PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Nissan Skyline GT-R
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206gt (george)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Οκτ 2006, 13:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μαρεσει τοσο το r34 μακραν καλυτερο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Οκτ 2006, 14:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα.Πολυ μακρυ ειναι.Οχι οτι δεν ειναι ωραιο αλλα αυτο ειναι το κατι αλλο.Ασε που μου φερνει κατι απο 350Ζ και αυτο με τρελενει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 01:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skyline back as Nissan GT-R


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 01:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα τι να πεις?
Οτι δεν ειναι ωραιο?
Θα σε πουνε ανωμαλο γιατι ειναι τελειο.
Και αν διαβασα σωστα θα εχει καπου στα 500 αλογακια.
Ψηλοπραγματα δηλαδη.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 02:58:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Τωρα τι να πεις?
Οτι δεν ειναι ωραιο?
Θα σε πουνε ανωμαλο γιατι ειναι τελειο.
.

Μαλλον ειμαι πολυ ανωμαλος τελικα . . . Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 11:51:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σου αρεσει?
Δεν μου τα λες καλα τωρα.
Τι ακριβως δεν σου αρεσει?
Εγω το γουσταρω που συνδιαζει καποια στοιχεια απο το παλιο με μια φουτουριστικη πινελια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2007, 15:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Δεν σου αρεσει?
Δεν μου τα λες καλα τωρα.
Τι ακριβως δεν σου αρεσει?
Εγω το γουσταρω που συνδιαζει καποια στοιχεια απο το παλιο με μια φουτουριστικη πινελια.

Ειλικρινα δεν μπορω να προσδιορισω τι δεν μου αρεσει.
Γενικα εχω πολυ συντηρητικα γουστα ειμαι οπαδος του λιτου και εχω ξεμεινει καπου στα τελη δεκαετιας 80 αρχες 90,ασε που ειμαι αρρωστος πεζακιας και δυσκολα μου αρεσει κατι αλλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Φεβ 2007, 18:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαράκι σειρά από το κέντρο που έχει μεγάλη αντιπροσωπεία Nissan στην Βόρεια Ελλάδα πάντως μου είπε ότι ο Θεοχαράκης θα φέρει την επόμενη γενιά SKYLINE στην Ελλάδα! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 10:39:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/208327/nissan_gtr.html Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 11:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μ'αρεσει που το κρυβουν.
Σιγα ρε παιδια.Λιγο ματι θελουμε να παρουμε οι καημενοι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2007, 12:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα δουμε αραγε ποτε αριστεροτιμονα GTR ΣΤΗΝ Ελλαδα?Επισημα παντα οχι απο ιαπωνια μεταχειρησμενο δεξιοτιμονο.. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2007, 20:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμεις βολευομαστε με τα Navara.
Τι να τα κανεις τα GTR τωρα?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2007, 22:01:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισχύει αυτό που σου είπε ο φίλος σου. εγώ το 2004 δούλευα στα κεντρικά στο μάρκετινγκ και είχε απο τότε αποφασιστεί ότι η καινούργια γενιά θα έρθει Ευρώπη επίσημα , οπότε και Ελλάδα αν και λόγω του είδους του αυτοκινήτου πιθανώς να είναι μόνο με παραγγελία. Βέβαια τότε που είχαμε λανσάρει το 350Ζ πούλαγε και πουλάει σαν ζεστό ψωμάκι γιατί είναι πολύ καλό αυτοκίνητο και ας έχει μη γκλαμουράτο σήμα στη μούρη. Αν και μου τη σπάνε ακόμη τα σχόλια στα περιοδικά του τύπου : τα πλαστικά στο σαλόνι είναι μέτρια...
τα 318 άλογα η πισωκίνηση η φευγάτη σχεδίαση και η φοβερή οδική συμπεριφορά με 60.000 και λένε για τα πλαστικά που επειδή έχω μπει και μέσα δεν είναι άσχημα κατά τη γνώμη μου.
Τέλος πάντων τα ίδια με τα πλαστικά και το σαλόνι κράζανε και το 206 όταν βγήκε και εμένα μου άρεσε πολύ ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 09:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.autoexpress.co.uk/news/spyshots/208923/nissan_skyline_gtr.html Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 09:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απίστευτο αρθρο:
http://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_Skyline


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 13:57:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το R34 ειναι κατα την γνωμη μου το καλυτερο απο ολα.
Αν και το τελευταιο λεει παρα πολυ.R34 ομως δεν ειναι.
Εχω φαει τρελο κολλημα με αυτο το αμαξι.

Και εχω διαβασει οτι δεν προκειτε για ενα απλο αμαξι αλλα για τεχνολογικη αιχμη αφου καταφερνεις μεσα απο τον εγκεφαλο να το κανεις πισωκινητο ή μπροστοκινητο.
Και αλλα πολλα εννοειτε.
Απιστευτο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 14:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+ ενεργητική τετραδιευθυνση
+ ρυθμιζόμενα διαφορικά
+ τρελά ηλεκτρονικά
+ επίπεδο πατωμα
+++...
+ μοτερ που δεν σπάει/δεν χαλαει/και βγάζει όσα άλογα θες...

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/nissan/nissan_skyline_gt-r_r34_1998_02_m.jpg

δες αυτές τις 4 σελίδες:
http://www.jbskyline.net/R34/GTR/
http://www.jbskyline.net/R34/GTR/index2.php
http://www.jbskyline.net/R34/GTR/index3.php
http://www.jbskyline.net/R34/GTR/index4.php

και κυρίως την 2.... Shocked Cool Evil Evil πόλεμος!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούν 2007, 23:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα τα + σε αυτο το αμαξι.
Το κανεις οτι θες ρε παιδι μου.Εχεις τον πληρη ελενχο.
Πολυ θα μου αρεσε να παω μια βολτα μια φορα με ενα Skyline.
Δεν χριαζετε να το οδηγησω.
Ευχαριστημενος θα με και στην θεση του συνοδηγου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2007, 00:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αν το εχω αναφερει παλι, αλλα ετσι για την ιστορια να αναφερω οτι στην Ελλαδα την 10ετια του '90 υπηρχε skyline και μαλιστα αγωνιστικο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούν 2007, 02:01:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοβαρά?
Ποόις το είχε?
έχεις καμια φωτογραφία?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Επόμενη
Σελίδα 2 από 18

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1396s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on