PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mikechri (mike)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 XS

Ένταξη: 23 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάρ 2009, 02:02:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε ειναι πολυ καλο το συνεργειο στην αμφιθεας. Διαβασε πιο πανω και θα δεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 10:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikechri έγραψε:
Φιλε ειναι πολυ καλο το συνεργειο στην αμφιθεας. Διαβασε πιο πανω και θα δεις.


Πήγαινε στο topic του service των 20000χλμ και θα δεις τι μου είπαν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_thess (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 80

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 14:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά κάποιο καλό συνεργείο service στην Αθήνα στην περιοχή των Πατησίων και γύρω ή και Δυτικών Προαστίων (λόγω δουλειάς), ξέρουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 20:08:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Theo_207RC έγραψε:
Παιδιά έχει πάει κανένας στο AMFITHEAS SERVICE CENTER? Είναι κοντα στο σπίτι μου και λέω να το πάω εκεί για το service των 20000. Ξέρει κανείς αν είναι καλοί? Λάδια θα με αφήσουν να πάω δικά μου?


Θοδωρή εγώ το πάω εκεί, βέβαια οχι ακόμα για service γιατί εχω 2700 χλμ.
Αλλά έσταζε η οροφή, τι 1η φορα έκαναν μια στεγανοποιήση κ δεν έπιασε μετα το ξανα πήγα κ τους είπα ας αλλαξουν το κομματι του λάστιχου κ έτσι έγινε. Θέλω να καταλήξω στο ότι μετα απο δικια μου σκέψη το αποφάσησαν. Επίσης τους είχα πει για τους υαλοκαθαριστήρες την πρώτη φορα με αγνόησαν μετα απο παρατήρηση τη 2η φορα μου τους άλλαξε στην εγγύηση βέβαια, αν κ με το ζόρι. πιστεύω υπάρχουν κ καλύτερα εχουσιοδοτημένα απο θέμα συμπεριφορας. αυτα απο μενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ellie (Έλλη)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


color line

Ένταξη: 11 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Χανιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 18:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά μήπως ξέρει κανείς κάποιο συνεργείο στο κέντρο (καισαριανή, παγκράτι, ζωγράφου...) θελω να παω το 206 για ιμαντα στα 60.000 και φοβάμαι να παω όπου να ναι...

για αντιπροσωπεία δεν συζητώ


ellie
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nick_ls (nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) QuickSilver

Ένταξη: 10 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 31

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Αύγ 2009, 13:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει κανείς εμπειρία απο ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΠΕ στη πεύκη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
outlaw (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 '02

Ένταξη: 04 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Φεβ 2010, 17:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καποια γνωμη για αξιοπιστο συνεργειο στα Β.Προαστεια? (δεν με ενδιαφερει εξουσιοδοτημενο). Να μπορεις να συννενοηθεις, λογικες τιμες, και να μην "γενναει" προβληματα απο το πουθενα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NPIL (NIK)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 307 1.6 XT (2007)

Ένταξη: 24 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 53

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Φεβ 2010, 21:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ellie έγραψε:
παιδιά μήπως ξέρει κανείς κάποιο συνεργείο στο κέντρο (καισαριανή, παγκράτι, ζωγράφου...) θελω να παω το 206 για ιμαντα στα 60.000 και φοβάμαι να παω όπου να ναι...

για αντιπροσωπεία δεν συζητώ


και εγω παιδια κανενας καλος εκει κοντα για τα 40000 307 1.6
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Φεβ 2010, 22:15:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά είστε σε λάθος θέμα!!! εδώ είναι για αντιπρόσωπους κ εξουσιοδοτημένα όπως λέει το θέμα Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 15:33:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοίξω καινούριο θέμα, postara εδώ.

Γνωρίζει κάποιος αντιπροσωπεία ή εξουσιοδοτημένο (όντως εξουσιοδοτημένο όμως..) που να είναι ανοιχτά Σάββατο?

Προκαταβολικά ευχαριστώ! Very happy


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2010, 23:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m@kis έγραψε:
Για να μην ανοίξω καινούριο θέμα, postara εδώ.

Γνωρίζει κάποιος αντιπροσωπεία ή εξουσιοδοτημένο (όντως εξουσιοδοτημένο όμως..) που να είναι ανοιχτά Σάββατο?

Προκαταβολικά ευχαριστώ! Very happy


Τίποτα.. κανένας? Sad Sad Sad


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gordian (Giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2010, 00:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia kalispera, eimai edo kai ena mina katohos enos 207 rallye 08os tou 2008. To amaxi ehei 18,000 km kai fysika prepei na to pame gia service.

Epeidi diavazo ta parapana sas kai profanos eiste oloi apogoiteumenoi apo to service ton exousiodotimenon kai tis times pou hreonoun (simera mou eipan oti hreonoun 22 euro to litro ta ladia mono x 5 litra kai na upologizo guro sta 220 euro to service ton 20,000 km) oi erotiseis mou einai oi exis.....

- Sfiggeis ta dontia kai plironeis to exousiodotimeno giati ehoun kai ton egefalo kai tha se prolavoun se kapoia simantiki zimia? (eggyisi eho mehri ton augousto)

- Pas se anthropous pou xereis kai ebisteuesai kai allazeis ta ladakia kai ta filtra sou se kanonikes times...ehoume kai krisi.... alla diakindyneueis na min pareis habari kati sovaro?

- Opoiadipote protasi gia anthropous sovarous pou sevontai ton pelati dekti

Euharisto gia tis apopseis sas

Σε παρακάλώ όπως σταματήσεις να γράφεις με grenglish, σεβόμενος τους κανόνες του forum μας. Γράφε με πεζά ελληνικά, αλλιώς τα μηνύματά σου θα διαγραφούν.

ευχαριστώ
εκ της mod team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2010, 00:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gordian έγραψε:
Paidia kalispera, eimai edo kai ena mina katohos enos 207 rallye 08os tou 2008. To amaxi ehei 18,000 km kai fysika prepei na to pame gia service.

Epeidi diavazo ta parapana sas kai profanos eiste oloi apogoiteumenoi apo to service ton exousiodotimenon kai tis times pou hreonoun (simera mou eipan oti hreonoun 22 euro to litro ta ladia mono x 5 litra kai na upologizo guro sta 220 euro to service ton 20,000 km) oi erotiseis mou einai oi exis.....

- Sfiggeis ta dontia kai plironeis to exousiodotimeno giati ehoun kai ton egefalo kai tha se prolavoun se kapoia simantiki zimia? (eggyisi eho mehri ton augousto)

- Pas se anthropous pou xereis kai ebisteuesai kai allazeis ta ladakia kai ta filtra sou se kanonikes times...ehoume kai krisi.... alla diakindyneueis na min pareis habari kati sovaro?

- Opoiadipote protasi gia anthropous sovarous pou sevontai ton pelati dekti

Euharisto gia tis apopseis sas


οταν εκλεισε χρονο εκανε σερβις το αμαξι με σφραγισμενο servicebook?αν οχι δεν εχει ηδη εγγυηση...
αν ναι...τοτε δεν θες επισημο σερβις γιατι το κανε οταν εκλεισε χρονο..ειναι οποιο ερθει πρωτο...ο χρονος η τα 20000 χλμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2010, 09:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποτοοοοοοοοοοοσα χρονια σε συνεργεια μηχανικους κοκ το συμπερασμα μου ειναι ενα
-Αν σκεφτεσαι καποια στιγμη να πουλησεις το αμαξι τοτε τα σημαντικα σερβις καντα αντιπροσωποιες οπως και μερικες "ειδικες" εργασιες (εγκεφαλοι/οροφες/κλειδια)
-Αν δε σε νοιαζει το πανω και σκεφτεσαι και τα λεφτακια σου, βρες ενα καλο συνεργειο

Μια ενδιαμεση λυση ειναι να πηγαινεις πραγματα (ανταλλακτικα /αναλωσιμα) σε αντιπροσωπο και να σου χρεωνει μονο εργασια αλλα αφενος λιγοι το κανουν και αφετερου εξαρταται με τη σχεση που εχεις με το συγκεκριμενο συνεργειο (αν κανεις σερβις εκει)

Αυτα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soulos6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6T

Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 09:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους.
Έχω ένα 207 rallaki περίπου 1 1/2 χρονο.
Το έχω πάρει από τον Κουκα-Κρητικακο στον Πειραια .
Το 1ο 10μερο που το είχα παρατηρησα ότι η πισω γωνίτσα το προφυλακτήρα πεταγόταν πολύ λίγο, είπα οτι κάποιος με ακούμπησε και έτσι το είχα αφήσει μέχρι πρόσφατα, αφού μερικές φορές δεν εξείχε καν από το φτερό .
Στο γύρνα από Λουτράκι και με 200-210 η γωνίτσα αυτη μάλλον είχε πεταχτεί λίγο παραπάνω και με τον αέρα άνοιξε ο μισός προφυλακτήρας. ( ευτυχώς που δεν έφυγε ολόκληρος στο πίσω bmw......)
Πρωί πρωι πάω στην εν λογω αντιπροσωπεία για αλλαγή βάσεων, και την ώρα του ξηλώματος του προφυλακτήρα η <<σπασμένη>> είχε τα σπασμένα δοντακια της ακόμα πάνω της με αυτή τη μαύρη κολλητική τσίχλα.
Στο αυτοκίνητο δεν είχε ξαναμπεί χέρι, πράγμα το οποίο σημαίνει αυτή η τσαπατσουλιά είχε γίνει στην παράδοση/αγορά από τους ίδιους και ο πιο παλιός μάστορας με ρώτησε και με υφάκι και καλά που το είχα πάει και έκανα τέτοια τσαπατσουλιά, αλλά πήρε τις απαντήσεις του....

Δεν προχώρησα σε παραπάνω γκρίνιες, αφού δεν θα μπορούσα να αποδείξω και κάτι.
Το θέμα είναι, ότι για 2 βασούλες 20€ θα μπορούσε να είχε γίνει σοβαρότατο ατύχημα.
Αν εξαιρέσω αυτό το γεγονός , μέχρι τώρα από τα παιδιά που δουλεύουν τα αυτοκίνητα έχω την καλύτερη αντιμετώπιση, ευγένεια, εξηγούν ότι τους ρωτας, αν δεν ξέρουν παραδέχοντε πως δεν ξέρουν, και κάνουν και κάτι παραπάνω από αυτά που αναγράφοντε στην απόδειξη υπηρεσιών.


Μην τρέχεις!!!!!Ζαλίζομαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Σεπ 2010, 17:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot Παπαδάκης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παίδες
μήπως έχει κανείς εμπειρίες από το εξουσιοδοτημένο συνεργείο Παπαδάκης στην Μ.Παρλαμά στο Ηράκλειο Κρήτης??
Ενα service θέλω να κάνω και θέλω να δω αν είναι αξιόπιστος.
Αν όχι έχετε κανένα άλλο συνεργείο να μου προτείνετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 23:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/10/peugeot.html#more Shocked


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 00:13:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/10/peugeot.html#more Shocked
πως να μην αλλάξει αυτοκίνητο ο άνθρωπος με το συμπέρασμα που του είπαν τα αστέρια της πεζό συν την ταλαιπορία που πέρασε! Shocked μα είναι δυνατόν παρά λίγο να αλλάξουν ολόκληρη μηχανή 4.500! με τα λεφτά τον άλλον παίζουν ήθελα να ήξερα! Τι να πεις! Confused


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 07:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν ξεκινήσουν τέτοιες ιστορίες δεν το ψάχνεις και πολύ.
Απλά μπαίνεις στη διαδικασία να το πουλήσεις ή να το αποσύρεις προς καταστροφή.
Άκρη δεν βρίσκεις με συνεργεία και όλους αυτούς...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2010, 07:55:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά μην πιστεύετε κ ότι γράφεται στο τρομακτικό...
μεγαλύτερη μούφα στην ελληνική μπλογκόσφαιρα δεν υπάρχει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2043s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on