PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αντιπρόσωποι και εξουσιοδοτημένα....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 20:33:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

415 ευρώ για αλλαγή ιμάντα Εκκεντροφόρων είναι τιμή εξωφρενική ακόμη και για εποχή προ-κρίσης! Υπολόγισε γύρω στα 120 ευρώ ( πάνω κάτω) το σετ χρονισμού, αντε συν 50 ευρώ η αντλία νερού, μπορεί να λέω και πολλά...
Εργασία να πούμε αλλα 100 ( που και αυτά πολλά είναι...)
Εκτός και τα... κοκοψίνια που πρέπει επίσης να αλλαχτουν, κρύβουν κάποια σοβαρότερη επισκευη...



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2014, 20:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε τιμή και από αλλού Wink

Με μόνη επιφύλαξη όπως λέει και ο
alfasud έγραψε:
Εκτός και τα... κοκοψίνια που πρέπει επίσης να αλλαχτουν, κρύβουν κάποια σοβαρότερη επισκευη...




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2014, 14:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αμάξι δεν το έχουν δει από κοντά ακόμα.
εγώ πήρα τηλ για να ρωτήσω πάνω-κάτω μια τιμή για "ιμάντα εκκεντροφόρου" όπως τους είπα.
και μου είπε 2-3 πραγματάκια που αλλάζουν μαζί με τον ιμάντα (έτσι είπε) και η τιμή φτάνει στα 415...
θα της πω να κοιτάξει και αλλού



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexandros GT (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 GT(2007)

Ένταξη: 28 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΜΟΣΧΑΤΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2014, 01:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά για το Mr France έχει ακούσει κανέις τπτ ή να έχει πάει?????
Εχει συνεργεία στη Συγγρού, Καμίνια και Καστέλα.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Μάϊ 2014, 20:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει πάρει κανείς πρέφα κατάλογο των εξουσιοδοτημένων συνεργείων μετά το καθεστώς του ΣΥΓΓΕΛΙΔΗ;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2014, 11:09:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις έμαθα τα κακά μαντάτα...

Μαρούσι/Χαλάνδρι ένα συνεργείο... Auto Motivo.

Ο ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ τέλος... ξέμεινα από συνεργείο. Κρίμα. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2014, 12:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όντως έκλεισε ο Αρβανίτης;

έκλεισε σαν μαγαζί; ή απλά διέκοψε την συνεργασία του με Peugeot;



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2014, 17:19:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχασε την εξουσιοδότηση. Επιβεβαιωμένο από τηλέφωνο που έκανα στο ΣΥΓΓΕΛΙΔΗ. Πολλοί στην ΑΤΤΙΚΗ έχασαν την εξουσιοδότηση. Το δίκτυο μειώθηκε πολύ.

Λογικά ο ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ θα είναι ακόμα ανοικτός και μάλλον θα πάρει κάποια άλλη αντιπροσωπεία, εκτός αν συνεχίσει ως εξειδικευμένο συνεργείο Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2014, 17:22:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά ο ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ενημέρωσε και το site του:
Παράθεση:
"Ιστορική Αναδρομή

Η ίδρυση της εταιρείας μας, χρονολογείται στο μακρυνό 1985.Τότε στο Μαρούσι σε ένα χώρο 150 τ.μ. ξεκίνησε την λειτουργία του το συνεργείο αυτοκινήτων.Η εξέλιξη της εταιρείας ανοδική σταθερά, μας οδήγησε το 1995 να μεταφέρουμε και να επεκείνουμε την έδρα μας στην Πεύκη σε κτίριο 1000 τ.μ., ώστε να μπορούμε να εξυπηρετήσουμε τις ανάγκες των πελατών μας.

Από το 2006 έως και το 2013 ανήκαμε στο δίκτυο των επίσημων επισκευαστών Peugeot.

Στο εξειδικευμένο μας συνεργείο Peugeot, διαθέτουμε όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό και την τεχνογνωσία που απαιτείται για να δώσουμε λύση σε μικρά ή μεγάλα προβλήματα που αντιμετωπίζετε με το Peugeot σας ή να εκτελέσουμε τα προβλεπόμενα service Peugeot."

http://www.peugeot-arvanitis.gr/our-company.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot207cc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2014
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2014, 13:08:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο προτείνετε στην Αθήνα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot207cc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2014
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2014, 10:58:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot207cc έγραψε:
Ποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο προτείνετε στην Αθήνα;


Να ξαναθέσω την ερώτηση; Από ποιο επίσημο συνεργείο είστε ευχαριστημένοι; Πρέπει να πάω άμεσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2014, 12:23:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δεν είμαι των εξουσιοδοτημένων αν πήγαινα θα προτιμούσα τον Γκάλλο μιας και μια δυο φορές που χρειάστηκα κάτι με εξυπηρέτησε άψογα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2014, 14:51:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.services.peugeot.gr/service-go/

γενικο σερβις με αλλαγη μπουζι και update αν χρειαζεται, για αυτοκινητα 5+ ετων.Καλη τιμη για αντιπροσωπεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2014, 15:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τους πατρινούς και τις τριγύρω περιοχές να έχετε υποψην σας και τον Γιαννάτο στην Πάτρα. Είναι εξουσιοδοτημένο της citroen αλλά ως γνωστόν ίδια μοτέρ έχουμε οποτε μπορεί να κανει εργασίες και για μας.
Αρκετά καλες τιμες (σε θέμα εργασίας- ανταλλακτικών δεν ξέρω γιατί τα πήγα ολά εγω), τέρμα εξυπηρετικοι και προπάντων προσεκτικοί και καλοί στην δουλεία τους.

Προ ολίγων ημερών άλλαξαν βολάν-δισκο-πλατο-ρουλεμάν , τσιμουχα στοφαλου και πριζντερεκ σε πολύ καλη τιμή η εργασία τους. Που έφαγε μια μέρα ολόκληρη για να μπορέσει να βγει το καβούκι του σασμαν. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος.

Γενικά να τον έχετε υπόψιν, δεν θα σας απογοητεύσει! :Ρ

Ολά αυτά χωρίς να θέλω να κάνω κανενός είδους διαφήμισης, δεν έχω κανένα λόγο.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Οκτ 2014, 19:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Μόλις έμαθα τα κακά μαντάτα...

Μαρούσι/Χαλάνδρι ένα συνεργείο... Auto Motivo.

Ο ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ τέλος... ξέμεινα από συνεργείο. Κρίμα. Crying or Very sad


Οντος το 90% εχασαν την εξουσιοδοτηση.
Παρακαλατε μην βγαλετε κανα προβλημα.
Εχω εχω ενα προβλημα εδω και μερικες μερες και με παιζουν μπαλακι αυτος που το πηρα στην νεα αντιπροσωπεια και η νεα αντιπροσωπεια με στελνει στη λιον ελλας ..
Ελπιζω σε μερικες μερες να βρω ακρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2014, 10:49:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ συνεχίζω πιστός στον ΑΡΒΑΝΙΤΗ. Επίσης συνεχίζουν και εκείνοι κανονικά να λειτουργούν το συνεργείο όπως και πριν. Έριξαν και λίγο τις τιμές, μια χαρά.

Έκλεισε και η εμπορία του ΡΟΔΙΤΗ; Την έχασαν την εξουσιοδότηση...
Από εκεί είχα πάρει το 207...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2014, 17:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω πως ναι, αλά τα συνεργεία λειτουργούν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Νοέ 2014, 19:16:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα,παρακαλατε μη σας τυχει...καποιος το πηγε στην αντιπροσωπια για ενα λαμπακι τσεκ.κ αυτοι οι γατοι,για να δουν τι εχει,το πλακωσαν στα γκαζια κ εσπασε.το παιδι εχει μπλεξει κ δε βγαζει ακρη.καποια στιγμη θαρθει χαλκιδα να φτιαχτει με το καλο...


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207_maniac (Agnostos X)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2010)

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2015, 01:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να κανω service στο rallye κ μπαινοντας στο site της peugeot ειδα οτι ο "Ευαγγελου" που ηταν επισημος αντιπροσωπος την λαρισας, δεν ειναι πλεον.!
Αντι για αυτον, σαν επισημος αναφερεται καποιος Λαμπρουλης! Και ρωτω: να κανω το service σε αυτον τον Λαμπρουλη?Ειναι αξιοπιστος ? Ή να προτιμισω τον Ευαγγελου? Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Απρ 2015, 01:13:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λίγο καιρό είχα ένα τροχαίο. Όχι καμιά τρομερή ζημιά, αλλά θέλει κάπως δουλίτσα.

Η άλλη πλευρά έκανε αποδοχή ευθύνης, συνεπώς μπορώ να το πάω σε συνεργαζόμενο της ασφαλιστικής μου χωρίς να πληρώσω. Ένα από αυτά είναι η Dynamotors στο Ελληνικό. Παλιά ήταν Peugeot, αλλά τώρα δεν τη βλέπω. Ξέρουμε τίποτα; Να τους προτιμήσω λόγω "προϊστορίας" ότι θα ξέρουν λογικά τα Peugeot ή να πάω αλλού πχ στο κεντρικό τους; Αν δεν έχουν κανά θέμα τίποτα ψαλίδια, ημιαξόνια (γιατί με τράκαραν ελαφρά στο φτερό, ωστόσο φαίνεται ότι έχει χάσει ευθυγράμμιση έστω από αυτό το λίγο).


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 7 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1396s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on