρωτάω γιατί μόλις τελείωσε η εγγύηση και σε εξουσιοδοτημενο δεν θέλω να το ξαναπάω γιατί στα περισσότερα δεν στο προσέχουν το αμάξι και σου πιάνουν και τον κ#λο.
αν υπάρχει πρόβλημα διαφήμισης κτλ, στείλτε μου ένα πμ
θα με βοηθούσατε πολύ γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και οι τιμές στα ύψη...

με ενδιαφερει και μενα ενα εξειδικευμενο (οχι εξουσιοδοτημενο) απο Γαλατσι ,Ν.Ιωνια,Μαρουσι αν γνωριζετε για να με βοηθησετε.
ευχαριστω


Στην αναζήτηση αξιόπιστου συνεργείου για το 207 γιατί πλησιάζει τα 80.000χλμ, στην αντιπροσωπεία που πήγαινα ως τώρα ένιωθα ότι κοιτάζανε μόνο τα απλά και έχουν αρχίσει να μαζεύονται διάφορες βλαβούλες. Βόρεια προάστεια κατα προτίμηση.


Μετωρολογικός σταθμός Νέας Κηφισιάς
http://www.locus-delicti.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάϊ 2011, 14:50:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή εγραψα για δύο συνεργεία σε ξεχωριστό ποστ και σβήστηκε (δεν μου εξηγησε κανείς γιατί), να γράψω εδώ για την πατάτα που μου έκαναν και το όνομα του συνεργείου ή απαγορευεται?


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάϊ 2011, 20:50:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Downhill έγραψε:
επειδή εγραψα για δύο συνεργεία σε ξεχωριστό ποστ και σβήστηκε (δεν μου εξηγησε κανείς γιατί), να γράψω εδώ για την πατάτα που μου έκαναν και το όνομα του συνεργείου ή απαγορευεται?

ανοιξες καινουριο θεμα εννοεις?
αφου εδω ειναι το σωστο μερος για αυτο το θεμα
γι αυτο στο εσβησαν μαλλον

για την πατατα πες
για ονομα...δεν ξερω Embarassed



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 07:36:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο Βλάβες το είχα γραψει αλλα οχι στο αντιπρόσωποι...

τεσπα....

συνεργείο στα δυτικά προάστεια (περιστέρι) σε σέρβις των 65000χλμ αλλαξε ιμάντα χρονισμού και όχι μονο χρόνισε λάθος αλλα 7000χλμ αργότερα που πήγα για λάδια σε άλλο συνεργείο μου βρήκανε οτι ο ολοκαίνουργιος ιμάντας είχε κοπεί...

για το αν μπορώ να γράψω το όνομα ας ενημερώσει κάποιος γιατί οκ, πλάκα εχει να παίρνεις τα λεφτά του κόσμου αλλα καλό ειναι και οι @@κίες να πληρώνονται...


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
El_Griego (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6Τ Rallye (Aug '08)

Ένταξη: 18 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 99
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Σεπ 2011, 10:46:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά!
Πρόσφατα μετακόμισα προς Αγ.Παρασκευή και ψαχνω κάποιο καλό συνεργείο.
Τα 3 που έχω δει εδώ μεσα να παίζουν είναι:
http://www.autovag.gr/ στην Ηρακλείτου (μη εξουσιοδοτημένο)
http://www.minimoke.gr/ Μεσογείων (εξουσιοδοτημένο)
http://www.automotivo.gr/ Καστοριάς (εξουσιοδοτημένο)

Το επόμενο σερβις είναι το "μικρό" αλλά θέλω να αναπτύξω σχέση με κάποιον ώστε και σε μεγάλο σερβις και σε εκτακτες επισκέψεις/ελεγχους να μην φοβάμαι να το αφήνω και να πηγαίνω στο γραφείο ήσυχος ότι η δουλειά θα γίνει και θα γίνει καλά.

Έχουμε κάποια πρόταση/εμπειρία από τους παραπάνω;
Όλα μου επιτρέπουν να παω λάδια/βαλβολίνες δικά μου. Υπάρχει λόγος να μην εμπιστευτώ ότι θα μου τα βάλουν;
Τιμές για το μικρό σερβις και γενικο ελεγχο, νομιζω λογικές (20-40ευρω, με τα υγρα δικά μου).

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Σεπ 2011, 10:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω το δικο μου το παω μινιμοκε. μαλ***α στο αμαξι μου δεν εχουν κανει, τουλαχιστον στα βασικα ξερουν τι κανουν και μπορω να συνενοηθω. Απο τιμες (οπως και ολα τα εξουσιοδοτημενα αλλωστε) υπολογιζε κανα 45αρι την εργατωρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Σεπ 2011, 13:56:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις λίγες φορές που χρειάστηκε να πάω σε αντιπροσωπεία για θέματα εγγύησης πήγα στην minimoke γιατί είναι πιο κοντά στο σπίτι μου.
Με εξυπηρέτησαν, αλλά τα service τα έκανα αλλού. Τώρα που τελείωσε η εγγύηση δεν νομίζω να ξαναπάω, πολύ ακριβή για τα γούστα μου.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
El_Griego (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6Τ Rallye (Aug '08)

Ένταξη: 18 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 99
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2011, 08:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω για τα σχολια!

Κι εμενα η minimoke βολευει γιατι μπορω να γυρισω σπιτι με τα ποδια και να μην "χωνω" συναδελφο να με μαζευει για το γραφειο. Εγω δεν εχω εγγυηση βεβαια, οποτε αν υπαρχει κατι καλυτερο, θα το προτιμησω κι ας μην ειναι εξουσιοδοτημενο.

Εσύ Χρύσα που το πας για σερβις (μιας και εισαι και εσυ προς τα πανω αν καταλαβα καλα);
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2011, 10:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 207 μου έχει μόλις 32.000 χλμ οπότε δεν είναι ακόμα η ώρα του για σέρβις και δεν ξέρω ακόμα που θα το πάω

λάδια-φίλτρα κτλ τα αλλάζω μόνη μου (δλδ ο φίλος μου Wink)



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
borgiane 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT

Ένταξη: 08 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 21:42:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδερφια θελω εναν καλο μηχανικο-συνεργειο στη Θεσσαλονικη να ξερει απο THP!!!!!εχω ποσταρει και σε αλλα θεματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2011, 18:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχει κάποιος εμπειρία απο το συνεργείο Γκάλλο, ψάχνω για το σερβις των 40.000 km αλλα έχω ακούσει οτι βαράει σε τιμές.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john207 (Γιάννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 22 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 77
Τόπος: Alimos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2011, 19:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω να γράφω στο σωστό post.

Λοιπόν σήμερα αποφάσισα να παω να βάλω ένα συναγερμό.
Αφότου τον εγκαταστήσαμε και όπως έγραφε έπρεπε να πάω να τον
ενεργοποιήσω σε κάποια peugeot.
Έτσι πήγα στην αντιπροσωπεία όπου μου πήραν 23 και κάτι ευρώ για 5 λεπτά
δουλειά. Ο συναγερμός όμως και πάλι δε δούλευε, και ο τεχνικός
με διαβεβαιωσε ότι τον ενεργοποίησε και ότι δεν τον έχουν ρυθμίσει σωστά.

Αφού γύρισα πίσω στο μαγαζί που τον έβαλα και προσπαθούσαν επι ώρα να δουν γιατί δε δουλεύει,
τελικά πήγα σε άλλο μηχανικό (εξουσιοδοτημένο) ο οποίος και μου το
ενεργοποίησε αφού στην αντιπροσωπεία δεν το είχαν ενεργοποιήσει!!!

Που μπορώ να απευθυνθώ για αυτό?
Εντάξει δεν είναι τόσα τα λεφτά αλλά γιατί τα πλήρωσα κερατιάτικα?
Για να μην κάνει ΤΙΠΟΤΑ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 20:13:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nick_ls έγραψε:
Έχει κανείς εμπειρία απο ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΠΕ στη πεύκη?


Συμφορουμίτες με ενδιαφέρει και εμενα η γνωμη σας, μιας και ειναι κοντα στην δουλεια μου, τι γνωμη εχετε για αυτο το συνεργείο?

Υ.Γ: Μετα το κλεισιμο του Κονδωρ ξεμεινα απο συνεργειο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2012, 01:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Παυλίδη έχουμε καμία γνώμη?



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1673s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on