PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πλύσιμο της μηχανής... Τί πρέπει να προσέξουμε...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 14:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1

Επειδη μερικοι λενε καποια πραγματα για το συγκεκριμενο θεμα χωρις να εχουν στη πραξη δοκιμασει να πλυνουν το κινητηρα υππαρχει προβλημα.Εγω εχω παει 2 φορες για πλυσιμο το αυτο σε βενζιναδικο και αλλες τοσες σε "μαγαζια" και ολες προβλημα. Επιπλεον σε ολες τις περιπτωσεις εγινε επιφανειακη δουλεια και οχι πραγματικο πλυσιμο. Πλεον και εγω εχω φτασει σε απογνωση και ερωτω ξερει κανεις καποιο δοκιμασμενα που να επλεινε τη μηχανη του?

Υ.Γ:Εχω κανει παλιοτερα την ιδια ερωτηση αλλα απαντηση δε πηρα.... Thumb Down


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 15:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeotναύτης21 έγραψε:
Εφόσον όμως σε διαβεβαιώνουν οτι δε πρόκειται να προκαλέσει ζημιά..... Rolling eyes και η αλήθεια είναι πως το πιεστικό είναι ο πιο αποτελεσματικός τρόπος.....!Η lion πλένει κινητήρες?

Αν σε διαβεβαιώνουν ότι θα σε αποζημιώσουν κιόλας αν πάθει κάτι το μοτέρ σου, πήγαινε...
Αν πεις στη Lion για πλύσιμο με πιεστικό, θα σε κυνηγάνε!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harist (ΧΑΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QuiKSilveR Special Edition

Ένταξη: 22 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: Home Of The Brave, Land Of The Free.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 16:33:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
+1

Επειδη μερικοι λενε καποια πραγματα για το συγκεκριμενο θεμα χωρις να εχουν στη πραξη δοκιμασει να πλυνουν το κινητηρα υππαρχει προβλημα.Εγω εχω παει 2 φορες για πλυσιμο το αυτο σε βενζιναδικο και αλλες τοσες σε "μαγαζια" και ολες προβλημα. Επιπλεον σε ολες τις περιπτωσεις εγινε επιφανειακη δουλεια και οχι πραγματικο πλυσιμο. Πλεον και εγω εχω φτασει σε απογνωση και ερωτω ξερει κανεις καποιο δοκιμασμενα που να επλεινε τη μηχανη του?

Υ.Γ:Εχω κανει παλιοτερα την ιδια ερωτηση αλλα απαντηση δε πηρα.... Thumb Down


την εχω πλυνει εγω πολλες φορες φιλε μου χωρις κανενα προβλημα
και με πολυ καλα αποτελεσματα

πρωτα χρησιμοποιησα ενα ειδικο σπρευ της SONAX ειδικο για καθαρισμο μηχανης (λογικα ειναι πολυ ευκολο να το βρεις, εγω το πηρα απο το Πρακτικερ εδω στη Θεσσνικη)

και μετα εριξα νερο υπο πιεση
με αποτελεσμα να φυγουν ολες οι βρωμιες σκονη κτλ
και η μηχανη να γυαλισει πραγματικα!!!

μετα βαζω ακομα ενα προιον της SONAX πλαστικοποιητης μηχανης λεγεται
και προσατευει τη μηχανη απο σκονη βρωμιες κτλ
ειναι για μετα το πλυσιμο

τη παραπανω διαδικασια την κανω απο τοτε που πηρα το αμαξι (εδω και 5 χρονια) χωρις κανενα προβλημα ποτε!

Εχω βασικα λογω επαγγελματος ενα κωλλυμα με την καθαριοτητα στα μηχανικα μερη
και για αυτο κανω ολα τα παρπανω

ελπιζω να σε βοηθησα


VENI, VIDI, VICI.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 09:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δυστηχως δεν εχω αυτον το χρονο και ουτε τα μεσα αναζητο καποιο επαγελλματια, υπαρχεις καποιος που να γνωριζει, ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2009, 14:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει ενας ''επαγελματιας''..
Βρησκετε στο Αιγαλεω..
Βεβαια θελει μια μερα και 20 ευρο.
Αυτα μεχρι πριν την νεα χρονια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 15:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καμια οδο?αν θυμασαι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:01:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο ξαδερφος παντως πηγε το δικο του σε "επαγγελματια" για μεσα-εξω-κινητηρα πλυσιμο και κατεληξε να παει σπιτι με το φορτηγακι της ασφαλειας του διοτι το αμαξι επαθε ζημια..οχι μεγαλη αλλα εμεινε δυο μερες χωρις οχημα....


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:16:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
Ο ξαδερφος παντως πηγε το δικο του σε "επαγγελματια" για μεσα-εξω-κινητηρα πλυσιμο και κατεληξε να παει σπιτι με το φορτηγακι της ασφαλειας του διοτι το αμαξι επαθε ζημια..οχι μεγαλη αλλα εμεινε δυο μερες χωρις οχημα....


οταν τα εγραφα εγω.....

Θελει πολυ ψαξιμο (και εγω επαθα ζημια οχι σε πεζω και με μετεφερε γερανος!!)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2009, 21:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες σημερα το πρωι επλυνα με εναν γνωστο που ξερει αρκετα περι αυτοκινητων τον κινητηρα μου και οφειλω να πω πως εγινε σαν καινουργιος.....

Απο τον προηγουμενο ηταν απλυτος πιθανοτατα απο οταν το αγορασε....

Λοιπον.
Βημα 1ο

Σκεπασαμε ΚΑΛΑ τον εγκεφαλο με ναυλον.

Βημα 2ο

εχει ενα σπρει καθαριστικο που κανει 13ε/λιτρο..με αυτο ψεκασαμε ολοκληρο τον κινητηρα και τα υπολοιπα μερη κατω απο το καπο.

Βημα 3ο

Με το πιεστικο καθαρισαμε ΚΑΛΑ ολοκληρο τον κινητηρα

Βημα 4ο

Με Δυνατο Blower φυσηξαμε ΟΛΑ τα φισακια και τα καλωδια οπου ειχανε ενωσεις ,οπως και τις ασφαλειες μεχρι να στεγνωσουνε.
Βαλαμε μπρος τον κινητηρα και περιμεναμε να δουμε εαν θα δουλεψει σωστα το βεντιλατερ.δοκιμασαμε και τα λοιπα ηλεκτρικα και τελος! Τζάμι ο σταβλος!


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MitsakosDiin (Tsakos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina - Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2009, 08:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια, καθομαι και διαβαζω τα posts τοση ωρα και πραγματικα ακρη δεν εχω βγαλει. Να την πλενουμε την μηχανη??? Αν ναι, με τι να την πλενουμε, τι πρεπει να προσεχουμε και πως??? Εχθες μολις πηρα και εγω τον πεζακλα στα χερια μου και ειμαι υπερβολικα χαρουμενος με το τουτου Razz


Kserw pioi an8rwpoi einai dipla mou, tous sevomai, tous ektimw kai aytoi epeishs... oi ypoloipoi POULO! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2009, 11:33:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω σα ψειρας τη πλενω μια φορα το χρονο (κυριως πριν το σερβις). Περαν οτι απο αισθητικης αποψης γουσταρω σε βοηθα να δεις αν εχεις καπου θεμα (καμια υπερχειλιση/διαρροη) και να βαλεις χερι. Το θεμα ειναι να βρεις καποιον που να ξερει να το κανει!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2009, 17:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:

Βημα 3ο

Με το πιεστικο καθαρισαμε ΚΑΛΑ ολοκληρο τον κινητηρα


Ριξατε με το πιεστικο νερο ετσι χυμα....?
Ετσι πλενει ενας φιλος μου την μηχανη απο το hyundai του.. αλλα εκεινο hyundai ειναι δεν καταλαβαινει απο τετοια..

Συμφωνω στον τροπο που το πλυνατε, εκτος απο το σημειο που ριξατε νερο... αν και εγω το μοτερ μου το καθαριζω με υγρο πανι και το σκουπιζω απο πανω με στεγνο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2009, 20:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνώ με τον προλαλήσαντα

βρεγμένο πανάκι να πάρουμε τα χοντρά και μετά με πιο στεγνό τα μέταλλα ίσος με κάποια "αλιφουλα" να γυαλίσει και να φύγουν γρατζουνιές και τα πλαστικά με λαδάκι η γυαλιστικό και καθαρίζουμε ότι φαίνεται και ότι μπορούμε απλά και όμορφα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Νοέ 2009, 13:00:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες, εξαρτάται κατά ένα μεγάλο μέρος και από το αυτοκίνητο. Το 106 μου πχ, το πλαίνω με το πιεστικό χύμα, αφού καλύψω εγκέφαλο, ασφαλειοθήκη και συναγερμό με σακούλα. Χύμα γιατί βλέπεις τι ακριβώς πλαίνεις. Σε ένα 207Rallye ας πούμε που τα πάντα είναι καλυμμένα με πλαστικά, ίσως δεν είναι καλό να το πλαίνεις απευθείας με πιεστικό γιατί δεν ξέρεις τι υπάρχει κάτω από το κάθε κάλυμα και μπορεί το νερό να γλύψει, να πάει από κάτω και πιθανότατα να μείνει σε σημείο που δεν πρέπει....


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xristos_c (ΧΡΙΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.8l 16v

Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2010, 20:44:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα και απο εμενα την λιονταρινα μου την εχω περιπου 2 μηνες, ο προηγουμενος παιζει οχι μονο να μην ειχε πλυνει ποτε το μοτερ αλλα να του εριχνε και λασπες, το προηγουμενο αμαξι μου ηταν hyundai "τερας αξιοποιστιας" και δεν κανω πλακα, το παλιο του εριχνα κουβαδες με καυτο νερο και μετα ετριβα το μοτερ με νερο και σαμπουαν αυτοκινητου, κανενα προβλημα, πηγα την λιονταρινα μου για πλυσιμο σε βενζιναδικο να μου πλυνουν και το μοτερ, η καταληξη ηταν ενας καμμενος πολλαπλασιαστης ακομα κλαιω τον καινουργιο που εβαλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONHEART 
Μέλος
Μέλος


PEUGEOT 206 1.6 GTI

Ένταξη: 24 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 16:35:06    Θέμα δημοσίευσης: 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ το δικό μου το πλένω κάθε κυριακή αντε κάθε δεύτερη και όχι μόνο αυτό gti που το έχω 3 μήνες αλλά και το προηγούμενο 206 πάλι 1400 για ένα χρόνο έτσι έκανα!!!!

Όσο για το μοτέρ μέχρι τώρα ανα 1 με 2 μήνες βρεγμένο πανί και όπου μπορώ καθάρισμα!!!!
Μου παίρνει μια ωρίτσα!! και μετά ολα τα πλαστικά με γιαλιστικο...

Απλώς όπως λέτε είναικαι κάτι μαυρίλες που είναι δύσκολες!!!

Εγω την κυριακή αυτή θα πάρω απο τον ξάδερφο μου (ψυκτικός)ένα χημικό το οποίο καθαρίζουμε τα εξωτερικά μηχανήματα και τα εσωτερικά (air-condition)

Η βρωμιές φεύγουν με τη μια!!

Θα το βάλω μέσα σε ένα άδειο μπουκάλι απο AZAX και θα ψεκάζω προσεκτικά εκεί που θέλω μόνο!!
Λίγο τρίψιμο!!
Και μετά ένα άλλο μπουκαλάκι AZAX με νεράκι σκέτο για το ξέπλυμα!!
Σκούπισμα καιμετά πάλι σε όλα τα πλαστικά γιαλιστικό!!!!!
Αν γίνει υπερβολικά τέλειο θα ανεβάσω και μία pic!![/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xristos_c (ΧΡΙΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.8l 16v

Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Δεκ 2010, 23:25:43    Θέμα δημοσίευσης: Πως καθαριζεται τα μοτερ σας? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησερα, συγχωρηστε με αν κανω λαθος αλλα δεν βρηκα προμοιο topic.τα μοτερ σας πως τα καθαριζεται? γιατι εχω κολήμα και δεν θελω να υπαρχει ουτε κιχ στο μοτερ μου, το προηγουμενο αμαξι μου ενα Hyundai Excel του επλενα το μοτερ με σαπουναδα και καυτο νερο και γινοταν μουρλια(ποτε μα ποτε δεν αντιμετωπισα κανενα μα κανενα προβλημα).Το θεμα ομως ειναι οτι σε μια αποπειρα που εκανα σε ενα βενζιναδικο να πλυνω το μοτερ μου η καταλυξη ηταν να εχω εναν καμενο πολλαπλασιαστη ο οποιος μου στοιχησε 192 ευρω.Δεν το συζηταω ουτε για πλακα το να καθαριαω το μοτερ μου πολι σε βενζιναδικο αλλα απο την αλλη δεν μπορω να το εχω να ζενχει απο την βρωμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Δεκ 2010, 23:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Electroclean tis unitor....

to rixneis katharizeis me ena pinelaki/ eksatmizetai kai den kanei zimia se tipota alla oute kai afinei kataloipa.

einai akrivo kai dyskola to vriskeis


opote des kai ta paidia pou kseroun kalytera ti allo exoun na sou proteinoun poio "symvatiko"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panagiwtis (panagiwtis 106 rallye)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 1.6 (16v) rallye 1999

Ένταξη: 11 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 42
Τόπος: anoiksi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Δεκ 2010, 23:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω το δικο μου το πλενο με σουαζ και πιεστικο μονος μου το πλενω και δεν χει παθει τππ..εβγαλα και τον πολλαπλασιαστη και τον εγκεφαλο και ολα μια χαρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xristos_c (ΧΡΙΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.8l 16v

Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Δεκ 2010, 23:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλαρακι εκει την πατησα γιατι ο μ....ς οχι μονο δεν εβγαλε τον πολλαπλασιαστη αλλα ουτε που τον καλυψε, και μου τον εψησε, οπως καταλαβαινεις το ψιλο-φοβαμαι το πιεστικο μην καψω τιποτα.
Ερωτηση αν βγαλω τον πολο της μπαταριας? θεωρητικα δεν θα εχω προβλημα ετσι? υπαρχει περιπτωση να κρατησει ρευμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,193s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on