PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πλύσιμο της μηχανής... Τί πρέπει να προσέξουμε...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 14:46:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Aν για τον σωστό καθαρισμό του αυτοκινήτου, πρέπει να χρειαστεί να "λύσω" ΟΛΟ το 206 σε κομμάτια (όπως τα G3 στο στρατό....), προτιμώ να το αφήσω όπως είναι γιατί σίγουρα θα μου μείνει κανένα εξάρτημα στο χέρι......


Κοίτα, αυτός είναι και ο λόγος που πλένω το αυτοκίνητο μόνο από 9 έως 10 φορές τον χρόνο (σε δικό μου άνθρωπο)... Το πλένω σπάνια αλλά όταν το πλένω, του δίνω και καταλαβαίνει... (προσεκτικό πλύσιμο μέσα - έξω - από κάτω).
Επίσης τέτοιας έκτασης καθαρισμοί στον χώρο του κινητήρα (δεν μιλώ για ένα πρόχειρο ξεσκόνισμα από πάνω) συμβαίνουν ακόμα πιο σπάνια (3 με 4 φορές τον χρόνο)...


Ας πούμε οτι την 10η φορά που το πλένεις, την επόμενη ημέρα ανοίγουν οι ουρανοί και το αμάξι γίνεται κ@λος........
Τι κάνεις;;;
Βγαίνεις εκτός προγραμματισμού και το πλένεις για 11η φορά;;;
Ή το αφήνεις έτσι μέχρι του χρόνου;;; Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 15:02:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Ας πούμε οτι την 10η φορά που το πλένεις, την επόμενη ημέρα ανοίγουν οι ουρανοί και το αμάξι γίνεται κ@λος........
Τι κάνεις;;;
Βγαίνεις εκτός προγραμματισμού και το πλένεις για 11η φορά;;;
Ή το αφήνεις έτσι μέχρι του χρόνου;;; Laughing Laughing Laughing


Κοίτα μου έχει τύχει αυτό που περιγράφεις (όχι στην δέκατη φορά, εξάλλου ο "προγραμματισμός" αυτός δεν είναι και πολύ σφικτός)... Απλά λέω, shit happens... Twisted evil Twisted evil Wink
Δεν θέλω να μιζεριάζω και να στερούμαι διάφορα πράγματα επειδή έπλυνα το αυτοκίνητο και φοβάμαι μήπως λερωθεί...

Παράδειγμα : Τις προάλλες έπλυνα μόνος μου το αυτοκίνητο (κατ' εξαίρεση) στο εξοχικό των γονιών μου, στην Νικήτη Χαλκιδικής. Το καθάρισα όσο πιο καλά μπορούσα (θόλους, μαρσιπιέ, μέσα, εξω κ.τ.λ.). Βέβαια προσπάθησα να κάνω και οικονομία και στο νερό (άλλοι διψάνε και 'μεις πλένουμε τα αυτοκίνητά μας κάθε εβδομάδα...). Μετά ήθελα να πάω στην παραλία... Σκέφτομαι : Έλα μωρέ τώρα ας πάω εδώ δίπλα με τα πόδια, που να πέρνω το αυτοκίνητο για να πάω στην παραλία που θέλω... Μετά από λίγο υπερνίκησα τις φοβίες μου και πήρα τα αυτοκίνητο να πάω εκεί που ήθελα... Δεν το μετάνιωσα καθόλου... Wink Wink


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Απρ 2007, 18:33:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα τι καλλητερο αφου καθαρισεις το αυτοκινητο μονος σου...Να εχεις τη χαρα να το ξανακανεις χαλια...Εξαλλου και αυτο ειναι στα πλαισια του "ευχαριστιεμαι το αυτοκινητο μου"!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Νοέ 2007, 23:33:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα η μηχανή μου εχει φάει τσιμέντα (σωστά διαβάζετε), αλάτια απο τα χιονια, λάσπες, θάμνους και γενικώς δεν εχει πλυθεί πότε. Να το καθαρίσω μόνος μου δεν πρόκειται. Πόσο πάει ενα πλύσιμο μηχανής? (είμαι ανίδεος απο πλυντήρια μιας και ποτε δεν εχω παει σε ολη μου τη ζωη, ελάχιστες φορες εχει πλυθεί το 206 κι αυτό μονος μου και στα γρήγορα). Επισης πρέπει να το παω σε καποιο συγκεκριμενο πλυντηριο για να γινει σωστη δουλειά κυριως για να μην γινει καμια ζημια ή και αυτη της γειτονιάς ειναι τσακάλια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 00:03:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγαινε το εκεί στα πακιστάνια κοντά στην North Attica, αλλά φρόντισε να σου κουκουλώσουν ότι δεν πρέπει να βραχεί και όχι πολύ νερό πίσω από την μηχανή και πάνω στο δυναμό !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 08:16:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω ότι η πεζο λεει ότι το πλυσιμο της μηχανης με νερο απαγορευεται.Ο καθαρισμος γινεται μονο με ψεκασμο ειδικου καθαριστικου και καλο φυσημα/στεγνωμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 09:03:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpap έγραψε:
Νομιζω ότι η πεζο λεει ότι το πλυσιμο της μηχανης με νερο απαγορευεται.Ο καθαρισμος γινεται μονο με ψεκασμο ειδικου καθαριστικου και καλο φυσημα/στεγνωμα.


Κατάλαβα τι λες, αλλα νομίζω αυτό ειναι μόνο για τις πλαστικές επιφάνειες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 09:41:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
grpap έγραψε:
Νομιζω ότι η πεζο λεει ότι το πλυσιμο της μηχανης με νερο απαγορευεται.Ο καθαρισμος γινεται μονο με ψεκασμο ειδικου καθαριστικου και καλο φυσημα/στεγνωμα.


Κατάλαβα τι λες, αλλα νομίζω αυτό ειναι μόνο για τις πλαστικές επιφάνειες.


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 10:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι μονο για τα πλαστικα.Δεν εννοω τη διαδικασια που κανουν με το πινελο σε ότι φαινεται.Γιαυτο λεω ψεκασμο.Μεχρι εκει που μπορει να παει.Οπως και το νερο.Και μετα στεγνωμα/φυσημα.Δεν καθαριζει περισσοτερο με το νερο.Ασε που μπορει να βραχυκυκλωσει τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 11:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpap έγραψε:
Δεν είναι μονο για τα πλαστικα.Δεν εννοω τη διαδικασια που κανουν με το πινελο σε ότι φαινεται.Γιαυτο λεω ψεκασμο.Μεχρι εκει που μπορει να παει.Οπως και το νερο.Και μετα στεγνωμα/φυσημα.Δεν καθαριζει περισσοτερο με το νερο.Ασε που μπορει να βραχυκυκλωσει τιποτα.


Γρηγόρη εσυ λες το γνωστό σπρέυ peugeot citroen το οποιο ψεκάζεις τον χώρο στο μοτερ, σκουπίζεις με ενα πανί και με πεπιεσμένο αέρα το καθαρίζεις. Αν λες αυτό εχω την εντύπωση οτι ειναι καθαριστικό για πλαστικά κυρίως αλλά και για επιφανειακές βρωμιές, εμένα εχει πολυυυυυ βρωμιά μεχρι και τσιμεντο στο ψυγειο εχω, επιπροσθέτως αυτό απαιτεί να εχεις κομπρεσερ για τον αέρα. Εκτός αν λες αλλο...

anyway, που το βρίσκουμε αυτο το ρημάδι στην αγορα πέρα απο την πεζω, ο Βλεσσιδης στην Κατεχάκη παίζει να εχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 11:48:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν εχει αυτος τοτε ποιος εχει;Για τσιμεντο δεν ξερω αν κανει.Κομπρεσερ με αερα σε καποιο πλυντηριο.Αλλα να εχεις και μια αλλαξια μαζι σου.Θα γινεις μαυρος Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 11:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpap έγραψε:
Αν δεν εχει αυτος τοτε ποιος εχει;Για τσιμεντο δεν ξερω αν κανει.Κομπρεσερ με αερα σε καποιο πλυντηριο.Αλλα να εχεις και μια αλλαξια μαζι σου.Θα γινεις μαυρος Razz


Δεν εχω ιδεά απο καθαριστικά κτλ, ειμαι ο πλέον αχρηστος εκει. Απλα επειδη είναι κοντά μου με βολεύει να πάω εκεί γι αυτο ρώτησα. Γρηγορη ξερεις ποσο κοστολογείται το καθαριστικο αυτό στο περίπου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Νοέ 2007, 11:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω ποσο κανει.Μου το καθαριζουν στην πεζο (οποτε το θυμηθουν) και δεν εχω ψαξει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 14:50:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω στο Θεσσαλονικη το πας σε βενζιναδικο-πλυντήριο και στο πλακώνουν στην πίεση και στις σαπουνάδες και καθαρίζει η μηχανη! Λέτε να μην το καθαρήσω έτσι? ετοιμος ήμουν αύριο να το παώ. Αυτός που το αγόρασα παίζει και να μην την είχε πλείνει ποτε την μηχανή..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimisgr (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 1.4(16v) 2005

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 19:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να πει κάποιο ασφαλή τρόπο για να φύγει η βρωμιά απο την μηχανή. αλλά ότα λέω βρωμιά εννοω.....δεν έχει πλυθεί ποτέ. Η peugeot ξέρετε αν την καθαρίζει? το πανάκι με το νερό είναι μια καλή λύση και απ' ότι καταλαβαίνω αρκετά ασφαλής, Αλλά όπως είπα θα μου πάρει 3 μέρες μέχρι να καθαρίσει. Μου πρότειναν να την καθαρίσω με ατμό.... ποιά η γνώμη σας????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 14:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλακα πλακα ξερει κανεις κανενα πλυντη για μηχανες (που να ξερει τι να κανει) αλλα να μη το πληρωνεις χρυσαφι στην Αθηνα?? Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeotναύτης21 (Αλέξανδρος)
Μέλος
Μέλος


207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 28 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 12:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτομαι μέσα στο μήνα να πλύνω τον κινητήρα στο rallye μου και στην autoglym που είχα ρωτησει μου είπαν οτι πλενεται με πιεστικό και ειδικό σαμπουάν αφού πρωτα γίνει αδιαβροχοποίηση.Υπάρχει περίπτωση το νερό να δημιουργήσει πρόβλημα?Υπάρχει κάποιος με rallye/gt/rc που να έχει πλύνει τον κινητήρα του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 12:48:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeotναύτης21 έγραψε:
Σκέφτομαι μέσα στο μήνα να πλύνω τον κινητήρα στο rallye μου και στην autoglym που είχα ρωτησει μου είπαν οτι πλενεται με πιεστικό και ειδικό σαμπουάν αφού πρωτα γίνει αδιαβροχοποίηση.Υπάρχει περίπτωση το νερό να δημιουργήσει πρόβλημα?Υπάρχει κάποιος με rallye/gt/rc που να έχει πλύνει τον κινητήρα του?

Υπάρχει σοβαρή περίπτωση να γίνει ζημιά, το πλύσιμο του κινητήρα με νερό πιστεύω ότι είναι πλέον απαγορευτικό. Ο κινητήρας είναι γεμάτος με ηλεκτρονικά. Εγώ δεν θα τολμούσα να ρίξω νερό στον κινητήρα μου, ούτε που να με πληρώναν... Confused



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 12:53:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
peugeotναύτης21 έγραψε:
Σκέφτομαι μέσα στο μήνα να πλύνω τον κινητήρα στο rallye μου και στην autoglym που είχα ρωτησει μου είπαν οτι πλενεται με πιεστικό και ειδικό σαμπουάν αφού πρωτα γίνει αδιαβροχοποίηση.Υπάρχει περίπτωση το νερό να δημιουργήσει πρόβλημα?Υπάρχει κάποιος με rallye/gt/rc που να έχει πλύνει τον κινητήρα του?

Υπάρχει σοβαρή περίπτωση να γίνει ζημιά, το πλύσιμο του κινητήρα με ενρό πιστεύω ότι είναι πλέον απαγορευτικό. Ο κινητήρας είναι γεμάτος με ηλεκτρονικά. Εγώ δεν θα τολμούσα να ρίξω νερό στον κινητήρα μου, ούτε που να με πληρώναν... Confused


έχω την εντύπωση πως με ατμό είναι το καλύτερο, εκτός αν ξέρει κάτι άλλο κάποιος, απλά λέω τι έχω ακούσει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
peugeotναύτης21 (Αλέξανδρος)
Μέλος
Μέλος


207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 28 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Μάϊ 2009, 13:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφόσον όμως σε διαβεβαιώνουν οτι δε πρόκειται να προκαλέσει ζημιά..... Rolling eyes και η αλήθεια είναι πως το πιεστικό είναι ο πιο αποτελεσματικός τρόπος.....!Η lion πλένει κινητήρες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,332s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on