PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Σημάδι από κουτσουλιές
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
suicida (Kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS

Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 09:13:58    Θέμα δημοσίευσης: ΓΕΝΙΚΑ - Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hellooo. Eimai kainourios sto club kai tha hthela thn voitheia sas.
Epese mia koutsoulia panw sthn orofh kai apo vlakeia mou thn katharisa meta apo 4 meres.Opws katalavainete mou ehei afhsei ena shmadi, einai san na ehei kanei mia krousta apo panw kai an to piaseis me to heri sou einai san anaglyfo. Yparhei kapoia lysh giati fenetai poly asxhmo.
Thanksssss....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marianthi 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QS

Ένταξη: 14 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 10:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια απο τα ίδια φίλε μου Sad λές και έπεσε καυστικό είναι Twisted evil ρώτησα και μου είπανε δεν...


Ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 10:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Iσως αν βαλετε υγρο κερι το κανει να δειχνει λιγοτερο χαλι... Wink Idea



Shark Attack...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 10:26:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρτε μια αλοιφουλα γυαλισματος κ μετα απο ενα καλο πλυσιμο ριξτε ενα γυαλισμα ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PHSYBORG στις Πεμ 12 Αύγ 2004, 13:37:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 12:37:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τη σειρά μου να προτείνω 2 τουλάχιστον καλά πλυσίματα στο αμάξι και επιμονή στο σημείο της κουτσουλιάς. Όχι και πολύ όμως γιατί θα αρχίσει να γρατσουνιέται μετά. Καλό θα είναι όσο τρίβετε την κουτσουλιά να ρίχνετε συνέχεια νερό, για να αποφευχθούν οι γρατζουνιές όσο το δυνατόν περισσότερο αλλά και για να μαλακώσει η κουτσουλιά Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue_Devil (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC

Ένταξη: 24 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 12:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αλοιφούλα γυαλίσματος το καλύτερο......άμα βρείτε 3Μ ακόμα καλύτερα....αλλά και οποιαδήποτε αλλη σε ρευστή μορφή θα κανει καλή δουλειά Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 13:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

suicida έγραψε:
Hellooo. Eimai kainourios sto club kai tha hthela thn voitheia sas.
Epese mia koutsoulia panw sthn orofh kai apo vlakeia mou thn katharisa meta apo 4 meres.Opws katalavainete mou ehei afhsei ena shmadi, einai san na ehei kanei mia krousta apo panw kai an to piaseis me to heri sou einai san anaglyfo. Yparhei kapoia lysh giati fenetai poly asxhmo.
Thanksssss....


θα σε απογοητευσω αλλα....ΔΕΝ!
ακομα κιαν το γυαλισεις με αλοιφη γυαλισματος θα γυαλισει γυρω γυρω , θα γυαλισει και πανω στο σημαδι αλλα παλι θα φαινεται.

η μονη λυση αν δεν βαριεσαι ειναι να το κουκουλωνεις οπου κιαν πας Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 13:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
η μονη λυση αν δεν βαριεσαι ειναι να το κουκουλωνεις οπου κιαν πας Evil


Ή να έχεις ένα μισόλιτρο μπουκαλάκι νερό και wettex πίσω στο πορτ μπαγκάζ για να την καθαρίζεις επιτόπου Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 14:41:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

η μονη λυση αν δεν βαριεσαι ειναι να το κουκουλωνεις οπου κιαν πας Evil

Αααααα, εσυ γι'αυτο το κουκουλωνεις το αυτοκινητο σου οπου κι αν πας Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing
στο εχουν χεσει ολοκληρο Question Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing
ε τον dimip τι ειπε..... Exclamation

φιλικα ετσι? Silly


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Αύγ 2004, 17:34:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Ή να έχεις ένα μισόλιτρο μπουκαλάκι νερό και wettex πίσω στο πορτ μπαγκάζ για να την καθαρίζεις επιτόπου Cool


Aντε καλη αρχη !
Συμφωνουμε σε κατι !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Αύγ 2004, 16:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την έχω πάθει αρκετές φορές εδώ στο κέντρο της Λάρισας που παρκάρω, γι αυτό και έχω βάλει μυαλό. Cool

Αν όμως η κουτσουλιά είναι από τίποτα κοράκια που τρώνε ψοφίμια... τότε κόψε το κομμάτι από την λαμαρίνα και πέτα την. Δε γίνεται τίποτα Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Αύγ 2004, 18:16:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την σειρα μου και εγω να πω οτι ειχα μια μεγαλη κουτσουλια μεταξυ πορτας και κοματι πανω πορτας,ειχε φυγει και χρωμα,και τα προσπαθησα ολα!Εβαλα μπογια δικια μου και με γυαλιστικα και αλοιφες προσπαθουσα χωρις αποτελεσμα!

Η μονη λυση ειναι φανοποιειο οπου και τελικα κατεληξα! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Αύγ 2004, 23:27:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:

Η μονη λυση ειναι φανοποιειο οπου και τελικα κατεληξα! Wink


ο μαστορας ξερει...... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Αύγ 2004, 17:24:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης παιζει κ αυτο το topic
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=422&start=0



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Αύγ 2004, 22:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Με την σειρα μου και εγω να πω οτι ειχα μια μεγαλη κουτσουλια μεταξυ πορτας και κοματι πανω πορτας,ειχε φυγει και χρωμα,και τα προσπαθησα ολα!Εβαλα μπογια δικια μου και με γυαλιστικα και αλοιφες προσπαθουσα χωρις αποτελεσμα!

Η μονη λυση ειναι φανοποιειο οπου και τελικα κατεληξα! Wink


ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις!
το ειπα : ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ!!!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Αύγ 2004, 09:29:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε γμτ δεν ξέρω τι τρώνε τα κ#λοπεριστέρια τώρα τελευταία αλλά τα έχει πιάσει κόψιμο λέμε...
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad

Ακόμα αντέχω και τις καθαρίζω επιτόπου, αλλά αν συνεχίσουν έτσι θα πάρω δίκανο και θα τα εξολοθρεύσω Shocked Twisted evil


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Αύγ 2004, 10:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Ρε γμτ δεν ξέρω τι τρώνε τα κ#λοπεριστέρια τώρα τελευταία αλλά τα έχει πιάσει κόψιμο λέμε...
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad

Ακόμα αντέχω και τις καθαρίζω επιτόπου, αλλά αν συνεχίσουν έτσι θα πάρω δίκανο και θα τα εξολοθρεύσω Shocked Twisted evil


οταν ξεκινησεις φερα κανενα να το φαμε....μην πανε και χαμενα...... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Αύγ 2004, 10:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
crusader έγραψε:
Ρε γμτ δεν ξέρω τι τρώνε τα κ#λοπεριστέρια τώρα τελευταία αλλά τα έχει πιάσει κόψιμο λέμε...
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad

Ακόμα αντέχω και τις καθαρίζω επιτόπου, αλλά αν συνεχίσουν έτσι θα πάρω δίκανο και θα τα εξολοθρεύσω Shocked Twisted evil


οταν ξεκινησεις φερα κανενα να το φαμε....μην πανε και χαμενα...... Idea


Μην μου ανησυχείς! Θα διοργανώσω ένα μπάρμπεκιου και θα σας καλέσω όλους Wink Very happy Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Αύγ 2004, 10:51:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad



Το μπλε, Ε? Idea ΓΜΤ δεν ειχα σκεφτει οταν αγοραζα το δικο μου τον παραγωντα κουτσουλιων! Αλλιως θα επερνα ενα μαυρακι... Sad Wink



Shark Attack...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 03:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

suicida έγραψε:
Hellooo. Eimai kainourios sto club kai tha hthela thn voitheia sas.
Epese mia koutsoulia panw sthn orofh kai apo vlakeia mou thn katharisa meta apo 4 meres.Opws katalavainete mou ehei afhsei ena shmadi, einai san na ehei kanei mia krousta apo panw kai an to piaseis me to heri sou einai san anaglyfo. Yparhei kapoia lysh giati fenetai poly asxhmo.
Thanksssss....


υποθετω οτι η κουτσουλια κολλησε και δεν βγαινει.
Να φυγει τωρα δυσκολο αφου εχει διαβρωσει τα στρωματα της βαφης και εχει κατσει μεσα.Το καλητερο που εχεις να κανεις ειναι με μια σπατουλα να ξυσεις την επιφανεια που εξεχει ωστε να ερθει στο επιπεδο της λαμαρινας και να περασεις αλοιφη για τα σημαδια απο το ξυσιμο γυρω γυρω.Και παλι θα φενεται αλλα ειναι το μονο που μπορεις να κανεις πλην του φαναρτζη.Εγω μια ασπρη μαλιστα που κολλησε μονιμα στην οροφη την περασα και με το στικακι της μπογιας που εχω και μετα βερνικι και αλοιφη και τουλαχιστον δεν φενεται απο μακρυα η ασπρη σταμπα στην οροφη.
Αλλα το εχω ξαναπει, ωραιο το αμαξακι μας οπως ειναι καινουργιο αλλα οι λαμαρινες υπαρχουν για την προστασια μας απο το εξωτερικο περιβαλλον που περιεχει ολα αυτα τα ειδη φθορας.Αμα εβαφα το αμαξι οπου γινοταν σημαδακι η κουτσουλια καθε φορα εκτος αποτι ο φαναρτζης θα με ειχε καλητερο πελατη αλλα και το αμαξι θα γινοταν καραγκιοζης αφου το βαψιμο ΦΕΝΕΤΑΙ και δεν εχει την ποιοτητα και την αντοχη του εργοστασιακου ΠΟΤΕ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1602s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on